Souvislosti

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Souvislosti

Příspěvek od Aerosmith » 06 říj 2010 19:03

Asi teď popíšu věci, které jsou některým známé. Ale po přečtení knihy od dr. Johanny Budwig - Lněný olej, mě přímo praštily do očí souvislosti v knize uvedené se snahami zatemnit naši oblohu chemtrailsy. JB v knize popisuje svůj objev, kdy konzumace nenasycených tuků (zde lněný olej) způsobuje nabíjení krve elektrony, nutnými k dobré tukové výměně a vůbec k dobře fungujícímu metabolismu. V tomto hraje velmi důležitou roli Slunce. Pár citací: "Elektrony vysoce nenasycených olejů jsou schopny přijímat solární energii, ukládat ji a podle potřeby ji aktivovat coby nejčistší energii, která zásobuje všechny funkce těla". A dále: " Slunce a elektrony naladěné na Slunce v potravě, kterou jíme, nás vynášejí k vyšším energetickým úrovním a k vyšší úrovni rozvoje naší bytosti". Toto je důležitá věta, která se týká horké současnosti ( JB tento objev učinila v 50. a 60. letech min. století!!!, 5x navržena na Nobelovku, zastrašovaná big farmou ji nikdy nedostala). Blížící se transformace děsí rádoby vládce světa. Za rouškou pavědeckých studií o oteplování a umělém ochlazování Země se snaží zatemnit oblohu a zamezit tak slunečnímu záření osvětlovat povrch a život na něm. Jsou i zmanipulovaní lékaři, kteří straší slunečním zářením. Zde malá citace z knihy: " Je velmi důležité, aby v těle nechyběly vysoce nenasycené tuky bohaté na povrchově aktivní elektrony, neboť představují rezonanční systém pro sl. energii. Lékaři radí pacientům s rakovinou, aby se slunci vyhýbali, protože ho nesnesou. To je v pořádku ( v dnešní době se alopaticky rakovina neléčí, jen se pacient udržuje v nemocném stavu - moje pozn.). Ovšem v okamžiku, kdy tito pacienti alespoň dva, tři dny dodržují olejovo- bílkovinnou stravu, když tedy mají v těle dostatek esenciálních tuků, snášejí slunce velice dobře.Začnou dokonce říkat, jak skvěle se na slunci cítí a nakolik se zvýšila jejich síla a vitalita". Takže čistá obloha je základ pro zdravý vývoj a žití člověka. Mnozí to víme i tak nějak intuitivně. Jiní jsou neteční. To už dávno víme. Proto to tak nesmíme nechat. GIFTING ;)

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Souvislosti

Příspěvek od Zenko.Idane » 06 říj 2010 22:52

Také mě to tam napadlo , ale nedokázal bych to takhle pěkně shrnout do pár vět. super. ;)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Souvislosti

Příspěvek od Aerosmith » 06 říj 2010 23:03

Díky. Musel jsem to napsat, protože mě to úplně ohromilo až bych řekl osvítilo :-). Je v té knize ještě více zajímavostí o fungování těla a nezbytnosti požívat nenasycené tuky. Geniálně jednoduché. Tak jako ostatně vše dávno fungující a nově nalézané.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Souvislosti

Příspěvek od Ondřej » 07 říj 2010 17:57

jak už jsem psal:) Slunko je zdroj superkonstruktivní energie a udržuje všechno živý aby fungovalo. Je jasný, že se ne-lidi snaží jeho vliv omezit. Záření slunka obsahuje data, kterýma umí vytvořit i bakterie v pasterované vodě...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Souvislosti

Příspěvek od Aerosmith » 07 říj 2010 23:56

Ondřej píše:jak už jsem psal:) Slunko je zdroj superkonstruktivní energie a udržuje všechno živý aby fungovalo. Je jasný, že se ne-lidi snaží jeho vliv omezit. Záření slunka obsahuje data, kterýma umí vytvořit i bakterie v pasterované vodě...
Jj, slunce je zdroj života. JB taky píše ve své knize, že člověk je "sluneční anténa", tzn., že přijímáme elektrony ze sl.záření nutné k životu. Je to ta síla? Prána, čchi, kundalíni, orgon??? Dnes už "věda"(?) uznává, že sl.záření je nejen vlnění, ale i hmota v základní formě.

Odpovědět