Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Co bychom neměli přehlédnout...
vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od vlady » 16 zář 2010 22:00

Souhlas, člověk musí věřit svým pocitům. a nenechat se oblbnout nějakými rádoby zajímavými informacemi. To jsme už zažili s naším pravdoláskou Havlem.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Aien » 17 zář 2010 07:49

Ahoj lidičky! A co říkáte tomu smetí z amerického vyslanectví( na orgoblogu).Dalo se to předpokládat, ale dost mě to vzalo.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Galliano » 17 zář 2010 10:56

Je to fake! Jednoznačně! Nebuďte slepí! Nevěřte všemu, co se objeví na alternativních webech...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Aien » 17 zář 2010 12:18

Myslela jsem to takto:za sosíku se říkalo, že každý cca 30. je informátorem ( nebo jinak "uvědomělým"), tzn.autobus se 60 místy veze 2 informátory, lidi si dávali pozor,měli svůj okruh prověřených známých (a to se ještě mockrát spletli).Skoro jsem na ten pocit zapomněla, nechtěla si ho znova připustit.Ten papír mi to připomněl, infiltrace webů, jestli pude do tuhého (jakýmkoli způsobem)jste označkovaní mobilem, zranitelní.Vím, že jsem paranoidní, ale ta možnost tu je.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od vlady » 17 zář 2010 12:58

No ono se toho zas tak mnoho nezměnilo. Dokud se budou lidi zavírat za veřejné šíření svého názoru, což je i dnes tak mi to připadá stejné.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od vlady » 17 zář 2010 13:27


Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Galliano » 17 zář 2010 18:03

Řekl bych, že tohle všechno není důležitý... Od informací, které v nás prioritně vyvolávají (nebo mají vyvolat) strach, bych dal ruce pryč a vůbec bych se jimi nezaobíral, protože takové informace podporují agendu tvorby strachu a pokud někdo na svém webu takové informace šíří, přidává se na strachu negativních energií, protože svojí činností tyto energie vytváří - i když paradoxně s dobrým úmyslem.
Stejně tak informace, které nám podsouvají, že všechno je v nejlepším pořádku, že nemusíme vyvíjet žádnou aktivitu a do Nového světa všichni proklouzneme bez sebemenšího pohybu prstem. Takové navádění k pasivitě odpovídá agendě NWO, která požaduje pasivní, nepřemýšlející stádo, kterému se bude vládnout jedna radost, protože nebude mít vlastní názor.
Pracujme na sobě. Pěstujme k sobě lásku k sobě samým (pozor láska jak ji chápe většina z nás je pouhá závislost), pěstujme lásku, která je bezpodmínečná a která od nás směřuje ke všem lidem bez rozdílu.
Jakmile začneme skutečně milovat sami sebe, láska ke Světu přijde sama a my vkročíme do nové éry Země...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Aerosmith » 17 zář 2010 18:38

http://orgo-net.blogspot.com/2010/09/dokument-cia.html
... a ještě předchozí - doplňující článek. Je jasné, že takové web site apod. existují s jasným cílem. Nemíme jim žrát všechno.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od truthseeker » 18 zář 2010 11:57

Hledal jsem kam to hodit, tady se Icke celkem řešil, tak bude bydlet tady :lol:

Icke a Alex Jones jako desinformátoři:
http://www.thepeoplesvoice.org/TPV3/Voi ... ro-study-2

A tady zajímavé zamyšlení k jedenáctému září: Skutečný příběh za příběhem (demolice americkou vládou) za příběhem (teroristický útok) aneb je to všechno ještě mnohem složitější? Nejspíš bude :
http://www.daily.pk/911-the-most-import ... rse-16415/

Hodně zajímavé články. Ve videu v prvním článku je zmíněn Rik Clay... kromě toho, že vypadá jako hippie verze Barneyho z HIMYM se jednalo o dost inteligentního člověka přes symboly, kterej si uměl spojit nespojitelné a jeho analýza docela bere dech :) tady je s ním devítidílný youtube pokec předtím, než v roce 2008 "spáchal sebevraždu". Když slyším ten hlas... těžko uvěřit, je to velkej pohodář. Jestli mě někdy najdou mrtvýho, nevěřte tomu :-D Je to hlavně o 2012, olympiádě a co nás čeká.

Část 1:
phpBB [video]

Část 2:
phpBB [video]

Část 3:
phpBB [video]

Část 4:
phpBB [video]

Část 5:
phpBB [video]

Část 6:
phpBB [video]

Část 7:
phpBB [video]

Část 8:
phpBB [video]

Část 9:
phpBB [video]


Jestli to někdo přelouská a rozvine se k tomu diskuse, můžeme mu potom založit samostatné vlákno.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od rosa » 18 zář 2010 14:02

pro Galliano: absolutní souhlas se vším. Já žádná negativa nepitvám, a navíc tím roste jejich síla.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Aien » 20 zář 2010 08:27

Vyhýbat se negativním informacím nemá smysl, stejně vás doženou.Člověk se nejvíc bojí neznámého.Snažím se to dělat takto:seznámit se s tím, promyslet, procítit, zavrhnout jako blbost nebo vzít na vědomí ( jako změnu jízdního řádu), víc se s tím nezabývat.Nebojím se ničeho, až to skoro hraničí se ztrátou pudu sebezáchovy.Když se člověk oprostí od veškerého strachu, může se těšit ze života jak nikdy dřív.Jenom nevím, jestli to jde bezbolestně, já jsem k tomu přišla přes ztrátu všeho, všeho jsem se vzdala, a cokoli přišlo potom beru jako dar.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od am2 » 20 zář 2010 12:03

(doufám, že to nebylo míněno jako oponování předchozího názoru od Rosi;
toto nejsou dvě protichůdná řešení, ale dvě různá možná řešení, navíc pro Rosu řešení vhodné pro její část života)
Když se člověk oprostí od veškerého strachu, může se těšit ze života jak nikdy dřív.
tomu plně věřím; moc dobře vidím, že většina mých životních strastí je způsobena neochotou něčeho se ze strachu pustit (i strach ze ztráty pohodlí)

bezbolestně to patrně asi nejde, člověk většinou pokud nemusí, tak se sám od sebe na cestu opuštění strachu apod. nevydá
i když jsou samozřejmě vyjímky, ale těch je velmi málo

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od rosa » 20 zář 2010 14:15

Díky am2, ale jak vidíš, co člověk , to trochu jiný názor. Ale má to půvab, byla by nuda, kdybychom byli stejní. Přeju všem, aby se dokázali spolehnout na Vesmír a opustili svůj strach, i já s tím mám pochopitelně občas problém.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od am2 » 16 říj 2010 12:03

potravina píše:
truthseeker píše:Něco je i na Osudu.
Maška já fakt nemusím....
J. Maška nechci hodnotit, neboť ho neznám. Má v sobě dobré i horší stránky, asi jako každý člověk.
Ale dnes mě pobavila úvodní stránka Osudu.
Poslední dobou J.Mašek píše nesutálé narážky na výskyt čísla 33 v televizi apod.
Jako že je to symbol nejvyššího (33.) stupně iluminátů.
A že prostřednictvím tohoto čísla dávají ilumináti podepisovat své události.
Např. vytáhnutí 33 uvězněných horníků v Chile před zraky všech médií.
A nebo když byl nedávno v Rusku větší bombový atentát, tak že záběr na hasičský vůz s číslem 33 nebyl náhodou...

A teď má Mašek na své stránce "třiatřicítku" jak vyšitou: úplně nahoře na stránce má nabídku na reklamu na Osudu:
"váš odkaz zde za 330,- Kč / týden".

Ve svém článku o Chilských 33 hornících Mašek píše, že "na náhody už dávno nevěří"...

Tím nechci J.Maška shazovat, myslím, že vytvořil více dobrého než špatného,
jen mě to při návštěvě Osudu udeřilo do očí.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Ondřej » 18 říj 2010 22:26

tak já osobně nevím zdali se mašek s těmahle příklada trefil. Jen vím, že ti šmejdi používají takový znamení a "kódy", že obyčejnej člověk na to nikdy nepřijde, poněvadž si jich nevšimne nebo si je vůbec neuvědomí. Je nutný mít opravdu ranec znalostí ze symboliky, což nikdo z plebsu nemá. Posledně Aluš dělala seriálek o symbolice, poněvadž má vlastní zdroje a byla napadána černomagicky a i výhrůžky smrtí ji chodily. Pokud si někdo myslí, že illumíci a spol nepoužívají kódy přímo před jeho nosem, je velmi nevědoucí až naivní.

Odpovědět