kupim orgonity

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
goliath
Příspěvky: 1
Registrován: 21 zář 2012 21:52

kupim orgonity

Příspěvek od goliath » 05 říj 2012 17:53

Zdravim,
Zacal som sa zaujimat o orgonity. Velmi ma to zaujalo. A chcem umiestnit par orgonitov u mna doma pripadne aj volne do prirody. Na vyrobu bohuzial nemam ca,s tak sa zaujimam ci niekto z fora neponuka orgonity na predaj za rozumne ceny. Videl som niektore fotografie tu na fore a niektory to vyrabaju masovo na stovky :) Na nete som pozeral niekde sa predavaju za 500 kc a viac co mi pride trocha moc. Ak teda mate nejake orgonity a ste ochotny ich predat za rozumny peniaz napiste SS alebo aj sem do vlakna. Som z Brna tak je mozny aj osobny odber alebo aj postou.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: kupim orgonity

Příspěvek od Tosky » 05 říj 2012 18:12

Ahoj teprve začínám, dneska jsem vyrobil první dva kousky, ale mohu ti vyrobit a poslat jeden tak za cca 50,- Kč. Krystaly tam dávám myslím pěkné a velké. Nejmenší má cca 2 cm. Mám TB z hliníkových špon o průměru základny minimálně 10 cm a výška cca 3,5 cm a více. Tvar homole. Barva je hnědá. Není to asi uplně na dekoraci, ale snad fungují, ještě se tu někoho zeptám, jestli to pozná. Případně mohu vyrobit i dekorační. Tak dej prosím vědět v každém případě :) . At se daří, Pavel.

jozef
Příspěvky: 28
Registrován: 06 dub 2013 22:47
Bydliště: Košice

Re: kupim orgonity

Příspěvek od jozef » 18 dub 2013 19:59

chcem sa spytat, predal by mi niekto nejake orgonity kym si vyrobim svoje?

Odpovědět