fenomén 2012

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: fenomén 2012

Příspěvek od sysel » 15 srp 2012 20:03

Taky jste tak silene fyzicky vyčerpáni nebo neumite udržet na uzdě emoce????
Ja jsem v kriticke dobe(vcerejsek) dal...cca 40km na kole do KRUHU(nic zvlastniho) a dnes sotva žiju :-)
Totalní unava jako blláázen...snad se to bude rovnat. Pry se to připisuje fotonové vlně, která nás opláchla behem včerejška. Tak jsem v tom jeste fyzicky makal....hahaha.
Dnes se potácím, jako po nejake omamné látce!
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

petrvlk
Příspěvky: 33
Registrován: 22 črc 2012 23:29

Re: fenomén 2012

Příspěvek od petrvlk » 15 srp 2012 22:08

Jo tak nějak já se sotva vleču :) a v pondělí jsme nebyl schopen skoro nic dělat no hrůza a to jsem nachodil o víkendu pár kilometrů a naštípal trochu dřeva.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: fenomén 2012

Příspěvek od pepr » 16 srp 2012 12:12

Nepodporujte se v tom, ať se nakonec o své nemohoucnosti vzájemně nepřesvědčíte! (Ale spal bych :) )

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: fenomén 2012

Příspěvek od sysel » 16 srp 2012 13:21

Ha ha, včera jsem skoro hodinu meditoval v kruhu:-), dnes super. Asi jsem to vstřebal. Tam to má opravdu sílu a je to tam pro nás. Tak vzhůru ke hvězdám:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: fenomén 2012

Příspěvek od juhele2009 » 16 srp 2012 19:30

petrvlk
A co mám říkat já :) ObrázekSice sem dřevo neštípal, ale "malou" procházku sem si taky dal, ovšem nejsem cvok, ani člen KČT, takže ta trasa na mapě je "jenom" třídení záznam z Garmina ... ;) Je to necelých 90km, nic moc ... 8-)

petrvlk
Příspěvky: 33
Registrován: 22 črc 2012 23:29

Re: fenomén 2012

Příspěvek od petrvlk » 17 srp 2012 23:50

hezky juhele2009

a co viděli jste už tohle video co na to říkáte?
http://www.youtube.com/watch?v=dVUU3p5iHMA

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: fenomén 2012

Příspěvek od juhele2009 » 18 srp 2012 01:09

:? Hmmm... Měl sem co dělat, abych to video dokoukal dokonce. Skládání vln a vytváření obrazců napoprvé působí velice impozantně, ale je to jen fyzika. Není mě jasný, proč do toho míchaj tajemno a bohy. Nevím proč, možná jako působení protiváhy, sem si vzpomenul na R. Feynmana a jeho výbornou knihu To snad nemyslíte vážně! http://zz.hastrman.com/knihy/data/To-ne ... ynmane.pdf , je to výborné čtení. To je reálná (nejen) fyzika v podání jednoho z nejlepších a nejzábavnějších profesorů, který přiblížil tuto vědu širokému publiku. A pro odlehčení, je zde něco pro zvědavce (jako sem já :) tohle http://www.navratdoreality.cz/ Takže - fenomén 2012 - ano, ale zas vítězí postel a transformace do říše snů ... ;)

petrvlk
Příspěvky: 33
Registrován: 22 črc 2012 23:29

Re: fenomén 2012

Příspěvek od petrvlk » 21 srp 2012 23:11


juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: fenomén 2012

Příspěvek od juhele2009 » 04 zář 2012 22:54

petrvlk
To je sice zajímavé, že celá řada lidí vidí, že ja čas na změnu, a chtělo by to vzít tak nějak "zgruntu", ovšem je to v našich podmínkách (téměř) nemožné. Systém, který tě ovládá a diktuje ti pomocí zákonů co je pro tebe dobré, ten nemůžeš jen tak opustit. Asi mě chápeš - ten systém tě nepustí nikam jinam, než kam on chce. Leda by si přešel k disentu, at už si pod tím pojmem představíš cokoli, a realizoval se v alternativních kruzích. Pro mnoho lidí je toto správná volba. Pohrdají současnou (ne)legitimní vládou, neřídí se Bruselem, uvažujou hl. selským rozumem, a hlavně - odpor narůstá a velmi pozvolna se lidi učí stát si za svým názorem. Příklady táhnou. S Romanem Smetanou můžeme sympatizovat, můžeme v něm vidět svého hrdinu, můžeme ho následovat. To podstatné, co se snaží svým spoluobčanům vlastním případem vzkázat, je však jednoduché: najděte konečně odvahu a hlavně, hlavně! se nenechte zastavit.
http://www.blisty.cz/art/64747.html

Lesíček
Příspěvky: 9
Registrován: 01 bře 2012 18:40

Re: fenomén 2012

Příspěvek od Lesíček » 08 zář 2012 12:05

Já mám pocit, že celý ten fenomén se před pár lety nafouknul v obrovskou bublinu. Vzniklo neskutečné množství dokumentů, blogů a stránek na toto téma a když už se blíží konec roku a podle mnohých by to mělo vrcholit, tak to naopak vše utichá, blogy končí, aktivita žádná a celá ta bublina se pomalu zmenšuje až nakonec splaskne.. tak jako přechod do nového tisíciletí. Nikde nevidím ani necítím žádnou 4. a 5. dimenzi a ani nikdo z lidí, které znám nepociťují žádné změny.. nic se neděje, kromě toho, že lidstvo jde přirozeně vpřed a tím pádem se dějí různé věci.
Ta bublina byla úplně zbytečná, několik lidí si díky ní vydělalo pěkný peníze a teď už jí není třeba, tak si zase zanedlouho vymyslíme něco jiného..
Má někdo jiný názor? Podělte se :)

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: fenomén 2012

Příspěvek od monikag » 09 zář 2012 06:36

Lesíček píše:Já mám pocit, že celý ten fenomén se před pár lety nafouknul v obrovskou bublinu. Vzniklo neskutečné množství dokumentů, blogů a stránek na toto téma a když už se blíží konec roku a podle mnohých by to mělo vrcholit, tak to naopak vše utichá, blogy končí, aktivita žádná a celá ta bublina se pomalu zmenšuje až nakonec splaskne.. tak jako přechod do nového tisíciletí. Nikde nevidím ani necítím žádnou 4. a 5. dimenzi a ani nikdo z lidí, které znám nepociťují žádné změny.. nic se neděje, kromě toho, že lidstvo jde přirozeně vpřed a tím pádem se dějí různé věci.
Ta bublina byla úplně zbytečná, několik lidí si díky ní vydělalo pěkný peníze a teď už jí není třeba, tak si zase zanedlouho vymyslíme něco jiného..
Má někdo jiný názor? Podělte se :)
....No...ja si dovolim nesuhlasit....u mna sa za posledny rok stali tak neuveritelne veci,ze ten kto nieco vie o energiach si je absolutne isty,ze som v 4D....prenos myslienok...otvorenie 3 oka...sisinky.....tak ak nic necitite....nepatrite k tym stastlovcom....neprisiel vas cas....ale nikto vam tu nebude rozpisovat veci ktore zaziva...pretoze by nas tu mali za blaznov....keby mne niekto toto,co sa mi deje rozpraval pred rokom a pol....cca ... Vtefy to zacalo....poslem ho tiez na pdychiatriu......a ak sa teraz niekto do mna pusti a bufe pidat,ze sa nic nedeje a ze som blazniva, ze si sama namyslam a zhmotnujem, tak nestracajte cas....nezareagujem....nemam na to chut....ani cas....ak niekoho naozaj zaujima co sa mi deje...posliteSZ...prajem vsetkym krasne dni vzostupu....

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: fenomén 2012

Příspěvek od juhele2009 » 09 zář 2012 06:56

Tak, Lesíčku, a máš to ... :lol: :lol:

Lesíček
Příspěvky: 9
Registrován: 01 bře 2012 18:40

Re: fenomén 2012

Příspěvek od Lesíček » 09 zář 2012 09:40

monikag: Jen se tu poděl o své zkušenosti veřejně, nikdo Tě tu za blázna označovat nebude ;) A domnívám se, že když už jsi v té čtvrté dimenzi, tak už jsi určitě i "nad věcí" a blbý kecy jedniců v 3D Tě nijak neurazí :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: fenomén 2012

Příspěvek od sysel » 09 zář 2012 10:55

Lesíček píše:monikag: Jen se tu poděl o své zkušenosti veřejně, nikdo Tě tu za blázna označovat nebude ;) A domnívám se, že když už jsi v té čtvrté dimenzi, tak už jsi určitě i "nad věcí" a blbý kecy jedniců v 3D Tě nijak neurazí :)

A v jaké rovině se vidíš Ty Lesíčku? :-), neboj nám o tom říci.
Co kdyby Ti nekdo vyprávěl o Andělech, o čupakabře - IQ:240....atd?
Pekny den :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: fenomén 2012

Příspěvek od pepr » 09 zář 2012 12:53

Lesíček píše:Já mám pocit, že celý ten fenomén se před pár lety nafouknul v obrovskou bublinu ... nic se neděje ... lidstvo jde přirozeně vpřed a tím pádem se dějí různé věci. Ta bublina byla úplně zbytečná...
Žijeme v době manipulace. Bublinu nafoukla média, která jsou ovládána vládnoucími vrstvami. Cíl tohoto mediálního tahu je přesně takový, aby se to na lidech projevilo tak, jako v tvém případě. A vydělat na tom něco, to se hodí vždycky.

Pak jsou tu aktivity neoficiální, kde nic neutichlo.

Lidstvo nejde vpřed přirozeně. Pokud se v oficiálních médiích něco násilně nafoukne nebo něco násilně utichne, je za tím vždycky další manipulace. Jde o to ovlivnit lidi tak, aby neměli čas a chuť myslet na příčiny současného stavu.

Pokud bys připustil, že existuje možnost pozorovat vše z mimočasového bodu, pak je budoucnost již určena (tedy mnoho možných budoucností je určeno). Informace o "fenoménu 2012" souvisejí s tím, že se mají různé budoucnosti setkat a že všechny cesty mají sbíhat do společného "bodu". Jedni se na něho těší, protože je osvobodí, druzí se na něho netěší, protože ztratí moc.

Odpovědět