Fotky počasí

Odpovědět
ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Fotky počasí

Příspěvek od ercecko » 23 lis 2009 18:19

no ono se to nad nami prohani vselijak.. je to proste smeska vseho, priroda i umelina.. mraky vzniknou nariklad zcela prirodne, a oni je stejne "vylepsi" tim, ze jim treba upravi kdy a kam maji jit nebo je zmohutni/oslabi nebo naslehaji a napruhuji svymy hrackami, aby napr. neprselo,nebo aby staly i kdyz ostatni vrstvy plynou.. Ovsem dnes jsem si nemohl vicemene stezovat, vse bylo samozrejme naprosto mimo predpoved (melo tu byt zatazeno,ale neprset..) zano tak 3 hodky celkem detivo, zatazeno.. vpoledne se hezky vyjasnilo, pak uz naproste jasno.. mraky co byly videt na obzoru na hranicich se slovenskem vypadaly mirumilovne (byla to ta oblacnost z minulych dvou dnu, kterou drzely u hranic jen hory..) pekne prirodni tvary, slunce prazilo.. jen ten jeho blahodarny svit prekryvala jeste chvili nejaka chemka, ale pak uz jsem nespatril doted zadnou, jen pekne mracky se vzdy rychle prehnaly a zas bylo modro, ted sviti hezky mesicek a vezdicky :) se tu o tom vzdycky rozepisu :-D ale mam z toho radost :-)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Aerosmith » 23 lis 2009 19:27

Tady nápodobně. Jen slunko vylezlo už v 10 hod.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Fotky počasí

Příspěvek od sophia » 24 lis 2009 17:28

Obrázek

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Fotky počasí

Příspěvek od ercecko » 24 lis 2009 17:35

dnes dopoledne:
Obrázek
to nepotrebuje komentar, proste nadhera :)

no a co je nad nami ted... :evil:
tak koukam sophia uz me se snimkem predbehl tak jen ODKAZ
jen v okoli cb bylo modro a furt pres nej neco prelitavalo a snazili se to zalatovat.. taky ze se jim to dari, musim koupit ty dlouhe trubky..
chce to vyrobit neco co jim bude delat takove ztraty, ze ty jejich nechutne projekty ztrati smysl.. :!: :!:

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky počasí

Příspěvek od slurm » 24 lis 2009 21:42

ty nemci to tam maj dost kruty :shock:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Fotky počasí

Příspěvek od sophia » 25 lis 2009 14:49

kolem Hodonína dnes v poledne 17° a naprosto famózní sylfy!!! (chuchvalce chemických sraček)
100% se po týdnu "dokalibrovala" nová CB. Díky chlapci! :)

koukám, že navečer zase ze západu připluje nějakej humus :(

http://www.chmi.cz/meteo/sat/msghrit/ms ... art_anim=1

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Fotky počasí

Příspěvek od ercecko » 25 lis 2009 17:42

slurm: no a to si vem ze na tech snimcich jsou videt jen ty nejmohutnejsi cary, dalsi tisice tam vidis jen jako mlhovinu
sophia: taky myslim, dnes jsem na to koukal z okna jak vzdycky letel a bylo jasne videt jak ma dve stopy, ale drzelo to spis jen na obzoru (jakoby ve velkem kruhu se to rozpoustelo a co se do nej dostalo tak sylfovalo :-D ) no a odpoledne uz nedrzelo nic,vse jakoby zmizelo (i na snimcich to tak vypada ze toho moc nestihli odtahnout pryc nez se jim to rozpustilo) litali, snazili se, ale marne.. drzi jim to nejlip kdyz nad nas pritahnou uz poradnou chemickou deku a do ni dal pristrikuji, jinak s tim maji problem a to je dobre ;)
a co me dal udivuje, jak je u nas uz tak dlouho pekne teploucko, jdou k nam jen proudy z jihu a zapadu, ze severu a vychodu sem nepripluje ani mracek, vse jde tam a na snimku jde dobre videt, ze tam toho je opravdu hoooodne uz dlouhou dobu takze se asi mame v prosinci na co tesit..
Jo a trochu mimo tema: potrebuju sehnat tvrdidlo co uz mi doslo, ale nechce se mi kupovat od havla.. ptal sem se v barvach lakach, ale maji jen mini lahvicky cehosi a dost drahe.. tak poradte,dik potrebuju totiz vyrobit nekolik mini cb a rozdat je ted na zimu jeste po okoli at mame hezkou zimu

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky počasí

Příspěvek od slurm » 25 lis 2009 18:19

tady v brne sypali jak otekly ale nic se tam neudrzelo byl to krasnej pohled kdyz sem rano vylezl na strechu tak sypali hrube za pul hodky chem. sylfy a nakonec krasne cista obloha.takze CB funkguji jak maji :twisted:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Fotky počasí

Příspěvek od sophia » 25 lis 2009 18:37

ercecko píše: Jo a trochu mimo tema: potrebuju sehnat tvrdidlo co uz mi doslo, ale nechce se mi kupovat od havla.. ptal sem se v barvach lakach, ale maji jen mini lahvicky cehosi a dost drahe.. tak poradte,dik potrebuju totiz vyrobit nekolik mini cb a rozdat je ted na zimu jeste po okoli at mame hezkou zimu
Ještě musím napsat něco k dnešku. Ráno kolem 8 obloha jeden velkej humus, chemických čar asi stovky, no a za 4 hodiny v poledne azuro jako v létě. Stříkajících letadel (prasečí chřipku??) od obzoru k obzoru snad 50, většině se to krásně rozpouštělo. Všiml jsem si už dřív, že normální CB v noci možná spí, nebo potřebují pro 100% provoz sluneční svit. CB potřebuje prostě cívku kolem krystalů a napájení z matičky aby i v noci šlapalo jako ve dne. :idea:

Malá/kompaktní CB do přírody už pár lidí praktikuje, rozhodně to má smysl. Zakopat do země, zamaskovat a trubky co mírně přečnívají základnu (2cm), kterýma to "dýchá" nikdo nehledá a ani nenajde. Jo a tvrdidlo vychází nejlevněji pořád u Havla.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Aerosmith » 25 lis 2009 18:45

spohia: myslíš mobio cívky, nebo jen omotané krystaly několka závity, pospojované a uzemněné?
Jinak dnes od dopoledně krásně, a zase čáry za letouny jen pár desítek metrů a hned se ztrácely beze stopy. Od té doby co jede CB, jsem neviděl stopu za letadlem dlouhou, natož od obzoru k obzoru.Tamiflu
Ty hvězdičky to je zkušební nápis t.a.m.i.f.l.u ale bez teček. Píšu o tom i jinde, jakoby toto slovo bylo zakázané. V náhledu je ještě OK, ale jak se to odešle tak jen tečky. Zkuste jestli to tak máte taky, nebo jsem jen já sledovaný :mrgreen:

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky počasí

Příspěvek od slurm » 25 lis 2009 19:02


Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Fotky počasí

Příspěvek od sophia » 25 lis 2009 19:40

slurm píše:do zeme zakopat tohle http://www.ryanmcginty.com/orgone/eptutorial.htm
tohle je pasivní, spíš na podzemní zařízení

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Fotky počasí

Příspěvek od sophia » 25 lis 2009 20:04

Aerosmith píše:spohia: myslíš mobio cívky, nebo jen omotané krystaly několka závity, pospojované a uzemněné?
Jinak dnes od dopoledně krásně, a zase čáry za letouny jen pár desítek metrů a hned se ztrácely beze stopy. Od té doby co jede CB, jsem neviděl stopu za letadlem dlouhou, natož od obzoru k obzoru.**************************************************************************************************************************
Ty hvězdičky to je zkušební nápis t.a.m.i.f.l.u ale bez teček. Píšu o tom i jinde, jakoby toto slovo bylo zakázané. V náhledu je ještě OK, ale jak se to odešle tak jen tečky. Zkuste jestli to tak máte taky, nebo jsem jen já sledovaný :mrgreen:
cívka, vůbec nic těžkého, jak je v tomto videu
phpBB [video]

borec píše, že je to Lakhovskyho cívka, více zde:
Obrázek

http://www.britishdowsers.org/EEG_site/ ... coils2.htm
http://www.copperhealth.com/coil_instructions.htm
http://www.google.cz/search?hl=cs&clien ... =&aq=f&oq=

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Fotky počasí

Příspěvek od ercecko » 25 lis 2009 23:21

jj i v noci je to poznat :) ale jakmile na to napere slunko tak je to o necem jinem..
no a nevim co vsichni mate s tema hvezdickama, nevim kdo je tu admin, ale slovo tamiflu je nastavene ze bude zobrazeno pouze jako cely radek hvezdicek, delam kody takovychto webu tak vim jak se to dela :) a vseci z toho maji prvni vanoce :-D

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Aerosmith » 26 lis 2009 00:50

ercecko: sorry ale já třeba nejsu Bill Gates :D A už znám důvod ...tamiflu Jo a přečti si SZ

Odpovědět