Viditelné efekty působení orgonitu

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od kocour » 06 lis 2011 20:34

bude to nejspíš vypadat nějak takhle:

http://imageshack.us/photo/my-images/43/27645454.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/842/20646682.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/192/66370790.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/521/q3ay.jpg/

(kýbl s vodou přes noc venku s jedním HHG uvnitř na dně)

dobré je zkusit malé TBčko dát do zavařovačky (O,7l) a dát na noc do mrazáku - výsledek podobný. akorát tam jsou vidět víc energetické víry, které to TBčko tvoří. tvar a směr spirály obtočené kolem TBčka (ideálně tvar konusu a na něm kuželová spirála) taky přispívají ke směřování a tvatu výsledné spirály zamražené do ledu. zkoušet se s tím dá ledacos. tohle jsem sice nefotil, ale výsledky budeš mít pravděpodobně hodně podobné jako u mne.

jo a navíc to krásně vypadá :)

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od monikag » 07 lis 2011 01:15

Tak toto idem vyskúšať hneď...som zvedavá na výsledok...hodím tam kužel, kde je ešte v špičke krištál omotaný medenou špirálou...

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od sviccc » 07 lis 2011 02:18

Ano, vypada to velmi podobne s tim rozdilem, ze jsem mel uprostred vetsi kopecek.ale slo tam prd videt jelikoz je to malinka misticka na pudinky nebo tak neco.Dnes dam do mrazaku neco vetsiho a pak udelam foto.Mam zatim HHG od ondreje par dni tak zkoumam co jde.Mate taky pri spanku pocit chladneho pruvanu i kdyz mate zavrene okna?Vcera jsme si toho s pritelkyni vsimli a nakonec jsme vzdali hledani netesnosti na oknech :lol:
Neco to tedy dela 8-) Uz jen prijit na zpusob mereni...
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od pepr » 07 lis 2011 09:57

sviccc píše:Mate taky pri spanku pocit chladneho pruvanu i kdyz mate zavrene okna?Vcera jsme si toho s pritelkyni vsimli a nakonec jsme vzdali hledani netesnosti na oknech
Pocit chladného průvanu při spánku může být prostý fyzikální jev -- pokud spíš hlavou u venkovní zdi. Ta se v těchto dnech ochlazuje a studený vzduch klesá podél zdi dolů. Proudí vzduch, který už v místnosti je, tj. i při zavřených oknech.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od sviccc » 07 lis 2011 15:48

pepr píše:
sviccc píše:Mate taky pri spanku pocit chladneho pruvanu i kdyz mate zavrene okna?Vcera jsme si toho s pritelkyni vsimli a nakonec jsme vzdali hledani netesnosti na oknech
Pocit chladného průvanu při spánku může být prostý fyzikální jev -- pokud spíš hlavou u venkovní zdi. Ta se v těchto dnech ochlazuje a studený vzduch klesá podél zdi dolů. Proudí vzduch, který už v místnosti je, tj. i při zavřených oknech.
Taktez me to po delsim badani napadlo, ale nespim u venkovni zdi a kdyz jsem si vzal HHG s sebou na nocni a rano sem se ptal pritelkyne tak pry pruvan nebyl.Ja si dal HHG opet pod postel, kdyz jsem sel spat a do pulhodiny zase vetricek.Samozrejme se taky snazim hledat vysvetleni.Jinak neni to takovy klasicky pruvan, ze to proste tahne, ale je to spise takove jemnoucke v pravidelnych pomalych pulzech.Jinak ze vcera na dnesek nadherny dlouhy sen jako pohadka.Kez by se mi takove sny zdaly porad.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od pepr » 07 lis 2011 19:16

Když to dělá bublinky při zamrzání vody, tak to nějak proudění ovlivňuje. Pokud jsi citlivý, tak cítíš třeba i ten průvan způsobený nějakým polem orgonitu.

Lidi jsou často citlivější, než sami tuší. Například fyzik Feynman hrál s návštěvami hru, kdy jim nechal při své nepřítomnosti vybrat nějakou knihu z knihovny, prohlédnout, prolistovat a zase vrátit. Pak přišel a našel tu dotyčnou knihu tím, že je očichával. Návštěvy si myslely, že to očichávání je součást triku a i když jim pak řekl, že to našel po čichu, nechtěli mu věřit. :D

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od monikag » 07 lis 2011 19:25

Tak som to vytiahla z mrazáku a nádhera...len ten nápad so 7 dl pohárom nebol moc dobrý, nešlo to von, tak som to rozbila a tak som sa porezala, že so mňa išlo krvi ako z vola, hahaha, tak mi treba...
Dnes to dám do nejakej nádoby, ktorá sa dá vyklopiť...

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od kocour » 07 lis 2011 22:38

monikag píše:Tak som to vytiahla z mrazáku a nádhera...len ten nápad so 7 dl pohárom nebol moc dobrý, nešlo to von, tak som to rozbila a tak som sa porezala, že so mňa išlo krvi ako z vola, hahaha, tak mi treba...
Dnes to dám do nejakej nádoby, ktorá sa dá vyklopiť...
chceš snad říct, že skleněná 7dl zavařovačka není průhledná tak, aby přes ní nebyl vidět její obsah?

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od pepr » 07 lis 2011 23:20

Já jsem za mlada taky překrajoval vyhozené melounové slupky dortovým nožem až do krve. :D Jak jde o vášnivý experiment, pragmatismus a rozum jde stranou. ;)

(Spíš se divím, že se ta sklinka v mrazáku neroztrhla. Muselo to být dobře načasované.)

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od monikag » 08 lis 2011 13:29

Kocour, je priesvitná, jasné,ale chcela som si to chytiť čisté, bez toho skla ,lebo to rosilo a odfotiť...najprv mi ľad popraskal, čo ma mohlo napadnúť, keď som to poliala teplou vodou, aby sa to odrosilo a potom ešte rozbíjam blbá pohár a prstami odlupujem sklenené črepy...a to som dnes chcela robiť orgonity...musia si počkať :lol:
Nečuduj sa, ja som blondína :lol: :lol: :lol:
Ale dnes už mi to hádam vylezie a ak som nezabudla ako sa vkladajú fotky, tak aj pofotím, lebo ten vír okolo špičky so špirálou bol "fakt hustýýýýý" , haha
Pozdrav všekým dobrým ľuďom tu na fóre...

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od jiřík » 08 lis 2011 20:54

ahoj lidi,tak jsem to taky zkousel zmrazit,hodil jsem do plastovyho 2l kbelicku(sklo by prasklo) vetsi tb(objem 2-3dcl),dal vodu tak do 3/4 nadoby a nechal pres noc v mrazaku.rano to vyndam a kyblik prasklej od shora az dolu,nahore na lede u strany asi 2-3cm vypoukla boule nahoru,dole bylo videt takovy ty bublinky smerem k orgonitu,ale od pulky tb nahoru ten led taky popraskal a bylo to uplne bily od bublin,nebylo videt ani na tb.dnes zkusim dat prazdnej velkej kelimek od jogurtu(toho nebude skoda kdyz popraska),maly tb se do nej vejde,tak nejdriv necham jen samotnou vodu abych videl jak vypada jen zmrzlej led,pak az dam tb pro porovnani;)

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od monikag » 09 lis 2011 01:19

Do malého kelímku to ani nedávaj, nič neuvidíš len hustý lem bublín, ja som dnes dala trochu menší orgonit,kužel, okolo neho bol asi 2 cm hustý lem a potom zo špičky smerovali bublinky smerom navrch, ale do lievika a asi od polovice smerovali bublinky tiež do lievika, ale na opačnú stranu, smerom dolu...
asi to bude tým, že v špičke jeden veľký hrot kriľtáľu omotaný medenou špirálou a dolu ďalší hrot inak otočený...
Znamená to , že energia smeruje viacerými smermi silnejšie a niektorými smermi jemnejšie?
Aby som videla väčšiu plochu s priesvitnejšou plochou, dnes som dala do rovnakého vedierka ešte menší kužel, asi len 4 cm, uvidím, či to bude na fotkách lepšie vidieť...myslím tie bublinky...alebo mám slabý foťák...

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od monikag » 09 lis 2011 23:37

Tak moje fotky nestoja zanič, ale orgonit vytvoril teraz husté krásne bublinky,aj keď bol vo vode, aj keď bol pohár postavený na sakare(polopyramíde), tam je ten vír ešte zreteľnejší, len akonáhle to vytiahnem z mrazáku, popraská mi ten ľad, fotila som to aj pod lampou, no nevidieť to tak, ako na vašich fotkách, tak načo to sem dávať...
Ešte sa chcem opýtať, ak niekto viete, prečo kužel vo vode vytvoril bublinky akoby slnko(t.j od špičky kuželu až po dno, )a pohár na orgonite boli bublinky v jednom smere, šikmo navrch. Môže to byť tým, že v kuželi je dole ďalší krištáľ, ktorý prúdi energiu inak, ako ten čo je v špičke?

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Alfa » 10 lis 2011 00:07

Ahoj pokusníci,
mrkněte na prvích pár stránek tohoto fóra. Vaši kolegové s mražáky udělali už před časem hromadu pěkných fotek, můžete srovnávat :D

rotomen
Příspěvky: 3
Registrován: 20 led 2012 14:42

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od rotomen » 14 úno 2012 02:01

Zdravím :-) Mám dotaz, vyrobil jsem orgonity a 6 jsem jich přinesl a rozmístil do bytu. Za cca 20 minut v bytě vypadly pojistky na elektriku. 2 krát během 5 minut. Do orgonitů jsem kromě křištálu dal i šungit. Je ten výpadek pojistek el. náhoda, anebo to souvisí s orgonity ? Díky za odpověd Pavel.

Odpovědět