Místo rakoviny mozku si zasloužíte fakta!

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Místo rakoviny mozku si zasloužíte fakta!

Příspěvek od Michael » 05 zář 2009 21:24

Mobilní telefon je vysílač mikrovln, který by stejně jako krabička cigaret měl být opatřen nápisem varujícím před rakovinou!Mikrovlnná energie osciluje na miliónech až miliardách cyklů za sekundu. V odborném žurnálu pro buněčnou biochemii byl zveřejněn článek, podle něhož tyto kmitočty způsobují rakovinu a řadu dalších onemocnění zásahem do buněčné DNK a jejích opravných mechanizmů. Mikrovlny podněcují rychlé stárnutí buněk. Také italští vědci nedávno demonstrovali, že vyzařování mobilního telefonu zvyšuje agresivitu bujení rakovinových buněk. Bezdrátové telefony pracující na frekvencích 900 MHz nebo 2.4 GHz vyzařují tytéž nebezpečné mikrovlny jako mobil.

Souvislost mezi ozařováním mikrovlnami a rakovinou byla zdokumentována už před mnoha lety. V období studené války sověti ozařovali americké velvyslanectví v Moskvě nízkoúrovňovým dvojitým paprskem mikrovlnného záření. Dva po sobě následující velvyslanci onemocněli leukemií a také u ostatních zaměstnanců se buď vyvinula rakovina, anebo jejich krev vykázala poškození DNK, která jí předcházejí. Nedávný výzkum, který na University of Washington provedl profesor Dr. Henry Lai, ukazuje, že mozkové buňky zcela evidentně poškozují i mikrovlny vyzařované na mnohem nižších úrovních, než jsou ty, které příslušné úřady Spojených států uvádějí jako "bezpečné". Dr. Lai poznamenává, že už i nepatrné dávky vysokofrekvenčního záření se mohou časem kumulovat a vykazovat škodlivé účinky. Varuje, že ozařování veřejnosti radiací z vysílačů bezdrátových komunikačních prostředků "by mělo být omezeno na minimum."

Motorola doporučuje spotřebitelům, aby se vystříhali směrování antény mobilního telefonu k nechráněným částem těla. Nezávislé testy ale ukazují, že u mobilních telefonů může prosakovat velké množství záření také z klávesnice a celého přístroje. Toto záření se zařezává hluboko do mozku a ušní i oční tkáně, která je vůči poškození mikrovlnami zvlášť citlivá. Mobily nošené na opasku buší svým zářením do oblasti jater nebo ledvin, i když použijeme "hands-free" soupravu se sluchátkem.Poslední studie potvrzují, že mikrovlny z mobilních a bezdrátových telefonů mohou:

- vyvolat bolesti hlavy a navodit stav extrémní únavy

- způsobit ztráty paměti a mentální zmatek

- urychlit šedý zákal, poškození sítnice a rakovinu oka

- vyvolávat palčivý pocit a vyrážky na pleti

- poškodit nervy na pokožce hlavy (skalpu)

- způsobit trvalé zvonění v uších a poškodit čich

- vyvolat bolesti kloubů, svalové křeče a třasy

- způsobit zažívací potíže a zvednout hladiny cholesterolů

- pozměnit elektrickou aktivitu mozku v době spánku

- otevřít bariéry chránící krev a mozek před viry a toxiny

- způsobit, že krevní buňky ztrácejí hemoglobin

- snížit počet a výkonnost bílých krvinek

- podnítit astma produkcí histaminu v buňkách

- stresovat endokrinní systém, obzvláště slinivku, štítnou žlázu, vaječníky a varlata

V roce 1993 investoval telekomunikační průmysl 25 miliónů dolarů do řady výzkumných projektů, které byly navrženy tak, aby prokázaly bezpečnost mobilních telefonů. Tyto studie ovšem ukázaly pravý opak! Dokázaly, že americké federální normy povoleného ozařování mikrovlnami jsou nebezpečně nízké. Poškození buněk a vyvolání růstu tumorů lze laboratorně snadno dosáhnout už při zhruba třetině intenzity záření, povolené těmito normami.

Chlapci od telekomunikací nepropadli panice a spolu s poklonkujícími politiky a příslušnými kontrolními úřady dospěli k rozhodnutí, že jediný lukrativní postup v této záležitosti umožní LEŽ a POPÍRÁNÍ. FDA proto navzdory všem usvědčujícím důkazům ještě stále kličkuje: "Neexistuje důvod k závěru, že uživatelé mobilních telefonů jsou vystaveni nějakým zdravotním rizikům." Telekomunikační průmysl mezitím naléhal, aby přípustná hranice ozařování lidského organizmu mobilními telefony byla VÍCE NEŽ DESETINÁSOBNĚ ZVÝŠENA !

Tyto plány naštěstí zmařil Dr. George Carlo, který prezentoval otřesná fakta ve své knize "Mobilní telefony: Neviditelné hazardy věku bezdrátové komunikace" (Cell Phones: Invisible Hazards in the Wireless Age: An Insiders´s Alarming Discoveries About Cancer and Genetic Damage; Carroll a Graf, 2001). Shrnuto a podtrženo, podle Dr. Carlo věc vypadá takto: Mobilní telefony jsou vysoce ožehavá záležitost, příslušné bezpečnostní předpisy jsou nulové a Američané jsou "zpracováváni" tak, aby prolhaný telekomunikační průmysl mohl v klidu bohatnout! Je to jako obvykle špinavý obchod, a čím déle budou telekomunikační firmy moci balamutit veřejnost, tím víc miliard nasbírají.

16. června 2002 odvysílala CBS šedesátiminutový pořad, který potvrdil praktiky telekomunikačních firem. Producenti z CBS je obvinili z podvodného jednání, švindlů, padělání podpisů, připojování telefonních služeb bez povolení a lhaní o výši nákladů. Vrchní státní návladní z Connecticut pro CBS uvedl, že tyto společnosti jsou vzdor každoročním miliónovým pokutám nepolepšitelné. Opravdu chceme těmto lidem vydat všanc naši mozkovou tkáň a životy?

Ozařování hlavy mikrovlnami je extrémně riskantní zejména pro děti. Rodiče v některých evropských zemích jsou dnes už varováni, aby drželi své děti od mobilních telefonů co nejdál. Výzkumníci z University of Utah zjistili, že čím mladší je dítě, tím více záření jeho mozek absorbuje. Španělští výzkumníci už před lety prokázali, že záření mobilního telefonu může pozměnit elektrickou aktivitu dětského mozku až na několik hodin, vyvolat drastické změny nálady a eventuálně i chování, a být příčinou neschopnosti se učit. Vědci se obávají, že radiace mobilních telefonů může poškodit lidské embryo a radí gravidním ženám k opatrnosti.

Aby udržel spojení i z kovové klece automobilu, musí mobilní telefon podstatně zvýšit intenzitu pole. Účinky mikrovlnného záření jsou proto uvnitř dopravních prostředků obzvlášť intenzivní. Volkswagen upozorňuje, že užívání mobilního telefonu uvnitř vozu "může být zdraví škodlivé, kvůli vytváření extrémně intenzívních elektromagnetických polí." Průzkum britských pojištoven ukázal, že průměrný řidič telefonující za jízdy mobilem má ve skutečnosti ještě zpomalenější funkce a reakční doby, než kdyby byl opilý. Finský Uřad pro radiační a nukleární bezpečnost oznámil, že hodinové vystavení radiaci mobilního telefonu může způsobit smrštování a sesychání tělních buněk. Výzkumníci se domnívají, že dochází ke zvýšené aktivitě proteinů vyvolávajících poškození buňky. Co náš nestabilní svět dnes nejméně potřebuje je populace globálně sužovaná rapidním scvrkáváním mozků!

Počet případů rakovinových nádorů mozku v USA od roku 1975 stoupl o 25%. V roce 2001 byla u 185,000 Američanů diagnostikována nějaká forma mozkového nádoru. Mozkový nádor čtvrtého stupně může vyrůst z velikosti zrnka vína do velikosti tenisového míčku za pouhé 4 měsíce. Mozkové tumory jsou téměř vždy smrtící a většina lidí zemře během 6-12 měsíců po diagnóze. V programu Sixty Minutes bylo v dubnu 2002 probíráno fascinující téma o rakovině mozku. Z diskuse vyplynulo, že si vědci nejsou jisti tím, proč došlo k exponenciálnímu nárůstu těchto onemocnění. Velkou ironií bylo, že na odvysílání pořadu navazovala reklama, v níž jedna společnost radila rodičům, že nejlepším způsobem jak se informovat o pohybu mladistvých je být s nimi ve spojení mobilním telefonem. Zatímco výzkum říká, že k radikálnímu poškození mozku může dojít už během prvních několika málo minut hovoru, telekomunikační firmy podněcují zákazníky, aby trávili stále více hodin telefonováním. Obrovské příjmy z reklamních šotů a celostránkové bombastické reklamy na mobilní telefony v novinách a časopisech nutně musí být příčinou toho, že se o nebezpečí vyplývajícím z užívání mobilních telefonů v podstatě nikdy nediskutuje v hlavních médiích.

Vynikající je kniha, kterou napsal Robert Kane: "Mobil je ruská ruleta" ("Cellular Telephone Russian Roulette; Vantage Press, 2001). Kane, expert na telekomunikace, prezentoval impozantní sbírku studií dokazujících, že příslušné úřady a výrobci mobilních telefonů UŽ MNOHO LET PŘEDEM VĚDĚLI, že vyzařování těchto přístrojů na současné úrovni je lidskému zdraví nebezpečné. Poznamenává, že kdyby jejich RF emise musely být sníženy na "bezpečnou" úroveň, byly by mobilní telefony nepoužitelné. Zprávy o onemocněních z častého užívání mobilů a bydlení nebo práce poblíž výkonných RF vysílačů se stále častěji objevují v souvislosti s četnými soudními procesy souvisejícími s onemocněním rakovinou, které jsou připravovány proti výrobcům mobilních telefonů a provozovatelům sítí. Rovněž pojišťovnictví už tuší velké potíže. Zástupci známé londýnské pojišťovací společnosti Lloyd odmítají pojištovat výrobce telefonů pro případ poškození zdraví uživatelů. Mobilní telefony jsou dnes tím, čím byl před 40 lety tabák.

Zatímco výzkum a diskuse pokračují, mají uživatelé mobilních telefonů tři základní volby:

1. Pokračovat v těžkém bombardování mozku mikrovlnami až do doby, než se katastrofální zdravotní účinky stanou zjevnými a nevratnými.

2. Redukovat užívání mobilního telefonu pod 2-3 minuty denně, a nikdy nepoužívat mobil ve vozidle.

3. Opatřit si hlasitou hands-free soupravu a držet si přístroj od těla. Vaším hovorům pak budou moci naslouchat všichni lidé v místnosti, ale úbytek soukromí je jistě zanedbatelnou protiváhou "závoje na mozku", slepoty a rakoviny!

Vynikající webové stránky nabízející nejnovější vědecká data o mikrovlnách a dalších sporných otázkách kolem radiace :
(1) http://www.energyfields.org
(2) http://www.microwavenews.com
(3) http://www.emrnetwork.org
(4) http://www.wave-guide.org.
Na adrese : guru@emfguru.org si můžete vyžádat bezplatné aktualizace důležitých otázek a studií.
Dr. Lai má e-mail: hlai@washington.edu.

Mocná mikrovlnná energie směrovaná na obytné domy, kanceláře a školy může protékat okny i zdmi. Měřiče mikrovln a jiná zařízení jsou dostupná na: lessemf@lessemf.com a http://www.trifield.com. Specializovaný RF metr je užitečný, abychom se mohli vyhnout některým environmentálním expozicím a udržovat bezpečí uvnitř našich domovů. Zapnete-li si takový přístroj během jízdy v autě zjistíte, že jsme vyzařováním spojové techniky v mikrovlnném spektru ohroženi naprosto stejně, jako kdysi pracovníci moskevského velvyslanectví, kteří skončili jako těžce nemocní. A tento stav se s dalšími bezdrátovými technologiemi bude s největší pravděpodobností jen zhoršovat.

Je ve všeobecném zájmu podělit se o tyto informace s neinformovanými. Někteří lidé, jak se zdá, mají téměř patologickou emocionální náklonnost ke svému mobilu, což by mohlo naznačovat, že pulsy jejich vyzařování skutečně mohou být pro lidský mozek návykové. Patrně nelze zachránit ty, kteří by radši zemřeli, než aby na tom chtěli cokoli změnit. Ale etika nás nutí, aby všichni rozumní lidé měli přístup k nezkresleným základním vědeckým údajům.

http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1149
Naposledy upravil(a) Michael dne 06 zář 2009 22:33, celkem upraveno 1 x.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Místo rakoviny mozku si zasloužíte fakta!

Příspěvek od Ondřej » 06 zář 2009 19:35

pod ripnutáma textama laskavě uvádějte i zdroj odkud to je! dík

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo rakoviny mozku si zasloužíte fakta!

Příspěvek od hajcman » 18 lis 2010 17:44

Pokročilá

MIND CONTROL

a mobilná sieť GSM


Vedci prírodných vied Grazyna Fosar a Franz Bludorf opísali možnosť diaľkového ovplyvňovania ľudí prostredníctvom sieťe GSM - 900 MHz v roku 2004 v ich knihe „Im Netz der Frequenzen“ str.: 57, („V sieti frekvencií“).


Hlavné body ich vedeckej činnosti sú post-kvantová fyzika vedomia a zaťažovanie životného prostredia elektromagnetickým žiarením.

„V oblastí vysokých frekvencií elektromagnetického spektra existuje možnosť vzájomného pôsobenia resp. rezonancie ľudského tela a elektromagnetického žiarenia. Toto vzájomné pôsobenie - rezonancia sa neodohráva/nenastáva (iba) s našim mozgom ale uskutočňuje sa (aj) hlboko vo vnútri každej bunky priamo v našej dedičnej hmote – DNA. DNA (Desoxyribonucleic Acid = Desoxyribonuclein – kyselina) je organická molekula, ktorú obsahuje jadro každej bunky nášho tela. Je nosičom genetického kódu. Taktiež sa v nej tvoria všetky gény, ktoré sú zodpovedné za stavbu nášho tela. Dlhý čas sa vedci domnievali, že toto by bolo možné výlučne na biochemickej báze. DNA tvorí obrovské dvojité vlákno z Basenu, v ktorom je zakódovaná naša dedičná informácia.

Pomocou DNA sa môžu tvoriť vo vnútri bunky bielkoviny.

Medzičasom sa ale vie, že DNA je vďaka tvaru otočeného „Doppelhelixu“ (slučky) ideálna anténa. Ak by sa toto DNA vlákno rozložilo do jednej línie, bolo by dlhé približne dva metre. Z toho je možné ľahko vypočítať pomocou vlnovej rovnice rezonančnú frekvenciu našej DNA.

Naša DNA má rezonančnú frekvenciu, ktorá leží v spodnom pásme mikrovĺn elektromagnetického spektra.

Ale čo viac, DNA je prirodzene schopná rezonancie tiež so všetkými hornými osciláciami (násobkami) frekvencie 150 MHz. Presne na frekvencií 900 MHz vysiela mobilný operátor T-Mobile (Deutsche Telekom).

Ostatní operátori vysielajú tiež na frekvenciách, ktoré umožňujú rezonanciu s našou DNA. Túto skutočnosť potvrdzujú aj experimenty nemeckého bio-fyzika Fritza-Alberta Poppa. Ešte precíznejšie bola táto oblasť preskúmaná interdisciplinárnou skupinou na akadémií vied v Moskve pod vedením biológa Pjotra P. Garjajeva.

Obrovská výhoda - takmer neobmedzená dosažiteľnosť.

http://mind-control.npage.eu/-_mc_a_mob ... 28848.html
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

sadlos
Příspěvky: 4
Registrován: 29 led 2013 23:10

Re: Místo rakoviny mozku si zasloužíte fakta!

Příspěvek od sadlos » 04 kvě 2013 12:45

Teprve až jsem se dostal na oddělení onkologie, mi došlo, co vše jsem mohl udělat a neudělal. Až se vyléčím, napravím to.

Odpovědět