CHEMTRAILS ::::::::::✈

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sophia » 02 črc 2009 23:13

family_dees.jpg
vlevo nahoře se dají přepínat témata, zajímavé :idea: :arrow:

http://imageevent.com/firesat/strangeda ... 4&x=0&p=14
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 10
Registrován: 02 črc 2009 21:41
Bydliště: Pribram
Kontaktovat uživatele:

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od blaza » 03 črc 2009 17:57

Ja to vidim skoro kazdej den z vokna. To uz je pomalu rutina :D
,,Kdo chce pohnout světem, ať hne nejdřív sám sebou.'' Sókratés

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od strigon » 06 črc 2009 20:49

Zjišťoval o chemtrails někdo něco víc? Na tohle téma jsem narazil před pár dny a dost mě to zajímá (a vytáčí samozřejmě).

Příklad: včera po dlouhé době nádherné odpoledne - krásně modré nebe, bylo vidět i slunce (nebývá), sem tam načechraný mráček, prostě pohoda, ohromně mě to nalilo pozitivní náladou. Dnes ráno opět to samé, dopoledne ale začli létat a tvořit pruhy, před obědem už šedivá obloha (nikoli zatažená, prostě šedivá). Teď prší, klasický večer na nejsevernějším místě republiky...

Zaráží mě, že je o chemtrails tak málo informací. A v ČR vůbec... Přeci ta letadla musí někdo řídit, piloti mají rodiny, kde o tom mluví, musí odněkud startovat, tam musí být další zaměstnanci. Ten sajrajt co vypouští se musí někde vyrábět a někdo ho musí zabalit a někdo k těm letadlům převážet... Teoreticky by o tom mělo vědět "mraky" lidí...???

Teď jsem poslal oficiální dotaz na Řízení letového provozu ČR, ať se mi k tomu vyjádří. Na koho se dál oficiálně obrátit? Televize? Ombudsman? Vláda? Někdo musí dát odpověď.

Řešil jste to někdo? Odmítám se spokojit pouze s informacemi z neoficiálních zahraničních webů...

http://pictureup.cz/thumb/verejny/44774477img_4305.jpg

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od sophia » 06 črc 2009 21:45

stejnou otázku si pokládají - myslím, že bez přehánění - miliony lidí na zemi již přes 10 let... a zatím žádná oficiální odpověď. Přesto se to děje, dnes a denně téměř všude :evil:
zatím částečně pomáhá cloudbuster :idea:

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od strigon » 08 črc 2009 12:00

takže zatím jen blesková odpověď k chemtrails od Dětí Země:

"Dobrý den,
děkujeme za zajímavý tip, zatím jsme se chemtrails nezabývali, ale mohli
bychom možná v budoucnu tento námět využít v některé z našich kampaní.

V poslední době jsme upozorňovali na negativní dopady přebujelé letecké
dopravy na krátké vzdálenosti zejména v souvislosti se skleníkovými
plyny (viz např. naše výstava na http://www.detizeme.cz/jizda).

S pozdravem
--
"

...jinak stále čekám odpověď od Řízení letového provozu ČR (dle dotazníku na netu odpovídají do 2 dnů, vzhledem k možnosti dovolených jim zatím nechám ještě čas) a rovněž očekávám vyjádření Strany zelených. Další dotazování provedu v nejbližších hodinách/dnech.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od truthseeker » 08 črc 2009 13:17

Záslužná činnost, jen tak dál, ale odpovědi nečekej. Ty nepřijdou.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od sophia » 08 črc 2009 15:53

známej psal Bursíkovi ještě když byl ministr žp a taky bez odpovědi :cry: :|

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od strigon » 10 črc 2009 09:29

Pravda, že se reakce zřejmě nedočkám, alespoň příjemce a jeho okolí bude informován o tématu, taky plus.

Včera jsem odeslal dotazy na Informační centrum vlády ČR (icv@vlada.cz) a svému senátorovi. Dnes jsem po delším hledání našel a kontaktoval člověka, který ev. může dát zajímavé informace - pilota ČSA. Zároveň už týden čekám na aktivaci účtu právě na fóru pilotů a nadšenců létání (http://forum.planes.cz/). Jejich informace ze vzduchu vůbec nemusí být k zahození.

Řízení letového provozu ČR (http://www.rlp.cz/generate_page.php?page_id=110) i Zelení (info@zeleni.cz) dál bez odezvy.

Budu rád, když se také se svými dotazy na uvedené adresy zapojíte. Samotného mě můžou mít za blázna, 20ti stejným dotazům už snad bude někdo věnovat pozornost.

O víkendu se chystám s tímto tématem naťuknout některá média. Připojte se.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od sophia » 10 črc 2009 18:50

Mohl bys dát někam na web např. na www.sweb.cz text toho dotazu? Rozšířil bych to v několika podobných verzích po všech známých ať to pošle co nejvíce lidí a Vás ostatní prosím udělejme totéž.

Ačkoliv nelze očekávat, že se něco změní, lepší než nedělat vůbec nic. :idea: :ugeek:

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od strigon » 13 črc 2009 10:59

sophia: jistě, text obměňuji, třeba:

Vážený pane senátore,

již delší dobu pozoruji, že den za dnem nad našimi hlavami přelétávají letadla vypouštějící jakési chemické látky a zanechávající za sebou na nebi nekonečné pruhy. Jednoznačně se nejedná o běžné kondenzované vodní páry vytvořeny proudovými letadly ve vysokých výškách (tzv. "contrails"). Tyto lety jsou systematické, překrývající se v pravých úhlech a pruhy za nimi nemizí jako u "běžných" letadel, nýbrž jsou viditelné až desítky minut a pomalu se "rozpouští". Vzhledem k četnosti těchto letů a jejich pozorování na území celé republiky se zřejmě jedná o vysoce systematickou aktivitu.

Obracím se tedy na Vás, na svého voleného zástupce, s žádostí o pomoc při zjištění oficiálních informací k tomuto jevu, zejména pak:

- kdo povoluje přelety těchto letadel nad územím ČR
- kdo povoluje těmto letadlům "práškovat" nad územím ČR
- co je to za látky vypouštěné z těchto letadel
- jaký je účel vypouštění těchto látek
- čí letecké společnosti tento "obsah" vypouští na obyvatelstvo
- kdo potvrdil chemickou nezávadnost těchto látek pro lidský organismus
- příp. na koho se obrátit (úřad/instituci) k získání podrobnějších informací o tomto "projektu".

Předem děkuji za Vaši odpověď a zůstávám s pozdravem

PS: přikládám fotografie nafocených jevů

---
Jinak Informační centrum vlády odeslalo potvrzení přijetí e-mailu, pilot ČSA odpověděl: "Dobrý den, Vaše informace je jistě zajímavá, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti, nicméně bych rád věděl s kým mám tu čest a také proč jste se obrátil přímo na mě? (Jestli se tímto výzkumem zabýváte na vědeckém poli, či zda jde jen o hobby atd.)". Další info čekám. Zbytek bez odezvy. Slibovaná média zatím nestíhám.

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od strigon » 17 črc 2009 08:02

Vyjádření Tiskové a informační služby ministerstva obrany ČR:

"Dobrý den,

zasílám odpověď, která reaguje na Váš dotaz a zaslanou fotografii:
- na přiložené fotografii nebylo nalezeno nic neobvyklého, jedná se o
klasické kondenzační sledy v kombinaci s běžnou oblačností
- kondenzační sledy za letouny tvoří kondenzáty vodních par z jejich
tryskových motorů
- rozpouštění či udržení kondenzačních sledů záleží na stabilitě zvrstvení
atmosféry a je tedy proměnné
- pravidelnost vzniku pruhů i jejich křížení je dána trasami letových
koridorů a intenzitou jejich využívání
- u fotografie není uvedeno místo, čas a datum pořízení, nelze proto
dohledat, zda-li mohl či nemohl být některý z těchto kondenzačních sledů
způsoben letounem AČR
- v případě kondenzačních sledů se není třeba obávat jejich vlivů na zdraví
člověka

S pozdravem
"

zaslaná fotografie:
Obrázek

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od truthseeker » 17 črc 2009 09:22

Klasika :D
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od ercecko » 17 črc 2009 11:29

nj oni to proste nepriznaji :) nebo ze by o tom nevedeli? to pochybuju :-D i kdyz tady na zlinsku od te doby co delam orgonity (asi tri tydny - a to jsem jich udelal jen kolem dvaceti) tak vubec nestrikaji a kdyz to parkrat zkusili tak se to vse spojilo do obrovske sylfy a ta postupne zmizela a nebo to mizelo proste rychle.. tak uvidime, ale ani na satelitnich snimcich nepozoruji cetnejsi rozstrikovani a pritom se jim tak nadherne dari tvorba nicivych bourek (i kdyz tady s nulovym dopadem - skoro bezvetri, mensi prehanka a tisice blesku) mozna rozstrik probiha nekde mimo evropu a sem ty sra*ky jen dotahnou.. nevím

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od strigon » 17 črc 2009 11:49

Nevim, zpochybnil jsem jejich odpověď a zaslal další fotky (klasické contrails + chemtrails foceny z jednoho místa v rozmezí sotva 2 minut), přišlo toto: "Dobrý den, přikládám odpověď, kterou jsem obdržel od kpt. xxxxx z Kanceláře NGŠ AČR:

Vážený pane xxxxxxxxx,
nemám žádné informace, které by potvrzovaly předkládaná tvrzení pana xxxxxx.
Na zaslané fotografii není nic neobvyklého. S pozdravem, kpt. xxx xxxx
"

Těžko říct, buď jsou to skutečně normální jevy způsobené četností letecké dopravy, nebo je to v použitých motorech letadel, nebo ve složení paliva. Letectví je pro mě španělská vesnice, fakt nevim.
To, že by o tom nevěděli asi těžko. Pokud armáda střeží vzdušný prostor a nevědomky by nechávali sprejovat x- letadel je nesmysl. A pokud by o tom vědí, pak o tom musí mlčet stovky (tisíce?) lidí a takové "veřejné tajemství" už by se dávno provalilo...

Každopádně oceňuji jejich ochotu (odpověď v řádu hodin).

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od truthseeker » 17 črc 2009 12:32

Věc je taková, že každý článek ví jen tolik, kolik k vykonávání dané činnosti nutně musí.
Celkový obraz zná pravděpodobně jen několik málo jedinců.

Brána v úvahu povaha naší vlády a nekončící snaha zavděčit se těm nahoře, je dost možné, že tyhle přelety mají nakázáno ignorovat. Kdoví pod jakým odůvodněním. Nemyslím si, že pokud se to opravdu děje, dává si někdo práci s vysvětlováním AČR. Čím méně lidí ví, tím samozřejmě lépe.

Je možné, že chemtrails neexistují. Člověk se vždycky uklidní nějakým takovým "oficiálním vyjádřením"... ale pak stačí jeden jediný pohled na nebe, které bylo před pár minutami krásná modrá obloha, a v tom okamžiku jdou všechna oficiální vyjádření k čertu.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Odpovědět