Propojení orgonitů na dálku

Máte otázku nebo odpověď?
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od Mike.Jt » 14 kvě 2010 21:52

Zdravim,
zkušel někdo experimentovat s propojením orgonitů na dálku ? Aby účinek dvou orgonitů cca 500 - 1 Km byl stejný jako by byly u sebe ? A pokud ne, napadá vás nějakej způsob jak orgonity "zasíťovat" ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od am2 » 15 kvě 2010 11:24

o zasíťování se tu už někde hovořilo, a nápad se mi docela líbil ... umísťovat orgonity po krajině, zejména do vodstva a na vyvýšená místa v krajině, takže to vytvoří takovou synergickou síť (třebas jako opozice k tomu jejich "chytrému prachu" :D )

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od Mike.Jt » 15 kvě 2010 12:43

měl bych návrh jak by to šlo udělat. Napíšu to se co nejdřív ( asi večer ) až tomu dm hlavu a patu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od Mike.Jt » 15 kvě 2010 22:42

Takže du na věc.

Varování, veškerý následující text je čistě spekulativní.

Jak propojit orgonity na dálku

1) Proč "síťovat" ?
Pokud si představíme 5 orgonitů rozmístěných po ČR. Někdy některé pracují na 100% jindy, běží na volnoběh.
Pokud by jsme přišli na způsob, jak je propojit, mohli by jsme energii orgonitů, které zrovna nic nedělají, použít a přesměrovat do vytížených orgonitů ( např poblíž věží, nebo nad místy akutního sprejování ).

2) Co bude potřeba udělat ?
Dle mého názory, aby jsme mohli propojit dva orgonity, musíme je zcela jednoznačně identifikovat. Proto musí mít každé orgonit zapojený do sítě své jméno na které se dá odkazovat. Nejlepší by bylo to jméno přiřadit už při výrobě, např napsat ho na malý papírek a ten pak vložit do tvrdnoucí pryskyřice.

3) Druhy spojení

Pokud tedy spojíme víc orgonitů do sítě máme dvě základní možnosti. Spojovat každý s každým, nebo skrze jeden centrální ( něco jako peer-to-peer / client server ). Oba dva případy jsou ale podle mě špatně realizovatelné.
Každý se všemi - je problém s jmény a jejich umístěním k orgonu a také je tu problém, zda vůbec bude schopen orgonit komunikovat např s více než 5 dalšími.
Další problém asi bude to, že přechod energie skrze orgonit bude ztrátový ( podle mě ). Tudíš pokud pošlu 100 jednotek orgonitové síly postupně přes 5 orgonitů, tak na konci rozhodně nevypadne zase 100.
Skrze centrální orgon - je tu nebezpečí, že v případě např odcizení, či jiné katastrofy, by se celá síť zhroutila.
Navíc vyrobit orgonit schopný obsluhovat např 200 TB je asi nereálné.

Jak tedy z toho ven ? Navrhuju malé lokální sítě. Každý člověk, či skupina několika lidí si udělá síť orgonitu a všechny tyto orgonity přepojit na jeden velký ( CB pravděpodobně ). CB by mohl menší skupiny orgonitů podle mě unést. Dalším krokem je už propojení CB mezi sebou. Tudíž je to kombinace obou řešení.
Taky se řeší problém ztráty energií skrze vícenásobný přechod. Jelikož tady by byl přechod orgonit → CB → CB → Orgonit. Teoreticky max 4 stupně.

4) Jak provést spojení ?
Tady se pohybuju na nejtenčím ledě. Muj návrh je takovýto.
a) pojmenovat orgonit. Nejlépe asi papírek a na něj napsat méno ( + např unikátní znak )
b) z druhé strany napsat jméno příjemce ( či na jiný papírek ).
c) Dát papírek/papírky k orgonit, či pod něj a požádat ho o propojení.
Je otázka kolik informací o protěšku budeme potřebovat. Nejlepší by bylo, kdyby stačilo jméno.
Horší to už bude, pokud je potřeba i fotka, či představa o přibližné geografické poloze.
Nejhorší případ by nastal, pokud by bylo potřeba, aby orgonity byly zasíťovány když jsou spolu. A pak teprve rozmístily do rozličných lokací.

Vše by bylo nejlepší provádět formou obřadu. Aby postup byl u každého člověka stejný. A navíc i sám člověk tomu pak víc věří.

5) Účinky propojení
Na normální chod by to asi vliv nemělo. Efekt se podle mě dostaví, když se orgonit dostane do maximálního vytížení
To může být při přeletu sprejletadla, nebo když se k němu přiblíží na smrt nemocná osoba, bože chraň aby se k zasíťovanému orgonitu dostal nějaký politik.
V případě max vytížení by měl začít orgonit posílat něco na styl "help me out of mana" po síti. Ostatní orgonity, např dlící v horské studánce, které jednou na volnoběh by se aktivovali a přeposlali energii vycuclému kousku který si žádá pomoc. Ten by pak teoreticky mohl dosahovat enormně vysoké hladiny vyzařování.

6) Rizika a výhody
Největší výhoda by byla v možnosti tvorby zásobních orgonitů. Ty by byly umístění v místech klidu, na sluníčku. Nebo např v krasových oblastech. ( Někdo psal že tam jeho orgonit byl luxusně nabyt ).
Ty by mohli přeposlat svojí energii těm vytíženým orgonitům např ve velkých městech. Jelikož tam kde se orgonit nabíjí, málokdy je ho potřeba.
Rizika sítě jsou přetížení, a paraziti. Pokud propojíme spolu oblasti které budou energii požadovat, začnou se o už tak málo energie hádat a přetahovat. Proto je důležité síťovat k sobě zóny s přebytkem energie se zónami nedostatku.
Ohledně parazitů, někdo velice znalý a duchovně vyspělý by možná byl schopen vyslat do sítě něco jako virus.

7) Translokátory
Orgonity, který by přepojovali jiné, ( něco na styl serveru ) jsou podle mě ideální velkotonážní CB. Zajímavé bude orčitě i kombinace s Magic wand, díky programovatelnému poli.

Pokus o zasíťování
Bude potřeba alespoň jeden člověk, schopný měřit sílu / stupeň vyřazování svého orgonitu. Měl by ho dobře znát.
Dále bude potřeba tak 5 orgonitů na propojení. Ty může poskytnou i jeden člověk. ( ne ten z samý )
Orgonity by měli by to být pokud možno stejné, aby se dalo objektivně zhodnotit výsledky.
Lidé poskytující zásobní orgonity a člověk kterej bude měřit na svém kousku by neměli žít na druhém konci republiky. Měli by mít možnost se např všichni setkat, aby jsme mohli zkusit otestovat i možnost, že se orgonity síťují pouze pokud jsou v těsné blízkosti a toto spojení si zachovávají.

Cíle pokusu
- určit zde je možné síťovat orgonity
- ověřit zda při několikanásobném předání energie ( např přes řadu 5 orgonů ) dochází ke energetickým ztrátám
- ověřit maximální počet spojení na jeden orgonit
- ověřit vzdálenost působnosti

Za pravopisné chyby se omlouvám. Doufám, že se nějací dobrovolníci najdou. Snad ten článek něčemu pomůže.

Piště také vaše návrhy síťování !!! Berte tohle téma jako think-tank.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od kocour » 16 kvě 2010 08:21

Možná hloupý dotaz, ale: nefungují orgonity vždy a všude? Rozdíl je pak jen v tom, že některé pojedou jen na půl plynu, protože nejsou vytížené na svou plnou kapacitu, kdežto ty vytížené pojedou vždy jen na 100% a nikdy víc. Takže posílání "energie" na dálku podle mě už z principu nepůjde - každy orgonit pojede vždy na 100% svého momentálního využití (výkonu) a nikdy by neměl mít něco navíc, co by poslat jinam - protože nebude mít kam, nebude příjemce?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od Mike.Jt » 16 kvě 2010 11:50

tady se mi zdá že si protiřečíš.
některé pojedou jen na půl plynu, protože nejsou vytížené na svou plnou kapacitu, kdežto ty vytížené pojedou vždy jen na 100% a nikdy víc.
s tim oba souhlasíme. Máme tři orgonity jeden na 20% druhej na 30% a třetí na 100%
každy orgonit pojede vždy na 100% svého momentálního využití (výkonu) a nikdy by neměl mít něco navíc, co by poslat jinam
tady zase to vypadá že tvrdíš, že pokaždé orgonit jeden na 100%.
Nevim jestli sem to špatně pochopil nebo co.

Já si představuju situace kdy z 20, 30 100 se výkon zvýší na 40 60 140 ( řekněme 10% ztráty ) Jelikož, jsou různé způsoby nabíjení křištálů, stejně tak sem viděl i nabíječky orgonitů, i někdo psal že v poblíž macochy se orgonit posílil.
Stejně tak v okolí výrazných zářičů DOR taky výkon stoupá ( dle mě ) oproti normálu. Já chci prostě aby všechny orgonity co nic nedělají jeli o 10% víc a těch 10% poslali těm kteřé to potřebujou.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od sophia » 16 kvě 2010 11:57

já mám zase teorii, že pokud má orgonit "palivo" = zdroj DOR http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=17&t=79, tak pracuje, pokud nemá co transformovat na POR, odpočívá

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od Mike.Jt » 16 kvě 2010 14:00

zajímavá teorie. přemejšlim jak by s touto teorií šlo udělat propojení. Jediné co mě zatím napadá je to, že by se DOR který orgonit není schopnej zpracovat přeposlal těm orgonům, které odpočívají ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od kocour » 16 kvě 2010 14:08

Mike.Jt píše:tady se mi zdá že si protiřečíš.
Asi to špatně vyznělo, takže to zkusím jednoušeji: ať už jede ten který orgonit na 20%, 30% nebo 85%, vždy to je 100% v daných možnostech, podle aktuálního množství DOR. Takže pokud je v okolí DORu 54%, orgonit zpracuje 54% DORu na POR - což je 100% jeho aktuálního využití, nikdy ale víc - logicky to nemůže být nikdy vyšší, protože jinak by šlo o perpetuum mobile :). Že mu do plné kapacity 100% zbývá akutálně 44% nevyužitých je věc druhá - a tam možná míříš. Že by šel tento nevyužitý potenciál využít v rámci sdílení s jinými orgonity v rámci sítě si nejsem jistý, protože se bavíme o potenciálu, ne o vytvořené "energii" - ta nikdy nemůže být vyšší než její "palivo". Takže by nemělo být ani co sdílet - leda tak posouvat DOR tam, kde si ho nevyužitý orgonit může zpracovat.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od Mike.Jt » 16 kvě 2010 14:13

ano narážim na ten nevyužitej potenciál.
Podle W .Reicha by ale organické složky měli přitahovat orgon jako takový. Tudíž i orgonit v naprosto čistém prostředí by měl mít určitý výkon. A ten by se dal možná směrovat a přesouvat. Možná nedal.
Chtělo by to nějaké praktické testy zda se změní chování dvou orgonitů, když je propojíme.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od Ondřej » 16 kvě 2010 15:45

na nějaký místo kde je fakt hnusně dáš víc orgonitu než na místo kde je jen trochu hnusně. Takže položený orgonit bude pro daný místo stačit. Na co je potom spojovat? Nějak nechápu co se tu vlastně řeší... Do určité míry jsou už všechny spolu spojený a to přes vlastní morfogenetický pole.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od am2 » 16 kvě 2010 16:10

myslim, ze orgonity se castecne chovaji jako napr lide (pozitivní a nesobečtí), tj. jak jsou umisteny v prostoru, tak se prirozene ovlivnuji, ...
nekdy a nektere spolu spolupracuji velmi intenzivne, nekdy a nektere se vzajemne neovlivnuji vubec, ...
podle jejich aktualni "povahy", podle aktualni situace a potřeby.

myslim, ze orgonity maji inteligenci nebo je ridi inteligence, a kdyz je nejaka oblast zasitovana, tak ta inteligence si sama rozhodne, jak a kdy ktery orgonit bude zarit ci spolupracovat na nejake globalnejsi věci.
Kdosi tu psal, ze orgonit zacne brnet, kdyz se blizi letadlo. Kdyz orgonit dokaze reagovat na letadlo, urcite toho umi i vic.

myslim, ze staci jednoduse obdarovat zdroje zareni v okoli a zasitovat okoli (proste na vyvysena mista a do vodnich ploch a toků dat TB) ...

... a ze inteligence stojící za orgonovou energii uz si zbytek bez problemu zařídí sama, a urcite lepe, nez kdybychom se je snazili ridit my.
My je můžeme řídit max. tak, že k nim budeme mit prani, aby pracovaly pro vseobsahlé dobro vsech bytostí.

Jé, než jsem stačil dopsal tento příspěvek, Ondřej to mezitím stihl vyjádřit v podstatě jednou větou.
Do určité míry jsou už všechny spolu spojený a to přes vlastní morfogenetický pole.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od sophia » 16 kvě 2010 19:19

To vibrování, jak už jsem psal jinde, jsem viděl (slyšel) na vlastní oči! Škoda že jsem to nenatočil na video...
To mikro cb bylo namířeno cca 45° na horizont a jednou hranou opřené o parapet a druhou o sklo okna, no ale drnčelo to sice slabě ale zřetelně.

Taky mám ověřenou zkušenost, že orgonity pracují raději samostatně, než ve skupinkách. :lol:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od Mike.Jt » 16 kvě 2010 21:50

pokdu opravdu mají rádi orgonity samotu, tak nějaké síťování je kontraproduktivní.
Asi se pokusim udělat pár testů jak se bud orgonit chovat, kdyžtak napíšu jak to dopadlo. Pokud by to někdo chtěl taky zkusit budu akorát rád.

Domníval jsem se, že orgonit je tvor společenský, který rád spojí svojí sílu s někým jiným pro vyšší cíl.
Orgonit je věc osobní, tak třeba u těch mích to fungovat bude ...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Propojení orgonitů na dálku

Příspěvek od sophia » 16 kvě 2010 23:13

Síťování je ok, já myslel spíš hromadění orgonitů chaoticky k sobě (108 není chaos), nebo obkládání cb několika tb, v domnění, že to zesílí atp. Přirovnal bych to k magnetům, ty se taky nesnesou moc blízko u sebe.

Odpovědět