ORGONET je dezinfo

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od juhele2009 » 01 pro 2013 18:19

A je to tady - zase akvárko ... :D :D To snad není možný, voni jsou jima posedlý, nebo co, cituji z článku Oběť psychotronických útoků promlouvá Pro akvaristy: rozhodně se vyplatí mít akvária zezhora přikrytá krycími skly, a to plošně, aby vodní hladina pokud možno nepřicházela do styku se vzduchem. Jinak se vám může snadno stát, že voda v akváriu náhle chytí podivný mléčně bílý zákal a vodní rostlinstvo začne rychle kolabovat. Momentálně doma koumáme nad tím, jak vystrnadit z našeho bytu tu oslizalou a vtíravou šedivou mlhu, technickou dimenzi pseudovládců naší planety.Popravdě - zaposlouchal sem se do toho videa, ale během chvíle je jasný, že ten celkem príma sympaťák je mimo. Tak tohle se orgonetu nepovedlo ...

svetlolej
Příspěvky: 2
Registrován: 23 lis 2010 08:58

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od svetlolej » 19 srp 2014 14:10

orgonet tu byl dříve než orgo.cz, měli by jsme mu poděkovat narozdíl od těch žvástů tady v tomto vlákně:) Orgonet ví dobře proč filtruje příspěvky, kdyby tam psali všichni "inženýři" (jako někteří tu jak vidím), smysl by se mohl ztratit - trollové apod .-)
Mimochodem, jsem tu cca podruhé a nestačím se divit, ale co už, bavte se :)
Též vnitřně u nekterých článků cítím, že bych něco napsal "jinak", ae to souvisí s momentální vývojem každého jedince... A hlavně od toho je tu blog.cz a možnost napsání vlastního webu..
Mam pocit že orgo.cz čerpal dost hodně z orgonetu, a lidi, kteří tu haní orgonet si to jaksi ne a ne uvědomit. Opravte mě prosím, pokud ... :-)
Zdrojů je samozřejmě více.. Lidičky, jak se chceme dostat dál, když plivete hovna jeden na druhyho?
hodně štěstí :)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od Ondřej » 23 srp 2014 16:05

Admin orgonetu i ode mě dostal několik varování před zveřejňováním několika naprostých nesmyslů apod. Radarové čáry, mrtvej Matthew, spasitel Obama, chemtrails jsou neškodné, směšně trapný chanelingy, texty psychouše Aoliana, atd atd. Zpravidla ignorance. Někdy před rokem konečně napsal, že končí s těma chanelingama. Na to jsem mu poslal blahopřání a odpověď byla zhruba "jojo, člověk se učí". Sám jsem v komentářích vysvětloval, jak se věci mají ve skutečnosti a byl jsem mnohokrát vymazán, protože se to nehodilo ideologicky do krámu.

Takže díky za názor, Světloleji. A pokud chceš na cizí názory používat termíny jako žvásty a plivání hoven, vypovídá to zas něco o tobě. Že si dáváš nick Světlolej mě vůbec nepřekvapuje, podobně jako kvality lidí, co si vylepšují jméno na "Pepa JOSHUA Kornoutek" apod. Dej pozor, abys ty sám nebyl nakonec klasický český, vysoce duchovní, hovnoblej.

Neuvěřitelný. Teď znova se k němu podívám a vidím
http://orgo-net.blogspot.cz/2014/06/rad ... delne.html
Už roky a roky dávno plně vysvětlená věc, jak takové čáry vznikají a orgonet to vesele ignoruje doteď. Co k tomu ještě dodat??

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od potravina » 18 zář 2014 14:54

orgonet je poslední měsíc nějako potichu...
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

svetlolej
Příspěvky: 2
Registrován: 23 lis 2010 08:58

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od svetlolej » 21 zář 2014 16:43

Ondřej píše:Admin orgonetu i ode mě dostal několik varování před zveřejňováním několika naprostých nesmyslů apod. Radarové čáry, mrtvej Matthew, spasitel Obama, chemtrails jsou neškodné, směšně trapný chanelingy, texty psychouše Aoliana, atd atd. Zpravidla ignorance. Někdy před rokem konečně napsal, že končí s těma chanelingama. Na to jsem mu poslal blahopřání a odpověď byla zhruba "jojo, člověk se učí". Sám jsem v komentářích vysvětloval, jak se věci mají ve skutečnosti a byl jsem mnohokrát vymazán, protože se to nehodilo ideologicky do krámu.

Takže díky za názor, Světloleji. A pokud chceš na cizí názory používat termíny jako žvásty a plivání hoven, vypovídá to zas něco o tobě. Že si dáváš nick Světlolej mě vůbec nepřekvapuje, podobně jako kvality lidí, co si vylepšují jméno na "Pepa JOSHUA Kornoutek" apod. Dej pozor, abys ty sám nebyl nakonec klasický český, vysoce duchovní, hovnoblej.

.......
-----------------------------------------------
Ondřeji, děkuju za Váš názor. Každej jsme na jiným levelu, myšleno lidé všeobecně. Ve skratce ? Někoho Aolian prudil, někdo zas četl rád, u Vás Ondřeji člověk snadno získá pocit že máte zdá se Patent na rozum a jedině ten Váš názor musí bejt správnej - už jen Vaše použitý slovo "Varování", to prostě "mluví". Ale nechme to tak.
Admina Orgonetu osobně neznám, ale věřím že je svobodnej člověk a ví co dělá. Je fakt, že mi přišlo - cca poslední rok - jakoby to "chvilema psal někdo jinej" - podobná souvislost jako Váš koment.

K věci: Ondřeji, zkuste mrknout v tomto vlákně pěkně odzačátku, jaký výrazivo bylo užito v komentech v TOMTO VLÁKNĚ na adresu Orgonetu, zřejmě letitýho předchůdce orgo.cz (na to jste zdá se, zapomněl).
Např hned první z 18 led 2012 01:07 nick kozma - "Takovýhle sračky jsou ....." A další a další.. prostě česky - plivání hov.... Ano, jsou to názory. Neznám ani Vás Ondřeji, ani kozmu, věřím že jste jistě dobří lidé, ale pokud někdo "plive hovna" na mého oblíbence Orgoneta, ať již psal cokoliv... asi mám holt sloní paměť a zastanu se ho. Obzvlášť, že jako jeden z prvních šel tu v ČR s kůží na trh a jel si to svoje, vcelku protiproud. Poklona jemu. Dovedl zdá se nasr*t mnoho lidí. Stejně jako stejný zahraniční weby v cizině - velmi podobný reakce.

A dovolte mi Vás opravit, Ondřeji. Muj nick je Světlo.lej, ale ne Světlo.leju. Pokud Vás, Ondřeji, můj nick oslovil - on totiž hovoří spíš k Vám než ke mně, (Světlo - lej), je to skvělé. O sobě si nemyslím vubec Nic, spíš to má provokovat ostatní. A skutek se splnil - vznikl Váš hovnoblej, a mě tak velmi pobavil, děkuji.
Dávám si totiž pozor, a jsem za Data vděčný.

Mnoho štěstí.
sv.

amundsen
Příspěvky: 1
Registrován: 25 zář 2014 13:38

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od amundsen » 25 zář 2014 13:55

Pokud někdo čeká na další pokračování stránky http://orgo-net.blogspot.cz/ tak má bohužel smůlu. Mám na autory stránek jistou vazbu a dle jejich vyjádření neuvažují o dalším pokračování. Z osobních (rodiných) i jiných důvodů. Můžete si pod tím představit cokoliv, ale autoři se na nějaký čas stahují do ústraní, a dávají si dlouhý čas na rozmyšlenou, zda pokračovat, či nikoliv. Jakoukoliv podporu vítají a věří, že místní komunita má pro tyto kroky pochopení.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od Ondřej » 02 říj 2014 10:52

světlolej: Vymýšlíš si a manipuluješ v každým odstavci. Mě to nepřekvapuje a chápu, že můžeš mít pocit, že "leješ světlo". Nakonec jsem rád, že jsme asi fakt na jiným levelu:)

A nyní již bavič Aolian:)

"Ani nevím, jak k tomu došlo, ale cosi mne přimělo mrknout se také na aktuální astrální stav našeho Slunce. Chvíli jsme do toho šťourali ze všech stran, až se nám ukázalo něco hodně nepěkného. Zdetekovali jsme takovou jednu hodně „dobře zavedenou“ temnářskou civilizaci, která se zabydlela v jednom speciálním meziprostoru, doslova v nějaké vrstvě mezihmoty, odkud s pomocí nějaké monstrózní astrální techniky odklání hlavní transformační paprsek Slunce od naší Země. Na tuto civilizaci jsou napojeny ještě další temnářské systémy a některé z nich umí dokonce přetkávat budoucnost skrze ovládání času. Po omrknutí celého tohoto neutěšeného stavu jsem rovnou vyslal velikánskou prosbu o pomoc nahoru do Řídících nadvesmírných úrovní."

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od Ondřej » 22 říj 2014 18:37

Tak Orgonet zas funguje, zřejmě v úsporném módu.

Tady je článek z roku 11. I z komentářů si každý může udělat obrázek, co znamená šířit světlo (vědění, pravdu) a nebo tmu (ignorance, lži). Náhodou jsme tam se světlolejem:) http://orgo-net.blogspot.cz/2011/01/oba ... obeti.html

haluzakfest
Příspěvky: 9
Registrován: 29 kvě 2012 23:24

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od haluzakfest » 10 říj 2015 23:20

Musím se orgonetu zastat, jelikož mi velmi pomohl na psychické úrovni tím že mě podpořil vzhledem k tomu že se snažím udržet anonymitu, a taky značný zmatek pro případné "špiony" ( žabaře ) nebudu to dále rozvádět. Jen dodám že mé první reakce když jsem poprvé vstoupil na stránku orgonetu byl doslova šok, šok z toho jak mohou být lidi hloupí a takové "kraviny" brát vážně, to jsem ale netušil jaký můj život vzal za nedlouho spád, z tvrdého skeptika jsem se zcela probral, dnes už ať by mi řekl kdo chtěl cokoli, tak si tomu nedovolím nevěřit. Zkrátka jsem se na vlastní kůži přesvědčil o věcech které jsem si ani neuměl představit, natož něčemu takovému věřit. Nebýt orgonetu kdoví co by se mnou bylo, přitom jsem příliš nedoufal že takto ten dotyčný člověk zareaguje.Zkrátka za mě musím říct že má čuch na správné věci, věřím tam naprosto všemu, tak jako všemu všude, a jak mi to ublížilo řekněte ? NIJAK !!! Jak by mi ublížilo kdybych něčemu nevěřil co by byla pravda ? Zcela zásadně, já ale věřím, toť vše, nijak tyto informace nešířím ani se o ně neopírám do doby kdy se osobně nesetkám s takovou informací, a neprověřím si ji, pokud zjistím že to není pravda, věřit přestávám, pokud zjistím že je to pravda také přestávám věřit a začínám vědět ! Tyto informace pak slouží jako perfektní zbraň proti všem skeptickým chronickým popíračům všeho. A jako přesvědčující nástroj pro neznalé. Pravda je totiž jen jedna, a buď ji mám já nebo skeptik, já jsem si skoro jistý 99,9 % že ji mám jelikož na to mám pádné argumenty, mnohdy nezpochybnitelná fakta která se dají zcela považovat za důkazy. Jsem naprosto přesvědčen o tom že člověk stojící za Orgonetem není špatný člověk, nemá nekalé úmysly, a snaží se lidem pomáhat, což taky dělá a pro mě je to hodně velký člověk. Jen taky jsem si říkal že občas jsou ty zprávy dost ulítlý a obával se že tím si moc nepřilepší. Ale víte ono to množství extrémních informací se kterýma pracuje, z toho si lze těžko vybírat, výběr je na nás a jak říkám, něčemu věřit, nebolí, neškodí ani nijak není nebezpečné, naproti tomu nevěřit a nechat si ujít něco důležitého může mít fatální dopad, navíc když věříte všemu, tak se vám po sice celkem dlouhé době začne z těch informací rýsovat pravda, v okamžiku kdy ji pochopíte se mění váš život a to zcela ve všem, získáte nadhled, schopnosti které jste dosud neměli nebo je neovládali, třeba já z ničeho nic po probuzení jsem uměl kreslit. .Naprosto nepředstavitelné, NIKDY JSEM KRESLIT NEUMĚL, prostě absolutně ne, ve škole jsem neměl rád výtvarku, ty moje díla vypadaly jak z nadace duha.. Zato ve fyzice, přírodopise chemií jsem do doby bouřlivého dospívání byl dobrý, v přírodopise jsem měl jedna byli jsme dva, ono nebylo by natom nic tak divného kdybych s chování neměl taky dva a dokonce i 3. pak jsem se vysral na všechno a pozornost mou zaujal tajemný svět drog, satanova lest, mno můj životní příběh je sice pro většinu lidí zajímavý, ale nehodlám si zlámat prsty, co jsem chtěl sdělit, je zastání se orgonetu, není špatný, není zlý, a o to jde. Více na mě zle působí toto forum, jelikož házet na někoho špínu, je zkrátka negativní činnost.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od Ondřej » 29 říj 2015 12:15

No Orgonet není zlý, špatný apod., ani autor, to tady přece nikdo neříká. Pouze říkám, že je třeba ho brát s rezervou, jako všechno. Pak třeba lidi nebudou po sedmi letech rozčarovaní, že Keňan Obama není spasitel, ale jen další loutka amerických planetomrdů.

Odpovědět