co se dnes chysta?

Odpovědět
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 06 srp 2010 13:01

Zdá se mi to nebo na v jižních čechách už tolik nesprejujou ? Dřív lítali jak blázni a ted docela ticho po pěšině.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 06 srp 2010 13:03

prachy sou potreba na neco jineho nebo spis chemka je potreban ekde jinde (pakistan napr.)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 06 srp 2010 13:34

taky bych řek,
... že by finanční krize dolehla už i na NWO ? :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 06 srp 2010 21:02

no ted asi delaji siru a saze potrebne pro vytvareni clony z ruskych požárů ... vyjde to levneji a jeste to nasere lidi...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od sophia » 07 srp 2010 20:55

Četl jsem na internetu, že teď jsou na Liberecku povodně a spadlo za odpoledne 60 mm vody, což v Brně 14 dní nazpět spadlo za noc 65 mm a povodně nikde... Je tam vůbec poblíž plnohodnotné CB? A ogiftováno? Rozdáváte tam někdo? :?:

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kocour » 08 srp 2010 08:39

sophia píše:Četl jsem na internetu, že teď jsou na Liberecku povodně a spadlo za odpoledne 60 mm vody, což v Brně 14 dní nazpět spadlo za noc 65 mm a povodně nikde... Je tam vůbec poblíž plnohodnotné CB? A ogiftováno? Rozdáváte tam někdo? :?:
Pokud je někde ogiftováno, pak by tam mělo napadnout podstatně míň srážek nebo alespoň v delším časovém horizontu (tedy ne, že to všechno spadne z mraků za jedno odpoledne, ale rozptýlí se v podobě zavlažovacího deštíčku třeba na tři dny...), ne? Jaký je potom tedy rozdíl mezi Brnem a Libereckem?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od sophia » 08 srp 2010 09:52

No rozdíl je právě ten, že píšou na internetu, že "mělo" spadnout 65 mm vody, ale nějak to neodpovídá :idea: spíš 25 mm a oni to tam napsali jakože Morava je taky v průseru nebo tak něco...

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 08 srp 2010 11:11

kocour píše:
sophia píše:Četl jsem na internetu, že teď jsou na Liberecku povodně a spadlo za odpoledne 60 mm vody, což v Brně 14 dní nazpět spadlo za noc 65 mm a povodně nikde... Je tam vůbec poblíž plnohodnotné CB? A ogiftováno? Rozdáváte tam někdo? :?:
Pokud je někde ogiftováno, pak by tam mělo napadnout podstatně míň srážek nebo alespoň v delším časovém horizontu (tedy ne, že to všechno spadne z mraků za jedno odpoledne, ale rozptýlí se v podobě zavlažovacího deštíčku třeba na tři dny...), ne? Jaký je potom tedy rozdíl mezi Brnem a Libereckem?
v brně nemá co plavat. povodne mohou vzniknout jen tam, kde je k tomu příhodná krajina.
např. na brněnsku pršelo 3x silně, ale v brně 3x nic a v blízkém slavkově 3x silné záplavy (nebot u slavkova je obrovské pole s velkou plochou a velkým sklonem.

není liberecko blízko hor? pak 60mm vody z okolnich hor a kopců, když sjede do jednoho centralniho potoka v udoli, tak to dela zaplavu (podobna situca byva casto na jesenicku, kde to pravidelne splaví vesničky kolem řeky v udolí)

60mm na liberecku není to též jako 60mm v brně, bez ohledu na orgonity

kocour: nelze posoudit, nebot nezname stav, jaky by tu byl bez orgonitu
ale nic proti tobě, je dobré, že se ptáš
pokud touzis po tom znat odpovedi na otazky a příčiny okolního dění, tak realizuj bystré pozorování všeho kolem sebe (i sebe sameho) bez vyvozovani myšlenkových závěrů.
to vede k postřehování příčin dění, znalost hlubších příčin dějů vytváří moudrost, která byla obdivována u mudrců a svatých
je třeba dodržovat ale také obecné snahy po dobru a nesobeckosti, jinak hrozi nebezpeci zneuziti nabyte moci pro pozemské mocenské ucely a nasledujici osobni pád
nekde jsem to tady probiral podrobne nedávno

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 08 srp 2010 11:31

no predpoved byla nejak 50mm vody a jeste byla naprosto neurcita, rikali ze povodne muzou byt kdekoli v CR.. tzn. vubec nevedeli co se chysta.. no na liberecku rikali ze misty spadlo nekolikanasobne tolik a zaplavy byly hodne bleskove.. Nekde u Jicina to ale vypadalo na CB (byla tam celou dobu ve srazkach dira, kdyz se podivate na zaznamy..)
To same bylo pri povodnich na morave i tady.. spadlo tu podstatne min nez v okoli. Orgonit ma celkem zasadni vliv. I na bourky, kdyz bylo me CB tyden polozene na boku, bourka po tydnu konecne prisla.. dva roky pred tim sla vzdy kruhove kolem nas.. jakmile sem ho zase vztycil, po privalacich ani pamatky.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od sophia » 08 srp 2010 17:59

am2 píše: v brně nemá co plavat. povodne mohou vzniknout jen tam, kde je k tomu příhodná krajina.
např. na brněnsku pršelo 3x silně, ale v brně 3x nic a v blízkém slavkově 3x silné záplavy (nebot u slavkova je obrovské pole s velkou plochou a velkým sklonem.

není liberecko blízko hor? pak 60mm vody z okolnich hor a kopců, když sjede do jednoho centralniho potoka v udoli, tak to dela zaplavu (podobna situca byva casto na jesenicku, kde to pravidelne splaví vesničky kolem řeky v udolí)

60mm na liberecku není to též jako 60mm v brně, bez ohledu na orgonity
To nikdo nezpochybňuje, že Brněnsko je relativní placka proti Jizerským a Lužickým horám, odkud stékají vody do nížiny a dělají paseku... Jen jsem chtěl říct, že moje pozorování srážek nekoresponduje s tím, co potom vydávají za oficiální měření.

Co se týče díry někde u Jičína, možná je to náhoda, ale nechal jsem kousek na jih od Jičína známemu loni na podzim jednotrubkové CB o váze asi 15 kg... Ale třeba je to jiné CB, nedovedu posoudit.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 08 srp 2010 20:47

sophia píše:...moje pozorování srážek nekoresponduje s tím, co potom vydávají za oficiální měření.
co tim presne myslíš?

jinak ted jsem se trochu probiral tim odkazem http://www.tanker-enemy.tv/brevetti.htm , co nechal Michael v sekci Patenty
je tam spousta zajimavych veci, napr. informace o nove metode rozsevani mraků pomocí IONTů:
Společnost ELAT (Electrificación Local de la Atmosfera Terrestre), její systém pracuje tak, že pozemní generátory vytvářejí nabité ionty, které jsou pak směrovány do atmosféry. Tam samy o sobě nebo ve spojení s atmosférickým prachem působí jako nuklea (zárodky dešťových kapek). Prý je to efektivnější a kontrolovatelnější než klasický cloud seeding. Provozováno od r. 2004 např. v Mexiku, jako důkaz účinku ukazují na naplněnost tamějších jezer z dřívějších 8% na cca 90%.
Připomnělo mi to informace o iontech z orgonitu, ktere tady obcas zazni. Jako že by orgonit vytvářel opačně nabité ionty, než jsou třeba pro vytváření mraků a tím je rozháněl.
Ale tak to asi nebude, orgonitová energie je podle mě inteligentní energie, ne jen nejaky vír iontů.

nebo třeba seznam cloud seedingových akcí v USA:
http://agriculturedefensecoalition.org/ ... _NOAA_2009
prostě prdel...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od sophia » 08 srp 2010 21:36

co tím myslím?

Od dětství mám velmi rád déšť a bouřky téměř v jakékoliv podobě, dovedu na ně fascinovaně koukat hodiny a to i třeba v noci místo spánku. Obecně by se dalo říct, že nad v přířodě fungujícími věcmi dodnes kroutím s obrovským respektem havou. Tedy si troufám tvrdit, že rozeznám od sebe normální déšť a brutální průtrž což 65mm srážek by už mělo docela být. Pravda, nebydlím přímo u měřící stanice, ale neřekl bych, že naposled na brněnsku pršelo tak moc, že to bylo těch udávaných 65mm. Taky docela poznám průtrž, kdy padají kapky, že jste za 10 vteřin mokří na kost, od deště v ogiftované oblasti, kde je to i při velmi silné bouřce spíš taková letní sprška, kterou pamatuji ze svého dětství, kdy se počasí snad ještě tak moc nemanipulovalo. :| ;)

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Zenko.Idane » 12 srp 2010 21:57

Ahoj, kdyby dnes někdo chtěl koukat na hvězdičky? http://www.astro.cz/clanek/4371 prý bude na co koukat? ;)

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od vlady » 12 srp 2010 22:39

Je to dobrý až na ten dovětek "v případě příznivého počasí" :(

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od sophia » 12 srp 2010 22:51

tak jako před každou pořádnou bouřkou je potřeba narvat do mraků co nejvíc sraček, foceno dnes navečer

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět