co se dnes chysta?

Odpovědět
Verthandi

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Verthandi » 02 čer 2010 20:17

Michael píše:já myslím, že ty kruhy vysvětluje spíš tohle
Obrázek
No tak to bych prosil tedy vysvětlit polopaticky "pro blbce"...

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od junak » 03 čer 2010 13:41

Verthandi: ako vnimas orgonovu energiu?Co k tomu napises?Velmi ma zaujima tvoj pohlad na tuto vec.

Dakujem za odpoved.

Verthandi

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Verthandi » 03 čer 2010 15:48

junak píše:Verthandi: ako vnimas orgonovu energiu?Co k tomu napises?Velmi ma zaujima tvoj pohlad na tuto vec.

Dakujem za odpoved.
Nevím, co si představit pod pojmem vnímat? Pokud teoreticky, je orgon-it směsí fyziky a víry, kterou já nemám. Fyzicky ani duševně ho vnímat nemůžu, protože žádný nevlastním a nemám potřebu ho vlastnit, protože alergii na "chemtrails" nemám, na elektromagnetický smog citlivý nejsem a mraky rozhánět nepotřebuju.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od junak » 03 čer 2010 16:04

Verthandi píše:
junak píše:Verthandi: ako vnimas orgonovu energiu?Co k tomu napises?Velmi ma zaujima tvoj pohlad na tuto vec.

Dakujem za odpoved.
Nevím, co si představit pod pojmem vnímat? Pokud teoreticky, je orgon-it směsí fyziky a víry, kterou já nemám. Fyzicky ani duševně ho vnímat nemůžu, protože žádný nevlastním a nemám potřebu ho vlastnit, protože alergii na "chemtrails" nemám, na elektromagnetický smog citlivý nejsem a mraky rozhánět nepotřebuju.
To ma mrzi ze nemas potrebu tie mraky rozohnat lebo vacsina ludi co trpia zaplavami si to praju.No nevadi.
Ale pytal som sa na orgonovu energiu nie na orgonit...Vari snad chces tvrdit ze take nieco neexistuje?

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od pepr » 03 čer 2010 17:25

junak píše:Vari snad chces tvrdit ze take nieco neexistuje?
Myslím, že tohle je dost blbě vedená argumentace. Připomíná mi to Cimrmanovu metodu gumových hadiček a Trachtovu knížku "Zbytečné otázky v kriminalistice".

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kozma » 03 čer 2010 18:39

Orgonit není v žádném případě směsí fyziky a víry, to si vyprošuji. To, že někteří mají tendenci celou záležitost idiolatrizovat, souvisí s duchovním zmatkem v našich končinách, stejně jako s celkovou subtilností celé problematiky... souvisí to s tím, že máme tendenci plést si záležitosti jemnohmotné, etherické, se záležitostmi duchovními... jako orthodoxní křestan mám určité duchovní hodnoty definované svojí vírou.. tudíž považuji takovýto podobný výrok za tendenčně provokativní a svým způsobem zbytečně konfrontačním.
K Orgonitu mám vztah jako k věci co pomáhá... je to forma boje stejnými prostředky, jakými ti parchanti bojujou proti lidem.
Jinak.. chtěl jsem už několikrát napsat o jednom fenoménu, fenoménu destabilizace diskusí určitými lidmi, co nemají uplně nejčistější záměry.. vnášet dezinformace.. snažit se odradit... na jiných forumech, včetně etheric.warriors, již museli zavést určitá protiopatření... ale to je jen tak na okraj. ;)

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od junak » 03 čer 2010 18:51

pepr píše:
junak píše:Vari snad chces tvrdit ze take nieco neexistuje?
Myslím, že tohle je dost blbě vedená argumentace. Připomíná mi to Cimrmanovu metodu gumových hadiček a Trachtovu knížku "Zbytečné otázky v kriminalistice".
Ano mas pravdu.
Chcel som vediet len jeho nazor.Lebo od toho sa odvija skoro vsetko o com tu debatujeme"debatujete".
Mrzi ma ze som takto nekonstruktivne pokladal otazky.Uz to neurobim a to tak ze uz sem neprispejem nicim.
Mna uz len nebavy stale byt za blazna a zapierat to co evidentne vidiet.
Tak sa vsetkym ospravedlnujem.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 03 čer 2010 22:14

zajimave, jeste odpoledne rikali, ze prijdou extremni srazky na moravu a ted vecer, ze to neni pravda a jde to na slovensko, coz je docela patrne i z druzic no.. je videt, ze se meteorologum moc verit neda (a to uz dost dlouho).. ale tak dobre pro ty lidi ze uz to sem nepujde..

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od junak » 03 čer 2010 22:36

pepr píše:
junak píše:Vari snad chces tvrdit ze take nieco neexistuje?
Myslím, že tohle je dost blbě vedená argumentace. Připomíná mi to Cimrmanovu metodu gumových hadiček a Trachtovu knížku "Zbytečné otázky v kriminalistice".
:lol: Vies to nebola argumentacia.Niekedy sa pisomne vyjadrujem dost nepresne...Respektive vyznie to tak ako som to nezamyslal.Skusim to teda napravit a neujdem len tak predsa no...Chodim sem rad a rad citam vase prispevky.Takze tak.

Proste mam otazku na Verthandi: Aky mas prosiiim ta nazor na orgonovu energiu?Vies o nej alebo si o tom nikdy nepocul?Nechcem nic len vyjadrenie.Je to zbytocna argumentacia? :roll:

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Tauri » 04 čer 2010 09:29

Teda dneska vykouknu z okna a nechtělo se mi věřit, že je venku tak krásně :shock: Ani chemtrails nic, že by pokyn z vyšších míst? :roll:

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od vlady » 04 čer 2010 09:33

Třeba vyšší místa mají naplánovanou partičku golfu. :lol:

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Tauri » 04 čer 2010 09:43

:lol: :lol:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 04 čer 2010 10:23

nemecko-polsko, nastav 04.05.2010 čas UTC 5:00 až 7:45
http://www.chmi.cz/meteo/sat/msghrit/ms ... r2_index=0

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 04 čer 2010 10:57


Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 04 čer 2010 11:00

haarp dnes
http://137.229.36.30/data/scmag/images/latest-Bx.gif
co asi chystaj na tom golfu :evil:

Odpovědět