Léčba konopím

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Léčba konopím

Příspěvek od Tarvos » 04 úno 2010 11:35

Řeší se to na různých webech. Asi hlavní je zde http://www.konopijelek.cz/. Nicméně propagace a výměna případných zkušeností není nikdy marná.
Velmi mne udivuje jak tento systém(státní zřízení ... "demokratický" kapitalismus)/matrix urputně bojuje proti kytce, která doprovází lidstvo pěknou řádku tisíceletí (+/- ;) ). Z dané situace (to jest kriminalizace konopí) profituje především drogová mafie ("černá" ekonomika). 1g se prodává řádově 100 - 400 Kč. Skoro jako cena zlata. Kvalita prodávaných rostlin různá , ale hlavně poznamenaná stigmatem chamtivosti a tupé průměrnosti, která je do hnědozelené hmoty vtisknuta a naprogramována.
Možnost vypěstovat rostlinu (průvodce/učitele viz. např. díla Carlose Castanedy) s patřičnou potencí "duchovních" kvalit postavena mimo zákon a uzurpována.
Možná to je jen výkřik do tmy ... tak mne prosím omluvte ... měl jsem chuť to zde vyventilovat.
Možnosti jsou otevřené dveře.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Léčba konopím

Příspěvek od Michael » 04 úno 2010 13:46

Řekl bych, ačkoliv nejsem uživatelem ani jednoho, že stavět čistě přírodní produkt rostlinu na stejnou úroveň jako synteticky vyrobenou chemickou sloučeninu je trochu debilní.

Mimochodem co jsem slyšel, tak orgonity zelpšují úrodu asi o 35% :lol:

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Léčba konopím

Příspěvek od Aien » 10 úno 2010 11:34

Zajímavá souvislost:zářivky způsobují a urychlují makulární degeneraci ( glaukom-zelený zákal-nezvratné slepnutí), dříve nemoc starých lidí teď mají i školní děti, tinktura z m. naopak způsobuje prokrvení mozku a tím lepší výživu sítnice, nervů v oku atd..Taky je dobrá na Altzheimera(nevím přesně jak se to píše-prostě zapomínací blbóza).Myslím, že konopí je velmi užitečná rostlina, z průmyslového konopí se dělají tepelné a akustické izolace, jsou trochu dražší než např.Rockwool, ale mají vlastnosti, které to vyváží.(www.canabest.cz) Krásný den zlatíčka!

lukhash
Příspěvky: 11
Registrován: 18 lis 2009 12:29

Re: Léčba konopím

Příspěvek od lukhash » 10 úno 2010 15:17

velmi zajímavý a poučný dokument o konopí naleznete na : http://media.bloguje.cz/825632-historie-marihuany.php a co jsem slyšel: orgonity nejen zlepšují úrodu, ale prý i účinky ;o)

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Léčba konopím

Příspěvek od Zenko.Idane » 11 úno 2010 02:16

Pěkné video pravda se musí projevit :D

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: Léčba konopím

Příspěvek od Tarvos » 11 úno 2010 10:06

lukhash píše:orgonity nejen zlepšují úrodu, ale prý i účinky ;o)
O tom nepochybuji.

Konopí, stejně tak jako každá rostlina (bylina/droga) reaguje příznivě na "mentální péči" kromě té fyzické (zálivka, hnojení). Myslím, že i její účinky na vědomí mají poté patřičnou kvalitu a úroveň. Rostlina nese poté otisk a informace, kterou svému pečovateli předá ve formě pocitu, vizí a celého působení na různých úrovních.
Konopí je dle mého názorů jeden z klíčů k rozšíření a poznání reality. A to je to co neMocným tohoto světa vadí.

Jsem zvědav co přinesou orgonitové kytky. Možná , že vizi toho jak to vlastně vše funguje. ;)
Možnosti jsou otevřené dveře.

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: Léčba konopím

Příspěvek od Tarvos » 11 úno 2010 11:52

Možnosti jsou otevřené dveře.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Léčba konopím

Příspěvek od cardej » 11 úno 2010 12:39

Má pocit že s konopím jdete jinou cestou . Můj pocit je , že je to urychlovač a dělá z neurony mozku !sprintery! a po jejich vyčerpání je tam "díra"... Vždy má být všeho přesná míra...

Také mi to říká , že když chceme dosáhnout vysoko příliš brzo a použijeme k tomu nepřirozenou cestu - nejsme na to ještě připraveni, tak nás to hodí zpět k znovuzrození, abychom pochopili že vše má svůj růst a čas.

K dosažení svého Vyššího Já, máme jít vlastní zkušeností pravidelnou denní činnosti ,- meditací v činnosti,
a tím můžeme dosáhnout Vyšší JÁ tvořivosti i radosti.

Klid a mír v Duši každé bytosti krásně sluší

Klid a mír ve mně.

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: Léčba konopím

Příspěvek od Tarvos » 12 úno 2010 08:23

cardej píše:Má pocit že s konopím jdete jinou cestou .
Také mi to říká , že když chceme dosáhnout vysoko příliš brzo a použijeme k tomu nepřirozenou cestu - nejsme na to ještě připraveni, tak nás to hodí zpět k znovuzrození, abychom pochopili že vše má svůj růst a čas.
nepopírám

Děkuji za názor.
Možnosti jsou otevřené dveře.

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: Léčba konopím

Příspěvek od Tarvos » 04 dub 2010 09:57

Možnosti jsou otevřené dveře.

Odpovědět