žádná magie, jen prostá fyzika?

Jak začít, zkušenosti...
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 911
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

žádná magie, jen prostá fyzika?

Příspěvek od sophia » 29 črc 2009 22:30

překlad: http://orgo-net.blogspot.com/

Orgonit nebo elektronit?

Na ethericwarriors často píše horlivý španělský gifter přezdívkou či jménem "Je" (jeho motivační video už tady nějaký pátek taky máme viz. http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t ... video#p172).

Má starosti, neboť jeho rodná země je nepřetržitě vysušována klimatickými zbraněmi, které odvracejí už po dlouhou dobu déšť od Iberského poloostrova.
viz zde: http://www.ethericwarriors.com/ip/viewtopic.php?t=1912

Teď v červenci tam zuří již více než deset lesních požárů... Španělsko a Portugalsko jsou zřejmě předurčeny jako důkaz globálního oteplování. Kdybyste jel někdo na Azory, tam není ogiftováno, třeba by to Španělsku trochu pomohlo...

Je zveřejnil zajímavý názor na funkci orgonitu, a mně se to dost zamlouvá. Tady jsou z toho úryvky. EW jsou konzervativní, nemají moc rádi nové nápady, tak mu to v diskusi spíše rozmlouvali, ale nemohli říct, že je to úplná blbost.

Takže co si myslí Je:

„Zjistil jsem, že orgonit je prostý elektrický kondenzátor, žádná tajemná energie, žádné podivné a tajné energetické formy, pouze elektrony (elektrostatická energie).

Elektromagnetické vlny, které vysílají hračky zlých mužů, jsou prostě velké toky elektronů, které kationizují hmotu. Orgonit (říkám mu raději elektronit) chytá elektrony z tohoto toku a vytváří tlak na křišťál. Křišťál pak generuje více elektronů, a přidává je k tomu toku, čímž vytváří prostředí aniontů. Právě opak toho, co chtějí oni. (Přečtěte si o blahodárných účincích aniontového prostředí.)

Jestli víte něco o elektronice, víte, jak pracuje kondenzátor. Kov (elektrický vodič) předává elektrony plastu (například) (to je elektrický polovodič). Když je plastová vrstva nabita, vyšle všechny elektrony do další kovové vrstvy. A orgonit prostě pracuje jako zesilující efekt, protože má mnoho vrstev kovu a plastu. To způsobuje efekt komprese, když se dostane ke křišťálu, a pak piezoelektrická vlastnost křišťálu generuje více elektronů. Žádné tajemství, čistá fyzika a chemie.“

A v důkladnějším příspěvku:

"Giftovací kompendium Dona Crofta jsem si přečetl koncem roku 2006 a tehdy jsem pochopil, že osud světa není ještě rozhodnut.
Naše planeta byla plná věží, nebe naší planety plné chemikálií, a nejhorší bylo, že si to nikdo neuvědomoval, a že to všichni pokládali za absurdní teorie šílenců.
Když jsem byl malý, pořád jsem se ptal rodičů: proč? Rodiče mi samozřejmě nemohli všechno vysvětlit.
Když jsem objevil Croftův orgonit a jeho příznivé účinky, byl jsem velmi šťastný, ale také jsem se pořád ptal: proč? Proč to funguje? Naneštěstí nejsem sensibil a nikdy jsem nepochopil, co vidí a říká Carol a jiní, a byl jsem z toho smutný. Potřeboval jsem pochopit, co se děje, a začal jsem zkoumat v rámci známé fyziky, jak fungují antény, pozoroval jsem celé hodiny, co dělají letadla, co se děje na obloze atd.. Všechno, co tady řeknu, je plodem uvažování a logiky. Samozřejmě nechci vnucovat žádnou absolutní pravdu, ale to, co tady vyprávím, zjevně funguje.

Reich řekl, že orgon (POR) naplňuje vše, je modrý, nehmotný a je nutný pro zdravý život. Myslím si, že Reichův orgon jsou elektrony, přesně negativní ionizace atomů a molekul.

Když to zkoumáte, veškeré dobré účinky negativní ionizace jsou stejné jako ty, které se přisuzují POR, a všechny špatné účinky pozitivní ionizace jsou podobné DOR. Možná je to paralelní, ok, ale tato fyzická pravda zde je, je viditelná, měřitelná a nepopiratelná.

Vodopády, jezera, déšť, půda, hory, lesy, štěstí, orgasmus atd. ... jsou příklady přirozené negativní ionizace. Slunce, galaktické paprsky, bolest, všechny typy záření atd... jsou příklady pozitivní ionizace. (Totéž je DOR a POR?)

Mohla by to být pouhá spekulace, kdybych skončil zde, ale tak to není.
Déšť je jedna z věcí, které mám nejraději, a jeho fyzikální výzkum mě přivádí k tomuto závěru.

Tvoření deště vyžaduje dokonalou rovnováhu mezi kationty v ionosféře a anionty na zemském povrchu, a tvoření mraků závisí na této polaritě. Také pozorování operací pro zničení deště ve Španělsku mě vedlo k dedukci, že jak antény, tak chemtrails naplňují naše prostředí kationty a tím narušují rovnováhu, takže se netvoří mraky, ale místo nich cirry, které nelze vytvořit bez letadel.

Věže mobilních telefonů, vojenské a jiné věže vytvářejí velká elektromagnetická pole, která dodávají kationty do vrstvy, kde se tvoří mraky. Molekuly H2O potřebují elektrony, ab se spojily. To je důvod, proč se mraky nejvíce tvoří na horách, u jezer, vodopádů.

Chemtrails (veškeré kontrails jsou chemtrails, domnívám se, že oficiální teorie, podle níž kontrails jsou částečky ledu, je absurdní. V -50°C je to nemožné, protože vysoká hustota tvoří pevný led a led není antigravitační. A cirrusové mraky? To jsou kilometry čtvereční ledu? Plující ve vzduchu? Cože?!) zřejmě rozšiřují silikonový gel či jinou silikonovou substanci jako diatomy. Atom křemíku je přírodní kationt!! Výsledkem jsou pseudomraky nazývané cirry, mající zvláštní formy (na tomto fóru se jim říká sylfové, ale já si myslím, že jsou to molekuly vody přijaté silikonem, které se snaží spojit. Mammatus a asperatus vznikají stejným efektem, ale intenzívnějším, a proto se zdá, že mraky padají dolů.)

Jak funguje orgonit?

Je těžké to vysvětlit a nemám ještě konečnou pravdu, ale potřebuji najít logiku ve všech jevech, které, jak se zdá, mohou vidět všichni.

Myslím, že pryskyřice (organická) a kov (Al) jsou dokonalou směsí, která přitahuje, hýbe a stlačuje elektrostatiku elektromagnetických polí antén ke krystalu, který je piezoelektrický a chová se jako aniont, a vysílá stlačením elektrony. To je důvod, protože vidím, že orgonit je účinnější v blízkosti věží. Zdá se, že pak se věže promění v generátory aniontů, které tvoří déšť, dokud se neobnoví přirozené chování."

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: žádná magie, jen prostá fyzika?

Příspěvek od Aerosmith » 30 črc 2009 00:33

Něco na tom bude. Mám pár let doma generátor aniontů zn. Bionic.Generuje se z elektrod za vysokého napětí. Údajně vzniká u tohoto přístroje minimum škodlivého ozónu na rozdíl starých přístrojů. Jako vedlejší efekt je to, že na plochých nerezovývch destičkách se zachytává polétavý prach. Taky prach ze vzduchu je nabíjen anionty, ten se slučuje do tzv. clusterů a padá rychle k zemi. Je fakt, že když přijdu do místnosti kde je puštěný tento přístroj, tak vzduch je jako venku po letní - přirozené bouřce nebo jako v jeskyni. Všude na těchto přírodních místech (jak píše "Ja" ) jsou ve větší míře anionty ve vzduchu.. Přestává bolet hlava, líp se dýchá, atmosféra "ožívá". Když třeba řádí chřipky nebo rýmy, moc to pomáhá. Fuj, to vypadá jako reklama - ale je to jen k doplnění Jáovy teorie.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: žádná magie, jen prostá fyzika?

Příspěvek od truthseeker » 30 črc 2009 12:19

Tohle chce zkoumat dál. Pokud řeknu o HHG že jde o generátor aniontů, je to dosti "přístupnější" než "éterická energie, za kterou zabili Reicha a blabla. I pokud to není tak úplně pravda (jde taky jen o teorii), nevadí.
Nicméně i některé techniky pro čištění křišťálů mi evokují anionty. Zakopáváni do země, čištění pod tekoucí vodou..
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: žádná magie, jen prostá fyzika?

Příspěvek od Hox » 31 črc 2009 08:16

zajímavá teorie, ale podle mě jen částečně správná.... nějak mi nejde narozum, proč by měl jít generátor iontů programovat myšlenkama ;) , to bude něco mnohem více.... nehledě na věcičky jako power wand, radionika a podobně

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 911
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: žádná magie, jen prostá fyzika?

Příspěvek od sophia » 31 črc 2009 10:29

Souhlas, ale ten základ je si myslím blízko.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: žádná magie, jen prostá fyzika?

Příspěvek od Ondřej » 09 srp 2009 11:13

už jsem to psal jinde, takže kopíruji:
Tento článek jsem komentoval už na orgonetu, ale koment byl vymazán, protože se nehodil do krámu. Když ho vidím tady na matrixu, normálně se mi ježí chlupy. Je je podle mě odstrašující příklad naprosté necitlivosti k energiím a přebujelosti logickýho myšlení. Podobně koncentrovanou sbírku úplně nesmyslných konstrukcí horlivé logiky bez základních znalostí jsem už dlouho neviděl:) Věřím, že plno dalších lidí to vidí podobně a baví se. Mohl bych psát jako rozbor jeden odstavec za druhým, ale kašlu na to, každý ať si věří čemu chce.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: žádná magie, jen prostá fyzika?

Příspěvek od Saila » 09 srp 2009 13:50

Ondřej: plny souhlas
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: žádná magie, jen prostá fyzika?

Příspěvek od mufin » 09 srp 2009 20:56

Jenomže dnešní fyzika toho stále umí vysvětlit minimum. Mě taky nikdo nevysvětlí, jak mi funguje virgule a mužu s ní testovat cokoliv se spolehlivostí 70 - 90 %. Vysvětlení nehledám ani nepotřebuji, dnes ještě není k dispozici. Ale jen pro příklad. Stejnětak orgonity plně možná nejde na 100% dnes vysvětlit ale to ničemu nevadí.
Je tu pak také krom samotné podstaty holého orgonitu ještě další věc - třeba ono "programování". Ale to už nemá až tak s orgonitem co dělat protože naprogramovat jde vpodstatě všechno :) Jen můj kamarád mentálně naprogramoval běžnou kartu občanky ze srandy a hned z ní šla citelně dost silná energie, ale to už tu můžeme diskutovat a diskutovat :D a už se dostáváme k mentální síle až bílé magii :)

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

jak chemtrails ovlivňuje ionty v atmosféře

Příspěvek od Michael » 02 říj 2009 22:24

zde strojový překlad, níže originál v angličtině

JAK AEROSOL chemtrails ovlivnit ATMOSFÉRICKÉ ionty

Kladné ionty jsou špatné ...

Záporné ionty jsou dobré.

Za posledních sedm let aktivní vojenské operace, a vládní agentura provádí v atmosféře nad Spojenými státy změnily emphisis z jednoho projektu do druhého. Pozorujeme Nikola Tesla pojmy použity válečných bojů v atmosféře nad severní Americe a většina občanů jsou zcela zapomněl na tuto realitu. Zde budeme mluvit o počasí kontroly a zdravotních problémů. 3.dubna 2006, zjistíme, manifiestation z "skalární-wave" vysílačů mimo území Spojených států vedení plnohodnotného 300000000 válku proti občanům Spojených států se ve své vlasti a většina obyvatel netuší, že prostá realita. Jeden aspekt, pozorujeme, vojenské úsilí mimo Spojené státy, provádějící bilance kladných či záporných iontů na manipulované počasí frontách zametání po celých Spojených státech. Pozorujeme US Military a agentur vyzařující atmosféru a aerosoly stříkané z amerických letadel na povětrnostních frontách ve snaze doplnit záporné ionty k prevenci a jiné nemoci dýchacích cest u člověka. "Radar kruhy" lze pozorovat v mapách počítači počasí blikání zapnutí a vypnutí. Jsme přesvědčeni, že se snaží off-set a generovat záporné ionty v ovzduší. http://members.toast.net / flashradar / flashx.html jsme vypracuje v komentáři níže.

.
Nikola Tesla experimentoval s elektromagnetickým tokem a studoval zemského gravitačního pole. Při svém výzkumu zjistil, že ionizace atmosféry by se změnila, když byla pověřena tím, vysílání rádiových vln v nízkém frekvenčním rozsahu 10 až 80 hertzů. Tesla dále zjistil, že mu může způsobit pozitivní i negativní ionizaci atmosféry manipulací rádiové frekvence. Další studie ukázaly, že se

? kladné ionizace, lidi a zvířata se stal unavená a apatická a negativní vliv ionizace byl jeden z pocitu aktivní a energická. Je možné manipulovat. Ionty jsou vznášející se ve vzduchu kolem nás po celou dobu a mají buď negativní nebo pozitivní účtovány na nich. Změny v jejich koncentraci nebo poměr kladně záporně nabité molekuly mohou mít významný vliv na rostliny a zvířata. Je známo, že ve vědě iontové vyčerpání je zdrojem celé řady zdravotních problémů lidí, duševní i fyzické. Tyto vzduchové ionty jsou pro vás důležité, protože pokud mají vysoký podíl záporných iontů v kupách se budete cítit živý, povznesený a nadšený. Příliš mnoho kladných iontů v klastry budou máte pocit deprese, otupělost a plný bolesti, bolesti a stížností. Odhaduje se, že tam jsou obvykle 1500 až 4000 iontů na krychlový centimetr. Negativní ionty jsou mimořádně mobilní a na zemský povrch má záporný náboj, a proto jsou záporné ionty odrazil od Země. Tento odpor vytváří běžný poměr kladných na záporné ionty v rozmezí dvanácti na deset. Normálně, více pozitivních než negativních iontů existují. Negativní ionty jsou mimořádně výhodné pro osoby metabolismu jako prostředek ke zvýšení lidského chování. Vystupují v tak složitém mechanismu, aby o hormonální a biochemické reakce v těle a mozku. Je možné získat předávkování záporných iontů, které působí jako čistá voda v odplavování špinavé jedy. Obecně platí, že čím více negativních iontů jsou vystaveni, lepší a povznesený cítíte. Kladných iontů nebo nedostatek záporných iontů může způsobit serotoninový syndrom nebo hyperfunkci "podráždění syndrom" zahrnuje nespavost, podrážděnost, napětí, migrény, nevolnost, bušení srdce, návaly horka se pocení nebo zimnice, třes a závratě. Starší trpět depresí, lhostejní a velmi unaven. Human poruchy nálady (deprese) jsou účinně léčit léky, které specificky blokují re-vychytávání serotoninu do presynaptických axonu terminálu, např. fluoxetin (Prozac) a Zoloft. To naznačuje, že kladné ionty mohou hrát roli v tomto stavu, a podmínka může být bezpečně zacházet s negativními ionty terapie. PRŮMĚRNÉ VÝKAZ na cm krychlový Neg. Ionty Clear Mountain Air 2000 Normal Pozemek Air 1500 Před Storm 750 Po Storm 2500 typická moderní kancelářské 150 Zavřeno pohybující se vozidlo 50 Pos. Ionty 2500 1800 2500 750 200 150 Celkem 4500 3300 3250 3250 350 200

Stejně jako dobrý dávky jsou poskytovány ponoření do sebe záporné ionty, špatné účinky pocházejí z dýchání vzduchu s vysokou hustotou kladných iontů. Jak je uvedeno výše v tabulce, před bouří pozitivních iontů se stává více než trojnásobek množství negativních

? ionty. Je-li barometr klesá v očekávání bouře, ortéza sami. Dospělé, děti, zvířata a podobně reagují podrážděně na takové špatné počasí, na nás čeká, je druh den, kdy mohou opustit Vás nejvíce náchylný k nemoci nebo úrazu, hloupé chyby, a iracionální foukat páru. Kladné ionty jsou odpovědní. Úplněk zvyšuje kladné ionty poměru, který odpovídá za podivné a agresivní chování zaznamenala policie a lékařské služby. Studie ukazují, že 75% populace je výrazně a negativně ovlivněn pozitivními ionty poměry, zatímco zvýšená záporné ionty mají tendenci mít uklidňující vliv na tyto stejné lidi. Tam je impozantní množství důkazů, které spojuje barometic nízkého tlaku před bouří s nevyzpytatelné chování. To je doba, kdy kladných iontů v ovzduší převyšuje počet záporných iontů v poměru více než tři ku jedné. Více sebevražedné pokusy probíhat, větší počet a více vážných dopravních nehod dochází na silnicích a v továrnách, a zvýšené incidence mdloby Zdá se, sužovaný lid. Analýza záznamů z přibližně 2000 studentů veřejných škol ukázal, že jejich "chování" značky zhroutil viditelně před bouří. Kladné ionty vzduchu podporuje zvýšené fyzické nepohodlí, od bolesti hlavy a nevolnost na známé revmatické twinges, které předcházejí bouře. Dokonce i rychlost hojení ran bylo znát, aby mohl zpomalit, zatímco riziko infekce zrychluje. Napětí a deprese jsou určitě častější. Naopak záporných iontů vzduchu - když počasí je docela dobře - a to nejen stimuluje morálku, ale ve skutečnosti zbavuje některých chronických onemocnění. Experimenty s negativním ionizace prokázaly výrazné zlepšení pro trpící vysokým krevním tlakem, astmatem a sennou rýmou. Pozitivní ionizace přispívá k popraskání "okrajové osobnosti," a vydává se psychicky nemocné mysli. Ve dnech, v létě psa, kdy kladné ionty index stoupá, více neurotici proklouznout do celé patologických psychóza, než jindy, psychiatři souhlasím. Sexuální zločiny, stoupat, stejně jako všechny kategorie trestných činů násilí, Road Rage, rozkrádání, bankovní holdups a krádeže stane vážným obchodních problémů. JAK AIR VÝKAZ zákona o celého člověka Přemýšleli jste někdy, proč si myslíte, podráždění, nervózní, mít bolesti kuří oka, bolesti hlavy, a zdá se, příliš nervózní v té době těsně před bouří? Nedostatek záporných iontů a přebytek kladných iontů jsou viníky. Bouře nástup vytváří nerovnováhu iontů ve vzduchu, než déšť padá sníh nebo se usadí. Při relativně příliš mnoho kladných iontů jsou přítomny ve vzduchu před bouří, je kladný náboj převedena na vás dýchat vzduch z plic do krve, což vede k uvolnění krevních destiček hormon, který velmi silně ovlivňuje své nálady, kloubů a ostatní fyziologické funkce v těle. Někteří lidé vystavují artritických symptomů. Počasí opravdu vliv na vaše běžné. Následuje popis toho, jak jednat vzduchu iontů na celého člověka, vy je, že osoba. Během pěkného počasí atmosféru pole způsobí účtovány leteckým iontů migrovat, produkovat

? tok proudu. Lidé se vyvinuli ve venkovním prostoru, ponořený v této elektrického proudu, a vědci se domnívají, že současný tok zvyšuje různé procesy v našem těle, a to i na buněčné úrovni. Zdá se, že stejné platí i na úrovni rostlin. Lidé, kteří pracují mimo-of-dveře jsou v různých zdravotnických výhodu nad těmi, kteří jsou nebo Tablet práce uvnitř továrny. Lidské tělo má pozitivní pole a spojky, nebo ohlas mezi ním a Zemí pole koná. Takový ohlas mezi systémy, které přináší přenos energie a možná odpovídá za některé "nabíjení" účinky, že venku za pěkného počasí. Studie ukázaly, že přirozená oscilace frekvence atmosféry pole sedm až deset Hertz (cykly za sekundu) je stejný jako náš mozek v alfa stavu, naše největší uvolněný ještě upozornit stavu bytí. Tato přírodní oblast kmitání, spoj s vlastní mozkové vlny, zvyšuje vaše ostražitost a zlepšuje vaše reakce. Na druhé straně byli tři až pět hertzů vlny produkované počasí činnosti prokazatelně způsobí zvýšení reakční doba. Pomalé reakční doba může být nebezpečné za určitých okolností. Tento prodloužený čas potřebný pro řidiče reagovat na mimořádné situace, například, produkuje 31 do 41 procent nárůstu dopravních nehod, docela měřitelný Národní Bezpečně rady. Hodně z odpadních produktů obnovu buněk jsou vyloučeni kůží. Pozitivní elektrostatické pole kolem nás přitahuje tyto ionty přebytek odpadu od těla, umožňující rychlý a nerušený obnovu všech buněk. Tento efekt přispívá k vaší obecně dobře-bytost. Když je kyslík resorbed přes alveoles plic, jsou ionizované molekuly přijata jako normální molekuly kyslíku a přecházejí do krvinek. Červených krvinek, hemoglobin, jehož je okysličené do ovzduší během inspirace, obdrží také ionizovaný kyslík. Záporný náboj se provádí po celém těle, kdežto pozitivní náboj, mohou zaútočit na krevních destiček (trombocytů), které u citlivých pacientů uvolnit své nervy hormonu serotoninu. Uvolňování serotoninu produkuje suchost, pálení a svědění nosu, ucpání nosu, bolesti hlavy, suché, škrábání v krku, obtíže při polykání, suchá ústa, závratě, potíže s dýcháním, a svědění očí. Záporné ionty nevytvářejí Tuto nepříjemnou serotoninový syndrom, působí přímo na dýchací enzym, cytochrom ozidase a podporují buněčné dýchání. Všechny změny trachey připsat kladné ionty vzduchu může být kopírován intravenózní injekce serotoninu. Tyto účinky mohou být obráceny léčby ovzduší negativní ionty. Na základě těchto skutečností se jeví jako rozumné Předpokládám, že kladné ionty vzduch 'serotoninu releasers', a že místní nahromadění serotoninu v průdušnici je bezprostřední příčinou pozitivního účinku iontů. Ovzduší negativní ionty, kladné ionty zvrátit účinky tím, že urychlí rychlost, jakou serotoninu

? oxidázy se oxiduje. Stejně jako ostatní systémy oxidáza, je monoaminooxidázy myšlenka sestávat z dehydrogenázy spojených s dýchacím řetězci, které mohou zahrnovat cytochromy z flavins. Pozitivní ionizace krve, zvýšení její uvolnění serotoninu významně. S každým nádechem se letecké ionty prováděny do dýchacího ústrojí, které mají být převedeny přes plíce do krevního řečiště, kde jsou převzata trombocytů. V případě, že vstoupí jako součást molekul kyslíku, jsou kladné nebo záporné ionty ionty přepravovány červených krvinek. Kladné ionty způsobit trombocytů k uvolnění alergie produkci hormonu serotoninu (5-HT). Serotonin se chová jako bronchiální constricter a zpomaluje činnost zúčtování řasinky což umožní hlen ztloustnout. Pokud jste jedním z těch mnoha trpících sennou rýmou nebo nějaké jiné dýchací potíže zjistíte, že serotoninu Váš zdravotní stav výrazně zhoršuje. Tam je méně zúčtování alergenů a škodlivin z dýchacích cest než z plic ostatních. Je to silný a všestranný neurohormone, serotonin, který je zodpovědný za mnoho nepříjemných příznaků vystavoval osoby dýchání pozitivně ionizovaného, vzduch. Některé, zejména starší lidé mohou mít potíže s dýcháním, sípání astmatiků, revmatických lidé pocit, že jejich spoje, a obecně, nespavost nebo nespavost, podrážděnost a napětí, jsou tam ptát. Vlasy a pleť mají 'elektrický náboj.' U pacientů s migrénou trpí nevolností a zvracením, a optické poruchy. Heart případech si stěžují na bušení srdce, bolest srdce, a útlaku. Ženy před menopauzou věku si stěžují na návaly horka se pocení nebo zimnice. Senná rýma pacientů se špatnou útoky rýmy se zánět spojivek, i když to nemusí být reálné senná rýma sezóny. Závratě, třes, poruchy rovnováhy a mohou objevit i průjmy a konstantní touhu močit. To vše se děje z podněcování serotoninu sekreci si, aby nebyli vystaveni vzduchu, které obsahují vysoké hustoty kladných iontů. Vzhledem k tomu, záporné ionty jsou schopny zvrátit dopad kladných iontů tím, že urychlí rychlost, kterou je serotoninu oxiduje stimuluje činnost monamine oxidázy, má smysl zůstat v kontaktu s quanties záporných iontů, kdykoli je to možné. Jak brzy naučí, toto je děláno tím, že zaměstná záporných iontů generátory a / nebo používání záporných iontů vodíku v tekutém stavu. Obecně platí, že expozice záporně ionizovaný vzduch bylo prokázáno, že zvyšuje okysličování plic, vitální kapacita, a ciliární aktivitu. Všechny typy skutečných odpovědí probíhá v důsledku přátelské záporných iontů. S negativními ionty zažijete normalizaci činnosti žláz s vnitřní sekrecí, která hraje důležitou roli při snižování účinků stresu. Posunu dochází ve vašem organismu ukazatele krve kyseliny-base rovnováhy směrem k zásaditosti. Vaše pH (síla vodíku) by měla být 7,5 na 1 až 14 pH měřítko. Zdraví bydlí. Sedativní účinek zmírnění bolesti a má zkušenosti, pokud jste podstoupil operaci, nebo utrpěl popáleniny. Mozkových vln studie ukazují nárůst mozku amplitudě lepší schopnosti myšlení, posun alfa aktivita v čelní oblasti mozku pro lepší schopnost koncepční a větší synchronizaci pravé a levé mozkové hemisféry pro rovnoměrnější bilance

? osobnosti. Vaše tělo se zavazuje normalizaci metabolismu vitaminů a zvýšení statické i dynamické pracovní kapacitu a vytrvalost. Jste-li kojící matka ocitnete schopni vyrábět více mléka vyšší kvality pro vaše dítě. ONCE ZDRAVÉ MÍSTA V posledních posledních letech jste mohli jít na přírodní oblast s vysokou negativní ionizaci, jako jsou lesy, hory, pláže a vodopády. Ty byly považovány za zdravé míst. To vše se změnilo. Vládní a vojenské aerosolu (chemtrails) aktivita v atmosféře, nad našimi městy a svět je poškozen a negaci schopnost přírodních zdrojů k produkci zdravé negativní ionty, jako předtím. Celkový efekt je velký nárůst kladných iontů na a kolem těla a vaše celkové životní prostředí. Všechny věci v minulosti, které měly vliv na přírodní životní prostředí produkci záporných iontů, za blahobyt všech druhů forem života, není velký důsledek v dnešní vojenské chemtrails světě. Vojenské aktivity v atmosféře nakonec je smrtící, zničující vliv na produkci záporných iontů - záporné ionty stejné lidi a jiným formám života závisí na jejich vlastní přežití. Počasí a atmosféra je důležitý v produkci záporných iontů. Námořnictvo RFMP / VTRPE chemtrails program používá směs solí barya aerosolů v atmosféře, který dýcháme. Program námořnictvo začalo před čtyřmi lety a stovky tun soli barya se stříká do našeho ovzduší. Nemůžete udělat záporné ionty v atmosféře soli barya, které je vyzařováno a obsahuje elektrolyt. Existuje více faktorů tvorby kladných iontů, než existují faktory, vytváření negativních iontů. Přicházíme do doby, kdy všechny živé formy života a naší farmě půdy bude vyžadovat záporné ionty přežít. Záporných iontů v ovzduší zkazit během několika sekund je vytvořeno. Snažili jsme se vám chápání situace, jak to vidíme. Pokud tato situace nezmění, každý živý tvor na zemi, bude nakonec uskutečněn. Věříme, že celková situace před sebou nemá dobré řešení. Nevěříme, vládních či vojenských je záměrně snaží ublížit lidem, ale oni mají málo možností k problémům, jimž čelí. Vidíme korupce v celosvětovém měřítku, vyjádřený poprvé v nezákonné chování a činy. Opět nedostatek záporných iontů a nadměrné kladné ionty způsobit onemocnění. Záporných iontů lze použít k léčbě nemocí a zlepšení zdraví. 1. Artritida příznaky, ruce, nohy, kolena, krk, symptomy mohou přicházet a odcházet, kladné ionty. 2. Onemocnění kloubů, kladné ionty. 3. Vysoký krevní tlak, kladné ionty. 4. Rakovina, podmínek stanovených kladnými ionty.

? 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20.

Sinusitida, kladné ionty. Plicní tuberkulóza, kladné ionty. Periferní neuritida. onemocnění periferního nervového systému, kladné ionty. Symptomy stresu, kladné ionty. Záporné ionty, může pomoci ničí bakterie a viry. Kladné ionty podporují. Duševní nestabilita, psychózy, mánie, vztek, zakalily myšlení s kladnými ionty. Plicní emfyzém, kladné ionty. Zápal plic, hrtanu, kladné ionty. Suchý suchý kašel, kladné ionty. Respirační onemocnění, kladné ionty. Alergii / senná rýma, kladné ionty. Deprese, sebevražedné myšlenky, psychózy, mánie, kladné ionty. Nevolnost, malátnost, kladné ionty. Silniční vztek, zlost, vztek střelba, kladné ionty. Astma, kladné ionty. Negativní ionty jsou nezbytné, jako je voda a vzduch pro člověka, zvířata a půdu.

Naše tělo systémy nebudou řádně fungovat bez záporných iontů. Záporné ionty podporu hojení a dobrého zdraví na celkovou tělesnou a jsou využívány všechny systémy těla

? Lékaři upozornil případné epidemie po mnoho pacientů, kteří utrpěli útoků v letech začal objevoval v A & E katedry v celé zemi. "Viděli jsme lidi, kteří neměli útok na 10 let," říká profesor Edwin Chilvers nemocnice Addenbrooke v Cambridge. "Je to epidemie." Nemocnice oznámilo 10-krát incrase v nouzových přiznání za pouhých 36 hodin. Manažeři byli nuceni otevřít zvláštní oddělení pro řešení krize. "Od půlnoci v úterý jsme měli více než 45 astmatiků přicházejí do & E," říká profesor Chilvers. "To je ten-násobné zvýšení, co bychom za normálních okolností očekávat, že v tuto roční dobu." Profesor Chilvers tvrdí, že situace je stejná jako ve většině jihovýchodní Anglie s nemocnicemi v Cambridgeshire, East Anglia, Hertfordshire a Suffolk. "Pokud dalších oblastech měli podobné bouřky, které byly před horkými dny, může to být děje po celé zemi," řekl. Mluvčí Národní Asthma kampaně řekl: "Byli jsme svědky nárůstu počtu lidí volá naší linku. Hrom bouře může zhoršit příznaky osob s astmatem." Mluvit s BBC News Online, dodala: "Jsme radí lidem s astmatem, abyste se ujistili, že se svou modrou odlehčovací inhibitoru s nimi všude a možná diskutovat medikace praktického lékaře, pokud se domnívají, že mohou být ohroženy." Více než pět milionů lidí ve Velké Británii trpí astmatem. http://news.bbc.co.uk/1/hi/health / 2166341.stm

HOW AEROSOL CHEMTRAILS AFFECT ATMOSPHERIC IONS

POSITIVE IONS ARE BAD ...

NEGATIVE IONS ARE GOOD.

For the last seven years active military and government agency operations conducted in the atmosphere above the United States have changed emphisis from one project to another. We observe Nikola Tesla concepts applied in military combat in the atmosphere above North America and the majority of citizens are completely oblivious to that reality. Here we will talk of weather control and health issues. April 3, 2006, we observe the manifiestation of "scalar-wave" transmitters outside the United States waging a full fledged war against 300,000,000 United States citizens in their homeland and the majority of citizens are oblivious to that sobering reality. One aspect, we observe a military effort from outside the United States effecting the balance of positive / negative ions on manipulated weather fronts sweeping across the United States. We observe U.S. Military and agencies radiating the atmosphere and aerosols sprayed from U.S. aircraft on weather fronts in an attempt to replenish negative ions to prevent respiratory and other illness in humans. "Radar rings" can be observed on computer weather maps flashing on and off. We believe they are attempting to off-set and generate negative ions in the atmosphere. http://members.toast.net /flashradar/flashx.html We shall elaborate in the commentary below.

.
Nikola Tesla experimented with electromagnetic flux and studied the earth's gravitational field. During his research he discovered that the ionization of the atmosphere would alter when it was charged by radio wave transmissions in the low frequency range of 10 to 80 hertz. Tesla also discovered that he could cause both positive and negative ionization of the atmosphere by manipulating the radio frequency. Further studies indicated that with

positive ionization, people and animals became tired and lethargic and with negative ionization the effect was one of feeling active and energetic. It can be manipulated. Ions are floating in the air around us all of the time and have either negative or positive charged on them. Changes in their concentrations or in the ratio of positively to negatively charged molecules can have remarkable effects on plants and animals. It is known in science that ion depletion is the source of a wide range of human health problems, both mental and physical. These air ions are important to you because if they have a high proportion of negative ions in the clusters you will feel lively, uplifted and enthusiastic. Too many positive ions in the clusters will have you feeling depressed, lethargic and full of aches, pains and complaints. It is estimated that there are normally 1,500 to 4,000 ions per cubic centimeter. Negative ions are exceedingly mobile and the Earth's surface has a negative charge; therefore, negative ions are repelled from the Earth. This repulsion creates a normal ratio of positive to negative ions in the range of twelve to ten. Normally, more positive than negative ions exist. Negative ions are exceedingly beneficial for a person's metabolism as a means of enhancing human behavior. They act in a complex mechanism to bring about hormone and biochemical reactions in the body and brain. It is impossible to get an overdose of negative ions, which act like pure water in washing away dirty poisons. Generally, the more negative ions you are exposed to, the better and more uplifted you feel. Positive ions or the lack of negative ions may cause serotonin hyperfunction syndrome or "irritation syndrome" involves sleeplessness, irritability, tension, migraine, nausea, heart palpitations, hot flashes with sweating or chills, tremor and dizziness. The elderly become depressed, apathetic and extremely fatigued. Human mood disorders (depressions) are effectively treated with drugs which specifically block the re-uptake of serotonin into the presynaptic axon terminal, for example fluoxetine (Prozac) and Zoloft. This suggests that positive ions may play a part in this condition and the condition may be safely treated with negative ion therapy. AVERAGE IONS PER CM CUBED Neg. Ions Clear Mountain Air 2000 Normal Land Air 1,500 Before a Storm 750 After a Storm 2,500 Typical modern office 150 Closed moving vehicle 50 Pos. Ions 2,500 1,800 2,500 750 200 150 Total 4,500 3,300 3,250 3,250 350 200

Just as good benefits are provided by immersing yourself in negative ions, bad effects come from breathing air with high density positive ions. As indicated in the table above, before a storm the positive ion concentration becomes more than three times the amount of negative

ions. If the barometer is falling in anticipation of a storm, brace yourself. Adults, children, and animals alike react testily to such bad weather, for ahead is the kind of day that may leave you most prone to illness or accident, stupid mistakes, and irrational blowing off steam. Positive ions are responsible. The full moon increases positive ion ratios, which accounts for the strange and aggressive behavior noted by police and medical services. Studies show that 75% of the population is noticeably and adversely affected by positive ion ratios, while increased negative ions tend to have a calming influence on these same people. There is an impressive amount of evidence that connects low barometic pressure before storms with erratic behavior. This is a time where the positive ions in the air outnumber the negative ions by a ratio of over three to one. More suicide attempts take place, greater numbers and more serious accidents occur on the highways and in factories, and an elevated incidence of fainting spells seem to beset people. An analysis of the records of some 2000 public school students showed that their "conduct" marks sagged noticeably before a storm. Positive ion air encourages increased physical discomforts ranging from headaches and nausea to the familiar rheumatic twinges that precede storms. Even the healing rate of wounds has been know to slow up, while the risk of infection accelerates. Tension and depression are certainly more common. Conversely, negative ion air - when the weather is quite comfortable - not only stimulates morale but actually relieves certain chronic diseases. Experiments with negative ionization have shown marked improvement for sufferers from high blood pressure, asthma, and hay fever. Positive ionization contributes to the cracking of "fringe personalities," and sets off mentally ill minds. On summer dog days, when the positive ion index climbs, more neurotics slip across into pathological psychosis than at other times, psychiatrists agree. Sex crimes rise, as do all catagories of crimes of violence, road rage, pilferage, bank holdups, and shoplifting become serious commercial problems. HOW AIR IONS ACT ON THE WHOLE PERSON Have you ever wondered why you feel irritable, jumpy, have aching corns, headaches, and seem overly anxious during that time just before a storm? A lack of negative ions and an excess of positive ions are the culprits. The storm's onset produces an ion imbalance in the air before rain falls or snow settles down. When relatively too many positive ions are present in the air before a storm, the positive charge is transferred in the air you breathe from your lungs to the blood, causing the blood platelets to release a hormone that quite strongly affects your moods, your joints and other physiological functions in your body. Some people exhibit arthritic symptoms. The weather really does affect your routine. The following is a description of how air ions act on the whole person; you being that person. During fair weather the atmosphere field causes charged air ions to migrate, producing a

flow of current. Humans have evolved outdoors immersed in this electric current, and scientists now believe that the current flow enhances various processes within our body, even to the cellular level. The same appears to be true even on the level of plants. People who work out-of-doors are at a distinct health advantage over those who are deskbound or labor inside factories. The human body possesses a positive field, and a coupling or resonance between it and the Earth's field takes place. Such a resonance between systems brings about a transference of energy and perhaps accounts for some of the "charging" effects of being outdoors during fair weather. Studies have shown that the natural oscillation frequency of the atmosphere field of seven to ten hertz ( cycles per second) is the same as our brain's alpha state, our most relaxed yet alert state of being. This natural field oscillation, coupling with your own brain waves, enhances your alertness and improves your reaction time. On the other hand, the three to five hertz wave produced by weather activity were shown to cause an increased reaction time. Slow reaction time may be dangerous under certain circumstances. This lengthened time that it takes for a driver to respond to an emergency situation, for example, produces a 31 - 41 percent increase in traffic accidents, quite measureable by the National Safely Council. Much of the waste products of cell renewal are expelled through the skin. A positive electrostatic field around us draws these surplus waste ions away from the body, permitting rapid and unhampered renewal of all cells. This effect contributes to your general well-being. When oxygen is resorbed via the lung alveoles, the ionized molecules are taken up like the normal oxygen molecules and pass into the blood corpuscles. The red blood corpuscles, whose hemoglobin is oxygenated by the air during inspiration, receives also the ionized oxygen. The negative charge is carried throughout the body, whereas the positive charge may attack the blood platelets ( thrombocytes ) which in sensitive patients release their irritating hormone, serotonin. Serotonin release produces dryness, burning and itching of the nose, nasal obstruction, headaches, dry, scratchy throat, difficulty in swallowing, dry lips, dizziness, difficulty in breathing, and itching of the eyes. Negative ions do not produce this unpleasant serotonin syndrome; they act directly on the respiratory enzyme, cytochrome ozidase and promote cell respiration. All the tracheal changes attributed to positive air ions can be duplicated by the intravenous injection of serotonin. These effects can be reversed by treatment with negative air ions. On the basis of these facts, it seems reasonable to postulate that positive air ions are 'serotonin releasers' and that a local accumulation of serotonin in the trachea is the immediate cause of positive ion effect. Negative air ions reverse positive ion effects by speeding up the rate at which serotonin

oxidase is oxidized. Like other oxidase systems, monoamine oxidase is thought to consist of dehydrogenase linked to a respiratory chain which may include cytochromes of flavins. Positive ionization of blood increased its serotonin release significantly. With every breath, air ions are carried into your respiratory tract to be transferred across the lungs into the bloodstream where they are taken up by the thrombocytes. If they enter as part of molecules of oxygen, the negative ions or positive ions are transported by your red blood cells. Positive ions cause thrombocytes to release the allergy producing hormone serotonin (5-HT). Serotonin acts as a bronchial constricter and slows the clearing action of the cilia thus allowing the mucus to thicken. If you are one of those many hayfever sufferers or have some other respiratory problem you'll find that serotonin greatly aggravates your condition. There is less clearing of allergens and pollutants from your respiratory tract than from the lungs of others. It is this powerful and versatile neurohormone, serotonin which is responsible for many of the unpleasant symptoms exhibited by persons breathing positively ionized, air. Some particularly elderly people may experience difficulty in breathing; asthmatics wheeze, rheumatic people feel their joints, and in general, sleeplessness or insomnia, irritability and tension are there for the asking. Hair and skin have an 'electric charge.' Migraine patients suffer with nausea and vomiting, and optical disturbances. Heart cases complain of palpitations, heart pain and oppression. Women before the age of menopause complain of hot flashes with sweats or chills. Hay fever patients get bad attacks of rhinitis with conjunctivitis, though this may not be the real hay fever season. Giddiness, tremor, and balance disturbances may appear, as well as diarrhea and a constant desire to urinate. All this happens from stimulation of serotonin secretion by your being exposed to air containing high densities of positive ions. Since negative ions are able to reverse the effects of positive ions by speeding up the rate at which serotonin is oxidized by stimulating the action of monamine oxidase, it makes sense to stay in touch with quanties of negative ions whenever possible. As you will soon learn, this is done by employing negative ion generators and/or the application of negative hydrogen ions in liquid. In general, exposure to negatively ionized air has been shown to increase oxygenation of the lungs, vital capacity, and ciliary activity. All types of beneficial responses take place as a result of friendly negative ions. With negative ions you will experience a normalization of the activities of the endocrine glands, which plays an important role in reducing the effects of stress. A shift occurs in your body's indicators of the blood acid-base balance toward alkalinity. Your pH (power of hydrogen) should be 7.5 on the 1 to 14 pH scale. Health resides there. A sedating and pain relieving effect is experienced if you have undergone surgery or suffered burns. Brain wave studies show an increase in brain amplitude with better thinking ability, a shift of alpha activity to the frontal area of the brain for better conceptual ability, and a higher synchronization of the right and left brain hemispheres for a more even balance of the

personality. Your body undertakes a normalizing of metabolism of vitamins and an increase in both static and dynamic work capacity and endurance. If you are a lactating mother you find yourself able to produce more milk of higher quality for your infant. ONCE HEALTHY PLACES In recent past years you were able to go to a natural area of high negative ionization such as forests, mountains, beaches, and waterfalls. These were considered healthy places. All of that has changed. The government and military aerosol (chemtrail) activity in the atmosphere, over our cities and world has damaged and negated the ability of natural resources to produce healthy negative ions as before. The total effect is a great increase in positive ions on and around your body and in your total living environment. All things, in the past, that had impact on natural environmental production of negative ions, for the well being of all kinds of life forms, is not of great consequence in today's military chemtrail world. The military activity in the atmosphere ultimately has a lethal, destructive effect on the production of negative ions - the same negative ions humans and other life forms depend on for their very survival. Weather and atmosphere is important in the production of negative ions. The Navy RFMP/ VTRPE chemtrail program uses a barium salt mixture aerosol in the atmosphere we breathe. The Navy program started over four years ago and hundreds of tons of barium salt has been sprayed into our air. You cannot make negative ions in a barium salt atmosphere that is radiated and contains an electrolyte. There are more factors making positive ions than there are factors making negative ions. We are coming into a time when all living life forms and our farm soil will require negative ions to survive. Negative ions in the air decay within a few seconds of being created. We have attempted to give you an understanding of the situation as we see it. If this situation does not change, every living creature on the earth will ultimately be effected. We believe the total situation before us does not have a good solution. We do not believe the government or military is deliberately attempting to hurt the people, but they have few options to the problems they face. We see mismanagement on a global scale, first expressed in illegal behavior and deeds. Again, lack of negative ions and excessive positive ions cause illness. Negative ions can be used to treat illness and improve health. 1. Arthritis symptoms, hands, feet, knees, neck, symptoms may come and go, positive ions. 2. Joint disease, positive ions. 3. High blood pressure, positive ions. 4. Cancer, conditions set up by positive ions.

5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20.

Sinusitis, positive ions. Pulmonary tuberculosis, positive ions. Peripheral neuritis. diseases of the peripheral nervous system, positive ions. Stress symptoms, positive ions. Negative ions can help kill bacteria and viruses. Positive ions encourage. Mental instability, psychosis, mania, rage, clouded thinking with positive ions. Pulmonary emphysema, positive ions. Pneumonia, laryngitis, positive ions. Dry hacking cough, positive ions. Respiratory illness, positive ions. Allergies / hay fever, positive ions. Depression, suicidal thoughts, psychosis, mania, positive ions. Nausea, general malaise, positive ions. Road rage, anger, shooting rage, positive ions. Asthma, positive ions. Negative ions are as necessary as water and air to humans, animals and soil.

Our body systems will not adequately function without negative ions. Negative ions promote healing and good health to the total body and are utilized by all body systems

Doctors warned of an possible epidemic after many patients who have not suffered attacks in years started turning up at A&E departments across the country. "We have seen people who haven't had an attack for 10 years," said Professor Edwin Chilvers of Addenbrooke's Hospital in Cambridge. "It is an epidemic." The hospital has reported a 10-fold incrase in emergency admissions in just 36 hours. Managers were forced to open an extra ward to deal with the crisis. "Since midnight on Tuesday we had over 45 asthmatics come into A&E," said Professor Chilvers. "It is a ten-fold increase in what we would normally expect at this time of year. " Professor Chilvers said the situation was the same across much of South East England with hospitals in Cambridgeshire, East Anglia, Hertfordshire and Suffolk. "If other areas have had similar thunderstorms that have been preceeded by hot days, it could be happening around the country," he said. A spokeswoman for the National Asthma Campaign said: "We have seen a rise in the number of people calling our helpline. Thunder storms can exacerbate the symptoms of people with asthma." Speaking to BBC News Online, she added: "We are advising people with asthma to make sure they take their blue reliever inhibitor with them everywhere and maybe discuss medication with their GP if they believe they might be at risk." Over five million people in the UK suffer from asthma. http://news.bbc.co.uk/1/hi/health /2166341.stm


Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Co je Iont?

Příspěvek od Michael » 20 říj 2009 18:53

Co je Iont?

Ionty jsou atomy nebo molekuly, které získali nebo ztratili elektron a díky tomu jsou nabity energií. Pozitivní ionty (kationty) ztratili elektron a považují se za nezdravé. Nacházejí se v prachu, kouři a dalších toxických látkách.
Negativní, zdravé ionty (anionty) získaly elektron a do velké míry přispívají k tělesné rovnováze, energii a celkovému zdraví. Přirozené zdravé ionty, známé i jako “vzdušné vitamíny”, vznikají při přírodních jevech jako je blesk, vlnobití, vodopády, jako i při působení kosmických paprsků, ultrafialovým zářením Slunce nebo díky minerálům zemské kůry.


Jinými slovy - vzduch u moře nebo v lese či u kaskád je 200-krát vitálnější než ve většině obývaných prostorech, což každý pocítí okamžitě. Čím je vzduch vitálnější, tím živější se lidé cítí. Oblasti proslulé svým klidem a svěžestí vzduchu jsou doslova “nabité” miliardami negativních iontů. Proto se také po bouřce a po dešti cítíme vzpruženi a osvěženi, a proto jsme také tak čilí a klidní, když stojíme u kaskád vodopádu.

NEGATIVNÍ IONTY:
působí příznivě na dýchací ústrojí a urychlují samočištění plic,
podporují tvorbu enzymů ovlivňujících pružnost dýchacích cest,
zmírnuje svalové napětí a tělesné únavy,
zvyšují svalovou sílu a ekonomiku svalové práce,
příznivě působí na neurotiky a lidi trpící poruchami spánku,
zrychlují hojení ran a spálenin,
přispívá k zmírnění únavy očí
pomáha ke snížení krevního tlaku.
pomáha v lečbě astma a deprese.

Ionty mají schopnost navázat se na aerosoly, t.j. pevné nebo kapalné látky v plynech, stejně tak na částečky prachu. Stávají se těžšími než okolní vzduch a padají dolů. Ionty akumulují bakterie a mikroby a ničí je elektrickým výbojem.

V posledních letech se totiž definitivně potvrdila vážnost vlivu iontové nerovnováhy na lidské zdraví. Přestože na tento škodlivý stav vědci upozorňují již dlouho, až alarmující nárůst civilizačních chorob, alergií, respiračních a duševních potíží donutil odborníky pátrat znovu po příčinách. A výsledky byly v mnohém ohromující! Mimo klasické viníky zdravotních potíží, jako je znečištění chemikáliemi objevili ještě jeden nenápadný jed. Jed o to zákeřnější, že je neviditelný, není cítit a obtížně se měří. Jedná se o trvalé vystavovaní organizmu působení přebytku škodlivých – kladně nabitých iontů.

Prakticky všechny civilizační vymoženosti totiž produkují tyto škodlivé ionty. Automobily, průmyslový smog, umělá vlákna, vysílače, ozónová díra, skleníkový efekt, televize, monitory, zářivky, kopírky, laserové tiskárny ... , všechny tyto vlivy naprosto vychylují zdravou rovnováhu iontů (kterou nacházíme již jen na některých místech v přírodě) v neprospěch našeho zdraví. Např. v kanceláři se hladina pozitivních iontů pohybuje okolo nuly, zatímco v přírodě je to mezi 800 – 50.000 iontů na cm3. A v průměrné domácnosti nebo na městské ulici nejsou hodnoty iontů o moc vyšší než 100 iontů na cm3.

Přitom právě na těchto místech trávíme většinu svého času! Převaha škodlivých – kladně nabitých iontů prokazatelně způsobuje bolesti hlavy, zvýšený krevní tlak, nervozitu, únavu, astma a deprese. Závěrem si můžeme říci, že negativní (zdravé) ionty pro takové případy působí jako lék!!!

http://www.ventilatory.net/index.php?ni ... id=1389173

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: žádná magie, jen prostá fyzika?

Příspěvek od Michael » 20 říj 2009 19:04

Vy co vidíte něco vycházet z orgonitů je to podobné tomuto? Tohle je elektron, záporně nabitá částice, prospěšná.
Obrázek

tady je video
phpBB [video]


http://cs.wikipedia.org/wiki/Elektron

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: žádná magie, jen prostá fyzika?

Příspěvek od cardej » 21 říj 2009 00:32

Ano. odpověď je plně vyčerpávající.Hezky jsi to vysvětlil. jsi dobrý....vysvětluji dle svého sdělení..
správně. potřebuješ energii- elektriku elektron -energii- ten je záporný, to nasáváš a vytváříš teplo plus,oxydaci potravin trávením- takže je to opotřebená energie, unavená energie.
Ta modrá barva je plná energie. energie akce je žlutá nebo barva akce- hoření , teplá pozitivní - spotřebovaná
tedy oslabující tedy barva žlutá...

Poznámka:
např:
Koloidní minerály jsou jednotlivé molekuly určité látky rozptýlené ve vodě. Nejedná se tedy o tablety, ale o tekutinu.

Rozptýlené částice mají záporný elektrický náboj, zatímco střevní stěna má kladný náboj. To vše má za následek, že tyto minerály jsou vstřebatelné až z 98 %

negativní ionty tedy anionty podporují růst a urychlují hojení
Nabitými částicemi vzduchu jsou silně ovliněny rostliny i člověk. Již nepatrné obohacení ovzduší o anionty zvyšuje růst a výnosy u sledovaných rostlin o celých padesát procent.

druhý příklad:
Dr. Batmanghelidjem, autorem knihy Water for Health, For Healing, For Life (Voda pro zdraví, léčbu, život).
Žádná náhrada za vodu

Mike: Mám pro Vás otázku o vodě – spousta lidí si myslí, že se hydratují, když konzumují nealkoholické nápoje, mléko nebo Gatorade, nebo všechny ty ostatní nápoje…

Dr. B: Gatorade je možná v pořádku, ale obsahuje cukr, což není nijak zvlášť dobré pro lidi, kteří by dokonce mohli dostat hypoglykemii, nebo by to mohlo způsobit sekreci inzulínu. Tato sekrece inzulínu vyvolá pocit většího hladu a vede k přejídání.
Ale pití Gatorade je v pořádku, když jste uprostřed golfové hry a slouží vám jako dočasný sportovní nápoj. Okamžitě vám poskytne trochu minerálních látek, které jste pravděpodobně ztratili pocením.

Ale nic nenahrazuje vodu – vůbec nic. Žádný nápoj – žádná káva, žádný čaj, žádné alkoholické nápoje. Ani ovocné šťávy. Každý z nich má svůj vlastní program. Vaše tělo je zvyklé na tekutinu, která žádný program nemá, protože tělo závisí na svobodě této tekutiny, vody,

protože v těle jsou dva druhy vody.

Je zde již používaná a zaměstnaná voda, která není vhodná pro nové funkce.

Tělo potřebuje vodu novou, či volnou, k tomu, aby mohlo nové funkce vykonávat.
Když dáte tělu nápoje obsahující cukr nebo kofein, tyto dvě látky mají v těle svůj vlastní chemický program.
Maří účel potřeby vody.
-----------------------------------

Takže každý nápoj s ochucovadly má svůj vlastní program a maří účel vody.. a tělo potřebuje nenasycenou svobodnou vodu.. svobodný iontový roztok který má " volnou kapacitu plochy k příjmu informací,/volnou kapacitu nábojů-iontů k výměně/- aby se mohlo čistit od balastu...

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

ION

Příspěvek od cardej » 24 říj 2009 21:52

Ion
Ionty (v jednotném čísle ion, nebo iont) jsou elektricky nabité částice atomární velikosti (atomy, molekuly, někdy také skupiny atomů či molekul).
Slovo pochází z řeckého „ión“ - poutník.
Značení
Ionty se označují chemickým označením částice, přičemž vpravo nahoře se uvede velikost elektrického náboje iontu (v násobcích elementárního náboje).
Např. K+, Na+, Mg2+, Ca2+, K+, F-, HCO3-, NO2- apod.
Rozdělení iontů
Rozlišujeme je na:
Kationty - jsou kladně nabité ionty, obvykle atomy, které odevzdaly elektron(y), tzn. kationt má v elektronovém obalu méně elektronů než odpovídající atom. Při elektrolýze putují směrem ke katodě. Většinou vznikají z elektropozitivních prvků, například sodíku, vápníku nebo železa.
Anionty - jsou záporně nabité ionty, obvykle atomy, které přijaly elektron(y), tzn. aniont má v elektronovém obalu více elektronů než odpovídající atom. Při elektrolýze putují směrem k anodě. Většinou vznikají z elektronegativních prvků, například z kyslíku, síry nebo chloru.
Vznik iontu
Proces vzniku iontu se nazývá ionizací. Obrácený proces, tzn. vytvoření neutrálního atomu z iontu, se označuje jako rekombinace.
Energie potřebná k odstranění jednoho z elektronů ve vnější podslupce atomu se označuje jako ionizační energie (popř. ionizační potenciál). Ionizační energie nám říká, jak pevně jsou vnější elektrony k atomu vázány.
Přidáním elektronu k atomu určitého prvku dojde k uvolnění jisté energie, která se označuje jako elektronová afinita.
Ionty vznikají
• při rozpouštění (např. solí ve vodě), kdy se část molekul rozpouštěné látky rozštěpí na dva (nebo více iontů). Takové roztoky jsou elektricky vodivé.
při ionizaci plynu, kdy rychle letící částice nárazem rozštěpí molekulu na ionty. Ionizovaný plyn se pak stává vodivým.
Využití
Vlastnosti iontů se využívají při různých procesech, např.:
• galvanické pokovování
• akumulátory
• věrné otisky při výrobě gramofonových desek
• Wilsonova mlžná komora pro sledování dráhy částic radioaktivního záření
Citováno z „http://cs.wikipedia.org/wiki/Ion
Iontový krystal
Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Iontové krystaly tvoří sloučeniny elektropozitivních prvků (kovy) s elektronegativními prvky. Chemickou vazbu v iontových krystalech se označuje jako iontovou.
Atom elektropozitivního prvku (např. Na) se snadno zbavuje valenčního elektronu, zatímco atom elektronegativního prvku (např. Cl) snadno přijme další elektron. Vzniká tak dvojice iontů opačné polarity, které na sebe působí elektrostatickými přitažlivými silami. V krystalové mřížce takové látky (např. kuchyňská sůl NaCl) jsou kladné a záporné ionty rozloženy střídavě.
iontová vazba
Vytváření iontové vazby mezi atomy lithia a fluoru.Iontová vazba je druh vnitromolekulární chemické vazby, která vzniká v případě, že rozdíl elektronegativit atomů účastnících se vazby, přesahuje 1,67. Potom dochází k tomu, že jeden atom k sobě přitáhne od druhého atomu elektron příp. více elektronů, který potřebuje k dosažení stabilní elektronové konfigurace a stane se záporným iontem; druhý atom se po jeho/jejich ztrátě stane kladným iontem.
Následně jsou atomy k sobě vázány především díky elektrostatické přitažlivé síle, jenž působí mezi částicemi s opačným nábojem. Kromě toho má iontová vazba úzký vztah k polarizované kovalentní vazbě a to jako její extrémní případ, který je kvalitativně odlišný od normální varianty této vazby. Typickou vlastností sloučenin s iontovou vazbou je jejich dobrá rozpustnost ve vodě. Rozpouštění těchto sloučenin ve vodě probíhá jejich disociací (rozpadem) na ionty z nichž jsou složeny. Příklady vzniku iontové vazby:
Li + F → Li+F−
3Na + N → Na+3N3−
Ionizační potenciál
Ionizační potenciál nebo ionizační energie atomu nebo molekuly je energie potřebná k odtržení jednoho elektronu z izolovaného, plynného atomu nebo iontu. Obecněji, n-tá ionizační energie je energie potřebná k odtržení n-tého elektronu po odtržení n-1 elektronů. Tato veličina vyjadřuje snahu atomu nebo iontu udržet si elektron, tzn. „sílu“ jakou je elektron vázán v elektronovém obalu. Větší ionizační energie znamená obtížnější odtržení elektronu z atomu.
Hodnoty a trendy
Obecně, hodnota ionizačního potenciálu klesá ve skupině periodické tabulky a vzrůstá zleva do prava v rámci jedné periody. Nárust ionizačních energií je značný u sousedicích prvků. Ještě výraznější je v případě, kdy dojde k zaplnění atomového orbitalu. To je způsobeno tím, že po odstranění všech elektronů z orbitalu musíme další elektrony brát z orbitalu, který je blíž k jádru. Na elektrony blízko jádra působí větší elektrostatická síla, proto je jejich odtržení energeticky náročnější.
Ionizační energie v kJ/mol

Prvek První Druhý Třetí Čtvrtý Pátý Šestý Sedmý
Na
496 4,560
Mg
738 1,450 7,730
Al
577 1,816 2,881 11,600
Si
786 1,577 3,228 4,354 16,100
P
1,060 1,890 2,905 4,950 6,270 21,200
S
999.6 2,260 3,375 4,565 6,950 8,490 27,107
Cl
1,256 2,295 3,850 5,160 6,560 9,360 11,000
Ar
1,520 2,665 3,945 5,770 7,230 8,780 12,000
Hodnotu ionizačního potenciálu lze použít i k určení počtu elektronů ve valenční slupce. Např., pokud odtržení jednoho elektronu vyžaduje 1500 kJ/mol, druhý elektron vyžaduje 6000 kJ/mol a třetí 5000 kJ/mol, můžeme usoudit, že atom obsahuje ve valenční slupce jeden elektron, tzn. jedná se o alkalický kov. První elektron jde odtrhnout velmi snadno, protože vzniklý ion získá konfiguraci příslušného vzácného plynu. Odtržení druhého elektronu je již energeticky velmi náročné, protože vzniklá elektronová konfigurace je energeticky méně výhodná.
Literatura
• Klikorka J., Hájek B., Votinský J., Obecná a anorganická chemie, 2. vydání, Praha 1989
V tomto článku je použit překlad textu z článku Ionization potential na anglické Wikipedii.
Elektronová afinita
Elektronová afinita (někdy též elektroafinita) je energetická bilance děje, při kterém vzniká z prvku v základním stavu anion. Je to tedy energie, která se uvolní (nebo kterou musíme dodat) při přidání jednoho elektronu k atomu.
Dělení podle velikosti afinity
Podle elektronové afinity lze prvky rozdělit na:
• Elektropozitivní prvky – jsou to prvky, které mají malou afinitu k elektronům, tzn. mají schopnost odštěpovat valenční elektrony a vytvářet kationty.
Elektronegativní prvky – jsou to prvky, které mají velkou afinitu k elektronům, tzn. mají schopnost poutat elektrony a vytvářet anionty .
• Podle elektronové afinity lze prvky v periodické soustavě dělit na kovy a nekovy.
Vlastnosti
Elektronové afinity klesají v každé skupině periodické tabulky s rostoucím atomovým číslem a rostou v každé periodě s růstem atomového čísla.
Elektrony jsou snadněji vázány takovými atomy, jejichž elektronová valenční vrstva je zaplněna podobně jako valenční vrstva vzácného plynu.
Prvky s velkou elektronovou afinitou (např. F, Cl, Br, I) snadno tvoří anionty.
Elektronegativita
Elektronegativita je v chemii vlastnost atomu, vyjadřující jeho schopnost přitahovat vazebné elektrony. Zavedl ji Linus Pauling
Vyšší hodnoty elektronegativity mají ty prvky, které vznikem aniontu dosáhnou elektronové konfigurace následujícího vzácného plynu. Takové prvky se označují jako elektronegativní prvky.

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie- kvantová chemie, trochu pro své objasnění i pro ostatní..

Takže pro výrobu ORGONITU bychom měli hledat Prvky s velkou elektronovou afinitou (např. F, Cl, Br, I) snadno tvoří anionty.Mám pravdu?

Poznámka-
Zajímavé, že jsem to uložil jinam a dnes jsem to nemohl najít . Nyní jsem to zase našel úplně jinde. jak je to řazeno? Dělá to správce fora, nebo se to dělá dle abecedy, nebo jenom počítač to sám dám tak jak se témata hodí k sobě?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 911
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: žádná magie, jen prostá fyzika?

Příspěvek od sophia » 17 úno 2010 22:22

Nedostatek záporných vzdušných iontů je charakteristický pro moderní budovy a je jednou z příčin tzv. syndromu nemocných budov. Množství záporných iontů snižují železobetonové konstrukce, klimatizace a rekuperace s kovovým vedením, plastové a veškeré umělé materiály a zařízení v místnosti, kovové materiály i množství elektrických zařízení. Záporné ionty mají pozitivní účinek při léčbě (možná může být jejich nedostatek i jednou z příčin) civilizačních nemocí jako jsou onemocnění dých. ústrojí (astma, alergie...), špatného krevního oběhu a z toho vyplývajících problémů (sn. erekce apod.) nebo hypertenze, má vliv na oxidaci serotoninu (depresivní stavy), pH krve, celkovou náladu, paměť i imunitu. Působením záporných iontů dochází ke zvýšenému odumírání patogennů v prostředí (skvěle např. eliminují cigaretový kouř, pachy...).

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: žádná magie, jen prostá fyzika?

Příspěvek od Michael » 11 bře 2010 22:16

něco o záporných iontech, je to strojový překlad ale dá se tomu porozumět

originál http://portalmarket.com/negion.html a http://www.comtech-pcs.com/printable/ions_plants.html

Mnoho lidí pozoruje zvýšení růstu rostlin v blízkosti orgonitu.

http://www.comtech-pcs.com/printable/ions_plants.html

Záporných iontů může skutečně pomoci růst rostlin?

Existuje mnoho důkazů, že záporné ionty, může pomoci ve skleníku a zahradnictví pole. Máme několik knih v naší příruční knihovny, které ukazují mnoho experimentů v oblasti elektro-zahradnictví. V každém experimentu, zvýšení úrovně letecké iontů kolem vegetace zvýšila růst rostlin.

Kniha Effect Ion, Fred Soyka, se zabývá především vliv negativních iontů na lidi, ale to také znamená, že záporné ionty generátory, aby rostliny rostou rychleji. Zde je několik úryvků z knihy:

"Vědci z University of California rostl ječmen, oves, salát a hrášek s celkovým počtem pouze šedesát kladných iontů a záporných iontů a zjistil, že růst byl zakrslé a nemocné rostliny. Stejný experiment ve vzduchu s více než dvojnásobek přírodních množství iontů vyrobených zrychlený růst. "

"V roce 1960 jeden americký vědec ministerstva zemědělství rostla sazenice v ion-obohaceného vzduchu a vyrábí okurky osmnáct palců déle, než je obvyklé."

"Fotosyntéza nemohla uskutečnit bez iontů v atmosféře".

"V kleci Faraday, kde jsou vyloučeny vnější elektrické pole, rostliny rostou jen asi poloviční velikosti, které by v případě zakořeněny v zahradě."

Kniha uvádí některé experimenty se datuje od Benjamin Franklin (kdo se některé z těchto věci). Jsou umístěny nabité elektrody přes rostliny a zjistili, že rostly rychleji.

Zákazníci zavolal a řekl nám, že její dcera získala vědeckou soutěž projektu, prokazující, že její zelí rostla mnohem větší v přítomnosti negativních iontů.


Tady je další fascinující článek o negativních účincích kladných iontů a pozitivní dopady negativních iontů.

http://portalmarket.com/negion.html

Záporných iontů, vitaminů AIR?
od:
Jim Karnstedt a Don Strachan

Když se některé druhy vítr začíná foukat na celém světě, hospitalizací, sebevraždy a kriminalita raketově stoupat. Jedna země-Švýcarsko-i přijímá vyfukování "fén" při spáchání trestného činu jako polehčující důkaz u soudu.

Tyto "proslulý" poušť a mořské větry jsou také spojeny s méně závažná onemocnění a nevolností epidemií. Nároků obětí 'rozmezí od nespavost, podrážděnost, napětí, migrény, nevolnost, bušení srdce a návaly horka s pocením shills o to třes, závratě, otoky, dýchací potíže a časté střevní pohyb. Kromě toho jsou postiženy starší osoby s depresí. apatie a únava ..

Porovnat příznaky popsané zde příznaky hlásí někteří lidé na těžkých chemtrailing dnů. Věřím, že chemtrailing ve vzduchu, je spojen s anténou síti na zemi (i ve vesmíru), které poplatky atmosféra s kladnými ionty, které podporují růst aerosolů používaných v chemtrails.

Orgonite umístěn v blízkosti antény snižuje / zastaví nebo dokonce otočí výrobu kladných iontů do záporných iontů.

Kladné ionty jsou spojeny s rakovinou! Negativní ionty jsou spojeny s dobré zdraví a vitalitu.

Co způsobuje větry těchto "čarodějnice '." protože jsou často nazýván, se liší od ostatních? Co jim chybí, nebo vlastnit které z nich dělají strach, aby pozemky nebo oceánů troubí přes?.

Nic víc, než nerovnováha neviditelné, drobné částečky s imperceptive elektrický náboj-pozitivních a negativních iontů ..

Podle odborníků, kladné ionty okrádají nás o naší dobré smysly a dispozic, zatímco jeho protějšek, záporné ionty, zvýšit jim vše od stimulující růst rostlin na lidské sexuální apetit ..

Pro nezasvěcený, jsou nabité ionty částic ve vzduchu, tvoří-li dostatek energie, působí na molekuly, jako je oxid uhličitý, kyslík, vodu a dusík pro vysunutí-elektron. Posunout elektron připojí sám sebe k nedaleké molekuly, které se pak stane záporných iontů (neg-ion). Původní molekula (minus elektronu) je nyní pozitivní ion (pos-ion). Tyto ionty, pak reagují s prachu a znečišťujících látek, které tvoří větší částice. Malé neg-iontů (obvykle ne více než 12 plynné molekuly se shlukli kolem účtovány atomu či molekuly) jsou krátké-žil a vysoce mobilními ..

Již v roce 1789, abbé Bertholon, Evropská mnich spekuloval, že ionty existují a působit na lidi. Nahrál odpovědi lékařské pacientů a normálních lidí na změny elektrického stavu ovzduší. Více než sto let později, v roce 1899, dva vědci pojmenován Elster a Geitel prokázal existenci iontů. Teprve od roku 1930 se výzkumníci se sondáží svá tajemství ..

V přírodě jsou ionty tvořeny různými způsoby. Přibližně polovina jsou tvořeny radioaktivní plyny. Radioaktivní látky v půdě, kosmické záření, ultrafialové záření, proudění vzduchu tření, padající vody a všechny rostliny produkují druhou polovinu. Například, že proud z listů rostlin, především borovice a chřestem kapradiny ..

Ionty jsou zřejmě také vytvořil fenomén "podzemní suspiration". Fred Soyka, autor Effect Ion, řekl první iontů a lehkých konferenci konané letos v létě v Atherton, Kalifornie. "Solární a lunární vlivy způsobují nárůst hladiny podzemní vody, nutí vzduch ven ze země." Tato výzva Federal Aviation Administration výzkumu psychologa, Bruce Rosenberg, účtovat zemi s tím "zápach z úst." Jsou negativně nabité, řekl: "vdechuje kladných iontů.".

Obvykle jen o jeden atom v 100.000.000.000.000.000 je ionizovaný což je celkem asi 1000-2000 iontů na centimetr krychlový (je to jako hrst planet plovoucí v kruhu 4 miliardy mil v průměru). Ty jsou obvykle velmi vyrovnané rovnoměrně mezi pozitivní a negativní, s mírně pozitivním směrem k okraji. "Nicméně, normální nemusí být optimální," řekl Fred Soyka New Realities. "Na pobřeží, kde je voda stále klesá, máte asi 2000 až 1000 pozitivní negativní. To se zdá být poměr, že lidé reagují na většinu příznivě. "

[COLOR = "Red"] jsme všichni prožívali tento pozitivní efekt, bez ohledu na naší blízkosti vodopádů, nebo oceánu. Každý dům má vestavěný, přírodní ionizátor-sprchový kout. Náš každodenní koupel rituály jsou v podstatě praxe preventivní medicíny. Výzkum ukázal, že padající voda vytváří tisíce záporných iontů rozdělením jinak, neutrálních částic vzduchu, uvolňování elektronů projevovat své vitalizující funkce. Tyto elektrony spojit se s menšími částicemi vzduchu, a tím jim převážně záporný náboj. [/ COLOR]

Vodopády byly vždy oblíbené stanoviště mystiků a umělců. Inspiraci a romance vzniklého v místech, jako jsou Niagarské vodopády a Yosemite mají přímý vztah k snížení hladiny serotoninu v krvi, způsobené vlnami záporných iontů z sprej těchto pádů.

Ty notoricky známé pouště a moře, vítr již bylo uvedeno výše zvýšit počet ionty, ale přes-bilance pozitivní-až do poměru 33 - 1 pozitivní. Jak větry přes suchých oblastí, které rozvířit prach a neg-ionty jsou leeched ven. V Izraeli tyto větry se nazývají Šarav, v Alpách fén, podél Středozemního moře Sharkiye (tzv. Sirocco v Itálii a na Maltě Xlokk), v Africe Simoon, Hamsin a Harmatan, v jižní Francii, Mistral. Tam je Boras na Jadranu, Karaburan v Gobi, Zondi Argentiny, Tramontana Španělska. V USA, Chinook epidemie Rockies a Santa Ana jižní Kalifornie poušť. Ještě další větry pos-ionizaci Indii a Austrálii. Ale bez ohledu na jejich název, na celém světě jsou známy ránu nic dobrého.

Předpokládám, že jeden by mohl obžalovaný je opravdu vlhkost vzduchu, vítr nebo změny teploty, není kladné ionizace. , Který byl zvažován, ale nepočítá s tím, že počasí-citliví lidé reagují na blížící se Šarav 12 do 24 hodiny před meteorologických přístrojů dělat. Pozitivní ionizace zůstává viník. Tolik pro přírodní pos-ionty.

Opravdu letální dávky pos-iontů leží v naší znečištěných měst, která William Radley, prezident Bio-Environmental Systems, označuje za "iontové vězení." Auto výfuky, tovární kouř, pneumatiky prach, cigaretový kouř, vaření a ohřívání kouře, prachu a sazí spolykat neg-ionty, a to buď pozitivně, nebo neutralizační vybírá. Uvnitř, ocelových a betonových staveb působit jako electro-magnetické Faraday klece, absorbující obvinění z negativních iontů. Syntetické stavební materiály, oděvy a nábytek krytiny sníst více, takže se kovové potrubí zahrnující vytápění a klimatizace prodejny. Kladný statický náboj z plastu se postará o zbytek, takže v interiéru typické, může neg-ion počet bude nižší než 100 na krychlový centimetr. (Minimální částka pro optimální fungování lidského asi 1000/ccm.) Slovy Dr. William Rea, šéf chirurgie Brookhaven Medical Center v Texasu, "domy nevdechujte jako kdysi."

Několik lidí zkoumány mechanismy pos-oslabující ionty 'účinky. Podle ruské ion průkopníkem, Vasil'yev, ionty působí na plicní zakončení aferentních nervových vláken, kterým se mění funkční stav centrální nervové soustavy a skrze ní i periferní orgány. Sulman et al (1970) zjistili, že počasí-citliví lidé vylučovat více neuro-hormonu serotoninu než non-citliví lidé. Serotonin je vylučován epifýza a střev. Ovlivňuje spánek, nálada, nervových vzruchů, srážení krve-a kontrakce hladkého svalstva. LSD účinky jsou způsobeny serotoninu inhibitor a chronické deplece serotoninu je typický pro některé typy duševních anomálií.

Sulman práce podporuje závěry americké ion děkan Dr. Albert S. Krueger, který zjistil, že konkrétní či záporných iontů kyslíku urychluje rychlost, kterou je okysličováno serotoninu v krvi.

Krueger také zjistila, že pos-ionty pomalu rozsáhlé akce drobné chloupky v naší hrdla 900 až 600 tepů za minutu a snížení průtoku hlenu, čímž se snižuje naši odolnost vůči vzdušných alergenů. Například, pos-ion oxidu uhličitého způsobí kontraktura ze zadní stěny trachey. Pos-ionty také způsobit vazokonstrikci a zvýšení dýchání.

Kupodivu, autor konstatuje, iontové Soyka, "O pět procent populace se zdá reagovat také na pozitivní náboj. Mají pocit euforie." Proč? Kdo jsou ti 5 procent?

Pokud se pos-ionty jsou protivníci, neg-ionty nosí bílé čepice a střílet všelékem. Jejich blahodárný účinek byl poprvé objeven v roce 1932 Dr. CW Hansell na RCA Laboratories. Dr. Hansell překvapil násilné nálady posuny co-dělník, který seděl vedle elektrostatický generátor. On pečlivě sledováni, a zjistil, že jeho kolega je temperamentní, kdy stroje vyrábí neg-iontů a nevrlý, když se pos-ionty.

Následně výzkumných pracovníků (většinou v zahraničí), jsme zjistili, že negativní-ionty snižují neurózy a úzkosti, zvyšují chuť k jídlu a žízeň a stimulovat sexuální chování. Jsou lepší výkon dobrovolné hnutí: 81,2 procent řidičů s neg-iontové generátory skóroval v horní polovině na řidičské zkoušky: 86 procent v horní polovině na reakční době. Ve škole se ostřit mentální funkce a snížení chybovosti. Po roce se neg-iontové generátory ve svých třídách, skupina učitelů mateřských škol uvedlo, že jejich studenti lépe soustředí a ukázal téměř žádné 'počasí vliv. "Hyperaktivní děti jsou klidnější. Absencí snížil (kromě pondělí) a učitelé se projevují méně unaven.

Neg-ionty podporují alfa vln mozku a zvýšení amplitudy mozkových vln, což znamená vyšší úroveň povědomí. Neg-ion induced alfa vlny šíří z týlní oblasti parietální a temporální, a dokonce zasáhnout čelní laloky, šíří rovnoměrně po celé pravé a levé mozkové hemisféry. To vše vytváří celkový zklidňující účinek.

Na fyzické straně, oni dali osvobození od sennou rýmou. zánět vedlejších nosních dutin. bronchiální astma. alergie. migréna a hořet a post-operativní bolesti. Spolu s hořet úlevu od bolesti. se lekce infekce suché hoří rychleji, uzdraví se rychleji a opustit méně zjizvení. Po operacích. Nejen, že 57 procent pacientů, Dr. Igho Hart Kornblueh je zacházet s velkými dávkami neg-iontů (10000 / ccm) cítí méně bolesti (oproti 22,5 procenta kontrol), ale neklid a infekce se snižuje také zrychlil a hojení.

Ale proč jsou ionty terapeutické? Zčásti proto, že zabijí bakterie. Back in 1930. ruský tým v čele s L. Tchijevski zjištěno, že velké ionty dávky buď polarity retardovaný kolonie bakterií na vzniku desky. Ionizace rovněž sterilizovány uzavřený vzduch. Tyto experimenty duplikace Tchijevski práci uvést exponenciální bakterie útlumu sazbu 23 procent za minutu u neléčených vzduchu 34 procent za minutu vzduch s pos-ionty. a 78 procent za minutu na záporně nabitý vzduch. Došli k závěru, že se pos-ion útlumu činila v důsledku jednoduché propojení nebo iontů s bakteriemi, zatímco neg-ionty vlastně zabil.

Je zajímavé, že zvířata větší, než mikroby najít neg-prospěšné ionty. Krysy učí lépe a jsou méně nervózní. Myší žijí déle. (Myší s chřipkou zemře rychleji li zbavena neg-iontů.) Bource morušového poklop dříve, larvy rostou rychleji, spinning začne dřív, kukly jsou těžší. kuřata položit více vajíček a růstu více boubelka. Ovce rostou rychleji a nabídky více vlny.

A rostlinné říše. sazenice rostlin rostou až o 50 procent více, když nabitá. Ovoce čerstvé delší pobyty: za 10 dní, ionizované ještě čerstvá rajčata, zatímco neošetřené kontroly prohnily.

Výzkumy nabídka nejrůznějších důvodů pro iontové efekt. Dr. Krueger vysvětluje, že rostliny využívají kladných i záporných iontů, protože "ionty jak urychlit zavádění iontů a jejich využití při výrobě železa s obsahem enzymů (a) stimulovat metabolismus ATP v chloroplastech a rozšířit i nukleové kyseliny, metabolismus a kyslík příjem. "

U lidí, většina výzkumníků si myslí, že neg-iontů jednat na naší schopnosti vstřebávat a využívat kyslík, zrychluje krev dodávku kyslíku do našich buněk a tkání. Dr. R. Gualterotti z univerzity v Miláně říká, že aby více buněčných jader s větším objemem. Váha důkazů podporuje teorii, že Krueger iontů rozkládají serotoninu v krvi. Lest záporné ionty zvuk příliš jako lék-vše, testery zprávu, že neg-ionty pracovat pouze tak dlouho, dokud na ně bude někdo vdechnutí. Vzhledem k tomu, poplatek je nejvíce rychle vstřebává čichové nervy, musíte jim dýchat nosem, ne ústy. Dr. Krueger varuje, že''biologické (neklinických) účinky, vyrábí atmosférické ionty nejsou dramatické, naopak, oni inklinují být omezený stupeň.''

Ale to je atmosférických iontů. Uměle vytvořené ionty oblouku jiný příběh. Stejně jako kladné ionty mohou být generován uměle znečištěním. může tak záporné ionty se člověk madeÑwith záporných iontů generátory. Je to pravda, nemůžete připojit ionizátor v noci, a očekávají, že nové svaly v dopoledních hodinách. , Ale jejich účinky nejsou vždy jemné. ''Lidé jsou alergičtí na dvacátém století,''říká, Bio-Environmental Systems prezident William Radley. "Naši architekti a návrháři interiérů se otravy nás. Někteří lidé jsou tak nemocní nebo tak netolerantní chemikálií, které se někdy výsledky ionizace jsou poměrně dramatické.''

Od roku 1950, výrobci vyrábí desítky iontových generátorů pro laboratorní i domácí použití. Časné stroje ionizovaných atomů a molekul pomocí vysoce-napětí elektrického pole, žhavé materiály, ultrafialové světlo, x-paprsky, a alfa a beta záření z izotopů. Výstup elektrostatické, žhavé, a ultrafialové generátory tendenci rychle zhoršovat. Kromě toho, elektrostatických a ultrafialové stroje vyrobeného ozonu, toxických kyslíku alotrop, jako by-produkt.

Dr. Krueger používá tritium-generátory založené v průběhu 50. let. Tritium je izotop vodíku vyzařující beta s half-life 12,5 let. Malé množství plynu, je uzavřena v zirkonia a uloženy na nerezové oceli fólie. Elektrický potenciální rozdíl různé 300 do 2000 V DC je použit k oddělení iontů z pos-neg-iontů, než se recombine v plazmě. Tritium stroje umožňují přesné dávkování, ale bohužel tritium je tak nebezpečná, že je to nelegální (vyjma fúzní elektrárny). To, tritium generátory vyrobené v průběhu tohoto období byla chycena FDA.

Během 1960, iontové kolektory kreslil vzduchu elektrostatické pole mezi rovnoběžnými deskami, nebo soustředných válců: ionty, byly sbírány na talíře. Současné jednotky ion platí vysoké napětí elektrický signál přímo do vzduchu vytvořit silné elektrické pole v okolí zářičů.

Proč ne vytvořit monstrum ionizátor po Manhattanu? No, bezpečnosti určuje omezení velikosti. Dr. Robert Massy z University of Trees hlášeny iontů a lehkých konferenci, že zatímco 5 ,000-volt stroj produkuje méně než ,05 ppm ozónu (limit povolené FDA), velmi vysoké napětí-jednotky trvale nesplňuje normy.

I když většina lidí v USA nejsou ion-moudrý, generátory byly populární i jinde ve světě po celá desetiletí. Ve světové válce 11, byla Luftwaffe letadla negativně ionizován generátory elektrického pole, aby se snížila pilot únavu. A fungovalo to! (Generátory elektrického pole jsou jako ženy iontové generátory: místo vysunutí iontů, které přitahují každého. Německem a SSSR používat ve vládních budovách, nemocnice, školy, továrny, restaurace, zdravotní lázně, kosmetické salony, domy, kanceláře, auta a kamiony . V Kanadě, Fred Soyka poznámky. "Ionizace se stala snad ve všech domácnostech. Moje kniha se stala nejlépe-prodejce, a nespočet článků, které vyjdou.''

USA vybaven jaderné ponorky s ionty stroje. Ionizátory jsou používány průmyslově auto stany barva ve spreji, závody na zpracování potravin, nádob na skladování obilí a továrny chemické spreje.

Architekti a designéři začínají vidět zdravotní přínosy z fontán a střecha solária umístěna v městském prostředí, opakující moudrost svých předků v římské kultury. Rostoucí uznání našich biologických potřeb uprostřed naší umělé interiérů otevírá zcela nová průmyslová odvětví v ozbrojených kopírující vnitřní povahy. Kromě toho by si všichni vzít Rožmberka poradenství a nosit spodní prádlo z polyvinylchloridu přilákat neg-ionty. BVD z PVC, aby se pak, je to záporných iontů generace.

Některé stroje jsou nyní na trhu pro domácí i kancelářské použití v rozmezí od ceny kolem $ 70 až několik tisíc dolarů si stačí tato zařízení připojit a oni ionizaci pryč. Ale, zde jsou některé úvahy mít na paměti. Pokud je něco nebo někdo mezi vámi a generátor, iontové počtu kolem vás bude klesat. Pokud jste se stroji jsou v kontaktu se stejnými dielektrický materiál (jako například: Jestliže a ruce jsou na stejném stole), budou náklady vybudovat mezi vámi a to, a tento poplatek ionty odpuzují. (Pravděpodobně se tak nestane s nejnovějšími stroji.) Budou mít i své vlastní statický náboj často odpuzuje ionty, zejména v suchém zimním vzduchu. Syntetické oblečení absorbuje ionty: oblečení bavlny nebo vlny, které mají neutrální poplatky.

Na ionty a Light konference, Fred Soyka řekl, New Realities některých in-progress, švýcarský výzkum na kmitočtech ionty stroj. Frekvence 60-100 Hz (cyklů / sec) je stimulace k osobě. zatímco méně než 25 Hz je relaxaci. "Máte-li frekvenci 60-100 Hz stroj," říká Soyka ", můžete mít problémy se spaním dobře se na to. Výrobci by měli podívat do stroje s nastavitelnou frekvenčních pásmech. Některé evropské stroje, které již modulovat frekvenci, aby lidé mohli vytočit jejich potřebám elektricky.

Problém s Ionizátory bylo určení jejich účinnost. Typický generátor může údajně chrlit 100 miliard iontů za sekundu. Ale kolik z nich přežije dvoře minulosti stroj? Ion počítal existují, ale až teď se k generátory žádný obchod, nebo prodejce prodávající měl kolem nikdo není. Levná jednotky jsou nyní na montážní lince. Ion čítače musí být používány opatrně: v místnosti iontů lopatky hodně záleží na tom, jak daleko jste od generátoru. od provedení stěn z poplatku nahromadění na izolační stěny z záclony nebo závěsy. Špatná měřitelnost panty vysvětluje, proč chatrný stroje byly uvedeny na trh (a zabavených FDA v minulosti. Oblasti dnes bohužel stále ještě není bez jeho kváká. Brute Podle Sullivana. President of Environmental Sciences Corp.''Někteří lidé jsou prodejní generátory tisíce Jedna společnost požaduje jeho stroj Air doktore.''

Pokročilá technologie odstranila hlavní problémy spojené s předchozím ionty zařízení. a jako takový je víc na současném trhu. Navíc je nyní možné vytvářet vyšší napětí s nižším proudem, čímž se sníží nebo odstraní produkce ozonu (federální zákon zakazuje výrobu více než ,05 ppm nebo 50ppb ozonu). Tak, aby zajistily, že zařízení vyhovuje potřebám kupujícího, jeden by měl pečlivě zkoumat výrobce.

Kromě toho by měl hledat kupce záruka na díly a práci, včetně popisu velikost pokoje postižených strojů. a dokonce i peníze-back zkušební doby nabídku. Seznam autorizovaných servisních středisek by měly být poskytnuty spotřebiteli. Takže opatrnost je stále heslem, protože průmysl standardizaci dosud nebylo zahájeno, i když průmyslové standardy pro ionty měření a výstup jsou v současné době vypracoval několik výrobců.

První výzva k nějaké průmyslové standardy byly vydány ionty pionýr Igho Hart Kornblueh zpět v roce 1961: "Standardizace výrobních a měřících zařízení nezávislý orgán ukončí ukvapená a politováníhodné trend na trhu generátor iontů pochybné bezpečnosti, kvality a výstup. "

Dnes Fred Soyka ozvěna jeho slova:''Měření zasílání kapacita těchto strojů je velmi důležité. Měli byste být schopni říct, jako když si koupíte 60 watt žárovka, "I'm getting ionizátor této schopnosti, a dát do souvislosti, že na velikosti místnosti." Obrovský krok byl učiněn na ionty a lehkých konference, kde byl Mezinárodní Bio životního prostředí společnost založena na vytvoření norem a předpisů v rámci odvětví. "Už jsme pryč když naše Inkvizice na ionizaci," řekl prezident Bruce Sullivan. "Nepotřebujeme další.''Sdružení je budova krabice, ve které lze ionty výkon různých strojů Hlasujte na standardní vzdálenost a vlhkosti.

Ionty byly kolem pro věky. Věda má svůj pohled na ionty za 80 let. Ale nevědomost veřejnosti, obvykle bez-ionizované interiéry a nedostatek generátoru norem, je charakteristickým znakem vědy a průmyslu stále ještě v plenkách. Dr. ER Holiday si myslí, že víme, jak moc o ovzduší dnes, jako jsme to asi před 70 lety, kdy si myslel biochemici bílkoviny, tuky a sacharidy byli všichni jsme potřebovali. Pak se zjistilo, že látka byla zabránila křivice: první vitamín. Iontů, je dost dobře možné, jak naznačuje Holiday ", vitaminy vzduchu."

James Karnstedt je spisovatel, pedagog a výzkumník, jejichž zájmy leží v oblasti světla, barvy, zvuk a ionty, protože vliv na lidské vědomí a zdraví. On používá a považuje Electrocorp Ionizátory nejlépe se na současném trhu.

Odpovědět