kavitační strukturní efekt

Co bychom neměli přehlédnout...
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

kavitační strukturní efekt

Příspěvek od cardej » 07 říj 2011 22:20

Přirozený fenomén antigravitace a neviditelnosti
u hmyzu v důsledku Grebenikova kavitačního strukturního efektu (CSE)

dovolil jsme si kousek zde citovat:

Pokud namíříte vosí hnízdo, včelí plástev, svazek obilí na horní konec indikátoru, pomalu se pohne o několik desítek stupňů…
Není v tom žádný zázrak: energie sršících elektronů obou více-dutinatých těles vytváří v prostoru celkový vlnový systém, kdy vlna je energie schopná způsobit vzájemné odpuzování těchto objektů – dokonce i přes překážky, jako tlustostěnná ocelová kapsle (viz fotografie).
Zdroj OSUD. cz

Napadlo mě , co zkusit udělat orgonit jako více dutinaté těleso,,?/ pokus o posun ve vývoji tělesa orgonitu.??/
Nebo vytváříme dutinaté těleso TB a ono působí na základě Grebenikova kavitačního strukturního efektu?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od Mike.Jt » 08 říj 2011 00:03

hele pošli nějakej delší článek. Z tohohle nikdo pořádně nic nepozná.

Zní to zajímavě ale dokud si o tom nepřečtu víc nedokážu se napojit na to jestli je to kravina nebo nějaký užitečný info.
Takhle si pod tím nic nedokážu představit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od orwa » 08 říj 2011 11:17

Zdravím všechny a zvláště Carděje, konečně tě tu zase vidím něco "přihodit". Grebenikov samozřejmě stojí za studium, byl to člověk velice spjatý s přírodou a jeho práce je velice unikátní. Dal by se směle přirovnat k V.Schaubergerovi, neboť oba proklamovali myšlenku (i jáááá) - Přírodu pozoruj, pak ji pochop, okopíruj a využij !
Pro Majkiho - orgonity na bázi kavitační dutiny jsi již měl v ruce na prvním srazu (léčivka, ufo2g) dělám je již poměrně dlouho a už jsme to spolu řešili, takže ohledně Grebenikova neměj žádné pochybnosti. Možná ti to bude znít až neuvěřitelně, ale G. se přemisťoval po krajině pomocí takové malé antigravitační plošiny, která vypadala jako koloběžka bez koleček (no a k tomu jsem se ještě nedostal-zatím).
Přeji všem hezké a šťastné dny a hodně studujte staré "mistry", Orwa
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

rimi
Příspěvky: 25
Registrován: 15 kvě 2011 19:37

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od rimi » 08 říj 2011 13:26


cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od cardej » 08 říj 2011 17:21

přidávám obrázky .
zdroj Osud.cz
kavernový struktuální efekt
Obrázek

voštinový efekt
Obrázek

cituji trochu textu z článku zdroj OSUD .cz
"Stejný článek obsahuje popis objevu – stručný fyzikální popis tohoto nádherného fenoménu. Na základě struktury včelích hnízd jsem vytvořil několik desítek umělých pláství – z plastu, papíru, kovu a dřeva. Ukázalo se, že příčinou všech těchto obvyklých vjemů nebylo biologické pole, ale velikost, tvar, počet a uspořádání kaveren tvořených jakýmikoliv pevnými předměty. A jako předtím, organismus to cítil, zatímco přístroje mlčely.
Nazval jsem tento objev kavernový strukturální efekt (CSE) a provedl jsem experimenty. Příroda nadále odhalovala svá bezpočetná tajemství jedno po druhém…
Ve stejném muzeu je vystaven rovněž vždy aktivní tišitel bolesti z včelí plástve. Je to křeslo se zavěšenou krabicí, ve které je několik prázdných, ale nedotčených včelích pláství („suché“ včelí plástve, v žargonu včelařů). Kdokoliv, kdo se posadí do tohoto křesla, bude po několika minutách zcela jistě něco cítit (napište mi prosím, co přesně ucítíte, budu vděčný), přičemž lidé s bolestmi hlavy se během pouhých několika minut bolesti zbaví – aspoň na několik hodin. Mé tišitele bolesti jsou úspěšně používány v mnoha oblastech země – neděl jsem ze svého objevu žádné tajemství.
- konec citace.

Trochu komentáře, ale jinak prý o tom je celá kniha..
něco jsem o tom četl v nějaké knize/název už nevím, ale byla z edice NEJ. Tam byla poznámka i o té "antigravitační koloběžce" ale nic konkrétnějšího tam nebylo.
Přímo provedení není nikde uvedeno..
Jinak je o tom zase ticho...???
Škoda, třeba už bychom nemuseli používat kolo a dýchat výfukové plyny.
Mír ve mně, patří i Vám.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od cardej » 08 říj 2011 17:34

ještě poznámku k tomuto obrázku

Obrázek

Pokud namíříte svazek obilí na horní konec indikátoru, pomalu se pohne o několik desítek stupňů…

Jak asi působilo postavení svazků stébel obilí- "snopků v budkách" na polích..?? Kolik jiné energie zde vznikalo a kolik ji mělo vliv a nějak působilo a co asi působilo.?? Jak mohlo měnit okolí ?? Jak mohlo působit na ty brouky, myši , lidi na poli ??

No nic . Trochu najednou jakoby ulétávám mimo téma... Čím to? že by efekt struktur obrázku?

Hezký víkend.

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od orwa » 08 říj 2011 18:54

:o Natáhl jsem na své stránky takový krátký "vycuc" z Grebenikové knihy Můj svět a jelikož předpokládám, že dnes už sotva někdo umí rusky, tak je to ve strojovém překladu - bohužel. Čerpáno z KeelyNet
http://orwa.wbs.cz/muj_svet_v.grebenikov.doc
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od am2 » 08 říj 2011 19:59

rimi píše:Vyuziti kavitace v praxi:
http://www.top-topeni.eu/cs/tkt-perun-vyhody-a-nevyhody
Díky za super odkaz. Pokud je to pravda, zajímalo by mě, jak dlouho ta firma bude fungovat. Nebyla by první, co by vznikla a pak zase potichu zanikla. Možná by bylo dobré, aby se o kavitačním kotli dozvědělo co nejvíc lidí, aby se pak dostatečně hodně lidí ptalo, proč firma zanikla. Zkusil jsem dát do google kavitační kotel a téměř nic to nenašlo (v češtině), tedy jako by to bylo skutečně něco nového a nadějného. A něco, co se dá postavit doma (je to jen válec otáčející se ve vodě napájený elektromotorem), optimální parametry válce lze odladit pokusy a sdílením na diskusních forech. Pokud o kavitačním topení (účinnost) víte někdo více (třeba z jiného fóra), napište to tady.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od am2 » 08 říj 2011 20:44

www.rexresearch.com - stovky vynálezů free energy, některé velmi snadno realizovatelné

petrs
Příspěvky: 26
Registrován: 26 dub 2010 07:22

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od petrs » 08 říj 2011 21:35


Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od orwa » 09 říj 2011 01:18

:lol: Tato nit opět dopadla tak, jak jsem očekával.Rimi to zasekl opět odkazem na trochu jinou úroveň, než to původně Cardej začal a tobě Am2 se divím, že jako starej člen se přidáváš a děláž z toho nit "freeenergy". Při mém projíždění fórem jsem našel tento nešvar ve většině "nití". Toť je také jeden z důvodů, proč se mi již zde nechce ani nic moc publikovat a dle návštěvnosti "starých" členů soudím, že nejsem sám :roll: .
Přeji všem hezký víkend Orwa
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od am2 » 09 říj 2011 14:10

Omlouvám se, máš v tomto pravdu. Včera jsem měl extra mizerný den a nechal jsem se prachobyčejně strhnout, navíc něčím, co jsem ani dopředu neověřil.

S tím zasekáváním vláken máš také pravdu, taky se mi tady nelíbí, když někdo nějakou diskusi zasekne. Často si toho zaseknutí nějakého tématu všimnu, ale původní téma dál nepřipomínám, protože většinou ten zásek pochází od člena, kterého považuji za znalejšího v oblasti orgonitu, tak to beru tak, že to asi zasekl z dobrých důvodů, aby se nešířily nějaké bludy, třebaže s dobrým úmyslem.

Ne vždy je však zaseknutí tématu problém. Jsou tu témata, které byly zaseknuty jedním krátkým příspěvkem a už téma nikdo neoživoval, ačkoli snadno mohl. A jsou tu i témata, které byly mnohokrát přerušeny diskusí nad něčím jiným a přesto se to opět vrátilo k původnímu tématu. Myslím, že zaseknutí tématu není automaticky důvod přestat v tématu.
Odbočili jsme ke kotlům, ale ty jsme také vyřešily. Nic vám nebrání pokračovat v diskusi.

Rimi od tématu až tak neodbočil, to by už bychom se tu museli bát promluvit :) To až já jsem se nechal strhnout a udělal z toho málem výzvu k revoluci :)
A téma se také nejmenovalo "dutinové orgonity".

Orgo obecně "upadá", ale to je normální jev. Orgonitový boom už je za námi, kdo chce dělat orgonit, informací má všude dost. Starší členové již většinou konzultaci nepotřebují, popř. by byla tak specializovaná, že ji provozují raději mezi 4 očima nebo po emailu.
Ono ani není moc o čem kecat; informací je tu až až na alternativních webech, a další informování už nemá takový smysl.
Teď má spíše význam buď konkrétní a vytrvalé činy, nebo tedy pokud informace, tak spíše postupování informací z alternativních webů i ke čtenáčům mainstreemu (neboť pozoruji, že spousta lidí je už schopna prokouknout lež mainstreamu, pokud se však dostane k informacím, které jim ukáží, že věci jsou jinak než co jim nalhává mainstream. A čtenář, co čte jen mainstream, se k těmto informacím může dostat jen tak, že někdo napíše do diskuze pod články mainstreamových deníků nebo si založí blog na mainstreamovém deníku (idnes, reflex, novinky aj.).

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od Mike.Jt » 09 říj 2011 16:00

myslím že klasické orgonity jak je známe už "jsou přežité". Myslím že to co je zajímavé je další vývoj. Jenže komunikace v tomhle směru moc dobře nefunguje. Mrzí mě že nemám prostředky abych se do výzkumu opřel silou svojí silou.

jinak díky za ideje k přemýšlení. To s tou pláství je zajímavé. Myslím že toho budu schopný nějak využít ale napřed musím dopodrobna pochopit co se v tom přesně děje.
ale velikost, tvar, počet a uspořádání kaveren tvořených jakýmikoliv pevnými předměty
tohle sem zvědavej, abych nevynalézal kolo. Která sestava funguje teda ? Včelí plástev teda ano. To je hexagon z vosku. Svazek obilí. To jsou kruhy. Budou fungovat i čtverce ? trojúhelníky ? ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od Tauri » 09 říj 2011 17:09

Mno nechápu z toho ani jedno slovo :lol:

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kavitační strukturní efekt

Příspěvek od orwa » 09 říj 2011 17:46

:D Am2 - souhlasím s tebou naprosto. I já jsem se včera nechal unést svým smutkem, při pročítání fóra. No prostě staré časy jsou pryč. Už ani CML Ondřej není to, co býval (asi budu muset napsat nějaký příspěvek, který ho zaujme :lol: ), ale to je evoluce.
S Majkim nemohu plně souhlasit, že klasické orgonitky jsou přežité - ještě stále jsou pro většinu lidí tím základním stavebním kamenem pro možnost reálného pohledu na svět a formování svého Já.
Abych také netrhal nit - já jsem přesvědčen, že fungují všechny duté tvary, ale každý bude mít odlišnou hodnotu vyzařování a ještě také v závislosti na množství kavern. Také je rozdíl, zda jsou kavitační komory rozloženy na rovné ploše, či zda jsou umístěny na půlkruhu, nebo zda jsou postaveny ve stěnách proti sobě v určitém úhlu ("A" stříška) a nemalou roli také hraje tento úhel. Tato technika se používala již ve středověkých stavbách, hradní kaple a jiné "meditační" místnosti měly tzv. diamantový strop, kdy štuková výzdoba stropu měla tvar dutých komolých jehlanů a jiných podobných tvarů.
Sami si můžete jednoduše vyzkoušet působení těchto komor. Sežeňte si papírová plata na vajíčka, ty tvoří spoustu komor a dá se s nima hodně experimentovat. Vrstvením na sebe, tak aby se nestohovaly, lze znásobit účinnost. Dokážou odstranit i migrénu, doba po kterou sedíte pod "vajíčkovými pláty" , než nastane kýžený efekt se různí, dle daného jedince. Ale průměrně to bývá od zhruba tří minut, až po tři dny :lol: .
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Odpovědět