Suroviny

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Torpedou
Příspěvky: 12
Registrován: 02 čer 2010 08:13

Re: Suroviny

Příspěvek od Torpedou » 04 čer 2010 09:29

Heh,
taková málá velkovýrobna :)

Já pro začátek začnu v menšim, ale díky za možnost utvořit si představu...
PS: Jaké tužidlo pouzžíváš?

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od slurm » 04 čer 2010 09:31

to co chces pouzit ty. ;)

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Suroviny

Příspěvek od Tauri » 04 čer 2010 10:14

Panečku :lol: copak s tim budeš dělat? :shock: to budeš rozhazovat jak ti frantíci kam se dá ne? :lol:


Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Suroviny

Příspěvek od Mike.Jt » 04 čer 2010 13:50

mno my jsme z cca 3,5 kg havelpolu udělaly asi kolem 20 TB. Máme 150 ml formu na mufiny ( 150 ml na každej kus )
a cca půlka z toho jsou špony. Takže vychází tak 70 - 100 ml na pryskyřici. Tak to jen vydělíš.

Jinak znovu upozornuju na radu co jsem dostal od onřeje, že Havel pol 834 je "je kultivovanější, smrdí výrazně míň, a je potřeba trochu míň peroxidu".

Cena je přitom velice podobná.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Torpedou
Příspěvky: 12
Registrován: 02 čer 2010 08:13

Re: Suroviny

Příspěvek od Torpedou » 04 čer 2010 14:23

Dík za tip!

Vyzkoušim příště, už mám objednáno 5 kg Havelpolu 1...
Už mi jen chybí zajít do kovošrotu a můžem na to s přítelkyní vlítnout :lol:

Azul
Příspěvky: 1
Registrován: 17 bře 2010 08:47

Re: Suroviny

Příspěvek od Azul » 14 čer 2010 10:02

Ahoj Lidi, mám takovou nabídku, jelikož se mi při výrobě nezadařilo , popletla jsem poměry tužidla a všechno popraskalo a srdělo strašlivým způsobem, a momentálně nejsem schopna dát se do další výroby, daruji za poštovné a
1 funkční HHG a 2TB asi 4litry Havelpolu 1,+tužidlo+přidám pytlík hliníkových a pytlík měděných špon.Pokud by jste měli zájem ozvěte se. Jsem z NJ pokud by jste měli zájem o osobní odběr.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Suroviny

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 12:03

mě taky jeden popraskal docela masivně.

nic není ale ztraceno. Stačí znova rozdělat pryskiřici a pojelt / potřít ho tou nově rozdělanou.
Pokud má ten orgonit vevnitř místa kde není ztuhlej tak vim jak na to.
Rozdělej ohěn a naházej do něj nějakej ten šutr. UDělej si buřty a tak. Pak ho uhas a na ten šutr do vnitř ohniště polož ten orgonit. ( Jak moc to nehcáš předtím vychladnout je ta tobě. ) Já jsem to tam dal docela ještě za čerstva. Doporučuju až to znova poleješ dát poblíž toho ohně, jelikož mi malá vrstva tý pryskiřice blbě tvrdla. Ale teplo z ohniště to urychlí.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 15 čer 2010 15:22

azul: a proč nejsi schopna dát se do další výroby?

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od hajcman » 23 čer 2010 11:17

tady v tomto příspěvku http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=535#p5492 mne zaujala informace o tom, že někteří přidávají do orgoníků organickou složku...Denton2 píše, že přidává dubovou kůru...

Má otázka zní. Přidáváte někdo něco podobného a s jakým efektem. Napadlo mne třeba listy lípy...národní strom, nebo bukvice a pod.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Suroviny

Příspěvek od Mike.Jt » 23 čer 2010 12:22

já hodlám do další várky dát trošku zelenýho čaje ( sem čajomil ). UDělám z něj prášek a smíchám ho s pryskyřicí.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 24 čer 2010 18:33

A já doporučím přidat do něj popel z Agnihotry. Bez záruky.

vojta
Příspěvky: 9
Registrován: 09 kvě 2010 22:37

Re: Suroviny

Příspěvek od vojta » 27 čer 2010 21:32

Tak píši jak jsem slíbil.První orgonity dost popraskané,ale funkční.Od malinkých talismanu,po květináče.Co šlo z 5l pryskiřice.Než jsem napsal,tak jsem je musel přece odzkoušet.Od té doby co na nich spím,mám klidnější spánek,necítím nervozitu a srdce mi neháže jak ve vlaku.Hlava mě za měsíc bolela 2krát,místo 3krát za týden.Strom napadený plísněmi se mi uzdravil a celkově se citím lépe.Co dodat.....Dnes jsem vyrobil další s ruznými přísady a vypadají dobře.Kameny jsem energeticky očistil a na slunci nabíjel.Při schnutí do nich vložil krátký program a nechal mezi puvodními orgonity.Ty budou........."".Co kousek,to rarita.Něco napíšu co nemám ze své hlavy,ale budu se toho držet.Na sílu a výkon mají velký vliv--TVAR,PROGRAM,SYMBOLY.Další vlivy-Přísady zabarvují energie.Ale klidně na vše kašlete-FUNGUJÍ VŠECHNY.Ted mám doma 10l a krystalu na pul roku.Čekal jsem 14dnu,než mi něco řeklo,že dnes je správný den na výrobu.Zaseju dum i zahradu,s někým se pak spojím a vyrobím něco kolosaního s buzením.Holt"Vy jste přece říkali neboj se a dělej""".

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od hajcman » 28 čer 2010 14:10

vojta píše:Tak píši jak jsem slíbil.První orgonity dost popraskané,ale funkční.Od malinkých talismanu,po květináče.Co šlo z 5l pryskiřice.Než jsem napsal,tak jsem je musel přece odzkoušet.Od té doby co na nich spím,mám klidnější spánek,necítím nervozitu a srdce mi neháže jak ve vlaku.Hlava mě za měsíc bolela 2krát,místo 3krát za týden.Strom napadený plísněmi se mi uzdravil a celkově se citím lépe.Co dodat.....Dnes jsem vyrobil další s ruznými přísady a vypadají dobře.Kameny jsem energeticky očistil a na slunci nabíjel.Při schnutí do nich vložil krátký program a nechal mezi puvodními orgonity.Ty budou........."".Co kousek,to rarita.Něco napíšu co nemám ze své hlavy,ale budu se toho držet.Na sílu a výkon mají velký vliv--TVAR,PROGRAM,SYMBOLY.Další vlivy-Přísady zabarvují energie.Ale klidně na vše kašlete-FUNGUJÍ VŠECHNY.Ted mám doma 10l a krystalu na pul roku.Čekal jsem 14dnu,než mi něco řeklo,že dnes je správný den na výrobu.Zaseju dum i zahradu,s někým se pak spojím a vyrobím něco kolosaního s buzením.Holt"Vy jste přece říkali neboj se a dělej""".
Vojto vlož sem nějaké foto ať se pokocháme
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Suroviny

Příspěvek od Michael » 28 čer 2010 21:16

Vojta to pěkně shrnul... Se vším mohu jen souhlasit. Uklidnění, lepší spánek atd. Na výrobu musí být vhodný den, správné rozpoložení. To znám velmi dobře, člověk musí mít prostě vnuknutí, že dnes je ten vhodný den vyrábět.

Odpovědět