Fotky počasí

Odpovědět
Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Fotky počasí

Příspěvek od ATA » 17 čer 2009 19:17

Posledni dobou se na obloze dejou zajimavy věci tady par fotek:

škaredej mrak:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

duha:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

orgonit :D
Obrázek
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Fotky počasí

Příspěvek od sophia » 17 čer 2009 21:11

:lol: díra pěkná :arrow: blue hole

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: Fotky počasí

Příspěvek od strigon » 20 črc 2009 18:34

"pruhovaná" obloha po dešti 18. července v 7 hod. večer

Obrázek

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Fotky počasí

Příspěvek od sophia » 20 črc 2009 18:41

posledních pár dní je to brutální haarp, to co je na obloze... :evil:

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: Fotky počasí

Příspěvek od strigon » 24 črc 2009 09:26

Po tom, co se tu včera večer přehnalo byla spodní vrstva mračen dočista červená...

Obrázek

Btw, jinak ještě včera jsem si tak nostalgicky zavzpomínal na své mládí, kdy bouřku na krásném modrém nebi předznamenávaly kupící se obrovské tmavě šedé mraky, pamatujete? Uvidíme je ještě někdy? :cry:

PS: mobil teda moc nepoužívám ale co pamatuju, tak vždycky při bouřce (nebo ještě před) byly mobilní sítě první co vypadlo. Včera jsem si všiml při tom co tu řádilo na nebi, že síť měla plný signál...?

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Sunny:-) » 05 srp 2009 01:53

Tak ty "původní" bouřkové mraky rozhodně ještě uvidíme a čím víc i giftujeme, tím už je i vidíme. :D Pozoruju teď bouřky všude možně a pokud už je tam větší množství orgonitu (orgonu) okolo, tak skutečně bouřka začíná dusnem a "jen" šedými mraky či bílými s ostrými hranami, žádný styl "apokalypsa" (temno, fialové mraky atd.)jak jsem býval zvyklý dříve.. :D (+ samozřejmě záleží na hustotě přeletů, jinak "peklíčko" +- může být)

Hodně to teď pozoruji i se západy slunce.. který je "čistý" a který již zdaleka ne tolik, stačí si jen chvíli víc všímat a je to vše pěkně vidět. :-)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Uživatelský avatar
visitor
Příspěvky: 34
Registrován: 26 kvě 2009 21:13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky počasí

Příspěvek od visitor » 05 srp 2009 23:48

Trochu pruhů na Liberecku,,
1.jpg
2.jpg
3.jpg
a to jsou fotky kamaráda, co si fotil jen tak z nudy.On zatím nahoru moc nekouká :-)...ale bylo zrovna hezky :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Fotky počasí

Příspěvek od rosa » 31 srp 2009 10:36

Ahoj přátelé. tak mě včera napadlo, když jsem koukala nahoru, že ta obloha je jiná, než za mých dětských let, Včera byly Sylfy a pokud si vybavuji, tak tenkrát snad ani nebyly. Byla jsem takové vnímavé dítě a všechno mě okouzlovalo, ale na tohle si nepamatuju, je mi 60 a sklerozu nemám / teda zatím /. Taková krása by mě určitě tenkrát oslovila, vybavuji si jen obláčky, které mi připomínaly kopce šlehačky, žádné zbarvené hrůzy, bouřkové mraky byly hrozivé až černé naducané kupy a červánky se objevovaly dle lidových pranostik.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Fotky počasí

Příspěvek od ercecko » 31 srp 2009 14:02

jiste ze byla jina,i za mych detskych let, a to jsem podstatne mladsi :) jen me dokaze nastvat ze muj deda, co sam leta v letadle (praskuje pole :D) a sleduje pocasi uz hoodne dlouho, me stale tvrdi ze s nim nikdo nemanipuluje a presto na nektere fotky co mu ukazuju nema co by rekl.. je tezke uverit ze by nekdo byl schopen takoveto svinstva provadet.. co jsem se dival na fotky z 90 let z rodinnych alb, na kterych byla videt obloha, nenasel jsem ani jednu caru a vzdy bud naprosto krasne cista obloha, nebo pekne mracky.. s temi cervanky je to pravda, v dnesni dobe jsou videt skoro kazdy den, nejsou to ovsem cervanky jako jsme je znali, ale jen chemie nasvicena pri zapadu slunce, cervanky byly vzdy nacervenale mracky a ne nejake nechutne fleky na obloze.. a sylfy si take pamatuju jen z poslednich let

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Fotky počasí

Příspěvek od rosa » 31 srp 2009 16:22

Ahoj, jsem rada, že to vidíš stejně, myslela jsem, že mě třeba zrazuje pamět. Když vidím sylfy, tak jim posílám poděkování a lásku. Lidi mi připomínají roboty, nezajímají se o nic jen o tu hmotu. Je to smutné hlavně u seniorů, kteří by měli být moudří, ale opak je pravdou. Jenom řeší krávoviny a žádný nadhled, nebo velkorysost o smyslu pro humor ani nemluvě.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Michael » 31 srp 2009 21:49

lidi jsou ovládáni jako loutky, málokdo věří tomu že něco z těch kurevstev může být aspoň zčásti pravda :evil:

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: Fotky počasí

Příspěvek od strigon » 02 zář 2009 09:15

rosa píše:Ahoj přátelé. tak mě včera napadlo, když jsem koukala nahoru, že ta obloha je jiná, než za mých dětských let, Včera byly Sylfy a pokud si vybavuji, tak tenkrát snad ani nebyly. Byla jsem takové vnímavé dítě a všechno mě okouzlovalo, ale na tohle si nepamatuju, je mi 60 a sklerozu nemám / teda zatím /. Taková krása by mě určitě tenkrát oslovila, vybavuji si jen obláčky, které mi připomínaly kopce šlehačky, žádné zbarvené hrůzy, bouřkové mraky byly hrozivé až černé naducané kupy a červánky se objevovaly dle lidových pranostik.
Jsem o polovinu mladší, ale přesně takhle si nebe také pamatuji. Ovšem i tehdy (cca 1984-87) už jsem občas viděl čáru přes celou oblohu. Na druhou stranu uvědomme si, kolikanásobně za poslední desetiletí vzrostla hustota letecké dopravy, je vůbec oprávněné očekávat takovou oblohu i dnes?

reckless
Příspěvky: 3
Registrován: 15 srp 2009 15:07

Re: Fotky počasí

Příspěvek od reckless » 05 zář 2009 11:33

Ahoj, po dvoudenním pršení a zcela zatažené obloze opět důkaz, že můj chem-cloudbuster funguje. Dnes dopoledne se najednou nad naší obcí roztrhala oblačnost a ukázalo se krásné modré nebe.
100_1551.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Michael » 05 zář 2009 12:06

1, tu fotku by to chtělo dát někam na www.sweb.cz a pak sem odkaz, takhle je to šíleně roztažené a nic tam není vidět

2, tam na Ostravsku nejsi jediný s CB, je jich tam pokud vím několik
3, ta fotka neukazuje nic extra, co by bylo důkazem práce CB, spíš takové běžné vyjasnění

práce CB je spíš tohle

Obrázek
nebo tohle
Obrázek
Obrázek

neber to špatně, jen píšu co vidím :)

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: Fotky počasí

Příspěvek od strigon » 14 zář 2009 08:56

Včerejší odpoledne ve Šluknovském výběžku, nic takového (v tak. rozsahu) jsem tu do včera neviděl :cry:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odpovědět