Prelety nad brnem

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od slurm » 13 lis 2009 23:49

petra:mám nafoceno, ale ještě jsem neměla čas fotky stáhnout,


dej sem ty fotky

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od petra » 14 lis 2009 14:40

toto by mohlo být takto barevné díky právě vycházejícímu slunci

Obrázek

v té stejné chvilce vypadala ale takto obloha na západě

Obrázek

a na jihu (v reálu mi připadaly mraky víc do hněda)

Obrázek

asi za tři hoďky nad "zelňákem" v Brně

Obrázek

Obrázek

to by nebylo nic mimořádného, ale asi po 20 minutách vypadala tamtéž obloha takto

Obrázek

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od petra » 14 lis 2009 14:46

...bohužel jsem dala fotky větší než jsem měla, takže těch naležato je kus pryč. Na první je vpravo nahoře v rohu hnědá chemka. Stejně jako na druhé.
Konečně je zase v provozu přehled webových kamer - dnes na mnoha místech dost síla, obzvlášť po východu slunce a v dopoledních hodinách.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od Michael » 16 lis 2009 23:13

tak ten vrtulník černej neoznačenej Eurocopter jak ho někdo vyfotil kolem Brna je úplně stejnej jako tady na tomto videu, co hledal orgonity před 2 měsíci chlapcům v Německu :lol:

všimněte si,že ten na videu má i naprosto stejnou anténku vpředu jako ten na fotce

phpBB [video]
Naposledy upravil(a) Michael dne 16 lis 2009 23:53, celkem upraveno 2 x.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od ercecko » 16 lis 2009 23:17

jojo, to je ten co se dnes letel podivat za zdrojem krasne diry v oblacnosti tady na morave.. nevim jestli barevne to sem nepostrehl, ale tvarove je to ten samy..

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od am2 » 01 pro 2009 20:58

Ahoj
Na strankach o orgonu se pise (jestli to byla skutecnost, nevim), ze ten vynalezce orgonitu meril orgon "upravenym geiger-mullerovym pocitacem". "Pocitacem" ne ve smyslu PC, ale ve smyslu obycejneho pocitadla - GM zarizeni v podstate elektricky pocita a indikuje pocet dopadnutych castic.
Puvodni GM pocitac meri castice vyzarujici z radiokativnich materialů. Jak byl upraven pro mereni orgonu, to nevim. Ale pokud je to na takto jednoduchem principu, jako je GM pocitac, tak to asi znaji i ti co to meri z vrtulniku.
Je mozne, ze inteligentni povaha orgonu se sama chrani...
Nemate nekdo nafocene, kdyz jsou je mnoho rovnobeznych car na obloze?

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od Michael » 01 pro 2009 22:03

am2 píše: Nemate nekdo nafocene, kdyz jsou je mnoho rovnobeznych car na obloze?
Ahoj, poslední větě nerozumím. Co myslíš přesně?

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od Aerosmith » 02 pro 2009 00:20

Jak je upravena G-M sonda by mě taky zajímalo. A o tom, že armáda ví jak TO měřit jsem přesvědčený na stopro.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od am2 » 02 pro 2009 22:07

Co se týče "mnoho rovnobeznych car", tak mam na mysli jev, ktery byl (nejen) v srpen a zari 2009 obcas videt nad Brnem.
No chemtrails, nic noveho... ale bylo to udelano tak, ze po sobe letala letadla z jednoho smeru, ale vzdy se stranovym odstupem od vedlejsi stopy. Je to podobne tomu, kdyz se seje obili, tak vznikaji na poli takove rovnobezne cary po secim stroji (byva to videt na fotografiich napr. s kruhy v obili). Tak tak to vypadalo podobneš na obloze.
Libilo se mi to jako dukaz praskovani, protoze nelze jen tak vysvetlit, proc letaji letadla takto. V normalnim provozu to neni, snimkovani terenu taky ne, kdo by to delal kazdý tyden. A mnoho rovnobeznych car nevzniklo tak, ze by preletelo letadlo a cara se vetrem posunula a tak dale. Snad je to srozumitelne.
(Jak byla upravena G-M trubice, nevim, a asi se to nedovime. Predpokladam, ze "vrtulníci" maji jiz neco lepsiho, neco na zpusob kamery. I kdyz nevim, proc kdyz by to presne videli, tak proc by to nesli odstranit napr. od tech vezi. Jestli musi dodrzovat nejaka pravidla "hry" ci co za tim je, napr. ta samoochrana orgonitu...).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od sophia » 02 pro 2009 22:23

čáry něco takovéhoto? Obrázek

jinak orgonity se při výrobě dají naprogramovat aby byly "neviditelné"

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od petra » 02 pro 2009 22:28

Asi takto ?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od Michael » 02 pro 2009 23:15

pěkné čárky Made in OTAN


US Swine Flu Spray Plane Shot Down In China
Obrázek
http://www.whatdoesitmean.com/index1303.htm

Lachy
Příspěvky: 1
Registrován: 05 čer 2011 23:06

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od Lachy » 09 čer 2011 18:46

Pánové, nechci tady kazit dojem z toho, že jsme sledování, věřím tomu že doopravdy jsme, nicméně v inkriminovanou dobu (27. října) se konala vojenská přísaha na Univerzitě Obrany, k čemuž patří i přelety vojenské techniky...

brozkeff
Příspěvky: 8
Registrován: 17 črc 2011 15:51

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od brozkeff » 18 črc 2011 15:23

Lachy: Záleží na tom, který příběh vysvětlující daný jev komu přijde věrohodnější.

Klasické vysvětlení bude vždy samozřejmě takovéto:
"Zvýšená letecká aktivita byla způsobena vojenskou přehlídkou xyz / kontrolou demonstrace / atd."
Dává to zjevný smysl, souvislost letadla/vrtulníky -- událost je celkem logická, přirozená a není v tom žádná vnější domněnka.

Orgo-vysvětlení zase bude vždy takovéto:
"Zase práškují / sledují aktivitu cloudbusterů / ..., a aby to nebylo tak nápadné, tak to spojují s vojenskou přehlídkou / demonstrací / atd., aby se to zdůvodnilo" (nebo to bylo výhodnější dvě věci pořešit najednou)

Uvěřit tomu prvnímu příběhu je pro lidi snadnější, už jenom podle Occamovy břitvy.
UVěřit jednoduchému vysvětlení, že Země je kulatá, a lidi z jednoho konce nespadnou díky gravitaci, a mít to podpořené fotkama z kosmu, je taky snazší než vytvářet koncepty o tom, kterak Země stojí na velké A'Tuin, která má pod sebou čtyři slony atd.

Jako lidi vyžadujeme, aby k nám realita promlouvala skrze příběhy. Je jasné, že ani jakékoli "racionální" (redukcionistické), tak ani holisticky znějící a explicitně metafyzické vysvětlení, nikdy není tímtéž co celistvou realitou (Mapa není území).

Pokud jde o potenciál orgo-příběhu o DOR, záměrném práškování chemtrails, cílené mind-control atd. k rozšíření i mezi "racionálně" vzdělané lidi, co moc nejsou ochotni "uvěřit" (ve smyslu "oddanosti" autoritě, jedno zda jde o kněze v kostele nebo orgonauta při přednášce o rozpouštění barya octem) pro ně _divným_ věcem, tak si myslím, že by bylo užitečné mít v rukávu i poněkud přirozeněji znějící vysvětlení, víc na bázi Occamovy břitvy, a nikoli desítek přes sebe provázaných spikleneckých teorií, kterým je nutno uvěřit nekriticky jako celému "balíčku" najednou.

Já osobně jsem oproti řadě zdejších orgonautů asi totálně tupý co se týče vnímavosti na přímé účinky orgonitů, nikdy jsem neviděl v praxi ty úžasné cloudbustery, co odstraňují šmouhy po letadlech, přivolávají déšť když je sucho a modou oblohu když je zataženo, a vlastně jsem nikde nenašel pro mě akceptovatelné důkazy všech těch práškovacích aj. teorií.


ALE, už před časem jsem se naučil být aspoň bazálně otevřený pro mě neznámým/nepochopitelným věcem, že vlastně můžou fungovat, byť dejme tomu jejich "reálný" mechanismus účinku je jiný, než jak je předávaný dominantně vyprávěnou mytologií. Takže orgonity navzdory všemu, co osobně považuju za kecy, beru, cloudbustery taky, protože prostě věřím tomu, že to asi nějaké účinky na harmonizaci biopole, zdravé ionizace prostředí atd. atd., může mít.

Co se týče té (ne)citlivosti - negativní účinky mobilu, když 10 minut jej mám u ucha, teda cítím i já, obklopenost elektrosmogem vs. delší pobyt někde v přírodě taky poznám rozdíl ve svém tělesném prožívání, práce na zahradě vs. práce u počítače taky dramatický rozdíl na celkový stav organismu i náladu. Ale chápu to tak, že prostě člověk když tyhle všechny technologie vyvíjel, tak nedomýšlel všechny následky, které to může mít. Nadšený vynálezce uvažoval jen v polovině té pravdy, kdy na tom spatřoval ty výhody pro lidstvo, ale neměl dost moudrosti, aby nazřel i průsery, co s tím jsou jako spojité nádoby svázané, a případně měl tolik moudrosti, aby takovou věc nevypustil jako Golema do světa. To, že tu ale neustále je tenhle techno-optimismus, co nechce zprvu vidět potenciální rizika, je podle mě právě projevem lidské nevědomosti, kterou lze vysvětlit prakticky cokoli.

Nemám rád vysvětlení, které tu opakovaně prosvítá, a sice, že tu je elita, co záměrně chce celý svět oblbnout a zotročit. Proč? Protože namísto soucitu tenhle příběh potencuje nenávist a posiluje dualismus my (in-group) vs. oni (out-group). To je z mého nahlížení toho, co je duchovní Cestou i cílem, poněkud nebezpečné a vede to na scestí. Bojovat za mír je prostě fail od začátku kvůli špatnému náhledu. Bez přiměřeného náhledu je i konání zašpiněno, protože nemá čistý záměr.

Pánové z Bilderbergu mně spíš připadají, že jsou v ještě horší pozici, než my všichni, co ty milliardy nemáme - protože oni mají pocit, že mají zodpovědnost za osud světa, možná se snaží udělat to co si myslí, že bude nejlepší, ale světe div se - stává se pravý opak toho, místo dobra vzniká zlo, místo štěstí utrpení, a místo blahodárných zamýšlených účinků vznikají účinky neblahodárné a nezamýšlené. Protože emergencí z dílčích částí vznikl nadindividuální útvar, organismus vyššího řádu (např. "globalizovaný svět"), a tato entita dál formuje jednání i směřování všech svých "částí". Ani já, ani nejbohatší elity světa, nemají kontrolu nad touhle kolektivní bestií. Ta jen reprezentuje kolektivní vědomí, je gestaltem, zrcadlícím součet svých částí. Dynamismus tohoto celku je možné nazírat a zpozorovat celkovou úpadkovou tendenci s lokálními deviacemi ve formě protichůdných tendencí, a zvolit si na základě toho, zda se pohodlně přidat do proudu, a nebo rozlišit správnost konání dobra a jít proti proudu.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od pepr » 18 črc 2011 16:19

Šlo by to (z tvého pohledu) nějak zestručnit? Příliš mnoho slov vede k obtížnějšímu sdílení. Protože každý má mnohem víc možností, jak to pochopit. (Nemyslel to Occam nějak takto?)
brozkeff píše:Nemám rád vysvětlení, které tu opakovaně prosvítá, a sice, že tu je elita, co záměrně chce celý svět oblbnout a zotročit. Proč? Protože namísto soucitu tenhle příběh potencuje nenávist a posiluje dualismus my (in-group) vs. oni (out-group). To je z mého nahlížení toho, co je duchovní Cestou i cílem, poněkud nebezpečné a vede to na scestí. Bojovat za mír je prostě fail od začátku kvůli špatnému náhledu. Bez přiměřeného náhledu je i konání zašpiněno, protože nemá čistý záměr.
"Nemám rád" je vyjádření vlastního postoje k věci. Skutečnost je, že celá naše historie je prošpikována existencí a činností elit. Není žádný logický důvod věřit tomu, že už to tak není. Konstatování skutečnosti neznamená výzvu k nenávisti. A boj za mír může mít různé formy. Prvotní forma boje je vždycky boj se sebou samým. Rozpor a svoboda volby jsou neodlučně spjaté. Svoboda volby přináší rozmanitost a prožitky.

Hodnotit kvalitu náhledu někoho jiného znamená vyvolávat boj, vymezovat se vůči jiným, vytvářet konflikt. ;)

Odpovědět