co se dnes chysta?

Odpovědět
ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 18 čer 2010 11:28

jo vytvoril se tam takovy pekny kolacek to sem vcera videl.. ale asi to bylo nechtene, i ty kolace co sly na moravu byly na hranicich rozpusteny, prijdou az dnes..

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 18 čer 2010 12:18

no a kdyz uz zase delsi dobu ma "poruchu" ten moravsky radar, tak to bude opet zajimave s temi bourkami...

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 18 čer 2010 14:03

brno 18.6.2010. 13:30-? brutalni dest,kroupy,silny vitr.tohle sem jeste nevidel. :evil: :evil: :evil:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 18 čer 2010 14:23

Ted koukám z okna a .... sluníčko čim jsem si to zasloužil :D Tady se to krásně trhá snad to vydrží až do večera.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 18 čer 2010 19:53

no tady na zlinsku jako zatim jen asi 3x prselo tak 3 minuty a to jen tak lehce zvlazilo zem.. doufam ze nic takoveho jako brno a okoli sem nepujde.. zatim je tu polojasna obloha pred chvili jeste svitilo slunicko

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od sophia » 18 čer 2010 22:17

Jihomoravským krajem se v pátek odpoledne mezi 14. a 16. hodinou prohnala prudká bouřek, která zaměstnala hasiče z Brna a okolí.

http://www.novinky.cz/krimi/203728-jizn ... boure.html

Obrázek

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kocour » 18 čer 2010 22:43

Mne velmi zaujala levotočivá orientace bouřkových mraků...

Jinak: velmi se mi "líbí", jak odevzdaně se to tady komentuje - či spíše sleduje: "za okny se nám čerti žení - orgonit, neorgonit..." :twisted:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 18 čer 2010 22:52

mno já hlásim co se děje, věřim že to může udělat si představu o počasí. Panuje u nás tak polopočasí. Na neby jsou sylfy ale i šedá chemtrailová deka. Hold těch pár TBček stim zas tolik nezatočí. Uvidíme až uděláme větíš kalibry jestli bude nějaké zpětná vazba. Jinak pěknej postřeh té levotočivosti.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kocour » 18 čer 2010 23:25

Slovo tvoří.
Popis "reality" tvoří realitu - tím, že ji potvrzuje.
Skutečná tvorba reality je prohlášením - navzdory "realitě".

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Tauri » 18 čer 2010 23:31

Tak jak Vám teď fungují vaše TB a CB? Mně se zdá, že dokud lítaly Chemtrails ve velkym, tak to fungovalo víc...teď když jede HAARP tak nic moc... :?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 19 čer 2010 00:31

dneska sem byl na vycházce, a docela nad náma roztrhané. Ale k mému překvapení ani jeden přelet. Trošku ěm to zarazilo, taky sem zažil 5 letadel za sebou jen když and náma byla malá díra. Budeme vyčkávat co přijde a co chystají.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od junak » 19 čer 2010 09:36

Tauri píše:Tak jak Vám teď fungují vaše TB a CB? Mně se zdá, že dokud lítaly Chemtrails ve velkym, tak to fungovalo víc...teď když jede HAARP tak nic moc... :?
Akoze nic moc?Tu ked prsi sice prsi ale krasne vidiet ako je oblacnost nad orgoitmi mensia a menej hustejsia.Vsade dookola vidiet "hradbu" hustych ciernych mracien ale nad orgonitmi je ta oblacnost mensia a viac presvita slnesny svit.Tu kde mam orgonity je oblacnost aj zrazky minimalne o 50% mensia.Krasne to vidiet kde na SK su orgonity a kde nie.Staci par kilometrov snad 15-30km a uz je vidiet rozdiel.Tam sa koryta riek preplnaju ale tu to nehrozi.Funguju velmi dobre aj napriek tomu ze prsi tak je to o dost poznat.A dazd netrva nikdy dlho po case sa to ovela skor rozpada ako inde.Tu mam modru oblohu vzdy skor ako vsade okolo.Dokonca niekde prsi stale a tu vykuka slniecko.
Necakajte ze to v okamihu rozprasi celu oblacnost ale postupom casu.Orgonity stale pracuju.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 19 čer 2010 11:43

o to, jestli orgonity pracují nebo ne, nemuzeme presne urcit, protoze nemame porovnani - nevime, jak by to tu vypadalo bez orgonitu
zmena pocasi smerem od prirozené k podivné přisla nahle, skokově - před pár lety. a také dříve, než se tady objevil orgonit
možná že bez orgonitů by to tady bylo třeba mnohem horší než jen pár silnějších bouřek a vylití řek z břehů (jsou to většinou ty stejné úseky).
Klimatické zbraně jsou určitě dostatečně vyladěné, aby tady pořádnou "paseku" nadělaly.
Slovo tvoří.
Popis "reality" tvoří realitu - tím, že ji potvrzuje.
Skutečná tvorba reality je prohlášením - navzdory "realitě".
To je pravda, zejména ta poslední věta.
Ale ne vždy se podaří k tomu prokousat "na povel" a hned. Někdy jde člověk oklikami, vzzestupy a pády apod.
Třeba jsou orgonity velmi užitečná věc a pomáhájí omezovat použití klimatických zbraní.
A i kdyby nebyly, je lepší snažit se něco poznávat a tvořit, a běhat po přírodě..., než třeba civět na TV plnou násilí, trapné zábavy nebo se stát mladistvým notorikem bez vlastního názoru.
Pokud někomu nevyhovuje orgonit, může na to i jinak. Jsou tu lidé, kteří pár hodin denně v hluboké meditaci hledají v sobě či v jiných sférách (ale sféry jsou "uvnitř") stavy čisté bezpodmínečné (bezpříčinné) lásky, blaženosti a všeobsáhého míru, a vyzařují toto na celou planetu. Nebo se to naučili mít v sobě neustále a vyzařují to tak 24 hodin denně. Jemně, nenásilně, ale zato trpělivě a neustále.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Tauri » 19 čer 2010 15:46

To nee že by nějak nepracovaly...ale mají asi plný "ruce" práce s tim, aby to tady vyčistily.Je pravda, že během 5 minut jsem viděl 4 přelety, ale teďka nic a vidim jen hnusný cáry vyrobený z HAARPu :evil: Jen se mrkněte někdo na sluníčko, že je kolem duha!! V životě jsem nic takovýho neviděl a během týdne je to už po druhý :cry: dneska jsem se na to koukal taky a tento týden jsem udělal i video a je tam vidět krásná duha kolem celýho slunce...Vy se nikdo nekoukáte na sluníčko? To je zajímavý, na OSUDu nic nebylo a na orgu taky ne a tady taky žádná diskuze ohledně tohoto jevu...

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 19 čer 2010 19:01

Tauri: toho kruhu kolem slunce sem si vsiml mockrat (ted uz delsi dobu ne, protoze tu ta chemka v takovem mnozstvi nebyva)..
kocour: taky s tim souhlasim! Ale tech slov "proti realite" musi padnout mnoho..
a co se tyce vcerejsich bourek, od meho posledniho prispevku tady nespadla ani kapka, bezvetri a polojasno.. :) a prej silne bourky na cele morave, haha..

Odpovědět