dualita orgonitu

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

dualita orgonitu

Příspěvek od cardej » 09 zář 2009 22:04

při umistňování v místě GPZ bychom měli dávat pozor na počet Tb , protože tam může vzniknout párový vztah jako mezi póly. potom siločáry směrují mezi TB a mají učinek mezi sebou. Od jednoho k druhému. Samožřejmě když je dáte dál od sebe tak se ty siločáry zvětší...Viz obrázek.
Obrázek
Naposledy upravil(a) cardej dne 09 zář 2009 22:45, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od Michael » 09 zář 2009 22:15

tzn. dávat lichý počet?

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od cardej » 09 zář 2009 23:06

Díky za poznámku.Pravdu máš. Zkusit to vyhmátnout velikosti jednoho nebo potom raději ten lichý počet. Pokud jsem dával TB, tak jsem to vždy dolaďoval dvěma menšími. Samozřejmě Cb by si to zvládl asi sám. ale u toho jsem nezkoušel zviditelnit siločáry působení.
Naposledy upravil(a) cardej dne 09 zář 2009 23:11, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od Michael » 09 zář 2009 23:08

obecně oni když jsou blízko u sebe tak se hádají - přirovnal bych to k magnetům

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od junak » 30 lis 2009 21:20

Plati to aj pri cb? :? Mam take 2 mini cb vedla seba.Ale funguju.A kvety rastu nadherne a dokonca tie co som mal napadnute nejakou pliagou sa vyliecili. ;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 02 pro 2009 19:19

Ani tak nejde o sudý počet jako pouze o dva kusy u sebe. 6 kusů je taky sudý počet a v kruhu jsou výborní. Taky jsem si všiml, že dva HHG vedle sebe "nefungují" respektive se hádají a neposílají třeba energii nahoru. Zkuste si taky roztočit dva víry vedle sebe ve vodě že... 6 v kruhu právě vír nijak neruší, ale posiluje, je to myslím jasné už od pohledu. Navíc je tam základní symbolika a metafyzika. Pokud dávám dva TB k věži, tak zásadně metry od sebe.
cardeji, příště umisťuj orgonit mimo střed nádoby. Usazeniny budou průkaznější.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od cardej » 02 pro 2009 20:32

Já neměl větší nádobu, a inspirace k tomu pokusu přišla najednou-
Jinak máš pravdu s těmi šesti- to je vlastně šěsti úhelník- hvězda-ale v pohledu dvakrát tři- dvakrát Trojice- a je to velmi účinné už z hlediska tvaru proti gpz.
Jinak však pozor- jak se uvádí 6-6-6 nebo
snad ideálnější by bylo 12- jako "dvanáct měsíčků"...

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od cardej » 08 pro 2009 10:19

Ondřej díky za podnět.
uvědomil jsem si že když mám u sebe dva osobní , jeden na levé ruce- jeden na pravé , tak se to projevuje i disharmonií aury a naznačuje to pocit bolesti - nebo mi ten jeden druhého jakoby "kříží" a mám pocit bolesti v "kříži a na pravé noze koleno lýtko palec.

Správně říkáš - jakoby se hádaly- ale oni hledají cestu rovnováhy a když sami tvůrci nevytvořili poměr složek přesně tak aby byly TB v rovnováze-

Správně jsi upozornil u že OSOBNÍ je vždy jeden - to je ten osobní dominatní
- je to vlastně jakoby jeden TB osobní a jedna lidská bytost nebo jeden strom nebo a ostatní pro distribuci mají být krabici, jakoby vypnutý..

To také potvrzuje že- TB osobní- má rád toho, kdo se s ním spojil nebo kdo Tb bere za vlastní
a s tím potom spolupracuje
Má to vliv i na programování.

Pokud není nějak označeno pořadí důležitosti a vytvoří se kruh CB nebo TB potom tam pracuje síla přirozenosti a stav se do roka a do dne harmonizuje- takže se všichni TB neb CB v kruhu vyladí tak-aby našli vlastní harmonii a ladily se podle to nejaktivnějšího--který může být tvůrcem programován podle jeho charakteru..

To také naznačuje že je důležité při prodeji označit slovy toho komu je určen.

pavel
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2009 10:55

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od pavel » 11 pro 2009 23:14

z diskuse plyne, že by bylo asi rozumné vědět, kde jsou již místa ogiftovaná, samozřejmě ne fotky umístění, aby to chytráci nešli vyzvednout. Pak by se nestávala často dublovaná umístění a ušetří se tím čas. Tedy je nějaký info kde již pracují? dík pavel

Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od Linuxak » 12 pro 2009 22:32

No, znám několik míst, kde jsou na 2 panelácích vysílače signálu mobilů, vzdálenost cca 50-100m. Měl jsem plán dát každému 1 TB, ale teďka nevím... Každopádně tam (snad jednou) bude celkem hustá síť, protože za dalších 200m od nich jsou další vysílače. Paneláková sídliště jsou v počtu vysílačů otřesná!
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od potravina » 13 pro 2009 18:12

nedávno jsem obdaroval jednu terta věž dvěma TBčkama kousek od sebe, tak to abych se raději vrátil:) v pokoji jich mám celkem dosti...a když jsem tu měl dvě HHGéčka tak se tak hezky nespalo...něco na tom bude...díky
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

pavel
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2009 10:55

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od pavel » 15 pro 2009 01:30

zatím jsem umístil tři tb k vysílačům mimo hl. město a vždy pár metrů od základny věže a tak se snad tb nepotkávají s " kamarády ". byla by to safra náhoda aby se setkali dva stejní - silou, jasností vlivu, charakterem .... Nechám se proste vést pocitem a vždy mě to je buď jedno a nebo mne to táhne. naposled mi paradně zmrzly prsty, když sem kutal do při sněžení do hlíny jamku, ale nedal sem se. Ale stejně by stálo za to mít alespoň nějaký přehled. rovněž sem četl nějaký narážky na KPUFO.CZ orgonit, bylo by veselé dát jim jednoho siláka na stůl, asi by koukali, byl tam ale odkaz na czech orgonit centrum a tam chteli k registraci mail adres tak nevím zda jim ho poskytnout

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od junak » 15 pro 2009 01:50

KPUFO.CZ su same dezinformacie. Myslim ze im ide o to zamerne dezinformovat.Podla mna kazde akoze UFO organizacie maju za ulohu dezinformovat.Niekde som o tom cital clanok ze to tak je.

pavel
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2009 10:55

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od pavel » 17 pro 2009 03:33

prohlédl jsem také orgonet forum, je tam oddělení - gifting - no musim uznat, že kolegové jedou v kilech - při jednom výletu do krajiny jich rozdají desítky - nu pěkná práce a tak vidím, že mé aktivity jsou překonávány již léta. Nevím zda rčení méně je lépe může platit i pro tuhle oblast, ale nechám to na osudu. Ve městě také občas něco zakopu do parku - tak aby to vylepšilo energetický profil zeleně. Snad je dobré mít na mysli že to něco mohu přehnat - sám s více kusy tb( u sebe) cítím kolik je jich limit pro moji duši a tělo. Tak třeba já prosím duši mou a duši kolektivní o jediné - pokusit se v klidu zamyslet a jednat s rozvahou. Určitě ale netvrdím, že kolegové giftaři jednají bez rozvahy - takhle to nemyslím. Spíše při plánu na výlet koukám kde to chce umístit a kde je to snad nadbytečné. To si nemyslím třeba když pozoruji těžební oblasti severních čech nebo OSTRAVU TAM BY TO ASI CHTĚLO

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: dualita orgonitu

Příspěvek od am2 » 20 pro 2009 15:57

http://www.astrolab.cz/ukaz_odpovedi.php?cd=4202
stb a ceska ufologiecka spolecnost ci co...

Odpovědět