Ingrediencie do HHG

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 20 lis 2010 14:04

dle mého názoru indigové děti maj jenom od vínku něco jako náskok. Není důvod proč bys neměl mít stejné schopnosti jako indigáči. Jen musíš při tom trošku víc máknout. ;-)
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 20 lis 2010 21:05

hajcman píše:
Ondřej píše:
Stojánek lze udělat ze třech špejlí...

hajcman: pokud se ti točilo, tak funguje ne?
Jasně že funguje...jen jsem neprošel "stojánkovým" testem :?
To se týká hlavně pokud chceš přímo klást otázky a čekat odpovědi. Ta energie jde shora čakrama, přes srdce a do ruk.

Mike: mikropohyby jsou nesmysl. Buď samotné kyvadlo nebo potom i jasně viditelný kroucení s rukou, pomáhající kyvadlu rychleji odpovídat a šetřit tak energii (efektivnější profíci).

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 20 lis 2010 21:09

indigáči nemají "náskok", ale jsou skutečně speciální. Ale těch skutečných indigáčů je fakt málo, Aluš to není například :D

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 28 lis 2010 23:13

Zahajuji soutěž pro kyvadelníky! A první otázka: kolik vážím? Odpovědi pošlete do SZ, a časem vyhlásím výherce 8-)

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od rastoo » 29 lis 2010 14:42

Aj a zahajujem sutaz, ake budu padnu cisla v Loto tento veekend :D

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Stisko » 29 lis 2010 19:25

Ondřeji ty jsi pokušitel :lol: jsem zvědavá, kolik kyvadelníků ti na to skočí.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Stisko » 29 lis 2010 19:28

Když už jsme u těch kyvadel, jeden zajímavý poznatek. Udělala jsem orgonity se záhnědou. Záhněda je uzemňující kámen. A teď to zajímavé: kyvadlo se nad orgonitem se záhnědou točí opačným směrem.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 30 lis 2010 17:38

Stisko píše:Ondřeji ty jsi pokušitel :lol: jsem zvědavá, kolik kyvadelníků ti na to skočí.
Tak to jsem nepochopil... Já to myslím ještě upřímněji než Standa.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Stisko » 30 lis 2010 20:29

Pokud někomu kyvadlo mluví, měl by si ho vážit a ne se ho ptát na nepodstatné blbosti. Tohle je soutěž o egu, kdo líp...
Má to nějaký jiný smysl? Podle mě, aby Ti kyvadlo odpovídalo naprosto pravdivě musíš mu naprosto věřit, a úplně se v tuto chvíli odevzdat svému vlastnímu vedení (někdo tomu říká vyšší já, někdo duše atd...). A tahle soutěž je o prověřování, víš kolika lidem bys tímhle mohl cestu k správnému používání kyvadla uzavřít, když by se třeba v tuto chvíli netrefili, ale když budou kyvadlo používat a trénovat tak časem začne opravdu mluvit úplně přesně. Chápu, že jsi to myslel dobře. Mám s tímhle zkušenosti, jedna moje známá se takhle jednou "vytahovala", že testováním svalů pozná vína, nejen, že nepoznala, ale přestalo jí na nějakou dobu fungovat cítění kinez. testu. Myslím, že k takovéhle věci by se mělo přistupovat s úctou. A ještě jedna důležitá věc, při práci s kyvadlem by si měl člověk udělat ochranu, nebo o ní alespoň požádat, protože u kyvadel se moc rády pohybují přivtělující se duše. I to jsem viděla, co to s člověkem dokáže udělat. Jestli takovou ochranu neznáte, písněte mi kdyžtak SZ a já vám pošlu prověřenou ochrannou motlitbu.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 01 pro 2010 22:21

nejde vůbec o nějaký ego a vytahování se, to mě při psaní teda nenapadlo.
Pokud někdo zjistí špatnou váhu, měl by se víc snažit a chytat mouchy, poněvadž 100% se na kyvadlo nemůže spolehnout.
S úctou a pokorou klidně můžou přistupovat i k tomudle testu. Proč by ne? Každý má volnou volbu. Pokud jdou do toho, měli by mít i jasný záměr, co od kyvadla chtějí a proč. To rapidně zvedne spolehlivost.
S ochranou máš recht a patří to k základům. Pokud ji někdo ignoruje, ať se potom nediví. Kdo chce dělat s kyvadlem a spolehnout se na něj, ať začne pilovat.
Neboli, nejde mi o ukazování nedokonalostí druhých, ale o jejich zdokonalování, až vyřešení, čemuž ale musí předcházet jejich objevení:)

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Stisko » 01 pro 2010 22:27

Když nad tím přemýšlím zpětně, možná to byl dobrý nápad. Teď když jsou informace kompletní má to smysl.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 04 pro 2010 19:06

ehm, soutěžícím jsem poblahopřál v SZ...

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od pepr » 04 pro 2010 23:31

Jaká byla úspěšnost?

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od junak » 08 úno 2011 17:39

Polguľatý tvar orgonitu je podľa mna tiež velmi dobrý.To bol môj najsilnejší orgonit pokiaľ som ho nezabudol na streche auta. :roll: S pyramídovými tvarmi ale nemám skúsenosť.Zatiaľ.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od junak » 02 bře 2011 18:53

zlato: Vysoké frekvencie.Liečenie a pozdvihovanie mysle smerom nahor.:).Užitočné pre hľadajúcich,prekonávanie prekážok a samozrejme čistenie.Zvyšuje rozsah orgonu a jeho stimuláciu.

meď: Veľmi široký rozsah frekvencií.Zvyšuje prietok Orgonu tým že zvýši dynamické akcie vo vnútri orgonitu.Dáva "hladký" jemný pocit energii.Silná synergia s oceľou a železom.

mosadz: Vysoké a jemné efekty.Dosť silná,ale niektoré citlivejšie osoby môžu pociťovať ako ťažšku energiu.Dobrá na čistenie.Nie je až tak dobrá pre uzemnenie."Píšem o energiach".

kobalt: poskytuje silné sfarbenie energie v rozsahu modrých odtieňov.Zvyšuje orgonovu energiu má pripojenie na vodu.

bronz: Podobne ako mosadz ale trošku nižšie na stupnici.Trochu uzemnenejší vplyv ako mosadz.

hliník: Podobne ako u medi ale je druhý v poradí za meďou pokiaľ ide o pocit energie.Má širokú škálu frekvenčnej odozvi a sfarbenia.Silná synergia s oceľou alebo železom.

titan: Veľmi vysoké frekvencie a pomerne ostré energie.Dobré pre rozpúšťanie blokád "čistenie",sťahuje energie.

oceľ: Poskytuje stabilitu orgonitu a jeho energií.Relatívne nízke odozvy roszahu.Poskytuje niektoré uzemnovacie vplyvi.Zvyšuje reakcie orgonitu na stimuláciu EM.

železo: Poskytuje stabilitu orgonitu.Velmi nízka odozva rozsahu.Poskytuje viac uzemnovacej energie ako oceľ.Zvyšuje reakcie orgonitu na stimuláciu EM.

zinok: zvyšuje synergiu medzi magnetickým a nemagnetickým kovom.Silná synergie s meďou.Silný katalyzátor z energetického hľadiska. Zvyšuje prietok ORGONU tým, že zvýši dynamické akcie v orgonite

železo pyrit: Poskytuje uzemnenie a stabilitu do formy energie orgonitu. Jemnejšie a trochu guľatejší pocit energie než oceľ alebo železo.

chalkopyrit: Poskytuje niektoré uzemnenia a niektoré povznášajúce pocity formuje energiu orgonitu.Vzhľadom k tomu, že je kombináciou železa a medi, ale má súčinnosť medzi týmito dvoma kovmi v jeho prirodzenej forme. Dáva príjemnú hladkú a silnú energiu, ak sú použité samostatne, mäkne výkon a zvyšuje odozvu a rozsah orgonitu ak sa používa ako prísada.

bizmut: Výrazne zvyšuje orgonitovú odpoveď na magnetickeú stimuláciu. Má niektoré uzemnovacie vplyvi.Zvyšuje prietok ORGONU tým, že zvýši dynamické akcie v orgonite.Zvyšuje orgonové reakcie.

Odpovědět