Orgonit - negativní zkušenost!

Cesta za poznáním...
mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od mufin » 27 říj 2011 17:42

To je moc relativně řečeno. Ano :arrow: částice orgonu jsou přitahovány a projdou prý i 7 metrů betonovou zdí (pokusy v Číně). Takže třeba orgonit i hluboko v krytu by ozdravoval prostředí - přitahoval životní pránu dovnitř i přes silné betonové zdi. :idea:
Jiná věc je ale působení orgonitu, tedy neutralizace či harmonizace okolních polí. Tam ukazují zkušenosti, že účinnost je zdmi stíněna. Takže záměr "strčím do sklepa velkej orgonit a mám klid v celém baráku" , moc nefunguje. :lol:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Mike.Jt » 28 říj 2011 13:07

souhlas, musím potvrdit že stěna mezi orgonitem a mnou dělá dost velkej pokles. Ale ono hodně záleží na citlivosti člověka. Pokud člověk jeden na hrubší energie tak ucití orgoš klidně i přes tři stěny. Kdo jede na jemnější bude ho muset mít asi blíž.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od cardej » 29 říj 2011 23:56

Mám ve sklepě již nejméně dva roky TB cca průměr 15 cm střed dokonalý oboustranný křišťál tvar odlitku válec pryskyřice od Havla. Dával jsem ho tam abych odstínil vliv teplovodního kotle a zony.
Na základě dnešního podnětu jsem zkusil zakreslit část siločar v místě nad kotlem ve výšce
podlahy prvního patra cca výška šest metrů nad kotlem. Kresbu přikládám.
Vedle kotle za slabou přepážkou je hromada hnědého uhlí.Také je tam vidět vliv.
TB se sám snaží přijímat a zároveň je tam vidět že mění ten příjem na kruhové siločáry.No má co dělat.
Je tam vidět i linie teplovodního potrubí v rohu a jak se tam tvoří turbulence siločar.

Obrázek

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od mufin » 30 říj 2011 13:12

Není nad objektivní pozorování :shock: , třeba pomocí citlivých rostlin kterým se někde špatně dařilo a díky vlivu orgonitu by to mělo být na nich brzy vidět - taková bývá praxe.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od sviccc » 12 lis 2011 16:24

Mam takovy blby problem.Pokud usinam s HHG u nohou, pohodicka nadherne sny.Pokud se chci ale k HHG pritulit a pustim si ho vice k hlave, pri usinani se propadam do snu, kde se vzbudim tam kde usinam a nemohu se hybat, cely brnim a hlavu mam pred prasknutim.Zdavalo se mi to casto pred orgonitem a trvalo mi tyden, nez jsem zjistil, ze je to jen sen.Je to prilis realne a prijemne asi jako pred smrti (asi).Sice se uz dokazu vcas vzbudit, nez se uplne propadnu do toho snu, ale chtel bych vedet duvod, proc se tak deje, jinak mi to neda pokoj.Chapal bych, ze pri usinani se oteviraji cakry, kterema potom prijimam energii a ta se mi promita ve snech, ale potom tedy musim prijimat spatnou energii.Kde se tedy bere?Mam doma 3 kocky a vsechny mi v jednom kuse chrapou nad orgonitem.Je mozne, ze mi vsechnu energii kradou a na me nic nezbyde?Orgonit ani nemam blizko el. zasuvky(2.5m - 3m).Posledni noc jsem z orgonitu nemel dobry pocit, citil jsem horsi energii, ktera se opravila prichodem me pritelkyne do me blizkosti.Doslova jsem citil hrejivy priliv tepla.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Mike.Jt » 12 lis 2011 18:22

mě taky zrovna nedělá HHGčku pod polštářem 2x dobře. Řekl bych že je to to normální klasické všeho moc škodí. Je možný že orgonit hejbá s tokem energie v těle, a že to na spánek třeba není dobrý. (slyšel jsem že v noci máš málo enrgie v nohách a moc v hlavě. Takže orgonit u nohou to vyrovnává, a u hlavy zase ještě zhoršuje).

Pokud jde o kočky. Tak každej orgonit vyzařuje různý hladiny vibrací, a člověk je an ně různě citlivý. Takže orgoš co pro jednoho člověka je nesnesitelně silnej pro druhého může být nevýraznej, protože zrovna tu hladinu na kterou je citlivej on nevyzařuje.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od sviccc » 12 lis 2011 19:40

No jo, ale co ma znamenat ten sen?Uz se s tim nekdo setkal?Ja mel za to, ze to ma na svedomi spatna az temna energie a myslel jsem ze mi s tim HHG pomuze.Kocky jsou na tom prilepeni temer 24hodin denne a kdyz je od toho vystouchas, zarucene je mas do 10-ti vterin zpatky.Zajimava je taky delka spanku, ktera dnes u me dosahla pres 16 hodin.Pekne dnes bylo, kdyz mi nebylo dvakrat nejlepe, kocky si na me lehly od paty k hlave a zacali vsechny vibrovat jak o zivot.Bud je to vyjadreni lasky, nebo podekovani za orgonit, nebo poznali, ze mi neni nejlepe a snazili se mi vibracema pomoci k lepsimu pocitu.A nebo je to vsechno prehnane prikladani dulezitosti beznym vecem.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Mike.Jt » 12 lis 2011 21:47

hele si si jistý že je to sen to brnění a tak ? Mě to trošku připomíná pocity co by měl mít člověk před astrálním cestováním
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od sviccc » 13 lis 2011 01:57

Uz si jsem jisty ze je to sen, ale nedokazu poznat jestli je to sen nez se do nej propadnu.Uz pri propadani citim strasne moc silne brneni a hlava jako pri cuchani poppers.Co to znamena astralni cestovani?
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od sviccc » 13 lis 2011 02:14

Jinak problem byl, ze jsem nevedel jak se probudit i kdyz jsem vedel ze je to sen.Nejdrive sem se nemohl hybat vubec, pote jsem dokazal cukat koutkama pusy, pote jsem rozhybal prsty a ruce a s obrovitanskou a bolestivou fyzickou namahou jsem se otocil k pritelkyni a ani nevim jak, ale zamumlal jsem, at me propleskne a tak jsem se z toho dostal a od te doby se tomu vyhybam a uz do toho nedokazu plne propadnout prave z duvodu strachu.Zdavalo se mi to kazdy den.Mel bych to snad jeste zkusit a naucit se to ovladat?Neni to nebezpecne?
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od orwa » 13 lis 2011 12:17

Toto jsou všechno symptomy tvého "přerodu" a ladění na vyžší, případně jemnější energie. Není to nebezpečné. Kočky pomáhají. Nesnaž se to ovládat, snaž se souznít. Jsi na začátku, tak nebuď zmatený a řiď se svým citem.
Každý člověk to má trochu jináč - příznaky a prožitky se různí, ale podstata a smysl zůstává u všech stejný - je to změna vnitřního "já". V této době se zvýšila rychlost této přeměny, tyto pochody, které například u mně trvaly zhruba tři roky, se dnes u většiny lidiček odehrají během 5 až 6-ti měsíců. Nevím jestli je to dobře, neboť ani nemáte čas se pořádně rozkoukat. Já jsem měl poměrně dosti času i na analýzu sebe sama a na důkladné pozorování mého vlastního pokroku, takže teď o tom mohu zasvěceně blábolit a radit.Mám odpovědi na většinu zde položených otázek, ale jsem více řečník než pisatel, takže mi více vyhovuje osobní kontakt. Proto jsem ti Sviccc-i napsal heslovitě odpověď.
A taková malá rada všem-pokud se s vámi děje něco nepochopitelného, tak o tom moc nečtěte,nekoukejte na videa, ale o to víc se ponořte do sebe sama a následujte svou intuici a cítění (vnímání) , buďte trpěliví a dojdete k hlubokému poznání.

Všem přeji "hodně světla" :D
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od kocour » 13 lis 2011 13:14

orwo, 100% souhlas!
sny jsou jen jinou vrstvou našich realit, ve kterých řešíme zatím nezpracované záležitosti - zejména ty, které jsou spojené se strachem (jedno jakým, třeba z pavouků, létání, smrti, neúspěchu... - v podstatě to každý máme/měli jsme/ jinak). není se ale čeho bát, jde o jemnohmotné čištění energetických vzorců našich éterických těl, která jsou součástí našeho vnitřního JÁ, ke kterému se navracíme. z vlastní zkušenosti i od jiných vím, že je to duchovní proces, řízený ale i strážený (!) vyššími bytostmi, které nám v tomto velmi účinně pomáhají. zjednodušeně bych řekl, že díky tomu, co si ve snech prožijeme (v jiné úrovni naší reality - čili vědomě, s poučením přijetím a pochopením lekcí a zkoušek), nemusíme už čelit naší realitě, když se probudíme...
takže ještě jednou - není se čeho bát! :)
btw. k orgonitu: mám pod postelí 4 HHG, ale jejich vliv na mne vnímám jako mnohem menší než zpočátku, kdy jsem si je vyrobil. rozumím tomu tak, že jejich působení působí na určitých úrovních, které mám už zpracované (astrál - 4D) a proto už je nevnímám jako něco, co by mě oblivňovalo. zajímavé je, že u bráchy jsem postavil na zahradě 5 orgo-pyramid a přestože tam mají asi 10 koček a jednoho psa, tak žádné z těch zvířat tam se kolem pyramid nijak zvlášť nechovalo/nechová - žijou si svým vlastním světem...

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od sviccc » 13 lis 2011 13:42

Dobre tedy.Mam se pokusit alespon ten strach vyEFTovat aby to pro me bylo jednodussi, nebo se s tim musim prirozene poprat, abych postoupil dal?Tenkrat sem do sveho nitra vstoupil tak, ze sem skolaboval.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od kocour » 13 lis 2011 14:31

sviccc píše:Dobre tedy.Mam se pokusit alespon ten strach vyEFTovat aby to pro me bylo jednodussi, nebo se s tim musim prirozene poprat, abych postoupil dal?Tenkrat sem do sveho nitra vstoupil tak, ze sem skolaboval.
důvěřuj. procesu léčení i tomu, že je veden a řízen, dávkován přesně tak, kolik potřebuješ. tohle přesahuje naše vlastní možnosti a vědomí, takže vlastní snahou můžeme hodně věcí jen zkomplikovat. EFT klidně zkus, třeba ti v něčem pomůže, stejně jako cokoli jiného (meditace, práce s čakrami, četba, půst, duchovní i fyzická práce - cokoli). věz ale, že vše má svůj čas a ne vše, co se ti bude dít, bude tak, jak by sis přál. odevzdání a důvěra je konečným plodem, ke kterému jsi veden, ale bez jejich počátečního vkladu nemůžeš postoupit dál. je to zdánlivě protimluv, ale tak to je.
a je to tak dobře.

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od jiřík » 13 lis 2011 18:07

swiccc: konecne nekdo komu se to deje taky,to same se deje mne,proberem to SZ :) ale sen to nejni urcite

Odpovědět