Svetielkujúce orgonity v tme

Jak začít, zkušenosti...
JOFI
Příspěvky: 19
Registrován: 30 čer 2013 07:10
Bydliště: Košice, Slovakia

Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od JOFI » 04 pro 2013 06:37

Ahoj. Máte niekto skúsenosti s fotoluminiscenčními látkami a ich miešaním do živice? Cez víkend som urobil nejaký pokus a dokázalo to svetielkovať celú noc. Foto je na http://cms.uzasneorgonity-sk.webnode.sk ... krystalom/, resp. na http://www.sashe.sk/Jofi/detail/svetiel ... -krystalom

Škoda, že zatiaľ som nenašiel takú fotoluminiscenčnú látku, ktorá po rozpustení v živici by bola úplne priehľadná. Nevie niekto o takej? Máte s týmto niekto skúsenosti?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od Ondřej » 04 pro 2013 20:11

jojo, tohle je hezká srandička. Chtěl jsem to dělat už dávno, ale k tunění a produkování podobných věcí bych se musel orgonitu věnovat jako primární činnosti. Technicky to problém není a prášek by neměl nijak rušit energii/funkci. Nevýhoda je, že svítící objem zabírá místo třískám, takže je to orgonit omezený. Plnotřískový zas silně blokuje světlo...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od Ondřej » 04 pro 2013 22:12

Mě fascinuje, jak lidi copy-paste kopírují cizí text z cizích webů na svůj vlastní pár dní starej eshop, jak kdyby to bylo nějaký veřejný vlastnictví a autorství. Ty seš jen další takovej.

JOFI
Příspěvky: 19
Registrován: 30 čer 2013 07:10
Bydliště: Košice, Slovakia

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od JOFI » 04 pro 2013 23:14

Ondřej píše:Mě fascinuje, jak lidi copy-paste kopírují cizí text z cizích webů na svůj vlastní pár dní starej eshop, jak kdyby to bylo nějaký veřejný vlastnictví a autorství. Ty seš jen další takovej.
Neber to osobne Ondrej, ale nemyslím si, že ty si nevyužil žiadne informácie z webu asi tak ako skoro každý kto sa zaoberá problematikou okolo orgonitov. Možno si mal viac času na to, aby si pretlmočil informácie o orgonitoch po svojom. Autorstvo si môže nárokovať tak p.Reich, ktorý orgon objavil alebo manželia Croftovci ktorí vytvorili moderný orgonit. Články, ktoré mám uvedené na svojom novom e-shope sú určené ľuďom, ktorý o danej problematike nič nevedia a nie je mojím zámerom poučovať skúsenejších. Okrem toho vďaka za link na tvoje stránky. Máš ich fakt pekné a doteraz som ich nevidel a je milé, ak si myslíš, že som kopíroval informácie práve od teba. K tomu kopírovaniu.... ak je niečo dobré a nie je to chránené cpyrightom , tak nevidím dôvod to prerábať iba preto, aby som sa hral na múdreho a prezentoval to isté len inou slovnou formuláciou. Som zamestnaný človek a som zvyknutý robiť veci čo najefektívnejšie a neplytvať časom na zbytočnosti. Ak som teba alebo niekoho iného urazil, tým že som si dovolil využiť informácie verejne dostupné a nechránené autorskými právami, tak sa hlboko ospravedlňujem. Ak si všimneš všetky moje články na www.orgo.cz, tak sa tiež snažím prispieť svojou troškou znalostí a skúsenosti. Viď príspevky ohľadom využitia reiki a shambally 1024 pri výrobe orgonitov , resp. teraz testujem výrobu fluorenscenčných orgonitov. Nie som žiadny rýchlokvasený orgonitový "biznismen". Ezoterike sa venujem vyše 25 rokov a orgonity beriem ako svoje hobby keď mi to moja práca a rodina dovolí.

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od pyrotechnik » 05 pro 2013 12:32

...ten kdo vyrábí orgonity to podle mého názoru nedělá pro byznys, ale pro dobro všech(tak to aspoň vnímám já), chce zkrátka něco "pro TO" dělat a ne jenom povídat. Orgonit nejenom já vnímám jako správnou věc a dle mého názoru by se informace o orgonitu měly šířit dál i když si tyto informace "půjčíme" od někoho jiného. Je lepší zkopírovat srozumitelné informace o orgonitu, než se za každou cenu snažit vymyslet lepší "upoutávku", která by v konečném výsledku v druhém jenom vyvolala spoustu otázek a možná i pochybností.

Co se týče "svítících" a jinak různě odlišných orgonitů, to je každého věc, větší účinnost se tímto stejně nezvýší, důležitější je "čistota kamenů"...., ta ale vidět není...., proto děláme orgonity tzv. dekorativní, aby lidem "nestrašili" na stole. Vizuální stránka také dělá divy.
Důležité je to, že jsou orgonity mezi lidmi, hezký den.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od Ondřej » 05 pro 2013 19:55

JOFI: Nemluvím o přežvýkávání informací/dat, ale o copy-paste kradení cizího textu a použití k výdělku. A to zřejmě bez zeptání se autora a ani bez uvedení původního zdroje. V tvém případě zdravysvet.sk/clanky/ezoterika/orgonity/ Dokonce mají i copyright, čehož sis ráčil nevšimnout. Tyhle záležitosti řeší už netiketa a novinářská etika, o obchodním právu nemluvě. Orgonit jinak děláš hezkej. K Reiki se radši nebudu vyjadřovat, každý tady na foru si může najít co je to zač.

No ba:) Pyrotechnik je další takový, kdo má na eshopu už pár let zkopírovaný text z osud.cz (to znamená copyright). Představ si, že je to tzv. práce, tj. investice mého času a energie, například dvou let studia všeho kolem orgonitu a jeho výroby. A nad zkopírovaným textem máš tu samou dobu napsáno: "...tento text jsem si prozatím "vypůjčil" než sem vložím svůj...". Opět bez zeptání a uvedení zdroje. Že to jde, jasně předvedla majitelka vegaorgonity.cz, která se mě zeptala a i uvedla zdroj, tj. není drzá. S tím problém naprosto nemám.

"ten kdo vyrábí orgonity to podle mého názoru nedělá pro byznys" -pokud někdo (ne vy) vyrobí orgonit za 10 Kč a prodává ho za 400, tak to není byznys? Prosím vraťme se na zem. A to není zdaleka jen jeden "dobrodinec" v ČSR. Samozřejmě tito dobrodinci vesele ignorují ty nedůležitější příčiny, proč byl orgonit vyvynut a na co se má použít. Hlavně probůh nenapsat na svůj byznys-eshop něco nepříjemnýho, například fakta, aby náhodou nerozrušil a neodpudil kupce svýho orgonitu o objemu 7 ml za částku odpovídající šesti hodinám práce zaměstnance.

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od pyrotechnik » 05 pro 2013 21:01

děkuti ti Ondřeji za to jak, si se teď "představil". Každej si jistě udělá svou představu o "tvé důležitosti".
Víš..., kromě našich orgonitů prodáváme i ty tvoje, ale na naše stránky jsme je nedali(fotky), abysme "nezpůsobili rozruch", ale koukám, že jsme stejně způsobili velké "emoční trauma", omlouváme se!!! Když budeš chtít, tak snadno najdeš inzeráty, kde se objeví k prodeji tvoje kousky i přes to, že nebudou přímo od tebe.
Proč je prodáváme, když jsou tak skvělé?....tedy podle zkušenosti druhých? Protože dohlédneme dále, než jiní, o tomhle ale nebudu přesvědčovat ani tebe, stejně jako např.. kolosjackose, že orgonit funguje. To, že orgonit "brní v ruce" je skvělá věc, ale my děláme orgonity, které mají i jiné "schopnosti". Kolik Lásky dáváš do výroby orgonitu? Možná, že to bude pro tebe moc složitá otázka, tak ještě jednu lehčí bych ti rád položil. Pořád "existujeme" ve Vnitřní Zemi?
A ještě něco ohledně toho "byznysu". Když koupím tříkolku za 100 a prodám jí za 200, tak to je pro mě byznys. Když koupím "drahý" materiál na výrobu orgonitu a ještě to několik hodin vyrábím a potom to "přenechám" za 300 s tím, že to většinou lidem pomůže, pak to nevnímám jako byznys, ale jako činnost, která má PODLE MÉHO význam.
Víš JOFIho slova byla taková, že sem jim rozuměl. Slibuju, že ty informace(slova) trochu předělám, ale to ti stejně klid a radost nepřinese..., hezký den.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od Ondřej » 06 pro 2013 16:17

Ano, všichni se tu představujeme:), i vy se představujete.
Nevím proč máš dojem, že jsem "důležitý", asi zase oblíbený hodnocení lidí na dálku. Opakuji: mluvil jsem o Netiketě apod. Někomu to prostě nic neříká.
Ad láska: soudíš podle něčeho, kolikže dávám do orgonitu lásky? Snad ne podle mých ostrých komentářů na internetu, postrádajících, v některých kruzích duchovňáků vyžadovaný, sladký sliz?:) Když už jsme u toho, každý do orgonitu dává lásky kolik dokáže, ovšem žádné emoce nebo energie pro pořádnou funkci orgonitu nejsou potřeba. Tohle jsou totiž jen představy pár esoteriků, co z orgonitu dělají kouzelný talismany a amulety. Orgonit funguje na fyzikální bázi a ne na energiích jeho výrobce. Samozřejmě přidaná konstruktivní energie je vždy plus. Takže aby orgonit pořádně fungoval, musí být pořádně vyroben po své hmotné stránce. Není ani nutný ho nějak programovat. Z USA jsem dokonce koupil pár kusů, od člověka, co mimo jiné psal, že jeho orgonit je plný lásky. To co mi poslal, byl tak ošklivý naprosto odfláknutý bazmek, že si to budu pamatovat ještě dlouho. Odstrašující.
Pokud chceš psát, že můj orgonit pouze "brní a to je málo", asi by sis ty zkušenosti měl přečíst znova. Opravdu nemám v plánu vyrábět okouzlené talismany. Vnitřní zemí myslíš tohle? http://prvopodstata.blog.cz/rubrika/duta-zeme To rozhodně doporučuji k přečtení, i když to není pro každýho:)
Text si na webu klidně nech, nic ti přece nezakazuji, ale dopiš zdroj.
No nevím, možná jen nepochopils můj pokus o vysvětlení byznysu na steroidech. Přece po nikom nechci, aby ho dělal za almužnu. Ale steroidy?

Ad text použitý JOFIm: Je dobře možný, že prvotně pochází odtud: http://kamienky.blog.cz/1007/orgonit Jak se může každý dočíst, hned nahoře je požadavek, aby kopírovači uvedli zdroj tohoto textu. A dole je dokonce odkaz na zdroj: osud.cz. Tento autor je natolit slušný, že napsal svůj vlastní text a ještě uvedl zdroj info/dat. Všechna čest.

Můžu vypadat jako poněkud rozrušený?:) Ano, protože jsem si po delší době začal procházet orgonit na internetu a co někdy vidím, z toho se mi skutečně začíná dělat špatně. Zkusím to shrnout.
Na svým orgonitu spolehlivě vydělám, nejsem tak naivní abych ho dělal zadarmo nebo dokonce ignoroval určitý kosmický principy, na který bych zaslouženě tvrdě dojel. Ale pokud někdo prodává orgonit dokonce 10x dráž, než bych ho prodal sám za rozumnou cenu, značí to pouze jediný: Ti výrobci jsou indoktrinovaní silou stojící za současnou "vyspělou civilizací" a na prvním místě v jejich hlavě je prostá věc: MAMON. Třeba aniž by si to pořádně uvědomovali. O pomáhání lidem a o orgonitu mohou psát všechno možný, co se už dočetli jinde, jak je úžasný a pomůže jim v jejich životech atd., jenže je to až ta druhá věc. Maska.
Dál, konstrukční chyby. Nejen často vysoká cena, ale jejich výrobky mají zlomek kapacity orgonitu vyrobeného normálně. Může za to další prostá věc: IGNORANCE. Neboli nejsou ochotní si vzít za vlastní ani naprosto základní principy, jak by orgonit měl být poskládán, objevený a vypilovaný už před 12ti rokama, lidma výrazně talentovanějšíma než jsou oni sami. Nedej bože ještě něco dalšího studovat kolem. Ano, talent, podle fotek a nesmyslů v textu okolo, někteří výrobci ani nemají talent pro takovou věc.
Už jsem zmínil esoterické blábolení a pokusy zkřížit orgonit se zdejší středoevropskou populární esoterikou, která z 80-90% není nic než zavádějící brak a dezinformace? Pár těhle snah k zahlédnutí je. Současná "esoterika" je zpravidla druh sociálního inženýrství současných skutečných loutkářů téhle civilizace. Je to jen způsob, jak ty nadprůměrně hledající lidi opět odvést od pravdy a podstaty věcí. Hned po klasických náboženstvích.

Abych jen nemektal, na druhým pólu existují výrobci, který skutečně mohu vypíchnout a doporučit. Sem tam nějaká chybka, ale nic vážnějšího.

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od pyrotechnik » 06 pro 2013 17:20

Ahoj Ondřeji, ještě jednou bych se rád vrátil ke tvé „dlouholeté práci a výzkumu“ díky které můžeme my běžní lidé vyrábět orgonity a díky které můžeme také vnímat pozitivní účinky orgonitu. Ty si typ vědce, který na základě dlouholetého bádání zjistil a následně i ZVEŘEJNIL tajemství o orgonitu (v dávných dobách se určité tajemství „ukrývalo“). Já vědec nejsem a nepřej si slyšet, co si o „vědcích“ myslím. Jednoho krásného dne jsme si koupili orgonity a jejich pozitivní účinky jsme zaznamenali díky vnějším fyzickým smyslům. Cítili jsme se lépe, voda z kohoutku byla z ničeho nic výborná až vynikající a i rostlinám to evidentně „pomohlo“. Tak jsem začal přemýšlet o tom, že bych také nějaké ty „orgouše“ vyráběl, což chvíli trvalo, než sem se „rozhoupal“ a udělal první kousky. A tak jsme začali vyrábět svoje/naše orgonity. Naše zahrada rozkvetla takovým způsobem, že se i lidé z okolí všimli tohoto „paranormálního jevu“. Když si člověk vypne TV a je chvíli v klidu, všimne si i takových věcí, jako je „samoléčení těla“, u našich kousků si toho všimne i člověk, který se dívá na TV. Sebeléčení je někdy opravdu intenzivní. Proč o tom píšu, chtěl jsem jenom „říct“, že aby člověk došel k závěrům, které si popisoval ve své dlouholeté praxi, nepotřebuje rozum a postup „vědce“, stačí mu použít fyzické/vnější smysly a selský rozum, velice jednoduché. (Máme ještě vnitřní smysly, ale ty tady nebudu odhalovat). Nějakou dobu trvalo, než jsme udělali „provizorní stránky“, na které asi chodíš. Ne, že by tvorba stránek zabrala mnoho času, ale zkrátka nebyla ta správná doba (stránky budeme dělat jiné, budou především o léčení). Ale aby tam něco bylo o orgonitu, nebyl „čas“ vymýšlet moudra, tak sem zkopíroval rozumný text od paní Linhartové, který byl vlastně tvůj (omlouváme se), čas nejde vrátit. Od paní Linhartové jsme také koupily první orgonity. Víš, paní Linhartová používá při výrobě orgonitu i srdce (to je to Božské, co NEMÁ každá bytost ve Vesmíru) a také lépe umí pracovat s kameny, než ty tzn., že na pomyslném žebříčku v účinnosti orgonitů jsou ty její VÝŠE, než ty tvoje. Může to vypadat, že některé orgonity "odsuzuji" a některé "vyzdvyhuji do nebe", ale to je jenom věcí názoru, uvádím zde věci na pravou míru. Čeho si se nejvíce bál (třeba i podvědomě), tě dohonilo, tak to funguje ve Vesmíru.
Jinak jsem rád, že se k tématu reiki nebudeš vyjadřovat, protože by to byl nesmysl za nesmyslem, podporovaný myšlenkami od lidí, které jsou v pěkné „kaši“. Myšlenka je ta nevětší „magie“ a i při reiki člověk používá mysl, pak také záleží, kdo pracuje s různými energiemi, jak je „čistý“. Nejčistší si připadá ten (má pocit), který je zpravidla ovlivňován/ovládán největším počtem cizích entit, takový člověk potom „slyší různé hlasy a vidí různé věci“, na takové lidi zpravidla i kameny „hovoří“ a různě je straší, vyvolávají v nich pocity strachu, nebo pocity „důležitosti“, já jsem ten vyvolený! Atd. Takový lidé neví/neuvědomují si, že kamen je čiré Vědomí a že to, co na ně „mluví“ není kamen, ale „bubák“. Nemám v úmyslu tady odhalovat příběhy lidí. Můžeš si myslet co chceš, nejlepší argumenty jsou o "ezotericích", to člověk vytáhne, když neví kudy kam. Pak také miluji to "jedna paní povídala"(a já tomu uvěřil), nebo informace z internetu které zveřejnil nějaký "pablb". O mimosmyslovém vnímání nemá cenu se vůbec zmiňovat, protože máš v rukávu žolíka jménem "zase další ezoterik".
Tou vnitřní zemí jsem měl na mysli to, jak si se před pár lety v tom tady trochu zamotal v domnění, že víš víc než ostatní. A jestli chceš poučovat lidi o tom, co je vesmír a pravda jako taková, potom u mě nepochodíš, musíš jinam, třeba za jůhelem, ten potřebuje "probudit". Píšeš, že orgonit je pouhá fyzika...., ani nevíš v jakém zůženém prostoru se nacházíš.
Ty píšeš na osud.cz a já navštěvuji jiné Planety (hmotné), ale tam na „druhém břehu“ to stejně nikoho nebude zajímat. Nejdůležitější je Láska….a tak to je, hezký den.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od pepr » 06 pro 2013 20:34

Probudit potřebujeme všichni. Kdyby tomu tak nebylo, nepsali bychom tady vůbec nic. Každý má svou pravdu (protože ta je vždy subjektivní), každý klade důraz na něco jiného. A tak to má být. Konflikt vždycky nastane tehdy, když nenasloucháme a křičíme.

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od pyrotechnik » 06 pro 2013 21:02

...chápu jak to myslíš, ale uvedu jeden základní praktický příklad: POSMRTNÝ ŽIVOT
Existuje nebo ne? Jsou lidé, kteří tomu věří a kteří tomu nevěří, toto bysme mohli pojmenovat subjektivní pravdou.
Když se dokážeš VĚDOMĚ odpoutat od těla, tak vnímáš/prožíváš věci, které se ani popsat nedají. Takových lidí je čím dál tím více, díkybohu. Někteří tyto lidi považují za blázny a věda pro to má i důkazy/vysvětlení :lol:
Jsou věci, které se lidstvo nesmí dozvědět. Pravda je taková, že "posmrtný život" existuje, a existuje toho mnohem mnohem více.
Takže je to pravda objektivní, nebo subjektivní?
Není to tak, že existujou obě varianty, ale pouze jedna, a to považuji za pravdu, o takovéto pravdě píšu. Tak je to se vším.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od Ondřej » 06 pro 2013 21:13

Umíš si vyměňovat názory normálně nebo musíš o druhým hned vymýšlet nesmysly? Že jsem nějaký vědec a orgonitu jsem věnoval dlouholetou práci na výzkumu, než jsem zjistil a následně i ZVEŘEJNIL tajemství o orgonitu, má být pokus o vtip nebo zesměšnění?
"Čeho si se nejvíce bál (třeba i podvědomě), tě dohonilo, tak to funguje ve Vesmíru." -ehm, čeho se bojím co mě právě dohonilo?
O Reiki nic moc psát nebudu, neb už je tu o ní napsáno dost:) Pro hledače pravdy uvedu vlákno k počtení: viewtopic.php?f=6&t=368
Pozor, 10-20% z "esoteriky" je cenných, nebo ještě jakž-takž, rozumíme si? Nikoho nehážu do jednoho pytle.
Proč si o mě vymýšlíš domněnky, že mimosmyslově vnímající považuju za další esoteriky z pytle? Osobně znám 4 lidi a klobouk dolů. Uvědomuješ si, že diskutuješ tak, že mi podstrkáváš jakousi hlušinu o ničem?
Fyzikou myslím i věci, co by se daly pojmenovat jako metafyzika nebo magie, neb to je opět a jen fyzika, ale interdimenzionální, rozhodně ne Newtonovská. Záleží pouze na úrovni poznání přihlížejícího, takže my vnímáme čarování, magii a dálkové hledění jako nepochopitelné duchovní nadpřirozeno, podobně jako divoši naši přenosnou radiostanici. Je mi rozumět? A opět domněnky o mém zůženém Newtonovském prostoru. Ale jsi skutečně dál než já, byl jsem nejdál pouze v Německu :mrgreen:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od Ondřej » 06 pro 2013 21:16

" je pravda objektivní, nebo subjektivní? Není to tak, že existujou obě varianty, ale pouze jedna" -přesně tak, to mohu podepsat.

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od pyrotechnik » 07 pro 2013 12:34

Ty a drtivá většina lidí vychází z toho, co někde slyšeli nebo četli. Důležité jsou ale naše zkušenosti, neboli to, co skutečně zažíváme. Vaše teorie je k ničemu, i kdyby byla pravdivá. Pořád budete pouze papouškovat to, co někdo dělal, nebo spíše to, co někdo slyšel. Výsledek toho všeho jsou weby, na které pořád někdo odkazuje, protože si neuvědomuje svou Jedinečnost. Když se jeden druhému směje, ukazuje to jenom nevědomost dotyčného, vlastně se směje sám sobě, svojí hlouposti a nevědomosti. Svět není černobílý, vlastně obsahuje i barvy, které člověk ani neviděl. Jestli máš pocit, že jsi to už někde slyšel, tak máš pravdu, nemůžeš ode mě slyšet něco nového. Moje zkušenosti jsou neuvěřitelné, a proto si je nechávám pro sebe a také mám pocit, že jsou určeny mě.

Jinak Ondřeji s tebou komunikuji tak, jak ty komunikuješ se mnou. Znám i jiné způsoby komunikace, i jiné lidi.
A tamto nebyl pokus o zesměšnění, ale pokus o vysvětlení toho, že vše je daleko jednodušší, než se nám může zdát, neber si nic osobně. Já vidím něco, co ty nevidíš a ty vidíš něco, co já nevidím, to je celé tajemství.
Osobně také znám pár lidí, kteří mají "nestandardní schopnosti" a dokonce jeden je na takové úrovni, že se na tebe podívá a ( pokud to bude považovat za důležité, nebo pokud ho o to požádáš) ví o tobě všechno, respektive to, co potřebuje vědět, nebo potřebuješ vědět ty sám, v případě, že se ho zeptáš. Toto všechno zná během okamžiku. Takových lidí moc na Zemi nepobíhá. To jsem trochu odbočil.

Tvrdíš, že si vymýšlím nesmysly o druhých, v pořádku, je to tvůj pocit, který nikomu neberu, ale jak jsem uvedl v příspěvku/pouhém příkladu výše o POSMRTNÉM ŽIVOTĚ (pro jůhele: tento výraz jsem použil záměrně, aby široká veřejnost, včetně tebe pochopila co tím mám na mysli, zkrátka to, co nás čeká POTOM, posmrtný život neexistuje, protože SMRT neexistuje, žijeme pořád, je to jenom přelévání Vědomí z jedné formy do druhé) jsou lidé, kteří tomu věří a lidé, kteří tomu nevěří(jůhele, ten se bude divit nejvíce) tzn., lidé kteří si MYSLÍ, že je něco potom a lidé, kteří si MYSLÍ, že není nic potom. Pak jsou lidé, kteří se odpoutají od těla ( ať už vědomě, nebo po nějaké situaci), a tyto lidé VĚDÍ, že existujeme pořád, oni si to nemyslí, ale oni to vědí a to je ten PODSTATNÝ ROZDÍL. Takhle to je se vším, tzn., že já mám nějaké zkušenosti a na základě těchto zkušeností reaguji na některé názory druhých lidí, to je celý moje tajemství. Nejvíce se čertí lidé bez osobních zkušeností, připadají si méněcenní a proto zareaguje jejich ego, které se cítí ohrožené, tak, jak zareaguje. Weby nepročítám, protože je tam MOC INFORMACÍ(většinou nesmyslů, nebo polopravd), tzn., že se považuji za neinformovaného člověka. Za to mám ale osobní zkušenosti a také svůj názor. Informace přijímám jiným způsobem, takovým, který se nedá vysvětlit, nebo spíše pochopit. Internet je "zastaralý a nedokonalý" způsob přijímání informací stejně tak, jako cestování raketou do kosmu/prostoru, konec konců to cestování je jenom divadlo pro dřímající, většinou velice "sečtělý a inteligentní" lidi.
Prostě vidím divadlo, které se na Zemi odehrává a někdy se neudržím, a zareaguju. Nemám nic proti tobě ani proti jůhelemu ani proti nikomu jinému, všichni jsme v jádru stejní, jenom hrajeme rozdílné role.

Ještě bych se rád zmínil Ondřeji o orgonitu, který sice nesvětélkuje ve tmě,(sorry JOFI), ale proto tu jsem. Sám dobře víš, v jaké situaci se Země nachází, v jak důležité době jsme. Dalo by se říci, že jde o všechno. Možná že jednou budeš hrdý na to, co jsi zveřejnil o orgonitu na webu(protože to je moc dobře napsané) a budeš mít radost z toho, když se tyto tvoje informace budou šířit éterem a nebudou se objevovat o orgonitu nesmysly, které vytvořil někdo jiný, nebudeš se zkrátka cítit "okraden", protože tak to opravdu není, já vím, to je etika a té zase nerozumím já, jde totiž o víc, hezký den.

JOFI
Příspěvky: 19
Registrován: 30 čer 2013 07:10
Bydliště: Košice, Slovakia

Re: Svetielkujúce orgonity v tme

Příspěvek od JOFI » 07 pro 2013 15:57

Ondrej ako čítam a vnímam tvoj postoj, tak mám pocit že sa staviaš do pozície "praotca" všetkých výrobcov orgonitov a jediný správny názor je iba ten tvoj. Keď čítam tvoje příspěvky, tak nadobúdam pocit, že by som si mal vopred pýtať od teba povolenie či vôbec smiem tu niečo napísať. Je fakt, že necítim sa byť taký majster "svetla" ako ty - našťastie pre mňa. Toto fórum chápem ako miesto, kde sa viem podeliť o svoje skúsenosti a zároveň veľa nového sa naučiť a inšpirovať. Nemám najmenšiu chuť sa tu naťahovať či už s tebou alebo niekým iným. Je mi jedno či tvoja pravda je lepšia ako moja a či dopiškáš ďalej jako ja alebo či ho máš väčšieho. Cítim sa byť natoľko dospelý, aby som dokázal rešpektovať teba a hocikoho iného. Ak sa chceš konštruktívne podeliť o svoje skúsenosti a rady, tak to vrelo uvítam ale ak mieniš pokračovať vo svojej konfrontačno poučovacej rétorike, tak ťa jednoducho budem ignorovať a ocenil by som ak by si urobil to isté čo sa týka mojej osoby.
Čo sa týka dekoračního vzhľadu orgonitov všetci dobre vieme, že to ich silu a účinnost nezvyšuje, skôr naopak trochu ich to oslabuje, pretože kvoli vzhľadu je potrebné nechávať číru špičku, využívať farebný kremičitý piesok a to všetko na úkor kovových pilín. Skôr či neskôr každý kto sa dlhší čas venuje výrobe orgonitov bude dotlačený požiadavkymi svojho okolia aby zapracoval na ich vzhľade. Toto bol môj prípad. Moja rodina a moji známy si to výslovne želali, pretože orgonit chceli mať v interiéri na viditeľnom mieste.
Pyrotechnik, vážim si tvoj postoj a čo sa týka výroby a šírenia orgonitov medzi ľuďmi mám veľmi podobný názor ako ty. Je to jako píšeš, poslanie. Myslím si, že tento svet potrebuje orgonity aby s ich pomocu zvyšoval svoju vibračnú frekvenciu a postupoval po duchovnej ceste.
Mimochodom pozrel som si tvoju stránku a robíš úžasné dekoračné orgonity, veľmi sa mi páčia. Zaujal ma však trinity wand. Je to niečo o čom som sice dosť čítal, ale zatiaľ som sa nodhodlal také niečo vyrobiť.
Dúfam, že tu nájdem ešte veľa inšpiratívnych ľudí, myšlienok a nápadov. Všetkým želám len to najlepšie a prajem pekný zvyšok dňa.

Odpovědět