Programování krystalů.

Máte otázku nebo odpověď?
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Ondřej » 17 úno 2010 16:46

cardej: Rozumím tomu co píšeš, ale nechápu proč motáš dohromady zakopaný poklady mrtvých držgrešlů, kteří na svým majetku lpí i posmrti a blbé TB, který hážu za jízdy z okna a podobně. Co to má spolu společnýho? To že chodím pravidělně kontrolovat TB jsou jen tvoje představy.

nevím co je to vytvořit v přírodě svatyni, ale zní to celkem naivně:) Mluvíš o něčem konkrétním?
Auru obyčejné hmoty jsem ještě teda nezkoušel. Proč?
To že se bojím BIS je opět tvoje představa. Nevytvářej si prosím domněnky.

Taky přeji pokojný pokoj:)

Aien: zkus o tom napsat na Osudu, třeba k tomu bude někdo něco mít. Zajímalo by mě to hodně.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Aien » 18 úno 2010 10:25

Zkusím to napsat na osudu až tam bude téma kam se to bude hodit, ale asi naštvu všechny fandy merkaby a ty,kteří to vyučují a aktivují.Ještě rada od staré čarodějky (mojí babičky)-nosím na krku turmalín skoryl (asi 3 cm krystal) odrátkovyný a na koženém řemínku, není to moc hezké takže pod oblečením, je to ochrana proti temné straně.Zajímavá je, že funguje i když ho nemám na krku, stačí si ho představit jako by tam byl.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Ondřej » 18 úno 2010 22:10

No to asi naštveš, ale určitě míň než já posledně :mrgreen:
Ano skoryl a č. obsidián. Ale nejsou neprůstřelný.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Aerosmith » 19 úno 2010 01:43

Ondřej píše:No to asi naštveš, ale určitě míň než já posledně :mrgreen:
Ano skoryl a č. obsidián. Ale nejsou neprůstřelný.
A co říkáte na lapis lazuli? Nevyznám se v šutrech, ale zaujalo mě, že J. Janča (léčitel, psychotronik, publicista atd.) ho má stále u sebe (v prstenu).

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Lugar » 19 úno 2010 11:48

Aerosmith píše:
Ondřej píše:No to asi naštveš, ale určitě míň než já posledně :mrgreen:
Ano skoryl a č. obsidián. Ale nejsou neprůstřelný.
A co říkáte na lapis lazuli? Nevyznám se v šutrech, ale zaujalo mě, že J. Janča (léčitel, psychotronik, publicista atd.) ho má stále u sebe (v prstenu).
Lapis je "kámen králů" těží se mám pocit někde v Afganistánu a je ho stále míň. Prý si sám vybírá majitele, jinak ho ztratíš a nebo o něj jiným způsobem přijdeš.
Lapis Lazuli je duchovní kámen. Je vhodný pro meditace. Přináší klid a mír, působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Léčebné využití: snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.Léčí hemeroidy, žloutenku, cukrovku a nespavost. Posiluje imunitní systém, neutralizuje jedovaté látky v těle a pomáhá při rakovinách tkání. Odstraňuje depresi a stesk. Je doporučován pro meditaci, mantrická cvičení a telepatii. Ovlivňuje čelní a krční čakru.

Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetě Venuši a elementu vody. Povznášející duchovní kámen,výborný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání. Zprostředkovává duši zážitek bezpečí v kosmu a otevírá ji věčnému životu. Vede ducha do nitra, umocňuje jeho sílu a dopomáhá mu k poznání vyšších souvislostí. Podporuje intuice a vnitřní vidění.

Technický popis: silikát, hlavní složkou je lazurit – sulfoalumosilikát sodíku a vápníku, dále je tvořen pyritem, kalcitem a někdy sodalitem. Je poměrně vzácným kamenem s matným až skelným leskem, průsvitný až opaktní s nezřetelnou štěpností. Po celá tisíciletí působil v Egyptě jako šperkový kámen. Stupeň tvrdosti: 5-5,5.

Lapis lazuli
Vzácný, tajemný a jeden z nejstarších drahých kámenů z vysokých hor v Afganistánu. Nejlepší lazurit se nachází v vápenci v Kokcha River údolí Badakhshan provincie v severovýchodním Afghánistánu, A v dolech Sar-e-Sang byl těžen před více jak 6000 roky. Písemné známky o něm nalézáme už v bibli. Typický kámen Středního a Blízkého východu, tam je jeho obliba dána vírou obyvatel v magickou moc modré barvy. Celá tisíciletí platí za šperkový kámen, i maska faraóna Tutanchamóna je vykládána lapisem. Lapis lazuli rozemletý na prášek sloužil Egypťankám jako oční stíny, malíři z něj vyráběli barvy a používal se i medicíně. Ve starověku byl považován za talisman moudrosti, moci, bohatství a ochrany před zlem a před neštěstím. Řekové a Římané věřili, že léčí oční choroby a osvobozuje vězně. Některé kultury zavěšovaly úzkostným dětem k posílení sebedůvěry na hruď lazuritový přívěšek nebo náhrdelník. Léčil melancholii, nespavost, buddhistům přinášel duševní mír, vyrovnanost a rozptyloval zlé myšlenky. Nejvíce ceněný je sytě modrý s jemně rozptýlenými zrnky pyritu, cena špičkových kamenů může dosáhnout až 150 USD za karát, bílý vápenec se bere jako nežádoucí příměs, která snižuje cenu kamene. Naprostá většina zde nabízených lápisů je té nejvyšší kvality.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od cardej » 19 úno 2010 13:35

Trochu se vracím .
Díky za oponeturu.

Posvátná geometrie má své zákonitosti i nebezpečí.

zajímal by mě názor ELEKTY..

a zpět k tématu.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Aerosmith » 20 úno 2010 23:53

Díky Lugare :-).
Jo a ještě otázka pro znalce. Jsou kamínky účinné, pokud je nosíme u sebe ve skleněné ampulce - lahvičce?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Ondřej » 21 úno 2010 10:27

můžou se nosit v čemkoliv krom plastů.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Aerosmith » 23 úno 2010 00:41

Ondřej píše:můžou se nosit v čemkoliv krom plastů.
Dík

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od cardej » 08 bře 2010 11:51

od Ondřej » 16 úno 2010 22:05
Mluvíš se mnou? Asi jo. právě před Melchizedekovou Merkaba meditací varuji. Pravděpodobně vyučuje špatný parametry, tj. pro člověka destruktivní. Merkaba je jako nástroj. Když divochovi podáš nůž a řekneš mu že mu udělá dobře když si s ním silou přejede krk, tak se divoch podřízne. Úplně stejná situace je mezi vezdejším duchovním lidem, který pořádně nechápe co je merkaba zač
...


Ondřeji máš pravdu . MER KA BA i ten vybroušený křištál do tvaru MER KA BY jsem musel ODLOŹIT a uzavřít . Omlouvám se Ti , máš pravdu není to pro mě. Není tam něco v pořádku.Nebudu dál popisovat, jenom by to závádělo dál. Opakuji -Máš pravdu. Díky.
Zůstávám na své původní cestě. Díky Ondřeji.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Aien » 08 bře 2010 12:13

Trochu výš píšu o svém zkoumání merkaby.Napsala jsem svůj názor na ni na OSUDu do diskuze, moc se o tom nerozepisovali, ale Achaia mi dal za pravdu (pro ty co nechodí na osud- jeví se v diskuzích jako ten co ví)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Ondřej » 08 bře 2010 18:59

Ale mě se cardeji nemáš za co omlouvat, nijak jsme se o merkabu nepřeli:)
No Achaia je právě jedna z hlav Osudu, analytik dění atd... podle toho, že se ozval jen on, to vypadá, že o tom nikdo nic pořádně neví, nebo nechce mluvit aby na sebe neupozorňoval...

Odpovědět