Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od monikag » 06 kvě 2012 23:46

Zdravím všetkých....
Neviem, čo na to poviete, ale mňa to doslova posadilo na kolená...haha
...a nielen mňa , ale aj pani , ktorá fotí roky, bola fakt prekvapená...
Musela som odložiť všetky kamienky z vreciek, náhrdelník, náramok, aby neovplyvnili fotku, takže nič ju neovplyvnilo...

1.fotka bez orgonitu (v podstate o.k, len veľká nerovnováha medzi ľavou a pravou stranou...nebudem tu odkrývať svoje vnútro)
2.fotka s orgonitom , fotené po 2-3 minutách...(aura krásne zharmonizovaná + nebeská alebo anjelská energia - modrá, ružová a biela farba)
Obrázek
Obrázek

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od monikag » 06 kvě 2012 23:53

...s tými zavretými očami a farbami naokolo vyzerám dosť zle, tak + 10 rokov... :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od sysel » 07 kvě 2012 07:50

Zajimave:-) ,diky za odvahu:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od Alfa » 07 kvě 2012 09:39

To teda čučím :D , to je dílo!
Jaký druh fotografie to je :?:

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od monikag » 07 kvě 2012 13:44

Kirilianova fotografia aury...

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od sysel » 07 kvě 2012 13:51

monikag píše:Kirilianova fotografia aury...
Jo již jsem o tom četl, to asi nedela každý. Ale je to zajimave. Je videt jak orgonit pekne hnete.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Octovač
Příspěvky: 31
Registrován: 15 dub 2012 13:19

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od Octovač » 08 kvě 2012 11:02

a kde robia take fotky? Chcel by som si overit funkcnost mojich orgonitov.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od monikag » 08 kvě 2012 21:22

Daj si do googlu aura foto a ukáže sa ti stránka, pani je niekde z juhu Slovenska, ale chodí po celej republike...
Naozaj odporúčam každému, je to úžasná vec, presne povie, kde máte problém aj ako ho riešiť.

Stranger
Příspěvky: 46
Registrován: 09 kvě 2011 23:28
Bydliště: holandské hranice

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od Stranger » 09 kvě 2012 22:12

Mne sa to velmi páci.

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od jiřík » 15 črc 2012 14:36

tohle nejni kirlianovka,to je obyc polaroid s nejakejma snimacema cehosi a nasledny nasviceni snimku barevnejma diodama,taky jsem na tom byl.kirlianovo foto aury vypada jinak.zagoglujte si o tom.nevim jakou to ma vypovidaci schopnost o stavu cloveka,ale neco na tom bude,pani mi pak o mne popovidala fajn :) ale byl jsem u nekoho jinyho

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od juhele2009 » 15 črc 2012 19:34

Výborně - doufám, že se zde nějaký pomatenec najde, investuje 30 .- euro , zajede na slovač a nechá se "vyšetřit". :roll: Promiňte, trochu jsem se unáhlil, i mě to zajímá. Copak to je asi za foťák? Že by termokamera? Nebo jen práce ve fotošopu a pak "vysvětlení" ? Cituji: Můžeme říci, že aura je projevem koherentního záření, kdy fotony pracují v taktu jedné vlny a tento přístroj je schopen přenést tyto informace do našeho vlnového rozsahu, v již zmíněném spektrálním pásmu.http://www.zdravi4u.cz/ No, jsem si vědom, že toto odvážné tvrzení tady nikomu nic neříká, ovšem technici patrně zbystří: a je to tady, opět se dere na světlo TAKT JEDNÉ VLNY. :lol: Dobře, zkrátím to. Jestli už někdo chcete investovat třicet euro, to si radši kupte dobrý víno, nebo chutnou čabajku (inspirace zde http://1url.cz/ruE2 ) :mrgreen:

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od monikag » 15 črc 2012 22:57

Je to akýsi bioenergetický prístroj na fotografovanie aury a tá pani mi povedala také veci, aké v žiadnom prípade nomohli "sadnúť" univerzálne na kohokoľvek,bolo to naozaj osobné....a to, čo ma naozaj celý život trápi tam zostalo, v strede fotky žltočervená škvrna, aj mi povedala, že na to ani orgonit nestačí...
Juhele....biopole človeka nie je o viere a o duchovne,je to normálny fyzikálny jav, ale teba tu o tom nebudem presviedčať...ty si daj tú čabajku, liter vína a nepleť sa do vecí ,ktorým nerozumieš... :lol:

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od jiřík » 16 črc 2012 20:31

jako jak rikam,taky jsem se o sobe dozvedel to,co navenek podle vzhledu nijak poznat nejde.jen rikam ze to nejni kirlianovo foto aury,je to jinej system.jak to funguje presne taky nevim,ale clovek co si tohle chce koupit a uzivat pro lidi musi udajne neco absolvovat okolo toho a pak slozit nejakou zkousku,dokazat,jako ze na to ma diagnostikovat podle toho lidi,tzn kazdymu to neprodaj.ty bys to juhelaku umastil od klobasy a videl bys tu osobu dvakrat kvuli tomu vinu :D

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od monikag » 16 črc 2012 21:33

Táto pani bola na školení aj s certifikátom v Budapešti, je to vraj patent nejakého amíka....
Kirlianova foto je u nás z ruky, u nás len v Košiciach, myslela som , že aj toto je , no nie je...

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Vplyv orgonitu na vyžarovanie aury človeka

Příspěvek od juhele2009 » 16 črc 2012 21:56

jiřík + ostatní
Ach, ti primitivové ... :D taky jsem se o sobe dozvedel to,co navenek podle vzhledu nijak poznat nejde Je to jasné, tady pomůže pouze psycholog, či psychiatr. Aha, takže budeme soudit člověka podle vzhledu? Podle tváře a podle hadrů, co má na sobě? A co poznáš podle vzhledu? Chceš říci, že když umeju, oholím a ostříhám masového vraha, který právě odkroutil 20 let v base a oblíknu ho do hadrů od Hugo Bosse, na ruku mu prsknu Rolexy a doplním to masívním zlatým prstenem, tak co poznáš? (než promluví :) Víš, kdo to je? Ne, poznáš prd ... Chtěl jsi na dámu zapůsobit, ale ona poznala přetvářku, no jo, no. Dámy a pánové, to jsou všeobecně mockrát popsané a známé triky manipulátorů, kteří se vyskytují v různých podobách a profesích - falešný hráči, podomí agenti, pojištováci, politici, etc ... Chápete, kam mířím ? Já osobně jsem na žádném focení aury nebyl, ale představuji si, že to proběhne asi takto: v přátelské atmosféře se vás bude "vyšetřovatel" ptát na váš osobní život, od útlého dětství, až po současnost. Není to tak těžké, zkušený psycholog si podstatné lehce vyhmátne, snadno u vás navodí důvěru a vy se mu svěříte, o čem třeba mlčíte i před svým partnerem. Po určité době dojde k focení - cvak. Dostanete snímek s aurou. A nyní kontrolní otázka - je skutečně těžké vyrobit snímek s barevnýma světýlkama, které znázornují vaše nemoce nebo potíže? Co myslíte. Pochopitelně, že k tomu dostanete "odborný" výklad. Asi tak, jsou to vaše peníze, a váš čas. Každý svého štěstí strůjcem, ale já jdu radši na tu čabajku ... :)

Odpovědět