Orgonit - negativní zkušenost!

Cesta za poznáním...
sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od sviccc » 13 lis 2011 19:06

kocour píše:
sviccc píše:Dobre tedy.Mam se pokusit alespon ten strach vyEFTovat aby to pro me bylo jednodussi, nebo se s tim musim prirozene poprat, abych postoupil dal?Tenkrat sem do sveho nitra vstoupil tak, ze sem skolaboval.
důvěřuj. procesu léčení i tomu, že je veden a řízen, dávkován přesně tak, kolik potřebuješ. tohle přesahuje naše vlastní možnosti a vědomí, takže vlastní snahou můžeme hodně věcí jen zkomplikovat. EFT klidně zkus, třeba ti v něčem pomůže, stejně jako cokoli jiného (meditace, práce s čakrami, četba, půst, duchovní i fyzická práce - cokoli). věz ale, že vše má svůj čas a ne vše, co se ti bude dít, bude tak, jak by sis přál. odevzdání a důvěra je konečným plodem, ke kterému jsi veden, ale bez jejich počátečního vkladu nemůžeš postoupit dál. je to zdánlivě protimluv, ale tak to je.
a je to tak dobře.
Hlavne jsem chtel vedet, pokud tedy prochazim nejakym dusevnim pozdvizeni, jestli to prave treba EFTeckem nezarazim.Stejne to asi necham jit prirodni cestou a jsem ochoten podstoupit horsi psychostavy v zajmu "upgrade" :D
Uspechavat nic nechci a ani nevim jak.Spise sem chtel zjistit, jestli se nahodou nejedna o zdravotni problem, ale nechtel sem to resit s psychiatrem, ktereho bych byl zase na 2 roky pacient, kteremu nedokaze pomoci.
swiccc: konecne nekdo komu se to deje taky,to same se deje mne,proberem to SZ :) ale sen to nejni urcite
Pokud ze SZ vzejde neco kloudneho, zverejnim to tady po souhlasu.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

calleb
Příspěvky: 33
Registrován: 10 zář 2011 14:36

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od calleb » 10 pro 2011 11:15

Tak sem se taky nechal zvyklat a postavil sem Cloudbuster podle navodu dostupnych tady na foru a muzu jen rict ze sou to vyhozene penize,zadny efekt ,zada dira do nebe se nekonala jak tu vsichni ukazuji na fotkach a videu a jak to nekdo psal ze po ogiftovani vysilacu a baraku je navstivila cera helikoptera tak to uz vubec ne,na ogiftovani 5km tady sem taky zainvestoval dost peněz a tak tež bez efektu, to co se tady vsude pise sem si chtel overit a ted vim ze sou to blaboly a nebo jen subektyvni pocity jedincu,jediny co opravdu funguje je octovani kominem muzete se spolehnout ze se vam po case rozpadne ....

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Majkl1 » 10 pro 2011 12:34

Doporučil bych ti zazpívat si Cimrmanovu píseň proti trudomyslnosti. :lol:

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od anton2 » 10 pro 2011 22:56

calleb píše:Tak sem se taky nechal zvyklat a postavil sem Cloudbuster podle navodu dostupnych tady na foru a muzu jen rict ze sou to vyhozene penize,zadny efekt ,zada dira do nebe se nekonala jak tu vsichni ukazuji na fotkach a videu a jak to nekdo psal ze po ogiftovani vysilacu a baraku je navstivila cera helikoptera tak to uz vubec ne,na ogiftovani 5km tady sem taky zainvestoval dost peněz a tak tež bez efektu, to co se tady vsude pise sem si chtel overit a ted vim ze sou to blaboly a nebo jen subektyvni pocity jedincu,jediny co opravdu funguje je octovani kominem muzete se spolehnout ze se vam po case rozpadne ....
Do chemdeky by CB diery robit mal (ak je kvalitny). Mam taky skusenost. Vytvoria sa Sylfy a pekne to papaju.

Co sa tyka rozmiestnovania towerbusterov, pri mojom pokusniceni som spozoroval, ze sa zosietovavaju. Teda ked rozmistnis povedzme 4 do stvorca, tak vnutro toho stvorca je akoby vyfarbene ich energiou. Farebne sny som zacal mat az ked som dal po jednom do kazdeho rohu miestnosti. Teda 4 kusy v miestnosti ( a este 2 pod postel).
Toto by si mohol zohladnit pri rozmiestnovani.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od cardej » 14 pro 2011 11:01

Staří kameníci vyprávějí že když dáte do základů kameny orientované správnou polaritou k sobě tak trvá rok a den aby se vzájemně synchronizovaly. A funguje to , mám to vyzkoušené.
Vznikne kruh síly která časem dále působí a šíří se do okolí jako kruhy na vodě, ale zase jenom v časových cyklech jednoho roku. Je to i zvěřejněno v knize ing. ŽERTA. název momentálně nevím.
To samé vzniká při rozmistování orgonitů TB neb CB.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od cardej » 14 pro 2011 11:27

ještě poznámka:
Jde o to umět u kamene nebo dominatního křištálu rozlišit teplou a studenou stranu . Podle toho potom kamen umístnit. Ostatní kameny již mohou být umístěny chaoticky, protože dominatní kamen postupně svým polem harmonizuje ostatní kameny i křištály v dosahu svého působení. To trvá nějaký čas.
V základech staveb to trvá rok a den. Potom sestava takto postavených kamenů působí dál do prostoru jako kruhy na vodě . Vzdálenosti od středu základu působení však slábne.

Kámen i křištál se dá polarizovat ještě jiným způsobem - rázem, ale to umí kameníci, protože při nešikovném působení se kamen rozpadne.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od cardej » 14 pro 2011 12:01

Při správném polarizování kamenů a jejich rozmístění v prostoru , můžete vyfotit i světelné "efekty" - orby.
Ne , však všude, záleží jak jste zkušení v polarizování kamenů, popřípadně křištálů a jejich rozmistění do prostoru .
Má to své zákonitosti. Také zde hraje důležitost výběru dominatního kamene, který si harmonizuje ostatní až po roce a dni.Takže to vyžaduje od nás trpělivost - přirovnávám to k práci s včelami.

To samé je i s orgonitem.

Znova si zde uvědomuji slova fyzika, doktora Amit Goswami, "sdílí svůj pohled na neomezený potenciál vědomí jako podstaty všech cítících bytostí, "........

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od kocour » 14 pro 2011 19:01


cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od cardej » 27 pro 2011 22:23

Zdravím všechny a přeji mnoho úspěchů v roce 2012. Hlavně zdraví ostatní už se spraví
Zdravím kocoure.
Zaujalo mě v článku o TERMODYNAMICE
toto/ i když je to trochu odkloněno od tématu/

Ve 40. letech 20. století dr. Wilhelm Reich demonstroval pohon motoru a svícení pomocí pole éterické energie, kterou čerpal pomocí "orgonových akumulátorů" a speciálních obvodů. Ale bylo objeveno mnoho dalších způsobů, jak využít éteřinu. Patentový úřad má ve svých kartotékách mnoho konstrukcí takzvaných "elektrostatických" motorů, které dobře fungují. Ty všechny jsou poháněny éteřinou, mezi něž patří i ty, které jsou poháněny obvody umístěnými mezi zem a drát vztyčený vysoko ve vzduchu.
Mnoho typů kondenzátorů se ve dnech s nízkou relativní vlhkostí samo nabíjí. To je také klasická vlastnost éteřiny. Viděl jsem, jak "elektrostatický" generátor přestal fungovat jednoho vlhkého rána, dokud slunce neosušilo jeho kovové součásti. Potom okamžitě ožil.
Toto byla jedna z nejpřesvědčivějších demonstrací, které jsem viděl, že "statická elektřina" ("éteřina") souvisí se světlem (světelným éterem).
Zde jsou potom některé známé vlastnosti éteřiny, které by inženýři a vynálezci měli pochopit
1. Éteřina může být akumulována ze země nebo ze vzduchu téměř kdekoli
2. Může být odražena do drátů (toto není vodivost)
3. Proud éteřiny může být přerušen diodami a součástkami typu MOSFET

4. Její potenciál může být zvýšen nebo snížen v transformátorech se vzduchovým jádrem
5. Může být akumulována v kondenzátorech

6. Dokáže svítit jako neonová lampa, když je její potenciál dostatečně vysoký
7. Může vytvořit pole protikladných sil v cívkách a vinutích motorů

Éteřina se rozumí energie ETERU. není ro tedy elektřina-poznámka autora.
Zdroj- index
TERMODYNAMIKA
& VOLNÁ ENERGIE
Peter A. Lindemann

Určitě bude mnoho odsudků,ale to nevadí.
Kocoure mě zaujala ta věta že potenciál může být zvýšen nebo snížen v trafu se vzduchovým jádrem?
Není to vzduchové jádro vytvořeno trubkami v CB? Také je zajímavé že tady uvádí jak to účinost ovlivňuje vlhkost.
No zase něco na čem se dá dělat pro vylepšení účinosti orgonitu / kromě zkoušek kavitace/.

Hezký Nový rok

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od kocour » 31 pro 2011 11:09

cardeji, i tobě pěkný nový rok!
nezlob se, ale v této oblasti jsem obyčejný amatér, takže ti s tématem nijak nepomůžu, orientuju se v jiných oblastech. určitě by se na to ale mohl podívat někdo, kdo to s orgonity ještě myslí vážně a vyzná se: co třeba orwa, vlady apod.?

smurfo
Příspěvky: 5
Registrován: 16 úno 2011 16:04

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od smurfo » 11 úno 2012 17:50

Zdravím,

po delší době bych chtěl kameny opět vyzkoušet. Předtím jsem s tím přestal, protože jsem neměl čas na nějaké pokusy a potřeboval jsem být v pohodě. Nyní mám čas a chci dát kamenům opět šanci.
Nicméně mne napadlo, zda-li někdo zkoumal vliv orgonitů(tím myslím jejich záření či vlnění, které "vydává") po možné negativní stránce. Mám tím na mysli, že se tady na fóru mluvilo o tom, že vysílače operátorů, které jsou umístěné např. na paneláku, můžou svým zářením poškodit zdraví(nebo mít jednoduše špatný vliv) etc., stejně tak záření z těch jednotlivých zařízení. No, ale jak je to ale s orgonitem? Ten taky vydává záření a to pořád? Nemůže to také mít nějaký vliv na zdraví? Třeba vyvolat rakovinu etc.?
Britský politik Alan Clark například zemřel na nádor na mozku a jeho vznik byl přičítán tomu, že měl u ucha neustále telefon. A co když to neustálé záření z orgonitu, také může vyvolat nějaký nešvar?
Očekávám argumentaci ve smyslu, že jde o "pozitivní" či zdravé záření, ale všeho moc škodí, ne?

Dotaz je brán obecně, nejsem profesionál přes orgonity. Ale smyslem je "když jedno záření škodí, tak proč orgonity ne?".

Chtěl bych Vás požádat o reakce na mé dotazy a o nevytváření nějakých vlastních, protože opět dvě ze čtyř stran tohoto topicu jsou o věcech, které nebyly předmětem mého dotazu.

Mnohokrát děkuji za reakce

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od sviccc » 11 úno 2012 19:06

Jinak jak uz jsi naznacil, jedna se o zharmonizovane zareni, cili zdravi prospesne.Zareni z orgonitu neni nejak silne jak by se mohlo zdat na prvni pokec.Znam lidi, kteri maji pod posteli treba +-stovku orgonitu a zatim nic negativniho.Orgonit beru spise jako univerzalniho pomocnika (zdravi, mazleni, podpora atd...).Je taky snadno preprogramovatelny, to znamena, ze kdyz se v jeho blizkosti bude vyskytovat napriklad vztek, o to intenzivnejsi bude jeho projev.Myslim si, ze je to z duvodu, ze orgonit sam o sobe proste nemuze vedet, co je dobre a co ne.Proste si to predstav jako dobreho kamarada, ktery sdili s tebou kazdy tvuj nazor a ten potom neustale prosazuje, at je jakykoliv.Bude taky na tebe pusobit jako na pul zivy.Takze ma to sve vyhody a i nevyhody.Funkcnost je ovlivnena jak konstrukci, tak puvodnim majitelem, ktery orgonit vyrobil.Chce to jeste hodne vyzkumu, ale tohle je zatim muj skromny postreh, ktery by nekomu mohl zodpovedet par jednoduchych otazek.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od juhele2009 » 11 úno 2012 21:00

sviccc
Orgonit beru spise jako univerzalniho pomocnika (zdravi, mazleni, podpora atd...).Je taky snadno preprogramovatelny, to znamena, ze kdyz se v jeho blizkosti bude vyskytovat napriklad vztek, o to intenzivnejsi bude jeho projev.Myslim si, ze je to z duvodu, ze orgonit sam o sobe proste nemuze vedet, co je dobre a co ne.Proste si to predstav jako dobreho kamarada, ktery sdili s tebou kazdy tvuj nazor a ten potom neustale prosazuje, at je jakykoliv.Bude taky na tebe pusobit jako na pul zivy. Aha, je to teda něco podobného jako TAMAGOČI ???

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od sviccc » 13 úno 2012 00:49

Me by spise zajimalo, co te tu vlastne na tom foru jeste drzi?Pokud je to utahovani si z ostatnich, jsou i mnohem zabavnejsi stranky.Navic je zabavne, kdyz si uvedomim, ze kdyz se pokousis utahovat si z nekoho, vlastne si utahujes sam ze sebe.Kdyz si projedu vsechny tvoje prispevky, nikdy si necim kladnym neprispel.Toto forum se snazi o shromazdovani kladnych poznatku a pokud o to nestojis, jsi tu zbytecny a delas tu ze sebe jeste vetsiho tupce, nez z nas.Nejspis hledas neco jako Facebook, tam si jiste pozornost ziskas.Opravdu nevim, o co ti jde, ale vidim, ze tady tvoje usilovna prace prichazi vnivec.Vis co bude opravdova sranda?Az tu bude zit vic "tupcu", nez tech "chytrych".Pak by stalo za pokus zamyslet se nad tim, kdo je ten "chytry" ;-)
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

smurfo
Příspěvky: 5
Registrován: 16 úno 2011 16:04

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od smurfo » 13 úno 2012 01:02

sviccc píše:Me by spise zajimalo, co te tu vlastne na tom foru jeste drzi?Pokud je to utahovani si z ostatnich, jsou i mnohem zabavnejsi stranky.Navic je zabavne, kdyz si uvedomim, ze kdyz se pokousis utahovat si z nekoho, vlastne si utahujes sam ze sebe.Kdyz si projedu vsechny tvoje prispevky, nikdy si necim kladnym neprispel.Toto forum se snazi o shromazdovani kladnych poznatku a pokud o to nestojis, jsi tu zbytecny a delas tu ze sebe jeste vetsiho tupce, nez z nas.Nejspis hledas neco jako Facebook, tam si jiste pozornost ziskas.Opravdu nevim, o co ti jde, ale vidim, ze tady tvoje usilovna prace prichazi vnivec.Vis co bude opravdova sranda?Az tu bude zit vic "tupcu", nez tech "chytrych".Pak by stalo za pokus zamyslet se nad tim, kdo je ten "chytry" ;-)
Děkuji sviccc za reakci. Pochopil jsem tvůj přístup. Samozřejmě dalším poznatkům se nebráním. Čím více, tím lépe. Osobně, po první zkušenosti, jsem plný rozpaků a nedůvěry. Ale rozhodl jsem se dát kamenům další šanci.
Ad kolega s tamagoči. Prosím zdržte se reakcí vybočující mimo téma, nějak pobuřující či nijak obohacujících. Není na tom snad nic nepochopitelného. Problémem každého fóra jsou reakce mimo dané téma a na to navazující reakce atd. atd.

Prosím tedy ještě jednou. Zdržte se toho. Přestřelujte se přes soukromé zprávy. Ne zde!

Pochopení této žádostí každý potvrdí jen tím, že se zdrží reakcí mimo téma. Žádné příspěvky pochopení jako "jasně, ať každý píše k věci." atd.

Protože je to pro mne vždy těžké se zorientovat v každé nové látce, tak se snažím tímto pomoci novým příchozím, aby aspoň toto téma bylo "čisté".

Děkuji za pochopení. Takže odteď jen k tématu...

Odpovědět