co se dnes chysta?

Odpovědět
ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 08 čer 2010 23:03

naprosto normalni vec.. :)
no a dnes zas bylo pekne, ale hrozne dusno, videl sem, ze chystali bourku, ale tady ji cb tezce odklonil a za chvili uplne jasno.. dival sem se na satelit a fakt se cely ten mrak rychle rozpustil.. zato nad prahou jim to vyslo sem koukal

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 08 čer 2010 23:12

u nás napřed oblačno, pak sem vytáh orgoše ven a začalo se trhat. Ale docela slušne sprchlo - bez bouřky. Ale hřmění bylo slyšet. Patrně to odnesl někdo místo nás. JInak dneska se jim to nějak trhalo, a na to že na satelitu by tu mělo bejt zataženo bylo u nás zase modré nebe. I když se jim docela daří dělat už tu jejich šedivou deku.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kozma » 08 čer 2010 23:35

Mike.Jt píše:... I když se jim docela daří dělat už tu jejich šedivou deku.
to ano.. toho jsem si všiml.. když nasaděj éra tak jim to jde na sto procent. Ze všech stran. Je to pak jako chytat vysavačem zvířenej prach z traktoru plnýho hnoje co jede po prašný polní cestě. :) Heh, trochu přirovnání ze života :D

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Alfa » 08 čer 2010 23:38

Junak sem dal pár fotek s tvořící se mlhou. Můžu k tomu dodat, že jsem naproti mého domu několikrát letos spatřil v lesnaté stráni obrovský sloup hustého kouře rychle stoupajícího k nebi. Byl jsem naprosto přesvědčen, že tam někdo pálí obrovskou hromadu větví, jenže to skončilo, jako když utne a při tom lilo, jak z konve!
Stoupající páru z lesa při dešti jsem pozoroval snad tisíckrát, ale tohle je něco jiného!
Příště to vyfotím.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od junak » 08 čer 2010 23:43

kozma píše:
Mike.Jt píše:... I když se jim docela daří dělat už tu jejich šedivou deku.
to ano.. toho jsem si všiml.. když nasaděj éra tak jim to jde na sto procent. Ze všech stran. Je to pak jako chytat vysavačem zvířenej prach z traktoru plnýho hnoje co jede po prašný polní cestě. :) Heh, trochu přirovnání ze života :D
Neviem ale ja mam skor problem ked natiahnu oblacnost niekde inde kde nie je orgonit a pritiahnu to nadomna.Potom im uz staci to len dosicovat a platat chemicky.Kolkokrat je okolo val mracien alebo chemie a kde je orgonit nic.Alebo ak aj oblacnost je jej ovela mensia vrstva.Tym padom sa skor rozpadne.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Michael » 09 čer 2010 19:32

nejdřív Morava a teď Čechy a Praha, ten včerejší zásah přímo do Prahy je taky asi náhoda :o :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Tootoo
Příspěvky: 16
Registrován: 02 čer 2010 22:18
Bydliště: Kladensko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Tootoo » 09 čer 2010 20:00

noo moc hezký! Pěkej kentáč! na nás se valila buřina jako kráva,ale asi 2km před vesnicí to chemstorm vzdala,díky Bohu a možná i HHG.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 10 čer 2010 12:56

jojo na nas se ve stejnou chvili jako na prahu valila chemstorm,ale to uz jsem psal, ze behem triceti minut zmizela zahadne a zas bylo hezky jasno
a ted koukam ze weby chmi uz druhy den nefunguji

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 10 čer 2010 20:47

cau co rikate na dnesni sypot :evil: je dost peknej humac!!
a hlavne si nezapomente nechat otevreny okno na noc at se krane dycha.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Zenko.Idane » 10 čer 2010 20:55

Ahoj sypou pěkně zřejmě zase něco chystají http://zpravy.idnes.cz/o-vikendu-nas-zc ... domaci_bar

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 10 čer 2010 21:07


Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Zenko.Idane » 10 čer 2010 21:28

Jo nade mnou je to podobné, dávají si záležet, létají aji tam kde nikdy nebyli vidět. :twisted:

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 10 čer 2010 21:59

klasika no.. ale krasne sylfy se z toho delaly, jen odpoledne byl obrovsky prival, cely mrak chemu zastinil na chvili slunce uplne, dost velka hustota, ale i to se postupne rozcuckovalo a slo to pryc

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od petra » 10 čer 2010 22:36

Ahojte, nad jihem Brna od časného rána hrůza a zdálo se mi že lítají níž než obvykle. Kombinovali též s Harpíkem, jak je pěkně vidět v některých oblastech na webových kamerách.
Právě jsem se dodívala na "jedničce" na celkem nic neřešící debatu o povodních. O manipulaci počasí tam samozřejmě nepadlo ani slovo.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kozma » 11 čer 2010 00:44

Nad Chebskem sprejovali dopoledne.. hustá bílá che-mlha, u nás se to za chvilku vyčistilo, nebe se celý zasylfovalo. Pak jsem šel na procházku k potůčku, ogiftoval potůček a hurá do hospy. Téma manipulace počasí jsem si neodvážil nadhodit ani po třech pivákách. To je hrůza co, čovek to ani nemůže říct. Co takhle udělat nějakou orgone-párty kde bychom si mohli normálně sednou na piwo a otevřeně si o všem pokecat ? To by bylo obzvlášt vypečené. Konečně mezi svejma :)

Odpovědět