Věříte v UFO ?

Co bychom neměli přehlédnout...
Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od Tosky » 13 lis 2012 08:30

Co je to za hloupou otázku? :D

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od Naso » 13 lis 2012 12:36

Ano věřím v jiné rasy, než je člověk, tedy jak v humanoidní tak v reptiliánské a určitě jich existuje další řada. Je bláhové si myslet že jsme ve vesmíru nebo dokonce na planetě sami. čistě vědecky pokud se udály okolnosti ke vzniku života zde na zemi poté jistě existují další místa kde se tak stalo, protože existuje fyzikální předpoklad pro vznik takových podobností = Fyzické zákony.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od Tosky » 13 lis 2012 13:15

Stačí ti to takto AllohaDus? ;)

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od juhele2009 » 16 lis 2012 22:45

:shock: UFO :shock: ? :arrow: ANO [video]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 5ZXQwOf5kM[/video]ps: jaký je cíl "sociálního projektu" ?

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od juhele2009 » 12 pro 2012 00:48

:? A jejda - zase je to zde promazáno :? :shock: Tak znova - co je cílem projektu :?: :?: :?:

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od kolosjackos » 01 led 2013 20:13

core-man,jak je reich nazyval.
vzdy pri core operacich, kde se reich a spol, snazili zbavit okoli DOR, se na obloze objevili divne "hvezdy" a koncentrace DOR stoupala. pohon ufo pracuje na orgon.

reich jednou pozoroval tuhle divnou hvezdu pres cloudbuster a tahle hvezda nejednou zacala menit barvu a smer, "utikat" a nakonec uplne zhasla. vedomosti mimozemstanu ohledne orgonu prekracuji nase. pravdepodobne potrebuji atmosferu plnou DOR na preziti a pomalu zem pripravuji na invazy. tu zacina byt reptiliansky puvod mimozemstanu zase atraktivni; poustove kreatury v atmosfere plne or dlouho nevydrzi).

dalsi hypoteza reicha byla, ze nas ufoni pripravuji na ocekavany atomovy holocaust (musim sklamat "pozitivne" myslici, ale je pred dverma). imunizacni vlastnosti ORANUR/DOR sem uz spominal. myslim si. ze kdyby videl dnesni stav DOR/ORANUR koncentraci na zemi, tak by tu hypotezu okamzite zapomenul.

vse popisuje v "oranur experiment second report, contact with space". take jerome eden se dost zabyval s ufonma.

jedina moznost obrany je prozatim cloudbuster a ORUR, coz tvori tzv. "spacegun", ktera dokaze neuveritelne rychle stahovat OR/DOR.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od sysel » 04 led 2013 19:56

Jo Juhele :-), kdyby to bylo s tim co jsem videl takto jednoduche :idea:
Obrázek
Dle videa uvidis, ale zatim me ho nechtejí na youtube zverejnit....to co??? :?: :idea: hahaha
Ale nakonec ho sem dodam, treba pres ulozto, jeste zkusim youtube.
Jinak je na tom co jsem videl dosti podobností s tímto :http://www.novinky.cz/koktejl/289350-ex ... nzaci.html
Pekny den
Sysel
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od sysel » 12 led 2013 14:48

Tak jsem se nekolikrat pokousel vse nahrát na youtube, ale proste to nejde :-(
Ale neva, nakonec jsem to dal na Uložto, takže si to každy muže stahnout.
http://www.ulozto.cz/x5FcdLg/svetla-mp4
Pro srovnaní, od sameho zacatku vpravo dole na videu je videt pouliční osvetleni.
Doufam, že se to bude libit a omluvte naše komentáře co zazní, byli jsme rozrušení.....hahaha
Pekny den
Sysel
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od Tosky » 12 led 2013 21:00

Tak jsem se podíval. Čekal jsem nějakou takovou kvalitu při nočním natáčením a bylo mi jasné, že jste si nevyšli s profi kamerou. Jestli ono ta na youtube nešlo umístit kvůli té velikosti souboru... To netuším. Každopádně je to velmi zajímavé video a jsem převědčen, že nejpůsobyvější je být přímo u toho. Děkuji za tento příspěvěk. Více si netroufám tvrdit :idea:

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od juhele2009 » 12 led 2013 22:48

Hmmm, to je zajímavé, sysle, ale stejně zůstanu u těch lampionů. Ta načervenalá barva by tomu odpovídala, to poblikávání taky. Vzrušené hlasy ještě podkreslují tajuplný přelet :) , ovšem žádnou vědu bych v tom extra neviděl. Já měl možnost koukat na lampiony dalekohledem přímo z bytu, je možný, že po půlnoci přilítli někam k vám (SZ od Prahy). Kdybys to chtěl změnšit, tak zkus program Format factory, to je velice schopnej konvertor. http://www.slunecnice.cz/sw/format-factory/ Já ukládám fotky tady http://tinypic.com/?t=postupload 8-) umí to i video ... :) http://tinypic.com/player.php?v=ru3bk2&s=6 :) Takže mě se to líbí, klidně natáčejte další materiál, máte tam u vás pro to lepší podmínky - tady v Praze je přesvícená obloha.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od Tosky » 13 led 2013 11:45

Ty lampiony...já nevím. Místy světla uplně zhasla a zase ze rozsvítila a pokud by s nimi pohyboval vítr, tak bych spíše řekl, že se všema stejným směrem, kdežto zde se některé točí k sobě, další stojí na místě atd. Byla by ještě možnost získat fotka stejného místa ve dne? Jen pro doplnění, co se tam nachází. Jestli je tam třeba obloha nebo kopec apod.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od kolosjackos » 13 led 2013 14:10

takze k videu:

sysle asi ste natocili neco co popisuje reich a spol, cize ufo pohanene orgonem. dr. baker napr. popsal svoje pozorovani asi takhle:
objekt svitil jasneji nez venuse. take pravidelne menil svoji barvu: cervena, modra, zelena, oranzova, zluta a bila - nakonec spatky k cervene.
dival sem se na to video spomalene na 0,12X (vlc) a kdyz zvazim kvalitu nahravky, tak to nejspis sedi.
krome toho: reichova teorie byla ze ufo vyuziva galakticky (nebo atmosfericky) orgonovy proud (smer 62° k rovnikovemu atmosferickemu proudu (jz-sv)) a jezdi na nem jak na koni (reiten) (levotocivy proud (pulsace); atmosfericky ze zapadu na vychod)

Obrázek

zdroj: http://nachrichtenbrief.wordpress.com/2 ... ns-teil-1/

mate tam v okoli vetsi zdroje oranur/dor anebo nejake jezera ci baziny? (reich a spol je sledovali vetsinou v takovych mistech)
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od sysel » 13 led 2013 16:34

Do toho upne nevidim, nevim co jsem natočil. Jen myslim, že ty lampiony....hahaha(ikdyž dnešní technologie). Dokazal bych si predstavit lampion i za 100 tis :-)
Mam poblíž reaktor v Řeži.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od Tosky » 13 led 2013 17:53

Kolosjackos:
Tak nevím někdy mám pocit, že si z nás děláš srandu nebo že jsi nasazený dezinformátor :lol:
A jestli ne, tak asi vždy přijdeš s komentem čehokoli, že je to způsobeno orgonem a že o tom psal Reich...

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvek od kolosjackos » 13 led 2013 21:39

Tosky píše:Kolosjackos:
Tak nevím někdy mám pocit, že si z nás děláš srandu nebo že jsi nasazený dezinformátor :lol:
A jestli ne, tak asi vždy přijdeš s komentem čehokoli, že je to způsobeno orgonem a že o tom psal Reich...
tosky/all: no a pokud si reicha neprectete sami, budete nadal tapat ve tme a nadale pouzivat mechanomysticke mysleni :ugeek: . orgonem se da vysvetlit uplne vse, protoze to je zaklad vseho, dokonce nase jazykem pribrzdeneho vedomi/mysle/duse je jen funkce orgonu a reich to prakticky dokazal. neni to pouha hypoteza, kterych je produkovano nasema "vedci" habadej.
myslete si co chcete. proc asi reicha nikdo poradne nezna a veda ho nadale ignoruje/utajuje, stejne jako vsychni tady? bojite se dozvedet neco o sobe a tomhle svete? treba rakovinu by sme diky jeho pokusum (bion, orac) v rozmerech jako dnes vubec neznali. rakovina se stala novou chripkou a bigpharma si soucha ruce a spolu s "doktorma" nadale krmi lidstvo pohadkama o vzduchem prenasenych bakterii, ktere ovsem nelze dokazat :roll: . (i presto, ze byla moje matka oklopena orgonitem, ji nedavno vybrali kus hrubeho streva a ted se cpe chemoterapii, ktera ji este vic oddela)

radsi nadale budete cist pohadky od icke nebo levashova a podobnych, ktery odpovidaji vasim predstavam. je to smutne. pokud mel reich pravdu, tak to uz nebude trvat dlouho a koncentrace oranur/dor bude dle libosti ea (enigma/energy alfa (reich)).

vlastne ja zapomel: staci porozhazovat este vice energetickeho bordelu, mozna se nad nama slituji, zato ze jim pomahame a nechaji si nas jako domaci zviratka (transhumanismuz-chiping-mindcontrol) :lol:. radsi vyhlaste me za blazna a desinformatora. ste naivni a slepy. at zije iluze :!:

ot konec

co se tyka te zmeny barvy, tak to reich pozoroval uz driv pri jeho pokusech s bionma a dost lidi to potvrzuje/ovalo s posezenich v orgonovem akumulatoru.

@sysel: sou ty "svetilka" pobliz neho? este sem se na to mrknul jednou a nemam pochyb, ze je to to co popisuje reich.
kterym smerem se pohybovali?
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Odpovědět