Kritická informace - směr rotace biopole

Máte otázku nebo odpověď?
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Ondřej » 09 led 2011 16:17

Mike.Jt píše:představ si vodu. Voda je jako orgon. Dejme tomu že molekula H2O se točí doleva. ALe to neznamená že voda v nádobě se musí točit taky doleva. Vystavení této vodě způsobí, že např tvoje atomy uhlíku začnou rotovat místo doprava doleva.
Ale to neříká nic o tom jakej máš tvar na venek.

Tak bylo podobenství ... stejně to funguje na energetické hladině. Orgon je levotočivý ale levotočivost je něco jako vlastnost. Přirozená vlastnost věci.
Můžu se na to zeptat chytřejších... nepamatuju si, že bych narazil na spin orgonu...

A nechceš doufám říct, že interdimenzionální fyzika nemá logiku?... ;) Možná tak na Akademii věd...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 09 led 2011 16:29

chci tím říct že naše současné představy o tom co je logické a co ne, jsou poněkud zcestné. A že na to člověk nesmí jen levou půlkou mozku.

btw
nepamatuju si, že bych narazil na spin orgonu...
DOR a POR ti nic neříká ? !
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Ondřej » 09 led 2011 16:36

Ono je to o spinu nebo spekuluješ?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 09 led 2011 16:40

DOR mi vychází silně pravotočivý a POR silně levotočivý. Napadlo mě to ted jak sem ti odepisoval.
Dávalo by to smysl. Platí princip Occanovi břitvy.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Sora
Příspěvky: 2
Registrován: 09 led 2011 20:13

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Sora » 09 led 2011 20:31

Zdravím ve spolek :)
Nedá mi to a musim reagovat.. Mě se všechno (tzn. já, kytky, "živé" jídlo) točí doprava (po směru hodin. ručiček) a mobil, noťas apod. doleva.. (tzn. proti směru) - neuvažuju spirály, jen čistě rotace v kruhu (tak jak se točí kyvadlo)
Tak, a co teď? ;)

btw nevim, jestli je dobrý se vědomě přetáčet na jednu či druhou stranu.. tělo samo by mělo vědět, jak to má správně být..

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 09 led 2011 21:32

řekl by sem že prostě tvoje levo a moje levo jsou prohozené. Protože skupiny jsou prostě obráceně. Věci co do nich patří máme stejné. Jedná se patrně o nějaké nedorozumění definic. můžem probrat na SZ podrobnosti.

Jinak ohledně toho těla. Ono by se točilo doleva kdyby mohlo. Uvědom si že to že se točí doprava působeno násilně.
( řekl bych dokonce že schválně ). Tělo ví kam by se točilo, jenže nemůže když se všechno kolem točí obráceně.

Jinak rotace biopole není nci nevratnýho, a také to není nic zvláštního. Člověku se může běžně několikrát přetočit rotace aniž by si něčeho všimnul. Např si vyjdeš do přírody a dáš si relax. A před tim si byl někde ve stresu v kanceláři plný compů.

Děláš jen to co dělá Slunce Země a orgonity.

To jaké je rotace správná je podle mě podle rotace Země. Urči rotaci Země, a to je kontrolní bod.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Sora
Příspěvky: 2
Registrován: 09 led 2011 20:13

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Sora » 09 led 2011 21:50

rotace Země.. doprava :) ok, tak to máme přesně obráceně :lol:
Jinak ohledně toho těla. Ono by se točilo doleva kdyby mohlo. Uvědom si že to že se točí doprava působeno násilně. ( řekl bych dokonce že schválně ).Tělo ví kam by se točilo, jenže nemůže když se všechno kolem točí obráceně
Neříkám, že na tělo nic nepůsobí. Působí, ale když cítim, že je to někde špatný, tak se tam přece nebudu zdržovat. Byla bych sama proti sobě :mrgreen:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 09 led 2011 21:55

Bohužel špatně působí např, tvoje pracoviště ( a do práce zatím chodit musíme ). Je možný že i tvuj domov je přetočený (např. panelák, sousedi maj wifiny naplno. Vypínaní Stand -By režimu jim nic neříká. Potom všechen svuj čas trávíš v prostředí který je pro tebe nezdravé. Nebo rozhodně není zdravé.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od kolosjackos » 10 led 2011 21:49

zdravim ve spolek!


dle mojich informaci zem rotaci 2012 na 3 dny zastavi a pak se zacne tocit doleva, je dost mozne ze tomu pomuze niburu. vse co se toci do leva ma vissi frekvenci. (vedci se s tim majskym kalendarem "spletli" ca. o 208-220 let, takze zadna synchronizace a jiny new age hnuj se konat nebude.
zem se toci stale pomaleji. napr. umele vyvolane zunami spusobuje spomaleni tohodle procesu a znizeni frequence. pred "velkou potopou" zem ptrebovala na jeden obech kolem slunce jen 360 dni

co je vlastne orgon?

uz sem to pokousel vysvetlit ale asi dost nerozumne.
project blue beam je vysvetleny na orgonete. barium ve vzduchu bude fungovat jako platno na projektovani vsemoznych bludu, coz uz bylo vice krat testovano nad mexikem (nejvic pozorovanych ufo).
orgon je to same jak to barium a je potrebne k proudeni energie. hned se napojim na porovnani z vodou. vlny a viry ve vode vidime jen proto ze sme schopni videt vodu, na rozdil od vzduchu (sice diky "posypu" so energeticke vlny videt i na nebi), nebo orgonu, ktera tuhle energii manifestuje.

vsechno okolo je energie. hmota je energeticky vir, vse ostatni sou vlny (barvy, cisla, pocity, myslenky, atd maji svoji urcitou frequenci. je to vse jasne jak facka, jenze nase smanipulovane skomplikvane mozgy si mysli ze to muze tvrdit jen "kvalivikovana" osoba.

energii slunce by sme nepocitili, pokud by orgon nebyl uplne vsude. energie se v absolutnim vakuu nedokaze pohybovat.
orgon je zakladni matrix naseho hologramu.
dualismus a materialismus sou nerozdelitelne. proto se snazi silou moci obhajovat darvinismus, je jim je jasne, ze bez tohodle zakladu se jim ten vzdusny zamek zhrouti se vsim vsudy.

lidstvo jako celek ma neuveritelnou moc ve svojich myslenkach, jenze si toho (uz/este) neni vedomo.

vim ze vetsina lidi si nedokaze predstavit, ze nase zivoty sou neco jako pocitacova hra (doslovne). je to hlavne protoze se nedokazou odtrhnout od hmoty. (materialismus/darvinismus>ego>nwo).

psi je vedomi, ktere vse ovlada. je to duvod psi fenomenu: psi gamma (telepatie, jasnovideni); psi kappa (psychokineticke fenomeny, pohyb s predmetma); psi-epsilon (materializace svech druhu).

zijeme v absolutni iluzi a to nejlepsi je ze sme se nechali zmanipulaovat tak, aby sme si tu iluzi stvorili sami. (sugerace)

ciste k rozpousteni chemu si myslim, ze to zapricinuje hlavne ionizace vzduchu orgonitem a tim padem jen spad tech nanocastic na zem. pokud by cb bylo schopne ten posyp rozpustit, nemeli by sme tolik prachu na nasich strechah presto ze vedle stoji jedno nebo dve cbcka
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 11 led 2011 00:04

Moc pěkné,
s tim blue beamem sem zvědavej. Ale pokud opravdu budou využívat chemy jako plátno můžeme jim ten film docela slušně pokazit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

ormen
Příspěvky: 45
Registrován: 26 srp 2010 12:20

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od ormen » 11 led 2011 15:25

a ako im to pokazis myslis ze staci mat ogiftovane veze? alebo sustredit sa skor na CB?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 11 led 2011 19:27

Mno ty můžeš mentálně ogiftovat libovolnou oblast. Tudíž když dostatek lidí bude proti tomu tak totálně vyzmizíkujeme chemy z oblohy. A bez plátna není obraz. Nic nezmůžou když jim všechny chemy zneutralizujeme.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 11 led 2011 20:39

Výzva - chtěl by se někdo přidat a pomáhat mi přetočit významné zdroje DORu (pravotočivosti) ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od kolosjackos » 12 led 2011 03:57

samozrejme!

co tak golf mexika anebo tu cervenou babracku v madarsku, nebo nejakou elektrarnu?

sem s navodem a pekne polopaticky, at tomu kazdy rozumi 8-)
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od hajcman » 12 led 2011 15:27

Já bych navrhoval společné meditace v určitou hodinu a pravidelný den v týdnu, jen by se měnil cíl. Tak jak je to na jiném foru ohledně země.

K tomu to přece všechno směřuje...společně za pozitivním cílem. Miku hoď sem konkretní cíl čas a datum a pak můžem udělat třeba hlasování, který den v týdnu bude většině vyhovovat a čas. Ohledně času si myslím, že by byl ideální mezi 20-22. Aspoň budem dělat něco užitečnějšího, než koukat na kraviny v bedně :)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Odpovědět