Orgonit - negativní zkušenost!

Cesta za poznáním...
juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od juhele2009 » 13 úno 2012 14:25

Mě to nevadí, že si utahuji sám ze sebe, to je v pořádku. Nikdo není dokonalý. Ale jak vidím, někdo snáší hůř jakýkoliv náznak nesouhlasu, byť humornou formou, že sviccce. Ne já, ale ty si z lidí utahuješ. Napiš, v čem je podle tebe tamagoči jiné než orgonit, když píšeš: cituji Proste si to predstav jako dobreho kamarada - Bude taky na tebe pusobit jako na pul zivy - zdravi, mazleni, podpora - Je taky snadno preprogramovatelny Už chápeš? Jde mě o to, nedělat z lidí ovce, který skočej na jakoukoliv blbinu, byť je to prezentováno "vznešenou" formou. Jinak nejvíce příspěvků mám v sekci o chemtrails, ovšem máš pravdu - sem se chodím převážně bavit. Jan Werich - Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od sviccc » 13 úno 2012 19:35

Abych tu nedelal bordel v tematu tak to napisu strucne.Nepotrebuju se nejak obhajovat jako ty.Ty si zde v mnoha tematech udelal akorat neporadek a proto zkontaktuju Bionflowa, aby to zde napravil, a jak nalozi s tebou, bude jen na nem.Nejsem pro ban, ale byl bych rad, kdyby ses tady choval trochu prijemneji a uvedomoval si dopad svych cinu.Dale uz nebudu na tve prispevky reagovat.dik za pozornost ;-)
edit : zkus si najit nejake forum zabivajici se treba kvantovkou, tam se teprve nasmejes :lol:
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od sophia » 13 úno 2012 23:16

no popravdě mě ty juheleho off topic sra*ky ve všech forech už taky trochu lezou na nervy :?
juhele brzdi prosím

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od juhele2009 » 14 úno 2012 01:07

A je to tady - jednomu chybí argumenty, druhej nemá smysl pro humor. Lidi, co to s váma je? Copak nechápete, že bych rád viděl alespon jeden přesvědčivej DŮKAZ, že ty vaše amulety fungují? Alespon jedno slušný video, jak to celé funguje. Nikde sem ho neviděl. Napište, dejte sem link na ukázku toho zázraku, a je klid. Celá řada lidí na to čeká. DŮKAZY, FAKTA, ARGUMENTY - to je to, co platí zde na Zemi, jinde totiž nežiju. ;)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od pepr » 14 úno 2012 01:15

juhele2009 píše:... DŮKAZY, FAKTA, ARGUMENTY - to je to, co platí zde na Zemi, jinde totiž nežiju. ;)
Důkaz je postup k prokázání pravdy a jako takový je založen na počátečních (nedokazatelných) axiomech. Z určitého pohledu je tedy důkaz jen projevem víry v ty prvotní axiomy.

Fakta jsou jen subjektivně odpozorované skutečnosti/jevy. Jsou vytržené z kontextu, protože samotné zavedení pojmu odděluje popisovanou věc od celku. Vytváříme si hranice a pohybujeme se uvnitř těch hranic. Ztrácíme schopnost posuzovat věc z jiného pohledu.

Argumenty jsou jen slova, která se snaží přesvědčit ostatní o tom, že moje pravda je ta správná pravda. Jenže pravda je pro nás jen to, s čím souhlasíme.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od sviccc » 14 úno 2012 02:11

Take jsem hledal dukazy a marne.Ale nelenil jsem a proste jsem si to poridil a hle, nejlepsi dukaz je vlastni zkusenost... :!:
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

istnr
Příspěvky: 17
Registrován: 21 bře 2011 15:29

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od istnr » 03 bře 2012 23:58

juhele2009 píše:A je to tady - jednomu chybí argumenty, druhej nemá smysl pro humor. Lidi, co to s váma je? Copak nechápete, že bych rád viděl alespon jeden přesvědčivej DŮKAZ, že ty vaše amulety fungují? Alespon jedno slušný video, jak to celé funguje. Nikde sem ho neviděl. Napište, dejte sem link na ukázku toho zázraku, a je klid. Celá řada lidí na to čeká. DŮKAZY, FAKTA, ARGUMENTY - to je to, co platí zde na Zemi, jinde totiž nežiju. ;)
chces dukaz? porid si naky poradny TBcko a udelej si ice test, idealne orgonit ponor primo do vody, nezapomen udelat pro porovnani i testy s vodou bez orgonitu... hraj si takhle treba tejden a pak se sem vrat a ukaz nam fotky 8-)


dukazy najdes vsude po netu, asi neumis pouzivat google, bohuzel lidi jako ty i kdyz videj fotky nebo videa s nejakym orgonitovym experimentem tak na to jen placnou ze je vsechno zmanipulovany, nejlepsi je osobni zkusenost

Lesíček
Příspěvky: 9
Registrován: 01 bře 2012 18:40

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Lesíček » 04 bře 2012 00:58

istnr píše:
juhele2009 píše:A je to tady - jednomu chybí argumenty, druhej nemá smysl pro humor. Lidi, co to s váma je? Copak nechápete, že bych rád viděl alespon jeden přesvědčivej DŮKAZ, že ty vaše amulety fungují? Alespon jedno slušný video, jak to celé funguje. Nikde sem ho neviděl. Napište, dejte sem link na ukázku toho zázraku, a je klid. Celá řada lidí na to čeká. DŮKAZY, FAKTA, ARGUMENTY - to je to, co platí zde na Zemi, jinde totiž nežiju. ;)
chces dukaz? porid si naky poradny TBcko a udelej si ice test, idealne orgonit ponor primo do vody, nezapomen udelat pro porovnani i testy s vodou bez orgonitu... hraj si takhle treba tejden a pak se sem vrat a ukaz nam fotky 8-)


dukazy najdes vsude po netu, asi neumis pouzivat google, bohuzel lidi jako ty i kdyz videj fotky nebo videa s nejakym orgonitovym experimentem tak na to jen placnou ze je vsechno zmanipulovany, nejlepsi je osobni zkusenost
Máš na mysli tohle? To zvládne i orgonit?

phpBB [video]

Micro-Mark
Příspěvky: 1
Registrován: 11 zář 2020 21:48

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Micro-Mark » 11 zář 2020 22:00

Chci se někoho zeptat má někdo zkušenosti s orgonity, když má člověk nějaký implantát, náhradu umělého původu jako např. zubní implantáty apod.?

Jak bude v tomto případě působit Orgonity?
Nebudu cítit bolest v této oblasti?
Díky

Odpovědět