Angels egg

Co bychom neměli přehlédnout...
Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 13
Registrován: 05 črc 2010 21:07
Bydliště: Rakousko u Blavy

Angels egg

Příspěvek od Jarda » 13 črc 2010 21:39

Uz jste slyseli nekdy neco o "Angels egg"? :shock:
Ze pry se cb muze jit zahrabat a pritom se Ae zahrabat musi :lol: min 1m pod zem, pak je nejucinnejsi. Energie ma byt jemnejsi na rozdil od CB ale ohodne silnejsi.
http://orgonit.org/forum/viewtopic.php?f=6&t=332

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Angels egg

Příspěvek od Aien » 14 črc 2010 08:07

Je to zajímavé, ale Deutchácky mi hlava nebere.Pokud bys to přeložil dostaneš virtuání pusinku a dík celého fóra.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Angels egg

Příspěvek od Mike.Jt » 14 črc 2010 09:13

a hned potom by ses mohl kouknout na originály knih Reicha :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Angels egg

Příspěvek od Ondřej » 14 črc 2010 20:05

Mike.Jt píše:a hned potom by ses mohl kouknout na originály knih Reicha :D
Ty už přeložené jsou (to důležitý), ale borec je musel stáhnout kvůli právům.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 13
Registrován: 05 črc 2010 21:07
Bydliště: Rakousko u Blavy

Re: Angels egg

Příspěvek od Jarda » 14 črc 2010 20:26

S tim prekladem to skusim , aspon to nejdulezitejsi, pokud tomu cas dovoli. Co bych neudelal pro virtualni pusinku :mrgreen: . Jinak nevi nekdo jak si na Vista muzu prehodit funkci klavesnice na Ceskou? (samozrejme jestli to je mozne).Mam to nastavene na Nemcinu. Bez tecek a hacku se to blbe vyjadruje. :cry:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Angels egg

Příspěvek od sophia » 14 črc 2010 22:57

alt + shift :?:

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Angels egg

Příspěvek od pepr » 15 črc 2010 09:53

Jo, přepíná se to alt+shift nebo ikonou vpravo dole na liště. Ale česká klávesnice musí být nejdříve předvolená v používaných klávesnicích -- menu Start -- Control Panel -- Regional and Language Options (ikona Zeměkoule s hodinama) -- Change keyboard... (dá se tam dojít různými cestami, ale nakonec se musí objevit...) okno "Regional and Language Options" a v něm vybraná záložka "Keyboards and Languages", v horní části tlačítko "Change keyboards..." => objeví se okno "Text Services and Input Languages", záložka "General" vpravo těsně pod polovinou tlačítko "Add...", vybere se Czech a požadovaná varianta rozložení klávesnice.

Jedna z nainstalovaných klávesnic se nastaví jako default.

Německé Windows nemám a německy neumím, takže si to musíš přeložit.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Angels egg

Příspěvek od Mike.Jt » 15 črc 2010 11:04

nejlepší způsob přepnutí na českou klávesnici na vistě je instalace windows 7, nebo ještě lépe linuxu. Nevim jak ostatní, ale já v době kdy jsem byl na vistách jsem pozoroval silně narušené psychické zdraví ...

Nevíte o těch knihách v ájině ? To by jsem možná přelouskal ...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 13
Registrován: 05 črc 2010 21:07
Bydliště: Rakousko u Blavy

Re: Angels egg

Příspěvek od Jarda » 15 črc 2010 21:32

pepr píše:Jo, přepíná se to alt+shift nebo ikonou vpravo dole na liště. Ale česká klávesnice musí být nejdříve předvolená v používaných klávesnicích -- menu Start -- Control Panel -- Regional and Language Options (ikona Zeměkoule s hodinama) -- Change keyboard... (dá se tam dojít různými cestami, ale nakonec se musí objevit...) okno "Regional and Language Options" a v něm vybraná záložka "Keyboards and Languages", v horní části tlačítko "Change keyboards..." => objeví se okno "Text Services and Input Languages", záložka "General" vpravo těsně pod polovinou tlačítko "Add...", vybere se Czech a požadovaná varianta rozložení klávesnice.

Jedna z nainstalovaných klávesnic se nastaví jako default.

Německé Windows nemám a německy neumím, takže si to musíš přeložit.
Jéééé :P dekuji PEPR!!!! Sice to nebylo přesně jak jsi napsal ale jako základ to postačilo, trochu sem si stím pohrál :geek: a tadááá... :shock: už konečně po dlouhé době.... Já jsem na PC blbec, já tak akorat nainstalovat hru a hrabat se v netu :) . Opravdu děkuji.
Za pár dní tu máte překlad ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Angels egg

Příspěvek od Mike.Jt » 15 črc 2010 22:42

děkujeme moooc !
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Angels egg

Příspěvek od pepr » 15 črc 2010 23:56

Rádo se stalo ;)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 13
Registrován: 05 črc 2010 21:07
Bydliště: Rakousko u Blavy

Re: Angels egg

Příspěvek od Jarda » 16 črc 2010 23:03

To opravdu důležité u Andělského vejce je, jak u všech vejcí, vnitřek; ne skořábka.
Andelské vejce se skládá z jedné solné čočky(Linse), jedné solí plněné spirály, jedním laserovým křištálem a orgonytovou výplní z kovových pilin a prýskyřice.
To žluté z vejce ( jedna s pramatrix našeho prostoru­/časový koordinací v resonanci stojící formě) obsahuje informaci (BlueSky Sůl - Neutralizace všech negatívních přirodních jevů), Bílek (Orgonit) slouží zásobování energie.
(obr.1)
Základna Vejce je 16cm široká čočka(Linse) s obloukem r=24cm.
To znamená, že je čočka (v prostředku) ca 3cm vysoká.

Jsou dvě možnosti jak čočku zhodovit.

Ta jednoduchá:
Vezmi duši z automobilové pneumatiky, a obkresli naní kružítkem rádius 8cm (16cm objem - jestli jako nádobu použiješ 5L flašku na vodu (bandasku?), musí být dostatečně menší zvolený průměr )
S normálním tackerem ( jaký se používá na dokumenty), spoj obě vrstvy duše těsně po obvodu k sobě. Nechej otvor, kde bys později mohl strčit trichtýř, a nůžkama vystřihni "čočku".
Vyplnˇ ji se 400g BlueSky solí (kopírovaná jde taky!) a potom uzavři otvor.

Ta přesná:
Najdi misku s obloukem r=24cm. Může být aj gymnastický mič o velikosti 48cm, nebo třeba oblouk skleněného krytu stropního osvícení jaké se používaly v 80ti letech (aby ste si byli jistí, tak si z tvrdého papíru vystřihněte kruh o průměru 16cm, vložte ho do připravené misky a změřte si vzdálenost středu misky a kruhu. Mněla by být 1,5cm)
Použij jí jako formu na odlitek, nebo si ho udělej tak že formu zatlačíš do sádry(gips).
Vylož formu jednou vrstvou alobalu (nejlépe kdyš si ho předem trochu pokrčíš, lépe potom přiléhá k formě), a obkresli fixkou a kružítkem 8mi centimetrový radius ( žádné dírky do alobalu, podložte si kružítko třeba s vrškem z umnělé hmoty). Potom dovnitř nasyp 200g BlueSky sůl. Přelej to s trochou prýskyřice a opatrně promíchej, as se z toho udělá hmota.
Povrch vyhladit na rovno, nechat trochu přitvrdnout, a nůžkami přistřihnout na míru (objem 16cm)
Druhou polovičku čočky udělejte taky tak, jenom že se na tu ještě mokrou hmotu položí už předem připravena půlka, tim vznikne bikonvexní čočka.

Obr.2

Produkce spirály:

K tomu je třeba:
-1 Korkovy špunt
-116cm dlouhá gumová hadice, vnitřní průměr 15mm
-170cm asi tak 3mm silný drát
-200 gramů (kopírovanou) BlueSky sůl.

Nakrájej korek na 3 díly a zmenši 2 díly tak aby se vlezly do hadice.

Protáhni drát hadicí přes jeden korek, který bude použit na uzavření jednoho konce hadice.
Naplnˇ hadici ( prostrčeným drátem) s BlueSky solí a uzavři druhý otvor hadice.
(získáš solí naplněnou hadici, které na jednom konci vyčnívá drát 3cm a na druhém 50cm).

Omotej hadici (Směr podle obrázku: ve směru hodinových ručiček dolů!) těsně například kolem sprejovéplechovky(od laku nebo barvy; nevím jak to přeložit), delší konec drátu ještě ne.
Zhotovená spirála nemá ještě konečnou velikost.
Celé se to potom natlačí na asi 12cm silný cylindr (např. plechovka),(delší strana drátu se omotá do tvaru podstavce) a mnělo by to mít celkem 3 obvody.
Poslední poloviční obvod ( tam kde je ten kradší konec drátu) se přihne do středu a vytočí kolmo na horu (asi tak 3-4cm) krátký konec drátu se odstřihne.

Roztáhni spirálu tak aby byly obvody všude 6,8cm (střed ku středu) od sebe, a ohni podstavec tak aby spirála stála rovně.
Vznikne tak ca 24cm vysoká s průměrem 14cm spirála.

V praxi se ukázalo že dáva smysl mezi obvody upevnit odstavce, aby spirála udržela tvar.
Použil jsem hadici o průměru 19mm, tak jsem si z 8mm tyčky (může být dřevěná)nařezal sedm 4,9mm dlouhých tyčinek a potom na obou koncích každé tyčinky navrtal 3,5timilimetrové dírky, tak abych tam mohl prostrčit utahovací pásku. Ty se potom připevní na hadici. To samé se může použít na stabilizaci drátoveho podstavce.

Obr.3

Na čočce postavená spirála je to žluté z ucha.. teda z vejce :) (ato už aj tak má svůj účinek).
Do jaké formy se to zalije už není tak podstatné.
Pro lehké sehnání jsem si zvolil zylyndrickou 5ti litrovou bandasku.
V tomto případě se čočka musí(např. bruskou) trochu zmenšit.
To samé platí aj pro z duše uvyrobená čočka, přitom se rádius hned na začátku zvolí o něco menší (množství soli zůstane stejná).

Odlitek:

Orgonit andělského vejce obsahuje prvořadě hliníkové špony. Drsná energie která je z hliníkových-orgonitů známa se sice přes BlueSky sůl celkově přemění, což má jako výsledek velmi jemnou energii, přesto by se mněli přidat přibližně 3 hrsti mosazných špon.
Odstřihni dno bandasky a vyplnˇ ji do půlky orgonitem. Ponoř spirálu do orgonitu tak aby se dotýkala vrchního konce flašky.
Do tvrdnoucího orgonitu se tedˇ zastrčí lasserový křištˇál, špičkou k uzávěru flašky. Ten má tedˇmísto ve vrchní třetině Andělského vejce.
Při dalším odléváním se čočka opatrně přitlačí na podstavec spirály (eventuelně aj zde předem připevnit odstavce) a potom zalít.
Tím že se orgonit při tvrdnutí velmi zahřívá, by se mnělo Andělské vejce vložit na chlazení do vody.

Obr.4

Informace originálu BlueSky soli se můžou kopírovat. Tím pádem se nemusí platit za pravomoci.
Sůl je tím pádem vlastnictvím lidstva a může být libovolně duplikována.
Zatím se dostane sehnat také od Tapier (člen toho fora odkud ten příspěvek je)


http://www.karins-eso-laden.de/

Ps: andělské vece si pro jistotu přetřete lodním lakem aby sůl uvnitř časem nezvlhla.
AE2.jpg
28upnv8.jpg
28vf4h4.jpg
keg3k5.jpg
AE2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Jarda dne 16 črc 2010 23:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 13
Registrován: 05 črc 2010 21:07
Bydliště: Rakousko u Blavy

Re: Angels egg

Příspěvek od Jarda » 16 črc 2010 23:15

Tak tady je překlad , předem se omlouvám za možné chyby, je to totiš poprvé co sem neco překládal. :roll:
Doufám že se tomu dá rozumět, kdyby byly nějaké nejsnosti dejte vědět. :ugeek:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Angels egg

Příspěvek od Mike.Jt » 16 črc 2010 23:17

možná ještě říci k čemu to je ... Jaké to má efekt na prostředí ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 13
Registrován: 05 črc 2010 21:07
Bydliště: Rakousko u Blavy

Re: Angels egg

Příspěvek od Jarda » 16 črc 2010 23:28

Mike.Jt píše:možná ještě říci k čemu to je ... Jaké to má efekt na prostředí ?
to napíšu zítra musim taky ještě preložit ;) ale co sem se dočet tak to má veliký vliv na okolí, tak jako orgonity tb, hhg, cb ale energie je ohodně jemnější ale i účinnější. A nejvíc to účinkuje kdyš se to zahrabe asi 1metr do země.
Jedn píše že když zhotovil svůj první a šel to zakopat dolesa tak už mněl vzdušný doprovod (vrtulník a drohnu).

Odpovědět