Směr vyzařování

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Tauri » 24 úno 2010 11:47

To, že je to projekce už bylo taky v mnoha článcích psáno a my žijeme v matrixu. Ale pomýšlet na to, že žijeme uvnitř Země :o :lol: Na představení bych nešel, protože takový lidé už vědí, jak na lidskou psychiku aby jim to lidi sežrali.(cena: že by kolem 1200kč?) Vše jsou jen nějaké domněnky. Já netvrdím, že Země není dutá o měsíci se taky třeba tvrdí, že je dutý a vytvořený uměle. Ať už je to základna marťanů, kteří nás sledují nebo kvůli životu na Zemi...Každopádně co my víme tak je jen pár %. Armáda nám stejně nic neřekne, třeba jako je cestování časem, nebo to že se stýkají s mimozemským životem a my žijeme v domnění, že nás jen sledují a to je vše. O duté Zemi třeba taky vědí, ale neřeknou nám nic. . A takhle to ještě dlouho zůstane! Vždy se bude něco skrývat, aby měli ti druzí nad námi moc a my toho moc nevěděli, aby jsme jim nemohli nějak ublížit. Každopádně mně už tohle chování přestává bavit! To, jak si necháváme srát na hlavu je už příliš, jak od amíků, tak z řad politiků ČR. Stačí se věnovat serverům typu:
zvedavec.org _ osud.cz _ matrix-2001.cz ;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Ondřej » 24 úno 2010 11:59

Tauri píše:To že je Země dutá, je sice pravděpodobné ale kdo to kdy a jak dokázal? Nechceš mi snad říct, že Země nemá rozžhavený jádro a že podemnou běhá nějakej další maník s rákoskou a honí dinosaura? :lol: :lol: Ano občas se našel důkaz typu: Na moři se našly neznámé plovoucí kvítky ....nebo :v ledu našli zmrzlého mamuta, který měl v sobě ještě zachovalou potravu : : ptáci se stěhují do duté Země :lol: Tohle jen jen další Verneovka, která není ničím dokázána, kdyby Země neměla rozžhavené jádro, nebyl by zde možný život, protože atmosféru drží elektromagnet! Tudíž bys lítal daleko na jeden skok a atmosféra by se rozplynula během chvíle ;)
A proč říkáš, že je to pravděpodobný a zároveň se ptáš kdo to kdy dokázal? Divná hovorová logika:) Dokázaný to samozřejmě je, nejen já jsem viděl hafo důkazů. Kdybys byl Osuďák, mohl jít teď na přednášku.
Žhavý jádro nemá, jen vrstvu magmatu v hloubce.
"kdyby Země neměla rozžhavené jádro, nebyl by zde možný život, protože atmosféru drží elektromagnet!" :lol: Řekl bych, že nemá smysl dál pokračovat.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Ondřej » 24 úno 2010 12:04

Aien píše:Jestli je Země dutá a my jsme uvnitř, pak by vesmír byl projekce a my laboratorní myšky .Kdo nás pěstuje? Co je na vnějším povrchu?Jestli jsme na vnějším povrchu, tak kdo je uvnitř?Jsou to "mimozemšťani"?Jestli já jsem uvnitř, tak mě bere hrůza a klaustrofobie.Radši mám nad hlavou nekonečný vesmír.Na přednášku Marného nepůjdu,je to trochu z ruky a pokud by mě přesvědčil, tak by mi mohlo přeskočit.Teď jsem si vzpomněla na Cimrmany,než se to všeobecně profláklo , že jsou obrovští mystifikátoři, taky jim lidi věřili.
Není to žádná projekce, je to reálné, ale dost složitý na vysvětlení a taky riskantní na veřejným foru. Zatím z toho nikomu nepřeskočilo, já osobně jsem se smál, poněvadž všechno krásně zapadalo a líbilo se mi to. Kdysi to přednášel i v Ostravě, o tom psala Alue.

Tauri: panáčci o duté zemi samozřejmě velmi dobře ví, ale veřejnosti nic neřeknou z mocenských důvodů. Převrátilo by to svět naruby.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Tauri » 24 úno 2010 13:17

Proč se bojíš něco říct? Je to snad anonymní a zde na fóru Tě nikdo za to nevyhodí ;) tady je ještě díky bohu svobodný fórum :) Tak povídej, přeháněj :P

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od slurm » 24 úno 2010 13:55


Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Aien » 24 úno 2010 15:29

Dík, přečetla jsem to o duté Zemi,mrkla na videa.Dobře, je to možné.Tak opravím svůj původní výraz "v jádru Země " na "v magmatu probíhá fúze supertěžkých kovů."Četla jsem to v knize Ivo Wiesnera-Alchymie a teurgie (nevím přesně název).Země není placatá ale koule, Země není koule ale bublina, Země není.........
Stejně se mi nejvíc líbí Pratchetův popis: Zeměplocha leží na hřetech čtyř slonů, ti stojí na zádech vesmírné želvy A´tuin, která pluje vesmírem.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od am2 » 24 úno 2010 18:16

na google earth jsou 2 odkryte vstupy do zeme
a v zadnem z dokumentarnich filmu o antarktide se o tom temer vubec nezminuje

jeden kryt je dokonce zakryt nejakym krytem, kryt meri cca 30 metru

a to je v google earth ve vyssim rozliseni zpristupneno jen cca 0,0001 rozlohy antarktidy!
E 99° 50' 19,62" . . . . . S 66° 33' 11,52"
E 99° 43' 12,00" . . . . . S 66° 36' 96,00"
priklad zakladny (pro srovnání velikosti):
sirka 66°39 '51.64" J . . . . . . . . . delka 140° 0' 13.59" V

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Tauri » 24 úno 2010 19:00

Poslal bys to ještě prosím jednou? Ta 1. poloha funguje, ale ty ostatní to už nenajde :roll: dík ;)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od am2 » 24 úno 2010 21:04

66° 33' 11,52"S, 99° 50' 19,62"E (stačí zkopírovat do Google Eatrh; jen dira, nic moc)
66° 36' 12,92"S, 99° 43' 12,78"E (nevim, co to je, vypada to jako dira s krytem (30m) proti závanu snehem, kolem je cosi barevné)
66° 39' 50,65"S, 139° 59' 57,10"E (nic moc, jen nejaka zakladna + stopy od aut)
(pokud by to nejelo, zkuste zmenit desetinnou carku za tecku)

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Tauri » 24 úno 2010 22:22

Ondřej: A ty myslíš, že Země má jen magma? :o :lol: :lol: :lol: :lol: No neříkám, že jsem borec, ale dělat tu ze sebe vědce taky nemusíš 8-) přece je tam uvnitř nějaký pnutí a to se shromažďuje do určitýho bodu. A to že nemá smysl pokračovat? Heh no podle sebe asi ne...Jinak na osud chodim, ale pouze jako host 8-) a myslíš, že magma by udělalo nějaký magnetický pole? :lol:

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Tauri » 24 úno 2010 22:27

am2: Díkes za souřadnice, celkem jsem valil oči :shock: kdybych měl prašule, hnedle bych se tam zajel podívat :o

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Ondřej » 25 úno 2010 11:27

Tauri píše:Proč se bojíš něco říct? Je to snad anonymní a zde na fóru Tě nikdo za to nevyhodí ;) tady je ještě díky bohu svobodný fórum :) Tak povídej, přeháněj :P
Nedá se říct, že se bojím. Jestli máš dojem, že jsi na inetu anonymní, tak jsi pěkně naivní:)

Jen upozorňuju, že materiály o "duté zemi" co najdete na netu jsou z 9o% bláboly.
Něco jinýho je objev třeba toho, že když z Eiffelovky pověsíte dvě lanka, tak dole u země jsou závaží od sebe dál, než jak jsou od sebe pověšený nahoře. Kdybysme byli na kouli, tak se směrem k zemi budou sbíhat. Stavitel věže a objevitel téhle záhady měl "nehodu".
Podobný příklad je i důl v Africe (teď si nevzpomenu), dvě šachty vedle sebe, kde se ale olovnice rozbíhají...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od Ondřej » 25 úno 2010 11:39

am2 píše:na google earth jsou 2 odkryte vstupy do zeme
a v zadnem z dokumentarnich filmu o antarktide se o tom temer vubec nezminuje

jeden kryt je dokonce zakryt nejakym krytem, kryt meri cca 30 metru

a to je v google earth ve vyssim rozliseni zpristupneno jen cca 0,0001 rozlohy antarktidy!
E 99° 50' 19,62" . . . . . S 66° 33' 11,52"
E 99° 43' 12,00" . . . . . S 66° 36' 96,00"
priklad zakladny (pro srovnání velikosti):
sirka 66°39 '51.64" J . . . . . . . . . delka 140° 0' 13.59" V
:D na google earth je samozřejmě prt. A ty díry na pólech mají průměr poněkud větší. někde na joutube je video, kde je prosáklá fotka co tam bylo vyfoceno. Nechce se mi to hledat, vkládejte sem prosím linky a já to najdu.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od am2 » 25 úno 2010 11:45

těmi vstupy do podzemi antarktidy jsem samozřejmě nemyslel díry na pólech :)

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Směr vyzařování

Příspěvek od junak » 26 úno 2010 21:15

Lugar píše:Babička říkávala : "Věřit, znamená prd vědět" . Nestačí doufat že to někdo někde napsal, spousta lidí v minulosti věřila že dělají dobrou věc. Katolická církev taky upalovala s dobrým úmyslem. :D :D :D
To je teda dost blbe prirovnanie. :lol: Chcel som tym len povedat aby si si nastudoval materialy kde je to dopodrobna vysvetlene.
Ondřej píše:Junak: "Ja som necital vyskumi Reicha ani nic podobne ale verim ze to tam vysvetluje." -a ty jako chceš aby s tebou někdo diskutoval??


Ano necital som Reicha ale to neznamena ze som o orgone nic necital.Len zatial som to nestudoval tak detailne.
A aj keby nikdy si nedovolim tvrdit ze to co som cital je vsetko presne tak.

Co sa zrazok tyka nemeram ale vidim "vnimam".Este uvidim ake bude leto ale zatial zo srazkami problem nie je absolutny.
Ja to nepotrebujem merat ani definovat ja to chcem citit.Citit tu energiu chapete?Darmo ju nameras ked sa nevies na nu naladit.A co je najlepsi dokaz ako vlastne pocity-vnimanie a pozorovanie?Napriklad pocasia,rastlin ale aj seba svoje pocity?Aky lepsi dokaz este chcete? :roll: :lol:

Odpovědět