Mystik Petr Chobot

Co bychom neměli přehlédnout...
pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od pyrotechnik » 15 říj 2013 11:15

Ondřej píše:"Já nic, čajíček dělal někdo jiný! Vlastně ani nevím jestli to byl durman, přes tu igelitku jsem neviděl auru a odborníci to z vylouhovaných zbytků taky nepoznali:) Nemohl jsem nic dělat poněvadž jsem byl úplně mimo, to jsem furt na takových akcích:) Můj agent mi dohoukal převoz z Pankráce do Bohnic. Nebylo to tak těžký, stačí se na mě podívat když vypleščím oči:) Jedině tak jsem unikl pobytu v chládku, samozřejmě neoprávněně žejo. Agent na tom měl pochopitelně taky zájem, poněvadž mu dávám část z těch hromad prachů, co vybírám od svých zblblých nohsledů. Už umím těma blábolama perfektně oblbovat, mám talent. Skoro nikdo nepozná, že z 80-90% lžu. A pokud to někdo pozná, tak moji nohsledi co vibrují na podobné ujeté frekvenci jako já, mě budou bránit, na to se mohu spolehnout.
To že nedovedu ovládat svůj stav vědomí znamená, že nemám sám nad sebou kontrolu, nejsem svým vlastním pánem. Asi tak trochu manipulovaný jsem, ale určitě to jsou andělé, bytosti světla z vyšších dimenzí že, ti mají za lubem jenom to nejlepší. Jako ti se kterýma jsem zachraňoval svět v roce 1998 od globální katastrofy. Spolu se šamanama z celého světa a desítkama létajících talířů, kteří vysílali lásku do sopky, která ale jinak pšouká celkem normálně. Já tam na ní byl, kolem mě tekla láva a létaly sopečné kameny a já v tranzu, jako vždy že, jsem seděl a tři dny meditoval. Sporadická erupce vulkánu Arenal sice trvala dva dny, ale budiž no. Ještě že jsem s sebou švihl uprostřed přednášky co jsem předtím měl na Manhattanu NY, jinak bychom asi svět nezachránili. Příště ho zachráníme před po zuby ozbrojeným Talibanem se samopalama ze čtyřicátých let a lehkýma raketometama RPG-7 ze šedesátých let, který baží po jaderných raketách Pákistánu!
Ano díky za pozvání paní Alžběto, je mi příjemné když mi takhle někdo skoro leze do řitě. Příště by jsme si mohli povídat jak to bylo doopravdy s tou výpravou do Amazonie, kde jsem ovečkám píchal drogy co jsem koupil od rusáků a pár jich potom spáchalo sebevraždu. Je to samozřejmě jinak. A i kdyby, nohsledi na mě trestní oznámení nepodají, cha chá!" :mrgreen:
musím se přiznat, že nehledám moc informací, protože moc informací škodí, ale i přesto jsem "zabrousil" na téma Petr Chobot a byla to velká sranda, především to, že jsou lidé kteří o druhém nic neví a přesto můžou o něm napsat knížku (samozřejmě že pravdivou). Nejvíc se mi líbí to "jedna paní povídala" a na základě toho si člověk udělá falešnou představu, kterou vezme jako pravdu jedinou. Nejsem zastánce PCH ani nikoho jiného, jenom je legrační číst myšlenky lidí, kteří jsou "nad věcí" a přitom je s nimi krásně "houpáno".
PCH má od dětství možnost vidět "za závoj", tam, kam většina lidí nikdy(v tomto životě) nedohlédne a vše je daleko složitější než se může na první pohled zdát. Především "informovaný/sečtelý" člověk je pravdě na hony vzdálený a žije si ve svém zůženém prostoru iluze, ne náhodou jsem si vybral legrační poznámku Ondřeje, pravda, je to více než 3 roky od jeho názoru ....
Když člověk přijede do Peru vnitřně "zanesený", tak si může být jistý, že prožije peklo, peklo, které je V NĚM a protože je úplně blbý(nevědomí), samozřejmě, že to dává za vinu všem okolo.
Nevím jestli astrálně "cestujete", ale podle některých informací je to zcela vyloučeno, to jak je člověk "čistý" se pozná podle toho, KAM SE DOSTANE, ve světech, které bychom mohli pojmenovat SNOVÝCH (astrál, paralelní světy, jiné planety, jiné vesmíry....)
...a tak to je, hezký den.

petrs
Příspěvky: 26
Registrován: 26 dub 2010 07:22

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od petrs » 15 říj 2013 20:07

Když člověk přijede do Peru vnitřně "zanesený", tak si může být jistý, že prožije peklo, peklo, které je V NĚM a protože je úplně blbý(nevědomí), samozřejmě, že to dává za vinu všem okolo.
jj. To samý jako senioři a šmejdi. Taky maj celoživotní zkušenosti a nechaj se napálit. A lidi těm dobráků co je vozej na akce s obědem zadara ještě nadávaj. Nevděčnej život.


Odpovědět