CB je nutné jej vyklopit z formy?

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
indigový anděl
Příspěvky: 18
Registrován: 16 zář 2013 17:38
Bydliště: Vidlákov
Kontaktovat uživatele:

CB je nutné jej vyklopit z formy?

Příspěvek od indigový anděl » 20 pro 2013 10:41

udělal jsem menší CB do plechovky od barvy- vyčištěné-a nevím jestli nějak nesnižuje účinnost pokud to z ní nevyndám, musel bych tu pixlu rozřezat a nechci poškodit povrch.jinak 2,5 litru pryskyřice a 3 al trubky z mopu 40 cm dlouhé a spoustu kamenů.ještě ani nestačilo ztvrdnout a už bylo trochu vidět díru v inverzi i přestože už bylo dost tma,takže jsem nemohl vyfotit ty sylfy ale jinak by to bylo asi kino.původně jsem chtěl tu pixlu nechat zrezavět a nechat rozpadnout :? a jinak jsem zvědavý co to udělá až ten antipušifuk vyndám ven :?: :o :shock: . A taky vzdáleně okolo něco proletělo ale nebylo to slyšet ale blikalo to červenobíle a nakonec to zmizelo :? co si o tom myslíte????

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: CB je nutné jej vyklopit z formy?

Příspěvek od juhele2009 » 21 pro 2013 05:38

... původně jsem chtěl tu pixlu nechat zrezavět a nechat rozpadnout :lol: Hele, anděli, opravdu chceš znát můj názor? ;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: CB je nutné jej vyklopit z formy?

Příspěvek od Ondřej » 21 pro 2013 18:51

Juhele, žvásty hodnoty nula ti dělají dobře?

Plechovku bych na tom nechal. Solným roztokem by odstranit taky šla.
"blikalo to červenobíle" -o tom si myslíme, že to bylo standardní letadlo. Díval ses teď na oblohu prvně nebo si děláš šoufky??

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: CB je nutné jej vyklopit z formy?

Příspěvek od juhele2009 » 22 pro 2013 11:13

Až se mu piksla rozpadne, tak to by čekal anděl hodně dlouho, si myslím. Ale možná by se mohl vrátit tzv. "ke kořenům" orgonetácké víry, není-liž pravda? Aby se vám to tady nezvrhlo do kroužku mladejch "umělců" . ;)

indigový anděl
Příspěvky: 18
Registrován: 16 zář 2013 17:38
Bydliště: Vidlákov
Kontaktovat uživatele:

Re: CB je nutné jej vyklopit z formy?

Příspěvek od indigový anděl » 23 pro 2013 13:33

kozma napsal:
Naši budou naříkat. Synáček se zbláznil. Plete nesmyslný věci z drátů, pobíhá po kopcích s pukama a pořád pozoruje
nebe a nadává na nevinný tryskáče

A toto si o mně myslí někteří lidi taky. i když spirály nemotám ,puky zatím vyrábím abych měl čím zapukovat okolí a to ostatní už delší dobu. A jinak se o puky a vše s tím spojené zajímám jen půl roku,takže mne může někdo z fóra považovat za šíleného-ale kdo nehledá ten nic neobjeví... :o A nějaké puky rozdám ještě letos -vždyť jsou Vánoce tak dám nejen lidem ale dostanou i blízké vodní plochy-vše zmrzlo takže nelze kopat... :(

Odpovědět