AKO SOM PREŽIL 21.12.2012 UŽ O DVA TÝŽDNE SKOREJ :o)

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
Martin777
Příspěvky: 24
Registrován: 20 pro 2011 00:28

AKO SOM PREŽIL 21.12.2012 UŽ O DVA TÝŽDNE SKOREJ :o)

Příspěvek od Martin777 » 13 pro 2012 22:16

Ako som prežil 21.12.2012 už o dva týždne skorej ;-)

Ako je možné že som to zažil? Z určitých dôvodov ktoré teraz nie sú dôležité u mňa anjeli spustili 21.12.20127.12.2012

A keďže ja už viem to o čom iný len polemizujú tak vám k tomu niečo poviem. S blížiacim sa dátumom som si dosť uvedomoval že som neni pripravený. Celkovo som nebol pozitívny a hladina strachu nebola u mňa práve malá a cítil som že idem do prehratej bitky. Nebudem špecifikovať každý detail z toho ako to celé prebiehalo u mňa, ale poviem vám len toľko že ak bude u vás všetko v poriadku tak sa radujte a úprimne sa tešte. ;-) A ak to bude inak a náhodou nebudete spokojní z "niečím" z toho čo sa vám bude diať tak ako to bolo u mňa, a budete "jemne" povedané nespokojní, tak prosto poproste anjelov o pomoc a oni dokážu na základe vašej jasne mienenej, nekompromisnej a cielenej a opakovanej prosby kompletne "obrátiť" celú situáciu "želaným" smerom!!! Dôležité je že som mal možnosť obrátiť to čo sa zdalo vyložene "prehraté" na úplne víťazstvo a túto možnosť máte aj vy. ;-) Ja som konkrétne ležal na posteli dva dni a neprežite som sa modlil nech všetko to čo sa mi nepáči prestane a nech sú zrušené a vyliečené "VŠETKY" príčiny ktoré k tomu vedú. Toto som robil 2 dni a ono to prestalo a úžasným a zázračným spôsobom sa to vyriešilo. (keďže som tým prešiel, viem o čom píšem) Viem že v cirkvách sa o tom moc nehovorí ale anjeli sú naši súrodenci a sú vám k dispozícii nonstop a je ich ohromné a prevažujúce množstvo, sú dokonca okolo nás a nonstop po našom volaní vyložene túžia. V nebi je anjelov tak obrovská prevaha že sa obrazne povedané bijú o to aby mohli robiť ochrancov každé svojmu súrodencovi, teda práve vám. V momente keď na nich pomyslíte alebo ich zažiadate sú pri vás a pracujú na splnení vašej túžby. Oni sú šťastný keď ste vy šťastný. A to platí nielen na 21.12.2012 ale navždy ;-)

Tento článok som napísal pre tých čo by im mohol pomôcť či už po hodine dvanástej alebo za 5 minút 12, Ako som povedal do ďalších detajlou nepôjdem ale na záver len slová z pesničky Zuzany Smatanovej:
"Stačí si želať, stačí si priať, no príde to len vtedy keď si budeme niečo priať" majte sa a nech sa vám darí. ;-)

.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: AKO SOM PREŽIL 21.12.2012 UŽ O DVA TÝŽDNE SKOREJ :o)

Příspěvek od monikag » 31 pro 2012 13:29

Podobne aj u mňa fungujú prosby k anjelom...prajem všetko dobréééé....

Odpovědět