Zapper z počítače

Máte otázku nebo odpověď?
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Zapper z počítače

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 00:12

Myslíte že by stačilo nainstalovat software do PC a nastavit tam styl vln, a pustit to z repráků ?
Nebo dalo by se to použtí jako napajení do succor punch nebo powerwand ? ( ve smysl že by to bylo napájeno z pc 3,5 jacku ) ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od Zenko.Idane » 14 čer 2010 01:06

Ahoj nevím jestli tohle nějak pomuže? ale kdysi dávno jsem někde našel tuhle aplikaci http://uloz.to/5093316/sound-generator-179.rar tak jsem ji dal sem ke stažení. je to nějaký sound generátor? Už si ale nevzpomenu kde jsem to našel? a k čemu to mělo sloužit? Tak třeba se to bude k něčemu hodit? jdou tam vlastně nastavit nějaké frekvence tak dejte vědět jestli budete někdo vědět co s tím? Ahoj

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od vlady » 14 čer 2010 09:18

Toho software které umožní využívat zvukovou kartu jako generátor je více. Většinou umožňují sinusový průběh, některé i obdélníkový nebo pilu. Frekvence se pohybují až do 20 kHz. Bude však třeba využít jen výstup a pustit to do zesilovače aby to mělo výkon.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 11:59

já sem si sehnal tone generator.
A co tam ted mám nastavit. Obdélníkový průběh vlny přesně na 15000 Hz ( nebo je to zaokrouhlený ? )
Ale musim říct že už jenom sinusoidoví zvuk 15kHz je docela nepříjemný. A obdélníkoví průbh už tuplem. Představa že to pustim do zesilovače .... brrr .... mám husí kůži po celém těle.

A myslítě že by se takhle udělanej zvuk dal pustit skrz 3,5 jack do mobiovi cívky a že by to fungovalo podobně jako kdyby to bylo puštěný od zapperu ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od vlady » 14 čer 2010 12:14

Asi by bylo nejlepší zjistit co vlastně z toho zapperu "vylízá" jaká frekvence, průběh, amlitůda a pod. Pak by se to dalo napodobit. Nevím ale mám dojem že ta mobiova cívka je motaná bifilárně a bude tedy představovat skoro zkrat. Soudím alespoň podle zdejší diskuse, že tam dávali lidi ještě odpor aby tam netekl tak velký proud.

jINDRICH
Příspěvky: 29
Registrován: 31 srp 2009 20:52

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od jINDRICH » 14 čer 2010 16:58

V tomto bloku, v sekci linky je odkaz na /asi osmý odspodu / na stránky educate, z nichž jsem se dostal na stránku http: //translate.google.cz/translate?js=n&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Feducate-yourself.org%2F&sl=auto&tl=cs&history_state0=

Zde je tonový generátor, jenž přes repro vydává tonové vibrace, a je popsáno mnoho frekvencí, jež ovlivňují různé nemoce, tedy léčí. Je to obdobná forma zapperu. Jelikož na této stránce- těchto stránkách je odkaz na tongeny placené, můj mladej mi stahnul tongen z jiných stránek zdarma.Ten mám stažen v počítači jinde/k němu se dostanu nejdříve za týden/ no a sice ton y, začáteční jsem již započal vysílat, nějak v tom mám nejasno jak ho lze používat, respektive nastavovat atd.Má-li někdo jasno, jak s tím, tedy rozchodit řádně, nechť mi brnkne na krajin@email.cz .
Mimochodem je potřeba mít přehled, jaké vlnění z repro či cívky vychází, neboť tak jak určité frekvence slouží k léčbě, harmoni, tak také jiné slouží k destrukci /což nikomu nedoporučuji použít/. Nevím už na kterých stránkách jsem narazil na výpověď /z angl.překladu/ jedince, jenž vyučoval marketingu, jak používat intonací, frekvence řeči, mluvy, aby poslouchající uvedl do transu, či zvýšené pozornosti, a ve vojenské zkušební místnosti pouštěli neslyšitelný ton , přesně si nepamatuji frekvenci, ale vbylo to v rozmezí jednoho až dvou hertzů jež je vibrace transu a příslušníci byli agresivní, málem se pozabíjeli. Jo ten tongen jenž mám stažen bych za týden poslal.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 18:03

hele super díky. určitě tě kontaktuju ...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od am2 » 14 čer 2010 20:18

komu se moc nelíbí pouštět do cívky obdélníky, může tam pouštět třeba Bacha nebo meditační hudbu
myslím že orgonit se zlobit rozhodně nebude

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od kocour » 14 čer 2010 21:22

Jak už psaj jINDŘICH, je velmi nutné vědět, jaké konkrétní frekvence pouštět. Nápad, že by se měla pouštět hudba (Bach, Vivaldi, meditační apod.), je velmi moudrý, protože snad skoro každý může srdcem poznat, co se v té které hudbě nachází - takže riziko, že by nevědomě něco pokazil, je téměř nulová.
V té souvislosti mě napadá připomenout jednu velmi moudrou myšlenku, na kterou jsem narazil včera: "imaginace bez vztahu je magií" - ve zkratce, jak to vnímám já: mám-li cokoliv tvořit bez lásky, bez čistého vztahu k tvořenému, nemám to dělat raději vůbec. Každý si za tím může vzít co chce - můj názor nikomu do hlavy netluču :)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 22:27

jsme četl názory že prý 15 000 kHz je proti parazitůma a predátorům.
Tak bych to chtěl zkusit.

Jinak bacha zkusim nebo vivaldiho :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od Gyrxiur » 15 čer 2010 22:48

co viem, tak o mozartovej hudbe sa vravi, ze lieci, ze je oproti ostatnej vaznej hudbe v niecom ina

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od Aien » 16 čer 2010 07:29

Ještě přidejte Debussyho a Carpentera(nevím přesně jak se to píše, byl to Angličan,matně si vzpomínám, že dělal varhaníka ve Wincester catedrale, ale skleroza).O frekvencích píše Dr.Hulda Clark v souvislosti se zapperem, vyšla taky kniha všech vyzkoušených frekvencí, je tlustá ,podívejte na www.zapper.cz.Mám prosbu:mám ravo zapper, mám laser krystal, uměla bych umotat mobiovu cívku, ale s elektrikou jsem skončila u výměny žárovky.Mohl by mi někdo vyrobit ten drát-na jednom konci čudlík co se strká do ravozapperu a na druhém konci něco, co se přidělá na cívku na krystalu?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od Mike.Jt » 16 čer 2010 11:02

btw, narážim an to už častějc - jakej je rozdíl mezi křištálem a laser křištálem ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od Ondřej » 16 čer 2010 21:46

aien: máš doma alespoň páječku?

mike: google lemurian laser quartz

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Zapper z počítače

Příspěvek od Mike.Jt » 16 čer 2010 22:33

myslim že moje ájina je docela na úrovni ale
characteristic of a Lemurian Crystal is the horizontal striations present on the crystal’s faces. I have read that the most common configuration for the striations to occur is on alternating faces with one face clear and the next with striations
fakt nějak nepobírám...

ale to jsou snad lemuriáné krystaly, ne ? Nebo znamená Laser křištál = Lemuriánský křištál ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět