MMS

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 10 pro 2011 18:40

Máme tady nové video o MMS - J. Humble v říjnu v Praze
http://www.youtube.com/watch?v=SRQVobT3 ... ploademail

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: CDS/MMS

Příspěvek od Alfa » 10 pro 2011 18:44

Dnes jsem dokončil první zkoušky s CDS.
CDS jsem vyrobil přesně podle videonávodu a tady jsou výsledky měření ClO2 v tekutinách:

Výsledky měření CDS - InstaTestem. (10.12.2011)
CDS roztok (sycený 5 minut) = 500< ppm
1 ml CDS v 1 dl vody = 10 ppm
2 ml CDS v 1 dl vody = >25 ppm
4 ml CDS v 1 dl vody = >50 ppm
3 kapky MMS1 v 1 dl vody = 50 ppm

Vizuelně se dají přirovnat 4 ml CDS, ke 3 kapkám MMS1. Tyto výsledky zrovna moc neodpovídají předběžnému údaji, že 1 ccm odpovídá 3 kapkám MMS1. Na druhou stranu, má mít tento roztok CDS větší účinek, než klasické MMS1.
Tak co s tím uděláme?
Naštěstí mám doma pokusnou kočku (manželku :lol: ), takže jsem jí dal 32 ml CDS, dolil 8 dl vody a poručil, aby pila každou hodinu 1 dcl :D
Chuť za použití CDS je opravdu nesrovnatelně lepší, snesitelnější.
Určitě to bude velká výhoda u dětí a také velmi pohodlné při každodenním ranním čitění zubů, určitě společně najdeme další výhody.....
Všem přeji hezký den.
Batles

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: MMS

Příspěvek od cardej » 14 pro 2011 10:45

co říkáte tomu to i když to uhýbá od tématu, ale objasňuje to mnohé co popisuje "kocour".

KVANTOVÝ AKTIVISTA - film o spiritualitě kvantové fyziky

V tomto inspirativním filmu revoluční fyzik, doktor Amit Goswami, sdílí svůj pohled na neomezený potenciál vědomí jako podstaty všech cítících bytostí, a přemosťuje ohromnou propast, která leží mezi kvantovou fyzikou na straně jedné a duchovními představami Indie na straně druhé.

Amit Goswami se účastnil mnoha vědeckých projektů po celém světě. Je autorem několika knih přeložených do devíti jazyků včetně vysoce ceněného vysokoškolského skripta Kvantová mechanika, která se na některých univerzitách používá jako učebnice základů matematiky kvantové fyziky.

Stejný zájem je i o Goswamiho pozdější knihy zaměřené na netradiční novátorské a mystické výklady kvantové fyziky.

Amit je emeritním profesorem teoretické kvantové fyziky na univerzitě v Oregonu, kde učí od roku 1968, a v současnosti také učitelem v Holmesově institutu, filozofickém výzkumném středisku v Los Angeles, a na Univerzitě UniPaz v Portugalsku.
zdroj. Osud.cz
Je ze pěkně popsáno vědomí , bytí , tvořivost.

kulitam
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2011 18:27

Re: MMS

Příspěvek od kulitam » 14 pro 2011 17:13

Zdravím přátelé :)

Nevíte jakým způsobem lze použít MMS1 na vyléčení zánětu ucha?
Pochopil jsem správně, že u MMS1 lze aktivovat dávku na celý den? (Např 5 + 25 kapek na 12 hodin)

Klidné vánoce :)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: MMS

Příspěvek od kocour » 14 pro 2011 19:12

alfo, aplikace skrze CDS mě velice zajímá, taky mi ke klasickému MMS vznikla těžko překročitelná záklopka, takže odstranění zápachu vnímám jako velmi prospěšnou věc. jsem velice zvědavý na měření účinnosti a srovnání MMS s CDS. z čeho, prosím Tě, MMS děláš? používáš kys. citronovou anebo HCl jako já?

kulitame, ano, dá se připravit dávka na celý den (např. namíchat 10 dávek po třech kapkách MMS, tj 30 kapek celkem) a nalít si je (společně s ředěním vodou) do petky, kterou zase po stejných - např. deseti dílech - přes den upíjíš. není to těžké a navíc je to pro běžného člověka příjemnější mít jednou namícháno po ránu než se s MMS míchat desetkrát během dne. u zánětu ucha bych ale osobně volil MMS vodou neředěné, tzn. udělat si třeba 5 kapek MMS a do nich namočit vatovou tyčinku a rovnou do ucha, vytřít jej. zkouším teď takto odstranit opar na rtu - potřít jej MMSkem a nechat působit, než vyschne.

cardeji, ten dokument o amitu goswamim je fajn, hodil jsem odkaz jinde zde na fóru. včera mě, ač znám celý film o cestě do indie, oslovil i tento maličký příspěvek: http://youtu.be/P102TlYEsag (sorry, že je to lehce OT, ale snad mi to bude pro jednou prominuto :) )

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 14 pro 2011 19:30

kulitam píše:Zdravím přátelé :)

Nevíte jakým způsobem lze použít MMS1 na vyléčení zánětu ucha?
Pochopil jsem správně, že u MMS1 lze aktivovat dávku na celý den? (Např 5 + 25 kapek na 12 hodin)

Klidné vánoce :)
Jasně, že víme :D
Při zánětu uší aktivuj 4 kapky MMS a rozřeď je v 0,5 dl vody. Lehni si na bok. Použij kapátko a aplikuj několik kapek do postiženého ucha. Kapky nech pomalu vtéct a proniknout hluboko do ucha. Zůstaň při tom ležet několik minut na boku, dokud si nejsi jistý, že MMS nevyteče. Samozřejmě, pokud by tě to nějak moc štípalo, tak si to nařeď do deci vody.
Malé vnučce, když byla u mne na návštěvě, jsem zaktivoval 2 kapky MMS1 a přicvrnkl 5 ml vody. Namočil do toho vatový tamponek a vložil do ouška. Ona trpí na časté záněty středního ucha. Během hodiny jsem to udělal 3x a bylo po začínajícím zánětu i po bolesti.
Dávku na celý den připravíš tak, že zaktivované MMS1 doleješ vodou a dáš do lahve. Přes den upíjíš, nebo používáš, jak potřebuješ.
Samotné zaktivované MMS1 uzavřené v lahvi, tak to néééééé.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 14 pro 2011 19:44

kocour píše:alfo, aplikace skrze CDS mě velice zajímá, taky mi ke klasickému MMS vznikla těžko překročitelná záklopka, takže odstranění zápachu vnímám jako velmi prospěšnou věc. jsem velice zvědavý na měření účinnosti a srovnání MMS s CDS. z čeho, prosím Tě, MMS děláš? používáš kys. citronovou anebo HCl jako já?
Ahoj starý příteli,
MMS jsem do nedávné doby dělal jednou s citronovou a podruhé s HCl. Ono to má rozdílné chutě :D
Teoreticky by mělo být pro aktivaci lepší používat HCl. Uživatel Palo, na jiném foru, se úplně zbláznil do HCl a nějak mi to dávalo smysl, že by to mohlo být pro člověka vhodnější....
Jaké však bylo moje překvapení, když jsem si udělal svalový kineziologický test. MMS aktivované s kyselinou citronovou mělo citelně lepší výsledky! Taky bych rád věděl proč. Takže od té doby aktivuji s kyselinou citronovou. Tělo prostě nelže a už vůbec není labolatorní zkumavka, jak to tam ten Palo vehementně prosazoval.
Každému radši doporučuji, udělat si test sám na sebe a basta. :D
CDS si zatím opravdu pochvaluji a žena také. Beru preventivně 6kap.MMS1 1 denně a musel jsem to pít s doma vyráběným sirupem. CDS dokážu vypít, aniž bych se třepal a chrochtal :D

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: MMS

Příspěvek od rosa » 14 pro 2011 23:38

Ahoj chlapci, nemá někdo zkušenosti s MMS 2 ? Jim Humble říká, že úplně stačí MMS 2, když nemáš i MMS 1. Mám vše nakoupeno a jdu do toho. Je sympatické, že polkneš tobolku / každou hodinu/, ale nevím kolikrát denně a jsem líná to někde dohledávat, 8 - 10 x ? Před tím 2 sklenice vody a potom ještě jednu. Vodu si ted' mrazím, po rozpuštění nechám odstát a na dně se usadí bílé kousíčky / vločky/, podle chuti nějaké soli, zřejmě se tím vymražením vysrážejí, protože u nevymražené vody se mi nic neusadí. Opatrně sleju a kal vyhodím. Tahle chladná voda chutná úžasně a je doslova křišt'álová. Možná, že jste už MMS 2 řešili, ale nemám o tom povědomí. Dík.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 15 pro 2011 00:18

rosa píše:Ahoj chlapci, nemá někdo zkušenosti s MMS 2 ? Jim Humble říká, že úplně stačí MMS 2, když nemáš i MMS 1. Mám vše nakoupeno a jdu do toho. Je sympatické, že polkneš tobolku / každou hodinu/, ale nevím kolikrát denně a jsem líná to někde dohledávat, 8 - 10 x ? Před tím 2 sklenice vody a potom ještě jednu. Vodu si ted' mrazím, po rozpuštění nechám odstát a na dně se usadí bílé kousíčky / vločky/, podle chuti nějaké soli, zřejmě se tím vymražením vysrážejí, protože u nevymražené vody se mi nic neusadí. Opatrně sleju a kal vyhodím. Tahle chladná voda chutná úžasně a je doslova křišt'álová. Možná, že jste už MMS 2 řešili, ale nemám o tom povědomí. Dík.
Ahoj růžičko :D
S MMS2 také zkušenosti máme, protože nejsme líní :x
My to radši dohledáme, abychom si neublížili, víš?
MMS2 funguje trošku jinak, je to takový "urychlovač". Nikdy jsem nebral víc, jak 5 tobolek denně. 1tbl co 2 hodiny.
A pozor, na prázdný žaludek nebrat. Může tě to zkroutit křečovitými bolestmi. Také tím ale nemyslím, aby jsi se nacpala pečeným bůčkem a vzápětí vzala MMS2. To by byl hukot :lol:
Ostatně, vyzkoušej sama. Ale opatrně. Rozhodně začni pouze čtvrtkou tobolky a podle reakcí (nereakcí) navyšuj.
Zdravím, Batles

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: MMS

Příspěvek od rosa » 15 pro 2011 10:18

Ahoj, ahoj, díky za info, budu vše respektovat. Krásný den.

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: MMS

Příspěvek od rastoo » 15 pro 2011 13:02

Pekny den, prosim o radu pri boji z Candidou ak mate niekto skusenosti, ja uz neviem co snou tak som si kupil mms1 len neviem aku zvolit taktiku, naposledy ked som skusal mms to nedopadlo najlepsie :) Dakujem.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: MMS

Příspěvek od anton2 » 15 pro 2011 14:09

Ahoj Rastoo, druhou moznostou je skusit kvalitny orgonovy zapper, najlepsie original Terminator zapper, alebo aspon tento druh (tento druh robi aj orgoniseafrica.com).
(Pocul som aj o koloidnom striebre, ale to som este neskusal. Tym by sa mozno dala zosilnit ucinnost tlaku na parazita.)

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 15 pro 2011 15:20

rastoo píše:Pekny den, prosim o radu pri boji z Candidou ak mate niekto skusenosti, ja uz neviem co snou tak som si kupil mms1 len neviem aku zvolit taktiku, naposledy ked som skusal mms to nedopadlo najlepsie :) Dakujem.
Ahoj, MMS1 samozřejmě Candidu sníží. Candidu ve střevech musíš mít, jinak to bez ní nejde, je přirozenou součástí trávícího procesu. Když je přebujelá, tak škodí. To je tvůj případ.
Přebujelou candidu jsem měl a žena také, jenže po dávkách MMS šla do normy. Nejlepší je na to domácí slinový test do slklenice vody a po pár měsících opět zkontrolovat.
Jojo, MMS není žádná hračka, je velmi silná. Postupuj přesně tak jak se má a vždycky vyjdeš jako vítěz. :D
Nejlepší je, držet se Protokolu 1000, je tam vše podrobně popsáno.
Candida se velmi dobře a pohodlně likviduje léčbou s peroxidem hořčíku. Jestli tě to zajímá, hledej na netu. Někde jsem na to nedávno narazil.

kulitam
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2011 18:27

Re: MMS

Příspěvek od kulitam » 16 pro 2011 22:40

Hezký večer :)

Díky za odpovědi Alfo a Kocoure :)

omlouvám se, že zas otravuju, ale potřeboval bych ještě poradit:

To ucho pořád bolí, s ním polovina hlavy, někde z krku vykašlávám krev, teplota 38,8, zimnice a je mi opravdu mizerně.

Jeden den jsem používal MMS a stabilizovaný kyslík (myslím že měl lepší účinky) do ucha pomocí nasáklé vaty (několik hodin v uchu). To jsem střídal se suchou vatou. Ráno se zdálo, že bolest je skoro pryč, tak jsem pro jistotu zaktivoval MMS nasákl a vložil. Během dne se bolest začala zvyšovat. Rodina mě přemlouvá abych zašel k doktorovi, ale to se mi opravdu nechce....

Napadá vás co s tím?

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 16 pro 2011 23:24

kulitam píše:Hezký večer :)

Díky za odpovědi Alfo a Kocoure :)

omlouvám se, že zas otravuju, ale potřeboval bych ještě poradit:

To ucho pořád bolí, s ním polovina hlavy, někde z krku vykašlávám krev, teplota 38,8, zimnice a je mi opravdu mizerně.

Jeden den jsem používal MMS a stabilizovaný kyslík (myslím že měl lepší účinky) do ucha pomocí nasáklé vaty (několik hodin v uchu). To jsem střídal se suchou vatou. Ráno se zdálo, že bolest je skoro pryč, tak jsem pro jistotu zaktivoval MMS nasákl a vložil. Během dne se bolest začala zvyšovat. Rodina mě přemlouvá abych zašel k doktorovi, ale to se mi opravdu nechce....

Napadá vás co s tím?
Ahoj Kulitame, hezký večer i tobě.
Vím o H2O2 už pár věcí a prodělal jsem s peroxidem pětitýdenní očistu plic, prostě jsem to riskl a šel do toho. No, jsem zklamán. Musím uznat, že používání peroxidu je kontraproduktivní. Na jednu stranu vybije vše okolo kam se dostane, včetně přátelských bakterií a tím vlastně oslabí i možnost léčby imunitním systémem, bílými krvinkami. Prostě je sežere. MMS1 tohle neudělá.
Faktem je, že máš zánět, jako bejk. A pěkně rozjetý. Krev ve hlenech a pěkná teplota.
Já osobně bych hned nasadil MMS1, začal bych dvěma kapkami co hodinu, po celý den. Pokud ses neprochladil, tak všechny příznaky ukazují na velkou zátěž ledvin při likvidaci patogenů, tzn., že tvoje imunita celkem dobře funguje a kysličník chlořičitý (plyn z MMS1) rozhodně zabere. Je potřeba pouze vydržet a pořád pít co nejvíc vody. Naplno rozjetý zánět zlikvidovat trvá několik dní. Záleží pouze na tom, jak rychle se zánět rozrůstá, oproti rychlosti likvidací s MMS. Čím víc kapek na dávku sneseš, tím rychleji zánět zlikviduješ. Samozřejmě nesmíš překračovat tu hranici nevolnosti (oxidační stres). Jediné, co potřebuješ hlídat, je krevní tlak. Kdyby ti začal během několika hodin výrazně klesat, tak to už je na konzultaci s doktorem. Píši to proto, že tyhle zkušenosti mám a vím o čem mluvím, i proč to tak je. Tohle se ovšem týká pouze velkých zánětlivých ložisek a já nevím, jak velké máš ty, žejo.
Ono také chvíli trvá, než MMS začne dělat svou práci, tam kde to bolí. Cestou na potkání začne likvidovat všechy špatnosti a hlava zůstane až naposled, do vnitřního ucha nevedou žádné pořádné cévy, proto to jde pomalu, proto to není hned za pár hodin. Bohužel to tak je. Proto bych kapal MMS do ucha tak jak jsem psal, ale peroxid určitě ne.
Jiná situace by nastala, kdybys měl doma i DMSO. To pak MMS míří přímo k cíli.
Moc ti držím palce a prostě vydrž.
Nazapomeň pít co nejvíc vody.

Odpovědět