Cloudbuster (CB)

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: CB

Příspěvek od Ondřej » 07 led 2010 20:14

"After two weeks of operation." :lol:
Sophio, nezapomeň potom změřit elektromagnetický efekt...

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: CB

Příspěvek od am2 » 07 led 2010 20:46

Mně osobně se to moc nelíbí, šetřit na krystalech... Raději jeden pořádný CB než dvě náhražky...
ale nevím, jsem laik...

Líbil se mi nápad CB+PW dohromady:

Prostě klasický CB s 6 trubkami s 6 krystaly a
jedním velkým krystalem (bez trubky) uprostřed v orgonitu a
více drobnějších (nebo drť) krystalů v objemu orgonitu.

Na velký krystal uprostřed nebo i těch 6 krystalů v trubkách (náročnější na vyřešení vývodů vinutí)
ovinout Mobiovou cívkou a přivést na zapper. (Toto je jen taková teorie, nemám zkušenosti s CB).

(Pozor na shodný směr navinutí všech Mobiových cívek, shodnou orientaci cívky na 7 krystalech a označení polarity na přívodech u každé z cívky.
Pro většinu zapperů a generátorů je výhodnější zapojit všech 7 cívek za sebou, tj. plus jedné cívky na minus druhé cívky atd.)

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: CB

Příspěvek od Aien » 08 led 2010 10:13

Ten člověk co postavil toto zařízení píše, že to vyčetl z nějakých knih od "Lahkovsky,Reich". že by měla být spodní a horní část od sebe izolovaná.Když ovšem izoluje krystaly od spodní části tak ztrácejí výkon, proto je nahradil svazkem izolovaných drátů sestrojil zařízení popsané v minulých příspěvcích.Ještě doplním, že horní trubky jsou uzavřené víčky a spodní orgonitová část ( bez "kýblu") je zakopaná do země kvůli uzemnění.Zařízení pracuje na principu oscilace(dál nevím ,nerozumím elektrice).Nepíše nic o rozhánnění mraků, ale o léčivé energii, která vstupuje do aury a dají se u toho i ohřát ruce, protože to prý hřeje.Ten člově je z francouzské části Kanady, zkoušel to půl roku, nazval to Aegis.Mějte se !

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: CB

Příspěvek od Ondřej » 08 led 2010 13:30

am2: napřed si zjisti co je ta cívka zač a jak funguje, pak o tom piš. Polarita a podobně je úplný nesmysl.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: CB

Příspěvek od am2 » 10 led 2010 14:15

Tak jsem zjišťoval a na nic vyjímečného jsem nedošel... Podle mě je to cívka jako jiná, akorát se zvláštním typem pole. A je pro mě přirozené všechny cívky se snažit zapojit pokud možno shodně. I když s tou polaritou mi to připadá asi tak důležité, jako je důležitá polarita krystalu. Myslím, že když někdo udělá HHG nebo CB a nebude vědět, že se má hlídat polarita krystalů, tak že mu to také bude fungovat, třebaže ne 100%.
Ale máš pravdu, že často rád kecám do věcí, o kterých nic nevím... Budu se muset krotit :o

Ale zpět k původnímu tématu - líbila se mi myšlenka CB, jehož krystal(y) by byl buzen stejným způsobem jako v PW. Nemá s tím někdo osobní nebo převzaté zkušenosti?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: CB

Příspěvek od Ondřej » 11 led 2010 11:50

Vycházím z wizzerovy cívky, kde je to fakt úplně jedno jak se zapojí. Možná koukals jen na ten nedomrdlý cosi s jedním jakýmsi uzlem. Tam se normální magnetická polarita projeví.

Budit krystaly je dobrý na rozpouštění přímo pole DOR, aniž by muselo projít přes orgonit. Démoni by ti o tom mohli vyprávět hrůzostrašný příběhy :mrgreen: takže předpokládám, že je to dobrý i do CB. Nemám ale potvrzeno.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: CB

Příspěvek od sophia » 17 led 2010 12:17

George Clooney dělá cloudbusting silou myšlenky :o
:arrow: 0:58
phpBB [video]


jinak to není nesmysl, jde to
:arrow: http://educate-yourself.org/cn/visualra ... pr07.shtml

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Cloudbuster (CB)

Příspěvek od Aerosmith » 24 úno 2010 00:11

Tak jsem se dnes odhodlal "po zimě" :-) vylejt z trubek CBčka vodu. To, že v pěti bylo vody tak 1 centilitr, tedy nic a v šesté plno až po spojku mě už nepřekvapilo (píšu o tom jinde). Jen doplním, že jsem zjistil, že tato plná trubka je vždy přesně na sever orientovaná. Zajímavé bylo, že jak jsem celou zimu téměř neslyšel nad mraky lítat éra (možná otupělost), tak po "oživení" CBčka asi po 10 minutách průlet vrtulníku (celou zimu ani jeden) a pak až do teď hukot letounů. Ovšem obloha jasná hvězdná... jsem spokojen... :D .
PS: mráz nezanechal na krystalech ani trubkách žádné stopy destrukce.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Cloudbuster (CB)

Příspěvek od sophia » 25 úno 2010 18:17

Taky jsem se na to Aero chystal jak bude trochu tepleji. Dnes jsem chtěl vykopat CB a vylít vodu, ale zem je zmrzlá pořád jako kámen. Takže jsem vysušil hadrou na tyčce postupně všechny trubky v základně. Možná jsem tomu pomohl jen trochu, ale azurro od východu k západu jak už dlouho ne, mraková umělotina zmizela do hodiny. V 16 hodin tady 10° C. Jaro přichází. :-)
n1bcurr.jpg
http://saturn.unibe.ch/rsbern/noaa/dw/r ... 1bcurr.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Cloudbuster (CB)

Příspěvek od Aerosmith » 26 úno 2010 00:59

Ahoj sophio. Já jsem ještě před zimou obsypal CB pískem, takže šlo dobře ze země... Jo a tady taky krásně modrá obloha. Čáryfuci za érama mizeli tak jak mají :lol:

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Cloudbuster (CB)

Příspěvek od ercecko » 28 úno 2010 11:40

zdravím ;)
tak po pátečním lehkém deštíku (alespoň tady - vedle ve vesnici lilo jako z konve, tady jen tak poprchalo :lol: coz se mi tu stava casto od jiste doby :) ) vcera odtahla vlna chem. deky a bylo cely den nadherne jasno, tak jsem odpoledne vyrazil na kopec za CBckem, vodu jsem ani vylevat nemusel, system odtoku vody stale funguje dobre,jen trochu rzi vyteklo.. udelal jsem trochu repas, zprehazel krystalky v trubkach, opravil zapojeni dratu do civky.. no a je tu doted celkem paradne, akorat se zvedl silny vitr.. chemie co sem ted prichazi se meni na krasne sylfy a i s ocasy za letadly se hned rozpousti, no radost se na to divat :)

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cloudbuster (CB)

Příspěvek od orwa » 24 bře 2010 14:30

:lol: Zdravím všechny, my jsme s Electou naše CB po dešti schovali pěkně do teploučka a jakmile uschlo, tak se nám celé takhle "srazilo" :lol:
cbminizap.JPG
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

ale celkem to nevadí, alespoň se nám teď vejde na parapet okna v kuchyni...
cbmini okno.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Cloudbuster (CB)

Příspěvek od rastoo » 24 bře 2010 14:40

Velmi pekna cista praca.Super.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Cloudbuster (CB)

Příspěvek od Ondřej » 24 bře 2010 22:20

Hm, na Vánoce ho můžeš zakomponovat do betlému jako dar tří králů. :lol:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Cloudbuster (CB)

Příspěvek od am2 » 24 bře 2010 22:34

:lol:

Odpovědět