Jak vidět orgon na vlastní oči

Jak začít, zkušenosti...
elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od elekta » 04 srp 2009 20:30

Já zase zkoušela koukat na energii mezi dvěmi dlaněmi. Ale musím mít tmavé pozadí. Z dlaní se linou takové vlnivé bílé obláčky jakoby dýmu (ale dým je "hrubší"). A když jsem si vzala orgonit proti dlani, z orgonitu vystřelují malinkaté částečky a velmi ryhle. Od částeček vedou teňounké nitky a ty mají vlnivý pohyb. Mám za to, že je to orgonová energie v akci.

Zkuste to také a dejte mi vědět.

Díky, díky

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od elekta » 04 srp 2009 20:32

Ještě jsem nedodala, že zrak zaměřím na jednu dlaň a rozostřím jej, jako bych chtěla koukat na 3D obrázky.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Saila » 07 srp 2009 18:03

no tak ja jsem vcera poprve videla presne ty oblacky nad stromama v pruhonickym parku jako kdyz stoupaj bublinky v sodovce ale tyhle oblacky byli takovy zasedly... a kolem se to vlnilo jako kdtyz koukas do horkyho vzduchu ale bylo to trochu jiny
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od elekta » 07 srp 2009 21:30

I tak by se to dalo popsat. Jistě jsi měla nezměrnou radost, jako já. Blahopřeji k bystřejšímu vidění.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Saila » 08 srp 2009 23:46

noja uz od mala vidim ty "dusicky mrtvejch brouku" to jsem vubec nevedela co je ale kdyz jsem videla tohle bylo to fakt uzasny...
si tak rikam ze az budu mit jednou dite a to mi rekne mami ja vidim bubaka tak mu asi rozhodne nebudu rikat ze se mu to jenom zda a tim mu zablokovavat zrak....je to naprosto hrozny jak prznej lidi ze zadny takovyhle veci neexistujou a jestli jo tak sup s tebou do bohnic:/

a videla jsem to presne tim stylem jak rikas rozostrenej zrak....ale ty 3D obrazky jsem nikdy nevidela:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od elekta » 09 srp 2009 01:40

To mám radost, že budeš maminkou, jež bude podporovat vnitřní vidění dítěte. Na oplátku I od dětí se dá mnoho naučit.

Ty 3D obrázky sice nejsou náplní tohoto tématu, ale s viděním to má cos společného. Posílám ti odkaz, který se mi první objevil na netu :

http://mujweb.cz/www/skywalker/3dobraz.htm

Já mám doma knížku, ale je již staršího vydání.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Ondřej » 28 srp 2009 21:10

mě by zajímalo jak ty ťučky vznikají. Vypadá to jak dočasně zkoncentrákovaná energie, která zasvítí a zase se rozpustí. Neví o tom někdo něco víc? Já vůbec nestíhám číst všechno co chci. Taky jsem si toho všiml už jako malej, ale měl jsem to za "mžitky". Taky je mi divný, že jde hodně špatně určit vzdálenost. V dálce jakoby už nic nebylo.

3D obrázky: jedna křesťanská osoba mi řekla, že je to magie neboli dílo satanovo:)

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od elekta » 28 srp 2009 23:41

Vznik ťuček neznám a nevím, zda si to vůbec někde přečteš. Vnímám je jako hodně "ryzí". Já při pohledu na tu oblohu měla myšlenku, co kdyby se ta světýlka stmelila dohromady a tvořila "formu". To by byla záře.
V prostorovému vnímání těhle světélek nám zřejmě brání nedokonalost fyzického zraku. Tedy, jak jsme zvyklí jej pasivně využívat. Jen co trochu "zašilháš", obrazy jsou jiné.
To, že nestíháš všechno číst je pro tě možná i dobré, zůstane trocha prostoru také pro tvé Já. Jednou zjistíš, že knihovna v tobě je ta nejbohatší na informace pro tebe. Jen to nejde tak rychle, ale nedočteš se v ní žádných desinformací.
A ty 3D obrazy a satanovo dílo. Každý má svůj úhel pohledu, a každý má možnost se podívat z více úhlů. Záleží, jak se kdo rozhodne.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Ondřej » 31 srp 2009 18:02

To vypadá, že jsou vidět jen ťučky těsně před očima. Protože můžu zaostřit na mraky nebo na 10 cm a není v tom rozdíl.
Však já poslouchám svou duši! Když zrovna nečtu.
Jo, jenže křesťani a další sektáři se rozhodují podle povelů z centrály.

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od elekta » 31 srp 2009 19:18

Ondro,
tak jsem vylezla z balkonu a znovu se dívala na ta "divoká světýlka". Když se dívám před sebe, mám stejný pocit jako ty, že jsou jen přede mnou. Když zvednu oči nahoru, rej se prostorově rozšíří. A když jsem zvedla hlavu, tak to je tanec. Zkus to.

To, že posloucháš svou duši je prima, děláš to pro sebe a tím také pro ostatní. Nikdy to nefunguje naopak, že pomáháš druhým a sebe opomíjíš. Nakonec stejně skončíš u sebe. Jinak to nejde.

No ti, kteří se nechají životem vést druhými jsou chudáci. Ale oni se tak rozhodli. Sami si nevěří, neví kudy kam. Je to pro ně berlička. Mají možnost kdykoli to změnit.
Mohou mít disharmonickou 2. a 4. čakru a tak je to vede touto cestou. Magnetická přitažlivost jemnohmotného těla k sobě vždycyky přitahuje podobné. Je tam hodně aspektů.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Galliano » 02 zář 2009 21:39

Saila píše:noja uz od mala vidim ty "dusicky mrtvejch brouku" to jsem vubec nevedela co je ale kdyz jsem videla tohle bylo to fakt uzasny...
si tak rikam ze az budu mit jednou dite a to mi rekne mami ja vidim bubaka tak mu asi rozhodne nebudu rikat ze se mu to jenom zda a tim mu zablokovavat zrak....je to naprosto hrozny jak prznej lidi ze zadny takovyhle veci neexistujou a jestli jo tak sup s tebou do bohnic:/

a videla jsem to presne tim stylem jak rikas rozostrenej zrak....ale ty 3D obrazky jsem nikdy nevidela:-D
Krása! V dětství se formuje osobnost člověka a i sebemenší křivda (mylné obvinění atp.) vůči dítěti může mít nedozírný následky. Stejně tak popírání dětskýho světa. Sami bychom se měli od nich inspirovat.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Saila » 03 zář 2009 19:03

tak koukam ze na me byla v detstvi spachana genocida rodici
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Martin Havran
Příspěvky: 1
Registrován: 10 zář 2009 12:34

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Martin Havran » 10 zář 2009 12:46

Včera jsem pozoroval svoje orgoníky proti nebi a všiml jsem si, že nasávají volně poletující orgon a potom jsem měl pocit, že ho zase vystřelují šílenou rychlostí, skoro to nešlo vidět. Jsem rád, že jste mi to tu potvrdili, myslím to vystřelování. Další poznatek byl v tom, při porovnání dvou orgoníků, že na nasávání to vliv nemá, ale na vystřelování ano. Ten který měl víc kovu, vystřeloval častěji. Tak mě napadlo, kdyby orgoník byl jenom z pryskyřice bez kovu, zda-li by orgon "nežral" a tím vlastně neškodil.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Michael » 10 zář 2009 13:40

s kovem = transformátor DOR (nasaje DOR, transformuje na POR, vypustí)
bez kovu = akumulátor DOR (jen nasaje POR)
jtt?

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Saila » 10 zář 2009 18:41

jsem si myslela ze ten transformator je ten kanem...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Odpovědět