Somavedic versus orgonit

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Somavedic versus orgonit

Příspěvek od Ondřej » 07 kvě 2017 15:53

Na
https://www.casopis-sifra.cz/elektrosmo ... rabi-cech/
jsem se dočetl pár základních věcí o Somavedicu. Účinnost nijak nerozporuji, frekvenční princip normálně funguje, ale pobavilo mě pár skutečností okolo:

"účinnost garantuje na 5 let, životnost je zhruba 7 až 10 let"

No, svýmu orgonitu predikuji účinnost, a i životnost, asi tak 100 let a to minimálně. Pokud bude orgonit v interiéru, mimo slunko a vodu, tak plast je "nesmrtelný" a dá se čekat funkčnost stovky let.

"Co tedy můžeme od Somavedicu, jehož název se skládá ze slov soma neboli tělo a vedic neboli indické učení čekat? Přístroj má podle Ivana Rybjanského silné detoxikační účinky, což nemusí být zpočátku příjemné. Člověk může mít třeba problém usnout, bolí ho hlava a podobně. Pak to ale začne… „V první fázi se určitě zlepší kvalita spánku, tak po týdnu. U dětí prakticky okamžitě, ty nemají přece jen takové zátěže. V další fázi se začne tělo zbavovat parazitů a energetických bloků, zprůchodňuje se lymfatický systém – v této fázi může člověk prodělat něco jako chřipku,“ vysvětluje tvůrce, jak probíhá „ladění“ frekvencí a rušení škodlivých zón, ať už těch ze Země, nebo vln z elektroniky. „Po nějaké době je člověk klidnější, má víc energie, nadhledu. Dostane se do větší harmonie a naladí se na jiné frekvence. Každý Somavedic je v podstatě originál a na každého působí trochu jinak. Souvisí to i s jeho osudovou cestou,“ vysvětluje netradiční konstruktér."

Somavedic umí podobný a stejný věci jako základní orgonit. Jen používá frekvenční metodu, která je komplikovanější a těžkopádnější než "ultimativní" princip orgonitu.

Jeden kus Somavedicu stojí od 5500 do 12000 Kč. Orgonit si může každý vyrobit sám nebo koupit za 50 - 550 Kč.

Výrobce poskytuje lhůtu na vyzkoušení 1-2 měsíce. Můj orgonit má půl roku.

Somavedic pouze harmonizuje energie v okolí a uzemňuje destruktivní. Orgonit, mimo čištění energie, ještě přímo vyrobí cca 5-6x víc energie/čchi, než saje z okolí, takže je silný zdroj/generátor. Za to může hlavně krystal SiO2 na steroidech.

Toť pár základních nevýznamných rozdílů. :lol:

Odpovědět