Směr vyzařování

Máte otázku nebo odpověď?
Rio

Směr vyzařování

Příspěvek od Rio » 01 čer 2009 08:55

Druhá složka je anorganická, složená typicky z kovových (železo, hliník, meď, mosaz, bronz atd. NE nerez nebo olovo!) třísek, špon (ne kroucených), pilin, hoblin, prášku. Její funkce spočívá v tom, že tvoří překážku pro orgon a ten se od částic (kousků) chaoticky odráží, čistí, zrychluje.

?? takže je to jako všesměrový vysílač?
- když se dá pod ogonit měděná deska, tak by to tedy mělo fungovat jako odrážecí plocha? nebo naopak bude v tomto směru prostupnost a záření větší?

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Aerosmith » 05 čer 2009 22:15

Rio píše:Druhá složka je anorganická, složená typicky z kovových (železo, hliník, meď, mosaz, bronz atd. NE nerez nebo olovo!) třísek, špon (ne kroucených), pilin, hoblin, prášku. Její funkce spočívá v tom, že tvoří překážku pro orgon a ten se od částic (kousků) chaoticky odráží, čistí, zrychluje.

?? takže je to jako všesměrový vysílač?
- když se dá pod ogonit měděná deska, tak by to tedy mělo fungovat jako odrážecí plocha? nebo naopak bude v tomto směru prostupnost a záření větší?
No to mě taky zajímá: pokud postavím orgonit na kov. desku či plech, tak vše se odehrává směrem nad plechem. Co teda v autě (ono vlastně v kabině je sklo - tím to projde, ale co kufr, motor atd? Tak mě napadlo, kdyby se kus orgonitu umístil do kovové paraboly (třeba ze SAT TV) - do ohniska, tak by to vyzařovalo cíleně - směrově (?)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od sophia » 05 čer 2009 22:22

Těžko říct, ale domnívám se že to projde čímkoliv tak jako mikrovlny projdou vším nebo roentgen (ty novější rtg prý projdou i olovem). Chce to zkusit. Z CB, které má většinou měděné trubky to vyzařuje údajně všesměrově a nad CB to dělá obrovský vakuový vír do trychtýře. (Tolik co psali jinde).

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Aerosmith » 05 čer 2009 22:28

No vakuový asi těžko (bez vzduchu) - bez urážky, ale spíše orgonový nebo všeobecně DOR - POR (prostě energetický) Si myslím... :oops:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od sophia » 05 čer 2009 22:37

Aerosmith píše:No vakuový asi těžko (bez vzduchu) - bez urážky, ale spíše orgonový nebo všeobecně DOR - POR (prostě energetický) Si myslím... :oops:
Já to četl někde, zkusím to najít. Pochopil jsem to tak, že není myšlený celý vakuový vír široký třeba 20 km ve výšce 10 km nad CB, ale prý je tam někde místo kde je vakuum. Jak na to kdo přišel netuším, ale psal to člověk co o tom ví hodně moc, někde na zahraničním fóru. Zkusím to najít :roll:

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Lugar » 21 úno 2010 22:33

Pokud platí Zákon zachování energie, tak když neco energii vyzařuje musí ji to někde brát. Pokud Orgonit transformuje DOR což prý jsou kationty na POR, což jsou anionty které našemu tělu prospívají . Pak sice nechápu jak se kationty dostanou do Orgonitu přes nevodivou pryskyřici dovnitř, ani jak se případné anionty dostanou ven. Snad by to mohly být elektrony ve formě statické elektřiny, které při vysokém napětí jsou schopny projít i přes izolanty a po průchodu Ionizoavat okolní prostředí a obohacovat ho Anionty. To zase nevysvětluje co se stane kationty ani odkud by se elektrony vzali. Pokud by nám to mohl někdo vysvětlit budu vděčný, asi by to přispělo i k vysvětlení kam co potom vyzařuje. :)

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od junak » 21 úno 2010 23:21

Moj nazor je ze.Orgon je vsade predsa.Je len DOR a POR.Nemusi sa brat odnikial lebo je vsade okolo nas.Neviem co je jeho zdrojom ale bud prudi vesmirom priamo zo stredu galaxie"to moze byt ale upne ina energia" alebo ho vytvara slnko alebo je sucastou nasej planety a atmosfery alebo vsetko dokopy.Len ho netreba odnikial cerpat lebo je vsade okolo nas tak isto ako vzduch.Co roby orgonit?Teda transformuje DOR na POR.Proste nim prirodzene prechadza a akumuluje sa v nom az nedosiahne urcity bod nasytenia a vtedy vychrli orgon do ovzdusia ale transformovany na POR.Ja som necital vyskumi Reicha ani nic podobne ale verim ze to tam vysvetluje.Ak som napisal blbost prepacte. :lol:

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Lugar » 21 úno 2010 23:55

Babička říkávala : "Věřit, znamená prd vědět" . Nestačí doufat že to někdo někde napsal, spousta lidí v minulosti věřila že dělají dobrou věc. Katolická církev taky upalovala s dobrým úmyslem. :D :D :D

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Ondřej » 22 úno 2010 21:51

K tomu víru u CB- vír je až sekundární efekt. To první je nasávání a vypouštění. Když energie začne proudit, tak automaticky dostane rotaci. Takové torzní pole no:)

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Aien » 23 úno 2010 09:57

Netvrdím , že mám pravdu, ale takhle se mi to zatím poskládalo v hlavě:orgonu rozuměl Reich, Tesla,alchymisti.Orgon vzniká fúzí supertěžkých jader v jádru Země-to je ta životní síla, kterou jako živý organismus nám Země dává( Země je živá planeta na rozdíl od ostatní v naší soustavě-má vlastní zdroj energie).Ze Slunce (jako přijímače vysílání z jádra galaxie) přicházejí informace formující orgon, zhušťující do životních forem.Během přenosu vznikají poruchy, jak na zemských zlomech, tak viry v tom gigantickém softwaru,člověk je přijímač, vysílač a zároveň i programátor(svobodná vůle),když má destruktivní myšlení -programuje destrukci.Orgonit je malý antivirový program-nasává deformovaný orgon , prošistí, vytusti.
To je základní schéma, nemotala bych do toho elektriku, zaprve jí nerozumím a ani jsem o tom nepřemýšlela, to nechám elektrikářům, jen bych přidala, že pokud se do orgonitu cpe něco elektrikářského (spirály, civky)tak se to snad dá částečně aplikovat.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Ondřej » 23 úno 2010 18:10

že má planeta žhavý jádro je jen teorie teoretiků, realita je ouplně jiná. Běž na marnýho dutou zemi, nebudeš litovat.
Primární výrobník orgonu je slunko, včetně dat.

Junak: "Ja som necital vyskumi Reicha ani nic podobne ale verim ze to tam vysvetluje." -a ty jako chceš aby s tebou někdo diskutoval??

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Tauri » 23 úno 2010 19:10

To že je Země dutá, je sice pravděpodobné ale kdo to kdy a jak dokázal? Nechceš mi snad říct, že Země nemá rozžhavený jádro a že podemnou běhá nějakej další maník s rákoskou a honí dinosaura? :lol: :lol: Ano občas se našel důkaz typu: Na moři se našly neznámé plovoucí kvítky ....nebo :v ledu našli zmrzlého mamuta, který měl v sobě ještě zachovalou potravu : : ptáci se stěhují do duté Země :lol: Tohle jen jen další Verneovka, která není ničím dokázána, kdyby Země neměla rozžhavené jádro, nebyl by zde možný život, protože atmosféru drží elektromagnet! Tudíž bys lítal daleko na jeden skok a atmosféra by se rozplynula během chvíle ;)

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Lugar » 23 úno 2010 21:14

Ondřej píše:K tomu víru u CB- vír je až sekundární efekt. To první je nasávání a vypouštění. Když energie začne proudit, tak automaticky dostane rotaci. Takové torzní pole no:)
No, :) bylo by zajimavé to vidět. Někde jsem sehnal plánek na Reichlův Orgonskop. Pokusím se to vyrobit. :)

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Lugar » 23 úno 2010 21:19

Vidím to tak, že jsou dvě základní energie : Životní síla která přichází ze Slunce - ta je více duchovní a pak druhá polarita která je spíše zemská a tvoří naše těla. Jejich spojením vzniká život ve hmotě. ;) Ale to je jen jednoduchý pohled, jinak je to o trošku složitější. :)

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Aien » 24 úno 2010 08:49

Jestli je Země dutá a my jsme uvnitř, pak by vesmír byl projekce a my laboratorní myšky .Kdo nás pěstuje? Co je na vnějším povrchu?Jestli jsme na vnějším povrchu, tak kdo je uvnitř?Jsou to "mimozemšťani"?Jestli já jsem uvnitř, tak mě bere hrůza a klaustrofobie.Radši mám nad hlavou nekonečný vesmír.Na přednášku Marného nepůjdu,je to trochu z ruky a pokud by mě přesvědčil, tak by mi mohlo přeskočit.Teď jsem si vzpomněla na Cimrmany,než se to všeobecně profláklo , že jsou obrovští mystifikátoři, taky jim lidi věřili.

Odpovědět