Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od ATA » 09 říj 2009 23:35

Mate někdo z nečim podobnym zkušnosti ? Sem zatim dela jen par pokusu ale pokud si ze me kyvydlo nedelalo srandu tak sou vysledky opravdu :shock: .

Prvni co sem testoval je to asi už 4 den a stale ma vyzařovani asi 4x vetši než pred napojenim.

Dnes sem zkoušel naprogramovat kamen a vyzařovani se zvedlo 100x a kvalita energie byla na hodnotach co sem ješte nevidel asi 20x vetši než u orgonitu .

Pokud by tohle opravdu fungovala a hodnoty nelhaly tak by to mohl byt pořadnej pokrok ale bude to chtit vic testu
taky by me zajimal vaš nazor .Zatim se zadny porblemy nevyskytly ,nektrei lidi maj trochu avrzi vuči reiki ale s ni zatim žadnej poroblem neměl.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od slurm » 10 říj 2009 10:22

to je dost zajimave,divam se ted na net a nachazim zajimave veci ;)
napr. http://zivotni-energie.cz/pyramidy-tran ... ergie.html

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od ATA » 10 říj 2009 14:20

ted sem meril ten kamn co sem včera programoval vyzarovani kosmiceke drži na vysoke urovni reiki je na minimu
neco kolem 100 a kvalita vysilana energie o dodt klesla ale stele je to hodně
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Saila » 10 říj 2009 15:05

kdysy jsem videla dokument o tom jak staveli pyramidy a ty sutry tam dopravovaly pomoci sloupu mezi nimiz nejak proudila ener. a bylo to na principu antigravitace a ty ener. zaroven ty kameny ve vzduchu posouvali po trase tech sloupu...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

clona
Příspěvky: 30
Registrován: 28 úno 2010 00:23

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od clona » 16 dub 2010 12:53

To ATA: ty jsi zasvěcen? Do kterého stupně?

Od Ondřeje jsem koupil jedno HHG a několik TB. Na vlastní výrobu mi ještě chybí Al špony.

V sobotu jsme byl zasvěcen do 1.stupně Reiki a tak zkouším předávat i do orgonitů. Není to tak intenzivní pocit proudění energie a teplých rukou jako když dávám člověku, ale když ukončím dávání energie, tak je orgonit teplejší než moje ruce, které se také tím předáváním zahřály.

U člověka trvá předávání energie do každé části těla od Reikisty 1. stupně maximálně 3 až 5 minut, dýl tam držet ruce nemá smysl. Není možný to předávkovat přes 100%. Reiki mistr nám radil, že pokud sami necítíme, že proud silně poklesl, máme si sami pohledem na hodiny kontrolovat ty tříminutový intervaly - a teď proč to celé píšu: do HHG jsem dával asi 10 minut a pořád neměl dost. Asi to hned přetransformoval a vyzářil do okolí.

Už se těším na 2. stupeň Reiki. Našel jsem mystryni v našem městě. Kurz bude pořádat snad už 15.5., taaže jestli mi to je souzeno, zúčastním se. Paní píše, že se mj. naučíme: "Energetizovat jídlo, tekutiny a minerály."

Supr.

ATA píše:Mate někdo z nečim podobnym zkušnosti ? Sem zatim dela jen par pokusu ale pokud si ze me kyvydlo nedelalo srandu tak sou vysledky opravdu :shock: .

Prvni co sem testoval je to asi už 4 den a stale ma vyzařovani asi 4x vetši než pred napojenim.

Dnes sem zkoušel naprogramovat kamen a vyzařovani se zvedlo 100x a kvalita energie byla na hodnotach co sem ješte nevidel asi 20x vetši než u orgonitu .

Pokud by tohle opravdu fungovala a hodnoty nelhaly tak by to mohl byt pořadnej pokrok ale bude to chtit vic testu
taky by me zajimal vaš nazor .Zatim se zadny porblemy nevyskytly ,nektrei lidi maj trochu avrzi vuči reiki ale s ni zatim žadnej poroblem neměl.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Ondřej » 19 dub 2010 18:24

"Asi to hned přetransformoval a vyzářil do okolí." -Tak třebas zrovna napověděl, co je tzv. Reiki vlastně zač? 8-) Já osobně jsem si zasvěcení do Reiki nechal odstranit v létě loni. proč?
http://karolinaloskotova.blog.cz/1003/p ... doporucuji
Mohl bych napsat ještě hnusnější věci, co je Reiki vlastně zač...

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Hox » 19 dub 2010 19:03

Ondřeji, můžeš prosímtě napsat, jak sis nechal to reiki odstranit? Měl bych o to eminentní zájem, právě včera nebo předevčírem mě napadlo, že to reiki a podobné věci můžet v člověku udělat pěknou energetickou paseku, a přemýšlel
sem jak se toho zbavit :!:

Jinak ten článek jako by mi mluvil z duše. Přesně o tomhle mj. píše (a varuje) ve všech možných souvislostech N. Levašov ( http://levashov.info ), už se budu opakovat :) ale jeho knihy jsou prostě unikátní, rozebírá tam do podrobností tyhle schémata vysávání energie, které určité entity nahazují jako "udičky" pro hledající a probouzející se osoby, a rozebírá tam i komu to vyhovuje a jaký cíl je tím sledován. Bohužel velká většina do těchhle pastí "padne", přesně z důvodů uvedených v článku - že radějí akceptují něco "zvenku", bez snažení a bez znalosti toho, co to vlastně je, místo aby důveřovali vlastním schopnostem a zdravému rozumu.

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od levi » 19 dub 2010 22:15

Nevím jestli ti pomůže moje zkušenost.
Před hodně roky jsem potkala někoho, kdo mi ukázal energii Reiki. Bylo to krásné, bylo to nádherné. S úžasem jsem začala studovat snad všechnu dostupnou literaturu a nechala se zasvětit do prvního stupně. Fascinovalo mě, že můžu cítit energii a že z mých rukou jde něco do toho druhého a on to taky může cítit. Musím přiznat, že moje ego dost vyrostlo. Ne že bych úplně "snědla všechnu moudrost světa" ale hodně často jsem třeba dělala unáhlené závěry o ostatních lidech. Každopádně se mi to líbilo. Asi po roce jsem se nechala zasvětit do "dvojky".

Čas šel dál a jedné noci jsem měla zvláštní sen. Potkala jsem starého moudrého vousatého stařečka. Šla z něj síla a já jsem v tom snu z něho měla velký respekt. Ukázal mi velkou starou knihu a v té byly popsány "energetické schopnosti" nebo jak to nazvat. Prostě tam byly jména nebo názvy různých energií. Podívala jsem se na stařečka a zeptám se: "A já?" A on na to: "Ty máš něco, co není od Boha." Zeptám se: "Reiki?" A on nic, jen se na mě díval.
Povídám: "Tak když to není od Boha, tak já to nechci." Zaklonila jsem v tom snu hlavu a otevřela ústa, bylo to jako kdybych zvracela nahoru a vyšlo ze mě něco jako černý kouřový démon. A pak ještě jednou.

Abych byla objektivní, tak si myslím, že díky Reiki dnes žiju. Měla jsem dceru ve druháku na vysoké škole a dodělávala jsem si školu s ní. Stavebku, ČVUT. Což znamená spousty hodin rýsování, v mém případě přes noc, respektive přes noci. Prakticky od nějakého druhého třetího týdně každého semestru jsem minimálně jednu noc v týdnu nespala, srdíčko to moc nechápalo a hodně moc pomáhala packa (nebo obě) přes něj. A ještě jednu příhodu mám, ta je ale hodně soukromá.

Nevím, jestli jsem se zasvěcení do Reiki zbavila, pár roků jsem ho nepoužívala, možná se mi o tom ani nechce moc přemýšlet.
ALE
myslím si, že když něco nechceš, nemusíš to mít. Možná stačí jen spolehnout se na svoje schopnosti a rozhodnout se zbavit se toho. Možná.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Mike.Jt » 19 dub 2010 22:53

Opravdu zajímavá diskuze, zrovna sem se chtěl do reiki pustit a ted nevim, jestli toho radši nemám nechat.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od levi » 19 dub 2010 23:00

To ti nikdo neporadi...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Aerosmith » 19 dub 2010 23:09

Mike.Jt píše:Opravdu zajímavá diskuze, zrovna sem se chtěl do reiki pustit a ted nevim, jestli toho radši nemám nechat.
Taky jsem měl před lety velký zájem. Na druhou stranu mě něco stále od toho úmyslu zrazovalo. Nedalo se to popsat, ale nakonec, těsně před termínem prvního zasvěcení, jsem couvnul. Od té doby, byť mě různí lidé o reiki básnili, mě to už nic neříkalo. Takže asi zapůsobil šestý smysl, nebo osobní strážce nebo nejvyšší šéf (jak říkal K. Kryl :) )

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Hox » 20 dub 2010 07:04

začínám mít dojem, že reiki je "něco za něco", že tu energii nedostanete jen tak. Něco jako pyramida na vysávání energie z lidí, nebo něco podobného, na jejímž vrcholu stojí nějaká, možná vysoce vyspělá, z našeho pohledu, ale parazitická entita, která reiki "instalovala" na tuhle planetu.. možná je to blbost, ale tohle mě tak nějak napadlo

denton2
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2010 09:18
Bydliště: Nová Paka (Podkrkonoší)
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od denton2 » 20 dub 2010 07:22

Vážení přátelé, možná bych vám mohl malinko osvětlit problém zasvěcení a "božský dar" reiki.

Zasvěcení
Tak vidím, že se bojíte zasvěcení - máte taky proč. Problém totiž může nastat v tom, že člověk, který vás zasvěcuje nemusí být zas až tak čistý a zasvěcením na vás předá nějaký zlý temný dáreček. To se stává velmi často, aniž by mistr, který zasvěcuje něco tušil - bohužel. Je třeba si to pomocí virgulí či kyvadla ověřit, nebo vám to může ověřit někdo, kdo s andílky (odborně s vyšším já) komunikuje.

Tato energie v žádném případě není temná, vychází z nás, to by jsme museli být temní my sami. Zasvěcení je ve skutečnosti naladění na frekvenci této božské energie stvoření. Vše ve vesmíru vibruje na jedné určité frekvenci, je to spíš tón, než vibrace a vědecky již byl zaznamenán a prostudován. Aby vše - zvířata, rostliny, stromy i my lidé - aby jsme mohli správně žít a vyvýjet se, musíme být na tuto frekvenci také naladěni. Bohužel většina z nás se od této prapůvodní frekvence odklonila. Tím se naše těla začnou narušovat, vznikají energetické bloky a později nemoce. Tím, že je naše tělo při zasvěcení naladěno zpět na tuto frekveci, dostaneme se do rezonance s božím zdrojem energie a staneme se vlastně anténou - přijímačem a energie začne kolem nás proudit (ta energie proudí kolem nás a my ji rukama pomocí čaker dáváme směr, kam má proudit). Pokud tu energii potřebujeme sami, musíme energii dávat sami sobě, sktuečně neteče skrze nás.

K tomuto naladění může každý člověk přijít svým vlastním cvičením a meditacemi. Mistr Reiki nebo jiného energetického systému při zasvěcení pomocí té samé energie rozpouští bloky na energetických cestách, čistí tyto meridiány a rovná čakry - energetická centra. Tím připraví tělo na toto naladění. O ostatní se postarají Reiki Průvodci - což jsou také něco jako andělé - ale ti mají na starost pouze tuto činnost. Pokud někdo má schopnost tyto bytosti vidět a půjde na zasvěcení, pak to pro něho bude úžasný zážitek.

Co se týče odstranění zasvěcení reiki - jakmile se jednou dostanete do rezonance s touto energií, pak se tělo již samo automaticky této nosné frekvence drží a tento systém rozladit bych nedoporučoval. Dokonce bych si troufl konstatovat, že to už ani nepůjde. Také nechápu proč, vracet se zpět k nemocem...

Nechci tady nikoho ovlivňovat, každý ať se rozhodne dle svého vědomí a svědomí, jen jsem chtěl, aby jste trochu porozuměli, co to vlastně to zázračné reiki je. Zázračné je proto, protože přesně tuto energii potřebují všechny bytosti v celém vesmíru. Spolehlivě ji poznají zvířata a jakmile ji jednou dáte třeba pejskovi, od té doby za vámi bude běhat a bude chtít další. Pokud budete posílat reiki rostlinám a stromům, bude se jim dařit mnohem lépe. Já rád posílám reiki matce Země, která si toho s námi chuděra vytrpí, posílám reiki svému andílkovi, který se o mě celý život stará a pomáhá mi a tak můžu pokračovat stále dál.

Pro ty, kteří mají reiki a něco se jim nezdá, nesvádějte to na reiki. Raději si nechte zkontrolavat, zda se ve vás něco temného neusadilo, nebo zda nejste někým, aniž by jste to tušili, napojeni na černou magii (i zlo musí někdě brát energii (černý humor)).

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Hox » 20 dub 2010 07:53

problém je, jak si to nechat spolehlivě ověřit?

a když to rozeberu dále, jak mít stoprocentní jistotu, že můj "duchovní průvodce" nebo "andílek",
jak píšete, je skutečně to za co se vydává a myslí to se mnou dobře?

denton2
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2010 09:18
Bydliště: Nová Paka (Podkrkonoší)
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od denton2 » 20 dub 2010 08:20

Váš andílek to s vámi myslí dobře vždycky. Je to jeho poslání, má za úkol vést nás životem tak, abychom splnili vše, co máme v tomto životě udělat. Když je třeba, staví nám do cesty různé "náhody", aby nás správně nasměroval. On je také naše intuice a inspirace.

On odpovídá na naše dotazy. Když s andílkem začneme komunikovat třeba s pomocí kyvadla, dodáváme mu vlastně energii. Problém je v tom, že se kolem nás takových různých bytostí pohybuje mnoho a všichni chtějí tuto naši energii - bez ní nemohou totiž existovat. Proto jakmile mají možnost, ujmou se kyvadla a odpovídají vám nesmysly, jen aby získali energii. Pokud však pracujete s kyvadlem již delší dobu, znáte reakce a pohyby svého andílka a jakmile se začne kyvadlo pohybovat nějakým zvláštním způsobem, pak víte, že je tam někdo jiný. Dále je potřeba se často ptát "Ty jsi můj adnílek?" Ještě se mi snad nestalo, aby mi na tuto otázku zalhali. Další ověření spočívá v opakování stejné otázky, pokud vždy odpoví stejně, máte tam svého andílka. Pokud je tam někdo jiný, pokaždé vám odpoví něco jiného - je mu to totiž jedno, navíc to jsou šprýmaři a mají z toho ohoromnou legraci.

Čím více se se svým adnílkem budete bavit, tím snadněji ho rozpoznáte. Stává se také, že ho někdy nemůžete zastihnout, ale to jim tam nahoře nemůžeme zazlívat, mají tam podobný chaos a své starosti, jako my tady.

Odpovědět