dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Máte otázku nebo odpověď?
Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Gyrxiur » 06 bře 2011 19:41

Prince, nezavana, neboj, nahodou tvoj napad sa mi pozdava, je fakt, ze ked mi bolo 13 zomrel mi dedko, stale to je ako by to bolo teraz, s tym clovekom som si zo vsetkych ludi rozumel najviac, ostatni este ziju, co sa tyka prababiek a pradedkov, to fotky asi nemam, ani neviem, ako sa volali, musim sa popytat rodicov, kazdopadne sa takymto obradom a podobnym veciam nebranim.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od kozma » 06 bře 2011 19:43

Prince píše:...Tím nestraším peklem a jinýma zhovadilostma prezentované církvemi, z toho bludu jsme vyrostli.
A nyní k tomu mému návrhu. Udělej si orgonit s pěkným křišťálem, který pohlcuje negativní energie, neztratí se.
posbírej fotky svých zesnulých babiček, dědů, pra, pra.. shromáždi je u toho orgonitu, zapal svíčku a věnuj chvilku u fotek předků. Pověz jim všechna svá trápení, své myšlenky a požádej je o pomoc, přece jen to nejsou cizí lidé, ale ty jsi jejich krví, jejich dítě a babičky mají své děti rády. Zeptej se jich, jestli je dobrý nápad odejít předčasně, oni už vědí, o čem to je. Věřím tomu, že ti ve snech, nebo jinak přijde odpověď.
Avšak, nepleť to se spiritismem a vyvoláváním duchů, nebo channelováním, to se na tebe může nakontaktovat cizí entita a může ti být ještě hůř. Genetická energetická matrice si ke svým fragmentům vždy najde správnou cestu, stále jde o energetické kódy.
Není to nic nového, rodové oltáře jsou po světě běžné, to jen my civilizovaní pokřesťanštění opičáci jsme přestali racionálně uvažovat konat.
Přísloví na závěr: naděje-dobrá rada :)
Takže na jednu stranu odsuzuješ peklo jako zhovadilost a blud. A na druhou stranu prezentuješ posezení se zapálenou svíčkou u dědy. A to zhovadilost a blud samozřejmě být nemá ?
Achjo lidi. Myslím si, že Orgonometrie je o něčem jiném, než o ,,Genetické energetické matrici" s paralelním útokem na prastaré náboženské systémy.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Hox » 06 bře 2011 20:24

kozma píše:
Prince píše:...Tím nestraším peklem a jinýma zhovadilostma prezentované církvemi, z toho bludu jsme vyrostli.
A nyní k tomu mému návrhu. Udělej si orgonit s pěkným křišťálem, který pohlcuje negativní energie, neztratí se.
posbírej fotky svých zesnulých babiček, dědů, pra, pra.. shromáždi je u toho orgonitu, zapal svíčku a věnuj chvilku u fotek předků. Pověz jim všechna svá trápení, své myšlenky a požádej je o pomoc, přece jen to nejsou cizí lidé, ale ty jsi jejich krví, jejich dítě a babičky mají své děti rády. Zeptej se jich, jestli je dobrý nápad odejít předčasně, oni už vědí, o čem to je. Věřím tomu, že ti ve snech, nebo jinak přijde odpověď.
Avšak, nepleť to se spiritismem a vyvoláváním duchů, nebo channelováním, to se na tebe může nakontaktovat cizí entita a může ti být ještě hůř. Genetická energetická matrice si ke svým fragmentům vždy najde správnou cestu, stále jde o energetické kódy.
Není to nic nového, rodové oltáře jsou po světě běžné, to jen my civilizovaní pokřesťanštění opičáci jsme přestali racionálně uvažovat konat.
Přísloví na závěr: naděje-dobrá rada :)
Takže na jednu stranu odsuzuješ peklo jako zhovadilost a blud. A na druhou stranu prezentuješ posezení se zapálenou svíčkou u dědy. A to zhovadilost a blud samozřejmě být nemá ?
Achjo lidi. Myslím si, že Orgonometrie je o něčem jiném, než o ,,Genetické energetické matrici" s paralelním útokem na prastaré náboženské systémy.
Kozmo, piš jen o věcech do kterých vidíš.... tohle bylo trochu "mimo". Zmiňoval snad prince někde orgonometrii?? To o čem psal se týká odemčení a navázání na genetickou / rodovou pamět, což je zcela reálná věc s obrovským potenciálem, kterou právě díky "prastarým náboženským systémům", které bráníš, téměř nikdo zde už v současné době nemá.

Gyrxiur: skusil bych ti doporučit seznámit se s texty na stránkách http://www.vedy.sk, popřípadě http://leva-net.webnode.cz, popřípadě si sehnat knihu "POTVRDENIE KNIHY SVETLA - SLOVANSKÉ PONÍMANIE SVETA", možná ti to v něčem pomůže.

Uživatelský avatar
Prince
Příspěvky: 29
Registrován: 31 led 2011 23:50
Bydliště: Šternberk

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Prince » 06 bře 2011 20:29

Správně jsi to napsal , Kozmo - "náboženské systémy". To jsou tzv. dogmata. Ale o tom vůbec není řeč, vložil ses se svým názorem, který plete jabka s hruškama. Vlákno je o sebevražedných myšlenkách, což opravdu s orgonometrií nemá mnoho společného. Myslím, že jsem napsal dost jasně, jak je to s energiemi a jejich vybracemi. Podívej se na orgonet, kde přispívá aolian o svých přírodních bytostech. Má své přívržence i odpůrce, stejně jako ti, kteří uctívaji sylfy. Co je na tom jiného, posedět, jak ty říkáš, u dědy? Dělají to japonci, vietnamci, afričané...atp.
Nechci se tě dotknout, ale máš patent na pravdu? Celý život je jedna dlouhá cesta o mnoha větvích a jet v jedné lajně jako vlak, tak to je s prominutím ovčanství.
Možná jsi mě jen špatně pochopil :)

lydka
Příspěvky: 44
Registrován: 23 čer 2009 10:42
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od lydka » 23 bře 2011 13:42

Ahoj Gyrxiur, :) co sa tyka zubou...aj ja mam od malicka velke problemy s tym ze sa mi kazia zuby... mam velmi rada mlieko a vobec mliecne vyrobky...a zubarka mi stale vravela ze musim pit vela mlieka a umyvat si zuby po kazdom jedla aj so zubnou nitou a medzizubnymi kefkami. Hah ...ale to vobec nepomahalo... ale mne pomaha to ze prave naopak...treba jest cim menej mliecnych vyrobkou...lebo tieto u mnohych ludi prave vyplavuju vapnik s tela...a okrem toho vapnik telo vobec nemoze prijat ked mas nedostatok zeleza. Banany obsahuju zelezo napriklad. Mas take tie biele skvrnky na nechtoch? ...skus nejest mliecne vyrobky...a uvidis ze sa stratia :) tuto je aj recept na regeneraciu zubou (http://orgo-net.blogspot.com/2010/07/re ... -zuby.html ) ...ale ja to nerobim pravidelne..takze neviem povedat ci to naozaj pomaha... a ta sol..to urcite treba obmedzit... a jod ktori je v soli nieje velmi dobry...nemyslim ze je to prirodny jod...taky ako sa nachadza v potrave...ja si kupujem sol bez jodu..aj ked taku tasko zahnat... a jasnee...dolezita vec je ze si meumyvaj zuby s pastou s florom..to su presne tie ktore tak velmi reklamuju...mozno pastu bes jodu ties tak lako nenajdes...ale ked sa pojdes pozriet do viacerych obchodou urcite nieco najdes...a vetsimou su tieto pasty este lacnejsie. Flor nieje prirodny v tych pastach ale umely...ten roby este vetsie skody...
Na lupiny skus pouzivaz ekologicky sampon ..maju v dm drogerii , zancka alverde .. pekne vonia :D
Hovoris ze mas podobne myslienky ako psychopati...tak len ma napadlo... co moze byt uplna blbost... ze mozno si bol v minulom zivote takym clovekom... a teras sa chces zmenit ...ty uz chces zit inak...ale tvoje myslienky s minulych zivotou su stale pri tebe... no ale to nieje nic zle...znamena to ze sa zlepsujes...
Na tvoje psychicke problemy odporucam toto: http://www.vodasvetla.cz/1-Text/Voda-sv ... rmony.html ( samozrejme len pomocka ) ...a aj tie prednasky na tej stranke su velmi pozitivne...napriklad o sile myslienok :)
A co sa tyka samovrazdy...to je len zdanlive riesenie...lebo po smrti sa taky ludia dostanu do presne takeho toho svojho depresivneho prostredia ...a je to est ehorsie ...
...verim ze sa s toho skoro dostanes... ;)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od am2 » 23 bře 2011 15:22

Mleko je asi zdrave pro vyvoj deti, ale nesmi se nic prehanet.
Ja pil v detstvi kvanta mleka a malem si tim znicil jatra a sliznici tlusteho streva, s projevy lupenka, ekzemy, alergie.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Mike.Jt » 23 bře 2011 16:31

ale mlíko nic nedělá :D To j zdravé a prospěšné. Jen prosím nenazývejte tu bílou břečku co prodávaj mlíkem. To je stejně samá protisráženlivá látka, zbavené veškerý mikroflóry, a přidaný kdejaký sajrajty aby to déle vydrželo.

Aneb když mlíko tak rovnou z krávy...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

lydka
Příspěvky: 44
Registrován: 23 čer 2009 10:42
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od lydka » 23 bře 2011 20:47

am2 píše:Mleko je asi zdrave pro vyvoj deti, ale nesmi se nic prehanet.
Ja pil v detstvi kvanta mleka a malem si tim znicil jatra a sliznici tlusteho streva, s projevy lupenka, ekzemy, alergie.
mlieko je zdrave materinske :) ale potom uz nie aspon pre vetsinu ludi... pila som v detstve vela mlieka a predpokladam ze aj s toho mam tak pokazene zuby...
..urcite mlieko s kravy je 100krat lepsie...ale ajtak ...myslim ze by sa malo pit vynimocne ...ked sa pozrieme na volne zijuce zvierata..tak ziadne z nich uz v dospelosti nepije mlieko...

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Gyrxiur » 24 bře 2011 00:16

lydka píše:Ahoj Gyrxiur, :) co sa tyka zubou...aj ja mam od malicka velke problemy s tym ze sa mi kazia zuby... mam velmi rada mlieko a vobec mliecne vyrobky...a zubarka mi stale vravela ze musim pit vela mlieka a umyvat si zuby po kazdom jedla aj so zubnou nitou a medzizubnymi kefkami. Hah ...ale to vobec nepomahalo... ale mne pomaha to ze prave naopak...treba jest cim menej mliecnych vyrobkou...lebo tieto u mnohych ludi prave vyplavuju vapnik s tela...a okrem toho vapnik telo vobec nemoze prijat ked mas nedostatok zeleza. Banany obsahuju zelezo napriklad. Mas take tie biele skvrnky na nechtoch? ...skus nejest mliecne vyrobky...a uvidis ze sa stratia :) tuto je aj recept na regeneraciu zubou (http://orgo-net.blogspot.com/2010/07/re ... -zuby.html ) ...ale ja to nerobim pravidelne..takze neviem povedat ci to naozaj pomaha... a ta sol..to urcite treba obmedzit... a jod ktori je v soli nieje velmi dobry...nemyslim ze je to prirodny jod...taky ako sa nachadza v potrave...ja si kupujem sol bez jodu..aj ked taku tasko zahnat... a jasnee...dolezita vec je ze si meumyvaj zuby s pastou s florom..to su presne tie ktore tak velmi reklamuju...mozno pastu bes jodu ties tak lako nenajdes...ale ked sa pojdes pozriet do viacerych obchodou urcite nieco najdes...a vetsimou su tieto pasty este lacnejsie. Flor nieje prirodny v tych pastach ale umely...ten roby este vetsie skody...
Na lupiny skus pouzivaz ekologicky sampon ..maju v dm drogerii , zancka alverde .. pekne vonia :D
Hovoris ze mas podobne myslienky ako psychopati...tak len ma napadlo... co moze byt uplna blbost... ze mozno si bol v minulom zivote takym clovekom... a teras sa chces zmenit ...ty uz chces zit inak...ale tvoje myslienky s minulych zivotou su stale pri tebe... no ale to nieje nic zle...znamena to ze sa zlepsujes...
Na tvoje psychicke problemy odporucam toto: http://www.vodasvetla.cz/1-Text/Voda-sv ... rmony.html ( samozrejme len pomocka ) ...a aj tie prednasky na tej stranke su velmi pozitivne...napriklad o sile myslienok :)
A co sa tyka samovrazdy...to je len zdanlive riesenie...lebo po smrti sa taky ludia dostanu do presne takeho toho svojho depresivneho prostredia ...a je to est ehorsie ...
...verim ze sa s toho skoro dostanes... ;)
Ahoj, diky za tipy, tie skrvny na nechtoch mam, tak skusim to mlieko obmedzit, lebo tiez som milovnik mliecnych vyrobkov. Co sa tyka toho minuleho zivota, tiez som nad tym uvazoval, ale kto vie... Pastu na zuby nepouzivam vobec, od urcitej doby ked som bol maly som z nej zacal zvracat a tak je to doteraz, natahuje ma len ked citim jej vonu, pritom zuvacky co vonaju podobne mi nevadia.

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Luce » 27 bře 2011 16:46

Ahoj,jsem tu novy a jestli muzu ,tak taky prispeju trochou do mlyna.-).
Mliko je jidlo,neni to piti.Mliko jsem nikdy nepil,jen obcas kakao a nikdy mi nechybelo.Pokud mas na nehtech bile skvrnky,muze to byt taky bilym cukrem.
Vse bile je jed,takze sul,bila mouka,cukr ,pokud mas problemy,tak omezit,nebo nejlepe vymenit za jine.Staci hledat ve zdrave vyzive.
Maso-taky omezit,jist treba jen ryby a to jen jednou tydne.
Nahradit se to da ,zase staci jen hledat.
Hodne sajrajtu je ve strevech,takze ty bych taky vycistil-treba klistyr je super:-) i svejkovi se to libilo:-)

Prvni krok je ale rozhodnout se pro zdravi,protoze nemoci a uzdraveni zacinaji v mysli.Dobry jsou relaxace,cviceni....nebo i psychowalkman....

Pasty pouzivat treba s TEA TREE olejickem....

Tech rad je spousta,staci jen udelat jeden krok a to uz znamena cesta-ze jsi vykrocil.
Zacni s jednou veci a ono se to bude pomalu nabalovat .....

Nikdo za tebe nic neudela,tak se nelituj a zacni konat-jak rika moudry:-) trocha teorie a hodne praxe.

Smrti nic nekonci a sebevrazda tela neznamena smrt mysli a vedomi.
Priste se narodis jako postizeny,nebo jeste s vetsima zdravotnima problemama...

Buddhista by ti poradil odrikavat denne mantru soucitu(ta ocistuje mysl pomalu,ale jiste) OM MANI PEME HUNG a minimalne milionkrat....

Shrnuto-vycistit telo-jine stravovani,sport....
-vycistit mysl-relaxace,psychowalkman ....
-najit si nekoho,kdo je na tom hur nez ty a delat pro nej neco uzitecnyho :-)
Drzim palce.L.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od truthseeker » 27 bře 2011 18:39

Pohyb, pohyb, pohyb. Potom ještě pohyb, nějaké to běhání a další pohyb. POHYB! Najdi si, co tě baví - bojová umění, rychlejší chození s mp3, běh, kdyžtak jen pobyt v přírodě. Z 99% je prospěšnější jít se projít, než se v problému dloubat, hledat na netu návody proti sebevražedným myšlenkám a diety, za to ručím, z vlastní zkušenosti. Přestaň o tom přemýšlet a začni konat, hned teď. A taky z toho přestaň dělat osobní příběh... jsem "já" a "já" trpím. Prostě je tam nějaká bolest a nějaká disharmonie, ale to není žádná katastrofa... všechno pojede zase parádně.

Sám jsem na sebevraždu myslel jen pár měsíců, takže asi nemám co radit... začni myslet za sebe! Je to krásná lekce.

Člověk se ale musí dostat až na dno, aby ho to nakoplo... ber to jako pěknou možnost pro novej začátek :)

Fajn video o depresích:
http://www.youtube.com/watch?v=2YuFr3obDqs
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od truthseeker » 21 dub 2011 07:55

Výborný článek k depresím, silně doporučuju přečíst:
http://articles.mercola.com/sites/artic ... omies.aspx
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od kolosjackos » 21 dub 2011 13:00

vsiml sem si toho az ted :oops:
neco k tomu mleku: mleko se sklada hlavne i z bilkovin. k straveni bilkovin telo potrebuje vapnik, v mleku ho na straveni dostatek neni, tak si ho organismus vezme z kosti a zubu. vsude kde lekari doporucuji pit mleko to zapricinuje pravy opak.
clovek je jediny zivocich co pije mleko i po tom co presel stadium kojence. lobby udelala sqelou praci.

neorganicke mineraly sou jed a telo je skladuje v jatrech a ledvinach. kura destilovanou vodou pomaha. vsechny ostatni zivocichy davaji prednost destovce pred cerstvou, protoze poslouchaji svoji genetickou pamet.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Aien » 22 dub 2011 12:16

Jo, mlíko je pro kojence, dospělý má pít vodu (pivo).S tím vápníkem: dámy z harému to vyřešily (nebyly blbé, jenom zavřené)-sezamové semínko se rozdrtí, tře se to, je tam dost oleje, tak vznikne pasta (nebo se taky může olej např. arašidový, kokosový apod. přidat), tento základ se může přisladit medem, nebo trochou marmelády, čokoládou ( hořčík). Na slano se přidá trochu mořské soli a třeba koření garam masala. Zformuje se to do kuliček a obalí v semínkách, koření, kokosu atd. Nebo se zformuje ve formičce na malé pracky (vánoční cukroví). Dá se to slané i k vínu, moje kamarádky se po tom můžou utlouct, ale dá to dost práce(koupit slané brambůrky je určitě jednodušší).

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od elekta » 02 čer 2011 23:21

Milý G…., měla jsem jednoho velmi blízkého člověka, který několik let sebedestruktivně myslel a nakonec tento svět dobrovolně opustil. Všechno, co zde v příspěvcích je uvedeno, jsem v duchu za něj probírala a snažila se pochopit …proč? Po 6 letech jeho odchodu jsem zažila přesně jeho rozpoložení. Jak to nazvat slovy: „ byla to hluboká nicota, ve které nebyly žádné záchytné body. Jakoby tato realita byla barevný němý film, jenž nijak nepůsobí na mé emoce. Rady druhých byly jen suchou teorií. Najednou nic nemělo váhu, veškerá má životní filozofie, zformovaná životními zkouškami, byla vymazána, veškeré mé pozitivní životní postoje zmizely, zázrak života přestal existovat. Nejhorší na tom pocitu bylo, že je konečný , a že už nikdy nebude jinak. Jako bych uvízla v temnotě své vlastní duše, jako bych zabloudila v labyrintu temna.“

Vůbec mi v tom pocitu nevadilo, že jsem slaboch, že si karmicky musím zopakovat zkoušky, že se třeba narodím jako postižená, že si nevážím života. Všechno to byla „prázdná slova“.

Konečně jsem pochopila onoho mého blízkého, už jsem nic nerozebírala, nic nehodnotila, jen jsem mu popřála vše dobré, upřímně a ze srdce. Pochopila jsem, že měl těžkou psychózu z celoživotního strachu ze všeho.

Vím, jak je těžké pro tebe přijmout rady druhých a ještě těžší je uskutečnit. Ono se to všem opravdu lehce píše, když v tom stavu přímo nejsou, neboť, pokud by se v něm ocitli, tak by nebyly ani schopni psát.

Cesta ven vede po velmi malých krůčcích, přes obyčejné všední věci, jak už tady psali jiní přede mnou. Jakoby se učíš znovu a pomalu emocím. Návrat zpět je velmi pomalý proces.

Dostal jsi zde mnoho rad, snad se ti z toho nezatočí hlava. Až budeš mít tu správnou chvilku, uvědom si, že to chceš pro sebe a jen kvůli sobě a začni s jednou věcí a postupuj, klidně pomalu vpřed. Hlavně nechtěj všechno zvládnout najednou. A šetři si energii pro sebe, tak nějak, buď sobec pro své nové já. Může se u tebe jednat i o proces vnitřní přeměny, který teď zažívá více lidí.

Orgonit ti může pomoci probudit tvůj vnitřní potenciál. Respektive energie, které se skrze něj manifestují. ;)

Zdraví electa

Odpovědět