TW trinity wand

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 11 čer 2013 08:37

Ahoj,
Aby jsi to spatne nepochopil :-)...cenim si tve prace! Tu spiralu v trubce nejakym zpusobem vymezíš??? Aby se nedotkla steny??....Je to fajn, že ten sajrajt taky trochu narušíš. Jak do toho nabíjíš vodu??....
Jinak zde se potkas vetsinou s rozpouštěčema chemie :-)
At se Ti daří :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: TW trinity wand

Příspěvek od pyrotechnik » 13 čer 2013 13:29

sysel píše:Ahoj,
Aby jsi to spatne nepochopil :-)...cenim si tve prace! Tu spiralu v trubce nejakym zpusobem vymezíš??? Aby se nedotkla steny??....Je to fajn, že ten sajrajt taky trochu narušíš. Jak do toho nabíjíš vodu??....
Jinak zde se potkas vetsinou s rozpouštěčema chemie :-)
At se Ti daří :-)
tu spirálu jsem zalil do živice,normálně jsem dal špony a atd. ,zalil a spustil jsem tam spirálu po drátku až se dostala do živice,opřela se o špony(přibližně v prostředku trubky) drátek jsem ohnul/zajistil tak,aby spirála byla ve středu a nechal jsem zatuhnout,jednoduché,zdrávím. Vodu nenabíjím,dávám tam sůl.

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: TW trinity wand

Příspěvek od pyrotechnik » 22 čer 2013 14:47

zdravím,tak ve čtvrtek se u nás prohnala hustá bouřka a úplně "náhodou" jenom u nás nepadaly kroupy,které všude kolem byly jak pingpongové míčky které udělaly pěknou paseku,u nás to jenom zalilo zahrádku.TW je hotové a udělalo hezkou službu,děkuji,děkuji i vám kluci za inspiraci a návod k výrobě. Pro Jůhele-toto byla jen náhoda,nevzrušuj se,klid.

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: TW trinity wand

Příspěvek od pyrotechnik » 21 črc 2013 17:01

zdravím, nabízím k prodeji 2 ks TW trinity wand,materiál Al, průměr trubky 40 mm, délka 300 mm, jedná se o "otevřenou verzi" tzn., k vložení do vodní lázně, neboli WTW. Případný zájemce ať mi pošle SZ i s cenou, kterou je ochoten pustit ze štrozoku, díky, hezký den.......

santand22
Příspěvky: 2
Registrován: 23 čer 2018 11:03

Re: TW trinity wand

Příspěvek od santand22 » 23 čer 2018 11:28

anton2 píše:
02 bře 2012 23:17
TW je skoro zadarmo. Za par penazi mate VELKOLEPE divadlo, kopec radosti a hlavne - nechce to ziadnu dalsiu udrzbu , ani ziadnu elektriku. Skratka je to ZADARA.
Som vysostne spokojny. Ludia, ktorim som to ukazal nemohli verit vlastnym ociam a boli ocareni. Vsetci.
:)
robíte aj na predaj? aká je tam cena? dakujem

santand22
Příspěvky: 2
Registrován: 23 čer 2018 11:03

Re: TW trinity wand

Příspěvek od santand22 » 23 čer 2018 16:56

ahojte, robí tu niekto tower buster aj na predaj?

Odpovědět