Mentální souboj

Co bychom neměli přehlédnout...
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Mike.Jt » 18 říj 2010 18:39

tak si to předplať. Nebo se zkus zeptat na těch stránkách.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Mentální souboj

Příspěvek od sophia » 18 říj 2010 19:20

Tauri píše:Ahoj, nemáte prosím někdo účet na osud.cz? Potřeboval bych, abyste mi někdo prosím zaslal tento článek třeba do soukromé zprávy...Energetická situace (k 17.10.2010) díky moc ;)
zkus Slurma ;)

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální souboj

Příspěvek od slurm » 19 říj 2010 20:06

pro tauri:
Energetická situace (k 17.10.2010)
Takových mailů jsem dostal v poslední době již určitě přes 10. Ano, tenhle trend sleduji také, již řadu měsíců. Původně jsem si myslel, že pouze vyplouvá na povrch to horší z nás, že se čistí tzv. naše stíny. Ale v poslední době to skutečně nabylo takové intenzity, že začínám být přesvědčen,že kdosi proti lidem záměrně ve velkém působí.

Pane Mašku, co se to děje? Často sleduji, jak se lidé hádají, dlouholetí přátelé či partneři se rozcházejí? Co se to proboha děje? Lze tomu nějakým způsobem zabránit? Můžete o tom něco napsat?

Takových mailů jsem dostal v poslední době již určitě přes 10. Ano, tenhle trend sleduji také, již řadu měsíců. Původně jsem si myslel, že pouze vyplouvá na povrch to horší z nás, že se čistí tzv. naše stíny. Ale v poslední době to skutečně nabylo takové intenzity, že začínám být přesvědčen,že kdosi proti lidem záměrně ve velkém působí.

Pokud jste někdy na svého partnera vznětlivější, zkuste si sledovat, kdy to je. Jak známo, podobnou vznětlivost zpravidla mohou způsobit i rozbouřené hormony a ženy i jejich partneři to znají pod názvem pre-menstruační syndrom. V té chvíli se opravdu vyplatí jít hormonálním vzbouřencům raději z cesty.

Není samozřejmě náhoda, že cosi podobného v podobě války hormonů se děje nyní nám všem. Zůstává jistě trvalou otázkou, kdo vlastně na žlázy s vnitřní sekrecí lidem sahá a proč na ně brnká.

Následky jsou opravdu velmi nešťastné a pro mne osobně jeden z největších a nejbolavějších zásahů. Je opravdu tak snadné lidi postavit proti sobě, tak, že na sebe naplivou a zabouchnou dveře? Ano, bohužel, zdá se, že je. Samozřejmě, že mají na věci různé názory a je dobré si je říkat nahlas, ale je to tak, že začnou urážet části svého já, ostatní bytosti, začnou na ně útočit? Pokud se něco podobného přihodí organismu a buňkám, které začnou navzájem spolu bojovat a přestávají pracovat v symbióze s uvědoměním si svých úkolů a práce, tělo dostává rakovinu a pokud se buňky nepřivedou k poslušnosti, CELÝ organismus umírá.

Takže, máte-li nějaké a ukázal-li vám někdo, jak na to, je čas aktivovat veškeré své ochranné štíty, zakotvení do středu Země i vzhůru do vyšších hierarchií. Ten vítr, který přichází, bude vskutku silný a ničivý. Zdá se, že rok 2012 a doba kolem něj je skutečně jednou z největších pastí na lidi. Zejména na ty, tkeří ještě před pár týdny či měsíci pootevřeli oči a nyní aspoň jedním okem mžourají na svět. Tak, jak říká třeba Ayshayana ze Svobodného učení MCEO. Do puntíku.

Zatímco transformace měla přinést "oteplení", přichází stále větší ochlazování tak, jak utichá vliv Slunce na planetu Zemi. A umírá-li Slunce (nebo je zablokováno a odstíněno, to je jedno), umírá láska a umírá život. Přesně podle toho, pokud se dokážeme dívat kolem sebe, to bohužel v dnešní době vypadá.

Jinak je zajímavé, že doba, kdy začíná "foukat energie", se roztahuje. Zatímco dříve (někdy před 4-6 lety) byl jediný vrchol a to před 20. hodinou, kolem televizních zpráv, nyní je vrcholů již několik. Ten kolem půl druhé odpoledne se ještě více roztáhl a já už tuto divnou energii cítím zpravidla kolem poledne. V tu chvíli na mne přichází každý den (!) prudký smutek a trvá to zhruba 70 minut. Jinak je zde ještě týdenní vrchol a ten já vnímám moc netuším proč každou (!) sobotu (kolem 18-20). Toto napětí a bolest zpravidla nejde uvolnit jinak, než pláčem.

Zároveň samozřejmě dál sleduji působení měsíčního "světla". Začíná-li v kulminacích působit Měsíc, tělo u mne reaguje stresem. Tedy stažením a překyselením. Nemá to zpravidla žádný jiný důvod, než působení měsíčních energií.

Jak víme z minulosti, tyto minuty jsou většinou doprovázeny zároveň prudkým ochlazením (někdy o stupeň až dva, nejmarkantnější je to v zimě, kdy dopad Slunce ustává v podstatě na nulu).

Zdá se, že kdosi v každém případě snaží lidi vyprovokovat a vyvolat občanskou válku. Snaží se rozbít i ty dosud aktivní skupiny a poštvat jednotlivé členy proti sobě. Konec konců viděli jsme to i v několika diskusích zde na OSUDu, viděli jsme to ve skupině OSUD na facebooku, kterou jsem musel dokonce uzavřít. Je potřeba eliminovat tyto roznětky již v úvodu, neboť ti, kteří v první chvíli jen skočí na špek mohou zapálit spoustu ostatních a spustit již nekontrolovanou lavinu událostí v podobě prudkých vášní, agrese a hněvu. Tyto pocity samozřejmě v každém z nás jsou, nemohou nebýt po 20,30, 50 nebo 70 letech pobytu (ve skutečnosti mnohem více) na trestanecké kolonii zvané planeta Země.

Ale již vše nebude dlouho trvat, začínáme se rychle blížit k rozuzlení (ach ta báječná čeština, že?).

Jak se tomu bránit? Nenechat se vyprovokovat, nenechat se vtahnout do energetické výměny, otočit se, zavřít se. Odmítnout. Mlčet. Pokud to ve vás něco dělá, nenechat to v sobě a o samotě to potom vydupat, vytancovat, vykřičet, vyplakat. Uvědomit si, čím mne to nadzdvihlo a kde to ve mně rezonuje. Například mne oprakovaně nadzvedává pocit nespravedlnosti. Pracuji na tom, čistím.. ale je to vesměs stále trvající. Jak výborně a popisně říká David Icke, začíná totiž v takových chvílích reagovat náš reptiliánský mozek. Máme ho všichni lidé. Ten v podstatě žije neustále v pudu sebezáchovy tohoto predátora. Proto chce co nejvíce útočit, ubližovat, vyvolávat agresi a emoce. Pokud počítáte ve vypjatých chvílích do 20, z velké části se daří aspoň částečně tuto reptiliánskou reakci eliminovat.

Pokračuje vlna divných nemocí dýchacích cest. Začínají odtajňovat pravdu.. výpary z letadel prý ročně zabijí až 8.000 lidí. Ale ale, co tak najednou? Ale chemtrails rozhodně nejsou pravdivé... na to zapomeňte. :)

Také nás pomalu začínají připravovat na jeden z finálních bodů nového globálně fašistického řádu. Totiž falešnou invazi mimozemšťanů. Sledujete to? OSUD se snaží monitorovat tyto jejich kroky.

Zajímavé je sledovat i případ ztracení malé Aničky, krásné modrooké devítileté (devítka je číslem Boha a šestky - hmotaři - , jedenáctky - ilumináti, a třináctky - luciferiáni a satanisté - se proti ní snaží zakročovat, viz 11/9 útok v USA, 11/6 vyhlášení epidemie prasečí chřipky atd.) blondýnky. Jak víme, děti slouží jako rituální oběti satanských elitních sekt. Ročně se jich ztratí desítky tisíc zcela beze stop. A že se ztratila 13.10. ve 13 hodin, jen pár dní před dalšími českými volbami, kterých se znovu nadmíru úspěšně zúčastnili členové řádu TOP 09? Ti, jejichž jména nesmíme vyslovovat, kteří neumí milovat a kteří se neumí smát? Povšimněte si toho, viděli jste někdy Schwarzenberga, Kalouska, či Tůmu se smát? Jejich úsměv je křečovitý a nepřirozený... Je potřeba něco dodávat? Jsem přesvědčen, že už se Anička Janatková nikdy nenajde...

A to, že Česká republika začíná rychle ztrácet svou dlouhá staletí nabývanou dobrou karmu, se ukázalo v den voleb, kdy došlo k pořezání 8 lidí (číslo 8 je číslem karmy) v aqua-parku v Čestlicích. Češi, Slezané a Moravané, připravte se. Dobrá leta skončila... nyní i my zažijeme to, jak jsme se k sobě chovali a o čem jsme přemýšleli včera. Naše budoucnost je daná. Nyní si jí již pouze musíme zažít, odžít.Že to pro mnohé z nás bude nesmírně těžké, asi není třeba pochybovat.

I já pochopil, že je potřeba se co nejvíce stahnout do ústraní, přestat stát na první barikády a nechat do sebe řezat hlava nehlava. Začíná boj ozdraví, boj o holý život, začíná boj o duše. Spaste svoje duše.

Zůstaňme svorní. Zůstaňme lidmi, ať už se bude dít cokoliv.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Tauri » 19 říj 2010 20:35

Jéééé díky za článek ;) Potřeboval jsem si ho přečíst, protože se tohle opravdu děje i v mém okolí,(bohužel) a nevěděl jak se bránit... :( nemáte podobné události ve Vašem okolí? Slurm ještě jednou díky za vložení článku ;)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Mentální souboj

Příspěvek od kocour » 19 říj 2010 20:55

Každá myšlenka tvoří. Pan Mašek by proto měl být ve svém psaní VELMI zodpovědný, protože tím, co tu předestírá, vytváří vzorce strachu a negace, které se tím, jak se s nimi jiní ztotožňují, šíří dál a bohužel i zhmotňují. Jestli je to jeho světonázor, prosím, ale ať neblbne hlavy ostatním.
Jediné, co je skutečné, je nekonečná Láska, vše ostatní je iluze :)

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Tauri » 19 říj 2010 21:35

Myslím že se opravdu něco děje, protože mnoho lidí z mého okolí se rozchází, nebo se hádají. Tím neviním jeho, že roznáší strach a negaci, ale může natom být rozhodně někdo jiný, aby rozpoutal cosi mezi lidmi. Nevím proč to někdo dělá a za jakým účelem, ale rozhodně bysme měli být všichni na pozoru 8-)

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Mentální souboj

Příspěvek od michala13 » 19 říj 2010 22:01

teda, mám z toho článku veľmi zlý pocit :x :x idem pozerať fotky vnuka, to ma rozveselí... :lol: :lol: :lol:
inak tie divné články sa v novinách naozaj objavujú..... niečo nám dávkujú a nesmieme sa dať :?: :?:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Mentální souboj

Příspěvek od am2 » 19 říj 2010 23:11

toto řeším již léta... tento rozpor mezi "bojem za dobro" informováním o zlu a mezi myšlenkou, že "jaké myšlneky, taková realita"

jeden extrém mi z toho vychází, že Mašek informováním o zlu tomu zlu předchází, respektive zábrání mu tak se plně projevit (viz prasečí chřipka - mnoho nechybělo k naplněnění scénáře zlých entit; podobně napč. wtc 9/11)

druhý extrém mi vychází, že "myšlenky tvoří realitu" a podle toho chovat myšlenky a texty spíše na dobré předzvěsti.
k tomuto se pojí intuice, že osudovský "boj proti zlu" je příjemný pro ego, a "boj proti zlu" (čtení a sdílení těchto info)
čerpá čas, který by člověk mohl využít pro mentální vyzařování dobrých energií nebo prostě pro aktivní dobré osobní konkrétní jednání a činění ve společnosti

jakýsi kompromis mezi tím mi vychází to, že negativní "osudovské" "maškovské" myšlenky ano, ale jen jako nástroj pro probuzení a uvědomění, že je nutno zvýšit vědomé konání dobra něbo ještě něčeho lepšího.
a pak tedy to dobré konání samotné (dle http://jakynarodtakovavlada.angelfire.com)

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Mentální souboj

Příspěvek od elekta » 20 říj 2010 11:05

V průběhu svého žití, jsem prakticky ověřila dlouho známou teorii "jaké si to uděláš, takové to máš". A dle tohoto kréda nesu odpovědnost sama za sebe a za vše co konám. Něfňukám, nesoudím, makám. Za jiné ji odmítám převzít (také jsem to dělala). Jde o uvědomění každého jednotlivce. Většina lidí však stále přednostně řeší dění ve svém vnějším světě. Nemá tím šanci se dostat ku sobě samému.

V této době, kdy kořeny zla vnímají příchod změny, která je nebude vyživovat, více a více prosazují své bytí. Proto vnímáme více zla, agresivity, zloby, oddělení. Co je spojeno láskou, přetrvá. Co propojila vypočítavost, hmotné statky, zneužívání, týraní, chamtivost aj., se v těchto časech rozpadá. A často velmi bouřlivě a bolestně.

Od té doby, kdy jsem si uvědomila, že tyto pozemské zkušenosti jsem si vybrala dobrovolně, lépe snáším globální nespravedlivost. A dokáži vynaložit více síly k vytvoření opaku, tedy dobra. Není to v žádném případě jednoduché. Netvrdím, že se mi to daří neustále. Ale snažím se být v souladu s tím, co si přeji pro sebe a pro všechny vůkol.
Vzorec pro dnešní dobu tedy zní, čím více je kolem mne "zla", tím více je třeba ze sebe vydat "dobra". Pro mnohé z nás paradox. Jenže já se rozhodla, že zlé již nechci potencovat, přesto, že je ho čím dál více. Každý se rozhodujeme sám za sebe.

Informovanost o zlém dění je dobré pro povahy, které myslí vlastní hlavou a srdcem. Není pro jedince, jež emocí strachu a bezmoci přispějí ke zhoršení svého stavu a tím také kolektivního vědomí. Hrubá frekvence se přiřazuje k hrubému a jemná k jemné. Jednoduchý univerzální zákon, jež je mnohými prověřený v životě.

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Mentální souboj

Příspěvek od michala13 » 20 říj 2010 13:11

Nádherne napísané... :D :D :D Ďakujem.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Galliano » 20 říj 2010 19:28

Elekta to nemohla napsat líp... Bezvýhradně s tím souhlasím a dodám, že to na co nejvíce a nejintenzivněji myslíme si nakonec přitáhneme do života.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Tarvos » 21 říj 2010 07:37

elekta píše:V průběhu svého žití, jsem prakticky ověřila dlouho známou teorii "jaké si to uděláš, takové to máš". A dle tohoto kréda nesu odpovědnost sama za sebe a za vše co konám. Něfňukám, nesoudím, makám. Za jiné ji odmítám převzít (také jsem to dělala). Jde o uvědomění každého jednotlivce. Většina lidí však stále přednostně řeší dění ve svém vnějším světě. Nemá tím šanci se dostat ku sobě samému.

V této době, kdy kořeny zla vnímají příchod změny, která je nebude vyživovat, více a více prosazují své bytí. Proto vnímáme více zla, agresivity, zloby, oddělení. Co je spojeno láskou, přetrvá. Co propojila vypočítavost, hmotné statky, zneužívání, týraní, chamtivost aj., se v těchto časech rozpadá. A často velmi bouřlivě a bolestně.
100 % ... souhlas ... dík
Možnosti jsou otevřené dveře.

Odpovědět