CHEMTRAILS ::::::::::✈

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sysel » 09 zář 2012 21:04

Jo taky jsem se na to dnes dival. Aby se s tim nakonec zase nezacalo tocit. Uz to zde loni bylo a take to prislo z Polska.
Na uzemi severni Italie se zase pokusničí s dalsim kolotocem, zacina to byt móda. Na Polskem to je chemií paradne ohraniceno, takze to bude zrejme drzet pohromade, snad jim v HAARPu bypadnou jistice:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od pepr » 10 zář 2012 09:16

Včera k večeru hnojili nad Olomoucí. Některá letadla nechávala jen krátkou mizející stopu, ale pak najednou vyletěly mřížkovací potvory, jejichž stopa se roztahovala do šířky. Později jsem si všiml, že jedna stopa skončila, jako když utne. Bylo to vidět na roztáhnutém výsledku. Rozfoukávalo se to zboku, do šířky, takže ten konec byl úplně hranatý. (Foťák jsem neměl po ruce.)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sysel » 10 zář 2012 16:12

pepr píše:Včera k večeru hnojili nad Olomoucí. Některá letadla nechávala jen krátkou mizející stopu, ale pak najednou vyletěly mřížkovací potvory, jejichž stopa se roztahovala do šířky. Později jsem si všiml, že jedna stopa skončila, jako když utne. Bylo to vidět na roztáhnutém výsledku. Rozfoukávalo se to zboku, do šířky, takže ten konec byl úplně hranatý. (Foťák jsem neměl po ruce.)
Kdyz jsem byl na dovolene na Slovensku a narusil jsem bilou vrstvu a udelal nahore tmave modrou diru se sylfou na 20 km, zacali se sletat....u prvniho letadl;a jsem si vsiml....ze rposte nic neresili a kde dira zacala....zapnuli praskovani a kde kopncila hovzpnuli.To jsem si rikal, asi nahoda.....ale kdyz naletavalo druhe, tak jsem uz rikal kamaradovi, chce sneco videt????? Koukej na to letadlo....zatim za nim neni zadna stopa....naletelo na okraj diry a zapnuli hnojeni...potom jsem rikal....hele a az doleti tamhle....zase vypne...a taky sestalo...nechapal, jak jsem to vedela ja nechapu jiztu jejich nekonecnou drzost.
Vedi, ze nikdo nepozoruje oblohu, tak delaji klidne co se jim zachce. Ty zacatky a konce byly take hranate. Nekde jsem se docetl, ze orgon pusobi navzdory vetru pricne.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sysel » 10 zář 2012 18:41

Tak nam to dnes nad hlavama nafukují, pekne bourkve mraky.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Bonduell
Příspěvky: 2
Registrován: 02 říj 2012 16:52

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Bonduell » 02 říj 2012 17:23

Zdravim o chemtrails jsem se začal zabývat až nedávno, něco málo jsem přečetl a na jednom z odkazů http://www.chemtrail.de/ , kde letí dvě letadla ,jedno přerušovaně "hnojí" mi došlo, že ten jeden je armádní...
nejde mi sem vložit fotka? :( tak pro porovnání s videem fotka armádního letadla

http://www.google.cz/imgres?um=1&hl=cs& ... 3,s:0,i:80

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sysel » 02 říj 2012 19:45

Vitame na foru :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od juhele2009 » 02 říj 2012 20:38

Fotku sem vložíš tak, že na obrázek klikneš pravým myšítkem, vybereš Kopírovat adresu obrázku (firefox), dále klikneš do volby (obdélníčku) Img, a mezi ty závorky vložíš adresu obrázku. Zkontroluješ to dole volbou Náhled. ObrázekSvoje vlastní fotky vkládáš třeba tady http://tinypic.com/?t=postupload :arrow: OK?

Bonduell
Příspěvky: 2
Registrován: 02 říj 2012 16:52

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Bonduell » 02 říj 2012 21:07

Obrázek

supr, děkuju

SmiWin
Příspěvky: 55
Registrován: 09 říj 2010 19:02

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od SmiWin » 03 říj 2012 12:34

A co třeba tankování? Tohle téma proběhlo na FB, ale tamní admin část reakní na něj smazal (protože byly asi příliš reakční). Zaznělo tam něco ve smyslu, že to letadlo vpředu je tanker doplňující palivo AWACSu. Po dokončení tankování AWACS na chvíli vypnul motory aby ztratil rychlost a klesl a pak je zase zapnul...

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Tosky » 03 říj 2012 12:50

Dle informací na webu, contrails může vzniknout jenom od výšky okolo 8km, v teplotě vzduchu v dané výšce od -56°C a při více jak 70% vlhkosti. Tak mě napadá v jaké výšce je letadlo slyšet? Zrovna dneska letadlo pěkně nízko a slyšel jsem ho a nějak mu vynechával motor... ;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sophia » 03 říj 2012 17:37

tady tu přirozenou "kondenzaci" umí dokonce soudruzi z OTAN vypínat na povel :lol: :evil:

phpBB [video]

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sophia » 03 říj 2012 17:44

taky dobry


phpBB [video]

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sophia » 03 říj 2012 17:48

tady jim to už ani nekondezuje za motorama ta "vodní pára" :twisted:

phpBB [video]

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od juhele2009 » 03 říj 2012 20:56

sophia
Dobrá práce, díky. K těm zvukům - při normálním přeletu ve velké výšce letadlo slyšet není. Teda dopravní, musí splňovat protihlukovou normu, takže obecně jsou civilní dopravní letadla tišší než kdysi. Vojenská dopravní letadla mají jako primární jiné podmínky, jsou zkrátka hlučnější. Proto při chem. přeletech jsou slyšet, i ty změny otáček motorů. Takže bych si tipnul, že letadla NATO tvoří naprostou většinu těch tankerů, co vidíme na obloze, dokonce mám ještě jeden nápad, který zatím nikde nezazněl, ale jeho realizace je poměrně jednoduchá - vůbec bych se nedivil, kdyby v chem. tankerech nebyla ani noha. Lítají bez posádky, jsou dálkově řízena. Ještě než automaticky odmítnete tuto tézi, tak se poptejte, čím se zabývají ve FIT VUT Brno, a článek s nadpisem Dopravní letadla bez pilota se chystají na oblohu je starý více než dva roky http://vtm.zive.cz/aktuality/dopravni-l ... -na-oblohu :idea:

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sysel » 11 říj 2012 03:17

Kouknete jak grilují. Vždy okolo 12:00 - 16:00 trochu poleví a zase naplno......(asi střídání směn)
Jinak aktualni data z NOAA pro dnesek upny krach.

http://www.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scm ... test&Bx=on
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět