ZAOCTUJTE!!!

Odpovědět
questionmarq
Příspěvky: 11
Registrován: 04 úno 2012 21:16

ZAOCTUJTE!!!

Příspěvek od questionmarq » 31 kvě 2012 16:31

Chemtrailem na nás chystají přízemní mrazíky, tak pojďte všichni pořádně zaoctovat!!! Ať to nezničí úrodu (jahody, třešně, meruňky.. atd atd.)
Mě osobně se nejvíc osvědčilo vypařování přímo z konvice nebo vylít ocet někam na silnici/na beton.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: ZAOCTUJTE!!!

Příspěvek od junak » 31 kvě 2012 20:47

zaoctujme...ale čo vymyslieť aby aj spadol nejaký ten dážď.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ZAOCTUJTE!!!

Příspěvek od sysel » 01 čer 2012 10:14

junak píše:zaoctujme...ale čo vymyslieť aby aj spadol nejaký ten dážď.
Trochu jsme se deště dočkali. Že by to byl spíše řízený déšt s pomocí HAARPu?
Obrázek
Hlavně že to nemelo razanci a pršelo celou noc.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Octovač
Příspěvky: 31
Registrován: 15 dub 2012 13:19

Re: ZAOCTUJTE!!!

Příspěvek od Octovač » 01 čer 2012 11:48

V Bratislave teraz prsi, chvilu poprcha potom zas prsi... Ma zmysel octovat aj ked prsi?

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ZAOCTUJTE!!!

Příspěvek od sysel » 01 čer 2012 15:01

Octovač píše:V Bratislave teraz prsi, chvilu poprcha potom zas prsi... Ma zmysel octovat aj ked prsi?
Budte nyni radi, že prší :-) Vzdyt jsou sucha jako nikdy. Vlaha je treba, vim, že je to prosyceno chemií, ale te se dnes nevyhneme, je to vsude. Ocet nejlepe funguje, když vidite, že se blizi poradna bouře, tak nekolik litrů(10l) rozlijete na treba rozpalenou silnici, beton. Ubere to na razanci. Potom se mozna setkate jen s prijemnym destem.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: ZAOCTUJTE!!!

Příspěvek od junak » 02 čer 2012 09:38

Ano nechajte nech aj niečo naprší.Klídek však pršať musí aspoň 2-3 dni a oveľa častejšie.Včera na strednom slovensku celokom fajn pršalo len u nás kde mám viacej orgášov sa nejako oblačnosť trhala.Preto mám pocit že orgonit síce "rozháňa" mračná ale potom nič nenaprší.Tak som hned schoval dva male CB...A vtedy prestao pršať uplne ale to už bolo skoro po daždi.Z pozorovania viem ze oblačnosť sa skôr "rozpustí" nad orgonitmi.Toto nie je však vždy pravidlom.
Tak len by som bol opatrný s tými orgonitmi.Lebo búrkvá oblačnosť je podľa teórie plná DOR čo je v tú chvíľu dobré keďže tak sa vlastne tvorí oblačnosť a vtedy vlastne prší.Mali by sme vediet vyrábať aj DOR aby sme vedeli privolávať aj dažde?

Neviem len uvažujem nad tým a aj sa pýtam na názor ostatných.Či vyššie duchovné bytosti už nepotrebujú orgonit? :lol:

haluzakfest
Příspěvky: 9
Registrován: 29 kvě 2012 23:24

Re: ZAOCTUJTE!!!

Příspěvek od haluzakfest » 26 čer 2012 17:17

junak píše:Ano nechajte nech aj niečo naprší.Klídek však pršať musí aspoň 2-3 dni a oveľa častejšie.Včera na strednom slovensku celokom fajn pršalo len u nás kde mám viacej orgášov sa nejako oblačnosť trhala.Preto mám pocit že orgonit síce "rozháňa" mračná ale potom nič nenaprší.Tak som hned schoval dva male CB...A vtedy prestao pršať uplne ale to už bolo skoro po daždi.Z pozorovania viem ze oblačnosť sa skôr "rozpustí" nad orgonitmi.Toto nie je však vždy pravidlom.
Tak len by som bol opatrný s tými orgonitmi.Lebo búrkvá oblačnosť je podľa teórie plná DOR čo je v tú chvíľu dobré keďže tak sa vlastne tvorí oblačnosť a vtedy vlastne prší.Mali by sme vediet vyrábať aj DOR aby sme vedeli privolávať aj dažde?

Neviem len uvažujem nad tým a aj sa pýtam na názor ostatných.Či vyššie duchovné bytosti už nepotrebujú orgonit? :lol:
Ano mám stejný a prozatím jsem vždy octem rozehnal mračna někdy to chtělo vylívat hodně octa v různých částech co pár km ..... a vždy to povolilo ale až jsem měl strach ono ty mraky byl všude okolo děsivé takové jsem ještě nevíděl.. mám je i natočené ale není to ono :) ale velice bych uvítal návod na výrobu právě onoho nebezpečného dor stahovače a vytváření bouřek.. moje pravá půlka mozku je po pár měsících studie těchdle promě kouzel :D napadrť a jsem ztoho jelen ... absolutně nechápu na jakém princip a co ty orgonity přeměňujou a jak se to ono (eter,ozon, orgon, ionty) nevím... nejdřív jsem si myslel žeto je jednoduchá fyzika a ionty... ale vidím že to tak nemůže být potom cosemi rozkýval kousek křšťálu na nitce sem tomu nemoch uvěřit dalo mito takovou facku !! že sem to okamžitě přivazoval na pevnou věc a věřil že se to musi kývat že toje oběv :D no a nechapal sem že to stojí ... přísahal bych že jsem neměl v úmyslu stím nijak kývat a ono seto prostě tak přesvědčivě zachovalo že tomu nešlo nevěřit !! a moc bymě zajímalo jak vytvořit nějakou tu bouřku .. ne že bych byl terorista nějaký jen experimentálně spíše rodině dokázat že nejsem blázen... a na youtube už jsem viděl i ten přístroj nato vyrobený funkční ... nevíte někdo podrobnosti aji zde jsem se dočet někde takové zmínky otom že si dávat bacha .... že omylem někdo něco a pršelo... prosím osvětlete mito než se ztoho zblázním :D

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ZAOCTUJTE!!!

Příspěvek od sysel » 26 čer 2012 21:00

Ahoj, je toho hodne,ze? Nejprve si prorocti forum,je tady skoro vse. Na bourani bourky bych doporucil WCB, TW. Jsou zde na toto tema vlakna. Orgonit dostava prostredi spise do rovnovahy. Ja mam 2xWCB,6xTW a taky prsi, ale s nejakym bourkovym zachvatem si to poradi. Kdyz to vypada zle,jeste prioctuji. Za docela hnusne bourky jsem taky fotil, nad kazdym zarizenim byla takova naruzovela skvrna a uplne bource chybel spodek,ktery se tahne po zemi.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

haluzakfest
Příspěvky: 9
Registrován: 29 kvě 2012 23:24

Re: ZAOCTUJTE!!!

Příspěvek od haluzakfest » 28 čer 2012 07:23

sysel píše:Ahoj, je toho hodne,ze? Nejprve si prorocti forum,je tady skoro vse. Na bourani bourky bych doporucil WCB, TW. Jsou zde na toto tema vlakna. Orgonit dostava prostredi spise do rovnovahy. Ja mam 2xWCB,6xTW a taky prsi, ale s nejakym bourkovym zachvatem si to poradi. Kdyz to vypada zle,jeste prioctuji. Za docela hnusne bourky jsem taky fotil, nad kazdym zarizenim byla takova naruzovela skvrna a uplne bource chybel spodek,ktery se tahne po zemi.
Zdravím.. hodně je slabe slovo... prohrabat se tou miliardou informací a vybrat si ztoho něco logickeho už mě stála tolik času a začínám být zoufalý probírám se celým netem s pomocí překladače všude a prozatím jsem došel k tomu že ono nějak musím dostat :? nějakou :lol: vypadalo to jak cívka popis byl nepochopitelný. a zkrátka celkově chápu špony, pryskyřici pružiny. Ale trubky jak dostat do orgonitu nebo kčemu ztoho někomu vedou dva drátky :D to sem se nemoch nikde dočíst a tak aspon porad co zadat za hesla při hledání ? Poslední dobou si připadám jak alenka v říši divů... během krátké doby jsem oběvil, no zkrátka opak mé "reality" a bez hranic... léky vraždí... savo se pije léčí :? taktéž kyselina ... prospívá... dále vaporizace... chemtrails a orgonity, 11zaři ,kadafi, symboly papež... no od té doby si myslím že mi moje logicka strana mozku předala té pravé totálně zakrnělé všechnu funkci :D:D tak to vypadalo chvílema jakobych se zbláznil ale ustál jsem to :D:D akorát že levá se asi urazila a odmítá se zapojovat :D no ale já prostě tomu přídu nakloub a pak konečně kčemu budu a budu pomáhat a zároveň bojovat za to ať se conejdřív stopne toco se děje za bordel.. aaa pokud něco zdupu a někde v potoku zmodram a utopim se :D:D vezmeš mě na svědomí ?? :D nemyslím to nějak zle vím... nejsem ten coby přišel sotva rozlepene oči a jenom vykřikoval coje toto a toto a toto to nejsem ... opravdu hledám intenzivně celým netem kde se dá už xxx dní a pořád jsou to odlišné informace. A rád bych zkušenost přímo někoho kdo to má vyzkoušené chtěl vědět jen ten základní princip jak to funguje přitom stahovani dor energie potokem nebo stou bolestí hlavy a konstrukcí. nejsem blbec jak pochopím co dělá to a jak to má fungovat tak už mi pak dojde ocode prozatím mi uniká základní funkce stahování dor energie viděl jsem na youtube videa a tymě dostali.. jak je možné že se někde umírá na sucho a je veřejně známo že si zručnější kutil z pár jednoduchých věciček něco co vyvolá z jasného nebe bouřku jak sviňa ?? JAkmile pochopim jak to vyrobit okamžitě začnu lidem pomáhat... prý už se toto stalo někde ve španělsku ? myslím ... nevím jak říkám těmi informacemi jsem přetlačen.. pak pry i v saudske arabii dokonce.. dále ocet... ten už několikrát posobě způsobil úplný zázrak... poprvé shodou nahod jsem zpusobil že bouřka jasná co vypadalo že bude valit se zastavila po 10 min a nademnou roztrhali mračna byl jsem ztoho celkem unešen... ovšem to nebylo nic oproti tomu co tady předváděla ta černá helikoptéra, ztoho sem měl dost a nejen já... známé nevletěla do obýváku :D a nad panelákem kde bydlím kroužila a pak 10 minstála... několikrát jsme jim překazili akci několika letadel... ale největší dojem namě udělali hned poprvé tosem se skepticky podíval z okna a pochvíli se nestačil divit a nemoch uvěřit tomu co vidím... viděl jsem jasnou akci snad 10ti letadel jak během parhodin zatahli oblohu zcela systematicky čarami kere se roztáhly v oblačnost. no už sem se zas rozjel :D neni čas musim hledat :D měj se a

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ZAOCTUJTE!!!

Příspěvek od sysel » 28 čer 2012 10:04

Ahoj, napis ktere zarizeni te zajima konkretne.
Zde mas odkazy:
TW - trinity wand: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=934
WCB - Water Cloud Busterhttp://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=20&t=958
Jsou zde odkazy i na video, jak uvazat mob. civku atd......
Jo ocet fungátuje :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět