TW trinity wand

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 11 úno 2012 09:41

mano22:
koukám, že mas omotane TW relativne tenkym dratkem, co to je za drátek???...ja to shanim kde se dá, nakonec mam 0,7mCu, ale zdá se mi to vše moc silne....copak to použivas za dratek??...nebo je to zvonkový a civky jsou mezi sebou vodive propojeny??...mas to z jednoho kusu???..
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Re: TW trinity wand

Příspěvek od mano22 » 11 úno 2012 20:21

Tak ten zeleny a cerveny je zvoncekovy kabel z baumaxu...stal cca 50centov/meter dvojlinka,cize 25centov meter
ale ten biely je O,5 mm medeny a stal ma cca 5centov meter...kupoval som to vo velkosklade s elektr.materialom a znami tam ma este 20% zlavu,tak pohoda,kupil som si aj do zasoby :D ale aj ten sa mi zda este dost hruby... je vidiet ten rozdiel aj na fotkach...
ale mylsim ze ten medeny musi lepsie slapat,aj ked si myslim ze taky 0,3 by bol idealny,no to asi nezozeniem...

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 12 úno 2012 14:40

Pozorujes nejaky ucinok zariadeni?

mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Re: TW trinity wand

Příspěvek od mano22 » 13 úno 2012 10:45

Zatial ani nie...sprejovacie lietadlo som nevidel a uz par dni a stale je tu relativne jasno....

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 13 úno 2012 12:32

Tak jsem provedl kontrolu zahrabaneho TW a opravdu to mraz neroztrhal. Vnitrek byl kapalny ny10%, což nic moc, udelalo to takovou tříšt a když se na prímrzlou hladinu zatlačí prstem, tak se vytlačuji kapalny podíl.... je to spíše na uložení k zimnimu spanku. Určite to funkci má, ale primoumernou stavu zamrznutí. Preckalo to i -25°C, což si myslim, že OK :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Re: TW trinity wand

Příspěvek od mano22 » 14 úno 2012 00:09

Inak,ked do googlu/obrazky napisete trinity wand,je tam par vasich fotiek TW,ale nie su tam fotky asi zo ziadnej inej stranky ako z tejto....to to vo svete este nepoznaju,ci ako?
Ale najvacsi bonus je tam ta syslova hlava :lol:

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 14 úno 2012 00:40

mano22 píše:Inak,ked do googlu/obrazky napisete trinity wand,je tam par vasich fotiek TW,ale nie su tam fotky asi zo ziadnej inej stranky ako z tejto....to to vo svete este nepoznaju,ci ako?
Ale najvacsi bonus je tam ta syslova hlava :lol:
Ale poznaju. :)
Toto ma inspirovalo http://www.whale.to/b/dor13.htm (ked vies anglicky, vrele odporucam precitat)
Zahadou ostava, preco sa nasledne po tom zlahla zem.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 14 úno 2012 00:41

sysel píše:Tak jsem provedl kontrolu zahrabaneho TW a opravdu to mraz neroztrhal. Vnitrek byl kapalny ny10%, což nic moc, udelalo to takovou tříšt a když se na prímrzlou hladinu zatlačí prstem, tak se vytlačuji kapalny podíl.... je to spíše na uložení k zimnimu spanku. Určite to funkci má, ale primoumernou stavu zamrznutí. Preckalo to i -25°C, což si myslim, že OK :-)
Mal si v nich sol, vsakze.
Ja som tam dal asi malo nerznucej zmesi, ale vysledok uvidim az na jar. :)

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: TW trinity wand

Příspěvek od jiřík » 14 úno 2012 19:02

chlapci,tak mne napadlo..ze treba roury u klasickyho CB kdyz se naplnej vodou a prida civka kolem,tak by to melo fungovat jako TW? je to jen jedna roura misto 3,ale zato je to pekne v obrazci 6 (7) viz posvatna geometrie..vyzkousi nekdo?

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: TW trinity wand

Příspěvek od jiřík » 14 úno 2012 19:07

mysleno omotat civkou kazdou rouru.jinak ja na TW pouzil nejakej drat s sedivou buzirkou slozenej s 8mi po dvojicich zakroucenejch dratku idealni tloustky,co jsem vyzebral od nas u elektrikaru,vypada to podobne jako sitovej kabel,kdovi jestli to nejni ono.tak jsem z toho vymotal ty 4 dvojice dratu,ty 2draty na jenom konci spojil a zaizoloval,takze to vlastne ma dvoujnasobnou dylku,,prelozil to jeste napul a pak zamotal vrtackou..

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 14 úno 2012 19:58

jiřík píše:mysleno omotat civkou kazdou rouru.jinak ja na TW pouzil nejakej drat s sedivou buzirkou slozenej s 8mi po dvojicich zakroucenejch dratku idealni tloustky,co jsem vyzebral od nas u elektrikaru,vypada to podobne jako sitovej kabel,kdovi jestli to nejni ono.tak jsem z toho vymotal ty 4 dvojice dratu,ty 2draty na jenom konci spojil a zaizoloval,takze to vlastne ma dvoujnasobnou dylku,,prelozil to jeste napul a pak zamotal vrtackou..
Jo to je taky možnost:-), s tim WCB by se to klidne zkusit mohlo, jestli to nezvedne vykon....kdo ví...
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 14 úno 2012 20:21

sysel píše:
jiřík píše:mysleno omotat civkou kazdou rouru.jinak ja na TW pouzil nejakej drat s sedivou buzirkou slozenej s 8mi po dvojicich zakroucenejch dratku idealni tloustky,co jsem vyzebral od nas u elektrikaru,vypada to podobne jako sitovej kabel,kdovi jestli to nejni ono.tak jsem z toho vymotal ty 4 dvojice dratu,ty 2draty na jenom konci spojil a zaizoloval,takze to vlastne ma dvoujnasobnou dylku,,prelozil to jeste napul a pak zamotal vrtackou..
Jo to je taky možnost:-), s tim WCB by se to klidne zkusit mohlo, jestli to nezvedne vykon....kdo ví...
Jeste me napadá, že se u TW ty odizolovane draty priletují na patu jedne trubky., a je to celé vodivé, když se to zhrabe pod zem....Ale WCB,ma odizolované spodek trubek ve vode....tak to možna uzemnit jeste na vodive casti trubek?
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: TW trinity wand

Příspěvek od jiřík » 14 úno 2012 21:01

sysel píše:
sysel píše:
jiřík píše:mysleno omotat civkou kazdou rouru.jinak ja na TW pouzil nejakej drat s sedivou buzirkou slozenej s 8mi po dvojicich zakroucenejch dratku idealni tloustky,co jsem vyzebral od nas u elektrikaru,vypada to podobne jako sitovej kabel,kdovi jestli to nejni ono.tak jsem z toho vymotal ty 4 dvojice dratu,ty 2draty na jenom konci spojil a zaizoloval,takze to vlastne ma dvoujnasobnou dylku,,prelozil to jeste napul a pak zamotal vrtackou..
Jo to je taky možnost:-), s tim WCB by se to klidne zkusit mohlo, jestli to nezvedne vykon....kdo ví...
Jeste me napadá, že se u TW ty odizolovane draty priletují na patu jedne trubky., a je to celé vodivé, když se to zhrabe pod zem....Ale WCB,ma odizolované spodek trubek ve vode....tak to možna uzemnit jeste na vodive casti trubek?
myslel jsem pouzit klasicky CB,ktery ma v rourach kristaly,aby tam ta civka taky na neco pusobila.i kdyz tam nejni orgonit,tak to s nim spojeni ma.WCB ma prazdny roury,ale tak neco by to delat mohlo :)

mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Re: TW trinity wand

Příspěvek od mano22 » 17 úno 2012 02:07

Druhy den sledujem nocnu oblohu,vozil som sa po okoli kade tade a iba nad mojim domom aj napriek hustemu snezeniu bolo vidiet hviezdy!!! nesmierne ma to poteslo... :shock: :D

Inak,vcera som bol na nakup:
2.jpg
Jar sa blizi,musel som sa zasobit nech je tento rok vynimocny 8-)
Chcem spravit cca 10x TW a zo 4 metlaky...na gifting! :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 úno 2012 07:57

je přece možnost udělat i velké wcb. Ale toto nasazení je pěkné:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět